Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 981 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 23 szer., 0:14 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Shakti a trogloditás csávó :D
Am meg kéknek van titán a giant blokkban,és később lép mint a red ami rush mapon elég sokat számít,szóval red még mindig nyerőbb sztem,bár sose toltam ezen a mapon :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 23 szer., 21:14 

Csatlakozott: 2014 okt. 25 szomb., 23:19
Hozzászólások: 9
Dragon - Norbakk 0:3
Stronghold (Shiva lvl 14, 10;8;3;2 11mana)- Tower (Shakti lvl 11, 11;8;8;4 32mana).

Az elején örültem, hogy a Tower bent maradt az eliminációnál. Majd annak meg még jobban, hogy mindkét hős toweres volt, igaz az egyik a száműzött Thane volt, akiről a szabályzatban olvastam, hogy nem lehet főhős. Sebaj jött Shakti, kapott logot(adv volt végig) és earth(exp) az elején. Varázstárgyak közül kaptam két tunikát +3 illetve +4 spell power, anti villám nyakláncot, +750 goldos zacsit, ami kiderült nagyon kellett, mert Dragon hamar elvette az aranybányámat...
Szépen haladtam az elején, annak ellenére, hogy nem jött értelmes lény a sátorból. A taktikával, exp earth-vel és gremlinekkel minden ment volna, ha nem 1es a tudásom, ami csak a 10dik szintlépéskor nőtt eggyel. Egészen addig úgy gondoltam jól állok, míg meg nem láttam, hogy Dragon aranysárkánnyal ostromolja az aranyamat. Gondoltam oda a +1 nagam, a pénzem, plusz neki még több madara lesz és pénze lesz, ez bizony baj nagy baj. Gondolkoztam, hogy átmenjek én is a szigetre , de nem volt sajnos manám...De nem sikerült elfoglalnia a dwelleket, így egy reményem maradt, ha harmadik hét előtt levadászom. Ahogy sejtettem visszament a dwellekért 2. hét elején, én közbe kitörtem jobb oldalt a skill növelők fele, hogy legyen egy 3as tudásom, és több attack mert se kardom se pajzsom nem volt. Sivatagba se akadt értelmes tárgy. Aztán vártam középen, nem vettem be a várat, mert akkor teljes sereggel jön. Így viszont "csak" madarak(12) voltak nála és a sötétből elkaptam. Feladta ezt a csatát, de rossz gombot nyomott és így oda lett az összes madara. Ezután mentem a várához és hamar odaértem, így a varázspontjai se töltődtek vissza. A madarak nélküli seregét a 191 gremlin, 7 naga, 3 giant, 12 obs, 1 master 12 mage és a 8as spell power begyűrte (+a mage miatt szinte ingyen varázsoltam) . Ha nála lettek volna a madarak akkor nem hiszem, hogy beveszem a várát.
Fordulatos játék volt, köszönöm Dragonnak a meccset!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 24 csüt., 15:47 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
huh
simán elfelejtettem, hogy neveztem, de még időben vagyok:)
megcsináltam a hd témát, igaz először a sima 1.4 re, ott nem működött, csak a Complete verzióval.
Mentéses dolog remélem müködni fog, het seatben tesztelve nincs ilyen opció.
Jövő héten mehet a felkészülési meccs ( a köv. táborra) kedves Károly.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 24 csüt., 15:50 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Dave írta:
Shakti a trogloditás csávó :D
Am meg kéknek van titán a giant blokkban,és később lép mint a red ami rush mapon elég sokat számít,szóval red még mindig nyerőbb sztem,bár sose toltam ezen a mapon :)


ja kicsit lejtősebb a pirosnak, de azért simán hozható a kékkel is a győzelem, legutóbb nekem azzal sikerült.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 24 csüt., 20:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Eddig ezen a mappon (és változatain) én is csak kék színnel játszottam, hát a kék oldal jobban bejött mit ne mondjak :D

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 25 pén., 12:27 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 12 vas., 17:34
Hozzászólások: 6704
Tartózkodási hely: Debrecen
Alyr(Inferno, Marius) -Merlin(Dungeon, Dace 3:0

Az elimináció után az Infernó, Dungeon és Necropolis várak maradtak. Nem én választottam először. :(
Dungeonnal voltam, amivel nem bírtam. Csak a második héten sikerült pl. sárkányt húznom.
Az első héten túl bátor voltam és buktam a lényeimet. A főhősöm sikerült csak mentenem a felső térkapunál, amiket Varázslat Elementálok védtek.
A második héten volt egy kis szerencsém, mert a menekülttáborból 2db Phoenixet „kaptam”.
A saját és a második Fortress váramban sem kaptam lassítás és gyorsítás varázslatokat, valamint olyan hősöket akiktől ezeket megtanulhattam volna.
Az utópiámat Titánok védték, így az is esélytelen volt számomra.
Alyr jól játszott. A második héten bement középre és felkapcsolta a „lámpát”. A küldetés tárgyát nem sikerült megszereznie, azt Szellem Sárkányok védték.
A harmadik héten elkapta a középső területen a droid hősömet, akinél a seregem volt. Jó messze voltam a területétől, de rendkívül sokat lépett a főhősével Mariussal (15 szint). Amennyiben Dace-nél(14 szint) a főhősömnél vannak a lényeim, akkor is kikaptam volna a jelentős lénytöbblete miatt.
Köszönöm a játékot.

_________________
Üdv: Merlin


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Merlin_ 2015 szept. 28 hétf., 7:18-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 26 szomb., 0:38 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Bobibubi
Fortress vs Stronghold
Wystan vs Gurnisson
Eliminációnál örültem volna ha bennmarad a rampart/inferno,mert ott jó eséllyel lehet kapni slowt és azzal be tudom verni a giantokat 1.héten,és 121-en rögtön a quest artit is.De nem maradt rampart,fort/strong/necro maradt,úgyhogy reménykedtem nem szivat meg a gép nyomorék blokkokkal.Hát nem így lett,a portálnál pack efreet sultan fogadott,1.nap verdish benézett 12 gnollal,szóval a kezdőseregem is egy nagy nulla volt.Artik 1 kivételével mind hulladék(4attack volt azért szerencsére).Várban nem jött slow,és később a másik várba se,szóval dönthettem hogy felhúzom a hidrát és leverem a szultánokat de kb semmim nem marad,vagy valahogy betörök középre.9 giant slow nélkül túl erős,úgyhogy megcéloztam a pack efreetet cursed groundon.Wystan air magicet kapott,de csak advancedig ment.Úgyhogy feláldoztam az oltáron a sok használhatatlan artit,ezzel és a szintlépő fával lett expert air.Így már be tudtam verni az efreeteket(pedig volt benne 3 szultán),2 basilisk 1 lizard 4 air elemental és 2 légy veszteséggel.7.nap ráálltam a stablesre.Hoztam a 2.heti sereget (hidra+castle lett várban),és mentem a quest arti felé.A tervezett útvonalon beállt szépen several archdevil,szóval kis kerülőt kellett tegyek és így az observatoryt sem tudtam meglátogatni,sötétben kellett menjek.Quest artit 4 ghost dragon és 6 bone dragon védte,kisebb veszteségekkel lehoztam.Majd másnap elmenekültem haza,manát töltöttem és láttam Bubit bejönni középre a várhoz.Azt hittem elindul az ő quest artija felé de nem tette,így kimentem a szigetre a vízgömbért (ice bolt jött nekro várban),aranybányáért.A gorgon dwellet nem vettem be mert még közelebb merészkedett Gurnisson,és a sok lépéspontommal elkaptam.Sajnos elfelejtettem nyersanyagot cserélni,ha esetleg surrenderelnem kéne,de végül nem kellett.
http://imgur.com/draI6O0
Gurnisson 11 10 3 3 statokkal rendelkezett.Első körben kaptam egy mass slowt,és betámadott a fő ütőegységekkel.Tőlem jött a mass haste,és elkezdtem ütni a madarat (maci megfagyott a baziliszkusztól),majd 2.körben 470 körüli ice bolt,és itt már eldőlt a csata végkifejlete.Már csak macik és orkok maradtak,de ők is elfogytak a 3.körben.
3:0
Köszi a meccset!

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 26 szomb., 11:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Csizu (Tower) - Bogpista (Fortress) 3:0
Fortresst választottam a Tower helyett, mert itt jobbak a hosok és olcsóbb. Tazart meg is kaptam kezdéskor. Mellé jött Gretchin mellékherónak.Igaz sajnos lényeket nem kaptam, mert Verdish jött 11 gnollal sátor nélkül, meg Tyraxor pár kutyával. :shock: De a töketlenkedés csak ezután jött. Tazar kiszaladt könyv nélkül az 1. nap, pedig kapott logot meg földet is és volt slow a toronyban. 2. nap gorgont húztam, nem figyelve arra, hogy 3. nap nem fogok tudni mást húzni csak citadelt :? :shock: Tazar visszament a gorgonokért és megint kiszaladt könyv nélkül. :D Még volt annyi lépéspontja, hogy visszament és megvettem neki a könyvet. Igaz 1-es volt a knowledgéje, buta volt szegény mint a tök. Az artik gagyik voltak, gemgyűrű és +15% archery. Mivel volt Gretchin ezért arra gondoltam elmegyek a quest artiért, nem megyek be a szigetre. Ezt azonban keresztülhúzta, hogy pack cyclops volt a curseden és sajnos taktika nem jött, így nagyon nagy veszteséggel lehetett volna csak meg, ezért úgy döntöttem, hogy a szigetre megyek ki. A már említett építkezési baki miatt nem volt hidrám, a refuból psychic elementál jött, azonban benéztem itt is a kútba, mert csak advanceden volt a földmágia és jól megszedtek az unikornok... Mindegy mentem tovább a másik oldalon black knightok voltak, lett mass slow, de az unikornis veszteségek miatt, meg hogy 12-en voltak, abból 2 dread nem tudtam annyit sebezni, hogy legyűrjem őket minden visszaütésük cursedelt, még a psychic elementált is :) Így ottmaradtam rútul a töketlenkedéseimnek köszönhetően. Ezután természetesen feladtam a meccset.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 26 szomb., 19:10 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
1. forduló - Desert War

Csizu (Tower - Theodorus) vs. Bogpista (Fortress - Tazar)

Az én szemszögemből a parti így alakult: Theo alkalmas jelöltnek tűnt, miután volt lightning bolt és Astral nem jöhetett szóba, Gem pedig selejtes.
Jött slow és föld mágia, Chaos Hydra a refuból. 3. nap bevettem a második várat, felhúztam a MG lvl2-t, jött ice bolt, volt hozzá 50%-os golyó, így 267-es jeget dobáltam. Jött lóvé a fullos kincstárból 4. nap, majd manát töltöttem és megálltam a monolith előtt. Ekkor úgy gondoltam, hogy a sziget meghódítása helyett a rush célravezetőbb taktika volna, így a gianteket vettem célba. Ekkor jött a hír, hogy Tazar kapitulált és vége a partinak..

Sajnálom, hogy így alakult. Köszi a meccset Pista!

Üdv
Csizu

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Csizu 2015 szept. 26 szomb., 19:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 26 szomb., 19:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
A mentéseket hamarosan elküldöm..

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 27 vas., 21:44 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Hi!

Nem akarok panaszkodni és távol álljon tőlem, de...ez a bug, hogy a kéknél a Giantnél Titán van, ez nagyon nem vicces...minél nagyobb sereggel támadsz rá ugyanis, annál nagyobb stackben lesz Titán. Egyáltalán nem mindegy hogy valakinek fixen 9 Giantet kell levernie, vagy 6 Giant + 3 Titánt...kizárt hogy ezzel valamit kezdeni lehetne?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 27 vas., 22:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Bozso84 írta:
Hi!

Nem akarok panaszkodni és távol álljon tőlem, de...ez a bug, hogy a kéknél a Giantnél Titán van, ez nagyon nem vicces...minél nagyobb sereggel támadsz rá ugyanis, annál nagyobb stackben lesz Titán. Egyáltalán nem mindegy hogy valakinek fixen 9 Giantet kell levernie, vagy 6 Giant + 3 Titánt...kizárt hogy ezzel valamit kezdeni lehetne?


Lehet azzal kísérletezni, hogy kitörlöd a lényt és újra beszerkeszted, egy mezővel arrébb stb., hátha másképp kódolja a program. Persze, hogy nem mindegy a fejlesztett egységek száma a játék korai fázisában, ha találunk rá ellenszert talán Teki is átgondolja a szerkesztés lehetőségét.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 27 vas., 22:05 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Bozso84 írta:
Hi!

Nem akarok panaszkodni és távol álljon tőlem, de...ez a bug, hogy a kéknél a Giantnél Titán van, ez nagyon nem vicces...minél nagyobb sereggel támadsz rá ugyanis, annál nagyobb stackben lesz Titán. Egyáltalán nem mindegy hogy valakinek fixen 9 Giantet kell levernie, vagy 6 Giant + 3 Titánt...kizárt hogy ezzel valamit kezdeni lehetne?

Ez nem bug,fix mapokon négyzetenként változik hogy van-e benne upgradelt stack vagy sem,azon a helyen mindig lesz benne.Unfairnek tűnhet,de ha jobban megnézed a mapot van ami kompenzálja...Nem véletlen van úgy megcsinálva a map,hogy a piros csak úgy viheti el a quest artit hogy látja az ellenfél (nem lehet kikerülni az obs. tower range-jéből),a kék oldalán sokkal könnyebb elsunnyogni érte észrevétlenül.Épp ezért valid taktika a kéknek hogy elkapja a pirosat amíg az a quest artiért megy.Egyébként megvan a módszere a titán leverésének is,viszel valami csöves feláldozható lényt (5 lizard,20 gremlin akármi),első körben azt lövi a titán,majd megvárod hogy előrejöjjenek a giantok és utána slow,aztán előremész leütni a titánt vagy levarázsolod.Ha nem kapsz slowt vagy jó magicet akkor titán nélküli 9 giantet sem lehet leverni 1.héten.És am nem muszáj leverni őket,ott van a 2 másik blokk :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 27 vas., 22:08 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Én szívesen cserélek színt ha ez segít :)

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 27 vas., 22:59 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Hát ha mindig így lesz akkor nincs mit tenni :(

Azt tudom, hogy ott a másik két blokk cursed groundon, meg hogy a kék látja a pirosat a quest artiért menet, stb stb, csak gondoltam feldobom a kérdést hátha nálam tájékozottabbak tudnak kezdeni valamit ezzel a problémával. 1db Titán még OK, de az, hogy randomra összeteszi a stackeket, és akkor több Titán lesz, az nagyon meleg...

Na de mindegy, ez van, ezzel kell főzni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 28 hétf., 8:46 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Gyenge csapattal és varázslattal mész ellene, akkor tuti csak 1 titán lesz :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 28 hétf., 14:27 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
bogpista írta:
Gyenge csapattal és varázslattal mész ellene, akkor tuti csak 1 titán lesz :wink:

Az tuti, aztán agyon is csapnak! :) De tényleg jó lenne tudni, milyen algoritmus alapján rakja össze vagy szedi szét a stackeket! Dave, nincs erre megoldásod? ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 29 kedd, 13:29 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Nekem Petrus annak idején megmutatta miért nem kell sírni a kék oldalon a titánok miatt:
Ha kemény vagy és rusholni akarsz a második héten akkor úgyis át kell menned mindkét blokkon, ha pedig ki kell várnod a harmadik hetet már úgyis mindegy neked... :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 29 kedd, 19:35 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Ezt amúgy évente egyszer megbeszéljük és emlékeim szerint háromszor meg is lett oldva elméletben a probléma, csak valahogy sose kerül korrigálásra... a megoldás roppant egyszerű, ha jól rémlik mindössze egy mezővel arrább kellene rakni azt a Giantet.

A logikája az egésznek hogy átlós vonalakban fel van osztva a térkép,
vízszintesen egyszer van upg. egyszer nincs.

Persze ha nem így van tessék beszólni, de ha jól rémlik ez a helyzet.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Online Bajnokság (folytatás)
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 29 kedd, 21:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Kijavítható lenne ezt én is tudtam, de akkor minden egyes lényt is átnézzük, hogy balanszos legyen mindkét oldalon? Szerintem nem lehetetlen feladat bemenni 2. héten középre és ezt mindkettő oldalon meg lehet csinálni. Attól függ, hogy milyen várral vagy és mi a célod.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 981 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség