Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 13 csüt., 21:01 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Én emlékezetből állítottam be és L re emlékeztem! De köszi a kövi meccsünket akkor majd xl-en toljuk (vagyis befejezzük a 2. L.es mapot) De utána akkor XL!!! Én szívesen gyakrolok bárkivel de nem vagyok valami jó játékos! (ezért is gyakorolnék nem random pályán általában 1et nyerek egy versenyen háromból de a randomot bukom bár még csak 4 random pályát toltam) Ezen próbálok változtatni! :D

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 13 csüt., 21:39 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Dave írta:
Nézd meg hogy jó verziód van-e WT-ből,más ötletem sajna nincs :(
Jebus L azért nem jó,mert ennek a template-nek legtöbbször az a lényege hogy a sivatagos részt minél hamarabb kiszedjük.L méreten pedig szinte nincs is sivatag,olyan pici,mert beszorítja a 4 játékosterület.XL-en pedig már van értelme betörni hamar középre.Ettől függetlenül nem mindig az nyer aki gyorsabb,mert saját területen is lehetnek relikek és utópiák meg mindenféle jóság.Egyébként az XL-est hamarabb be lehet fejezni mint az L-est,mert a saját területed is nagyobb-->több lényt/jobb hőst tudsz összepakolni és hamarabb be lehet ütni a blokkot,mint L-es mapon.

Hát igen, így jobban átgondolva ez logikusnak tűnik. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 14 pén., 0:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Az nyer aki a 8 hero adott számú lépéspontjai segítségével a lehető legtöbb minimális veszteség nélküli csatát hozza a logikus célpontok ellen. Meg Crag Hack. CH mindig nyer :D

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 14 pén., 23:53 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Milyen 8? Jobb napokon 12 hőssel szokás lépni egy Jebuson :lol:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 26 szer., 1:55 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Alyrral befejeztünk egy újabb partit, most már XL-en toltuk a jebust. Mindent randomra tettünk, nálam Rampart, ott Dungeon, Thorgrim vs. Dace. A döntő csata nagyon izgalmasra sikeredett. Én caplattam át hozzá, így mire találkoztunk az ő területe szélén, nekem a manámból hiányzott egy jelentős rész (180-190-ből volt 108), ő pedig nem tudta az egész utánpótlását eljuttatni a főhőséhez. Bár az se sokon múlott, hogy úgy csípjem el, hogy csak a sárkányok vannak nála. Dacenek jelentősen magasabb defense skillje volt, ezt shielddel, stone skinnel erősítve még inkább, így nagyon nehezen tudtam közelharcban bontani az ellent. Az 1900-as implóm szép pusztítást végzett, de 4/2-ször rezisztálva lett, így már csak két mass dispelre futotta a manámból. Egyik kulcsa volt a csatának, amikor a fekete sárkánynak földbegyökerezett a lába, így egyrészt körbe tudtam venni, és szép lassan megölni, másrészt mögötte védve volt a 4 angyalom, aminek a csata vége felé lett jelentősége. A dwelleknek köszönhetően a törpökből, dendroidokból, unikornisokból volt nagyon sok, nem véletlenül ők hozták meg végül a győzelmet. Persze Thorgrim speckójának köszönhetően jó ütemben jöttek a rezisztek nekem is. A döntő ütközet előtti napon "sok értelme" volt elfecsérelnem 19 titánra elég sok manát, hogy a mögöttük lévő dobozból kapjak 4 chaos hydrát. Gyakorlatilag minden érdemleges lvl 4-5-ös föld-víz-levegő varázslatot tudtam, így túl sokra nem mentem a két recanterrrel, meg a piros gömbbel, amit összeszedtem. Alyrnak köszi még egyszer a meccset, nüanszokon múlt csak a vége!

Más:
1. A wt-ben felturbózott learninggel nagyon jól lehetett fejlődni, de a végén sehogy sem sikerült "elfelejtenem". Kattintottam jobbal, ballal, nyomtam altot, ctrl-t, shiftet, de semmi. Ezt elárulná nekem valaki, hogy mit kellett volna nyomnom a bénázás helyett? A sivatagban léptem még pár szintet, de így már secondary skillt nem tudtam tanulni többet.

2. A HD mod volt az orvosság a problémámra, azóta nem fagyott ki egyszer sem a WT, hátha valakinek ér valamit ez az info.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 26 szer., 10:02 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ctrl+klikk a hősödre,akkor feljön egy menü,ott lehet kiválasztani.Ugyanott lehet ammo cartot venni exp archeryvel,átnevezni a hősödet meg minden hülyeség. :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 26 szer., 19:44 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Dave írta:
Ctrl+klikk a hősödre,akkor feljön egy menü,ott lehet kiválasztani.Ugyanott lehet ammo cartot venni exp archeryvel,átnevezni a hősödet meg minden hülyeség. :)

Köszi! Én mindig a learningre kattintgattam így-úgy :).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 29 szomb., 13:49 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Dec 2. után tolnék egy szintre hozó meccset valami tehetséges jelölttel!

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 30 vas., 1:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Amennyire időm engedi,mostmár visszatértem a nemzetközi versenyzésbe,ezúttal oroszföldön :lol:
A Heroes World fórumára már regisztráltam régebben is de nehezemre esett navigálni a full cirill oldalon így annyiban maradt.De mégis kedvem támadt újra játszani és ha minden jól halad akkor egyre több ellenfélre akadok majd,egyelőre nem sokan ismernek.Pár meccset már toltam,kezdem megszokni az új templateket,új szabályokat na meg a fórum kezelését is...
Sam vs Dave
eliminációt követően:
Castle Valeska vs Rampart Ivor
8mm6a
SOD
Akik nem ismerik ezt a templatet,azoknak mondom hogy ****** nehéz :D
Grass várakkal is elég nehéz a pénzproblémákat megoldani,főleg hogy 2.nap megütöttem lots horned démont ami 48 lett (750 goldos zsákot őriztek),így az 53 kentaurom ottmaradt,szerencsére a 16 grandelf túlélte így kiszedtem a maradék pénzforrást a területemről.A taktika az szokott lenni hogy gyorsan leverjük a közeli gépi ellenfelet és elvesszük a várát.Ebben megakadályozott az hogy egy kincses zónát őrző pack zealotba botlottam 3.nap -.-
Szóval 1.hét szenvedős volt,2.héten már sikerült haladni,levertem a dungeon gépet és felfedeztem egy stronghold falu melletti behemot dwellet.135nél meglett az 5 szürke maci(POS+dwell+vár) és bevertem a 3 utópiámat ami mind **** volt,kaptam egy +2allt meg egy sentinelt.4.héten konkrétan eltévedtem a mapon és azzal telt egy csomó időm hogy a további zónákat kerestem de állandóan zsákutcába jutottam.2.hónap 1.hetében aztán összeakadtam az ellenféllel.
http://imgur.com/cqIVbFP
(15 maci)
Megpróbált droid hőssel levarázsolni (titan cuirass+spellbinders hat) de a 7x1 dragon flyt semlegesítettem mielőtt lépni tudott volna,expert prayerrel.Aztán betámadott piros gömb+armor of the damned kombóval ami durva lehetett volna ha nincs nagy hp fölényem,de szerencsére volt.Nem sebzett nagyot így 2.körben feladta.

Dreegar: állok elébe:D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 30 vas., 22:37 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Computer van, meg kombóartifactok? Ez milyen szabályozás már? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 01 hétf., 15:19 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Undead Cloak kivételével engedélyezettek a kombó artik szinte mindenhol.Egyedül az Angelic Alliance erős,na meg az armor of the damned piros gömbbel a levehetetlen slow miatt.De utóbbinál is értékes skillpontokat kell feladni érte.A 8mm6a meg eleve olyan template hogy 6 ai van rajta a 2 játékos mellett.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 04 csüt., 17:05 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Valamint engedélyezett a fly és a dimdoor is :D

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 04 csüt., 21:56 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dimdoor-t napi 1x lehet,kivéve XL+U mapokon ahol expert airrel kétszer,és feleakkora területre tudsz teleportálni (hd 1.23 patchhel).Csontigyűjtés is szabad mert azt is nerfelték,a nekrós hősök nem kaphatnak expert nekromanciát :D
Valamint átrepkedni zónák között csak úgy lehet ha már le van verve a blokk magyarul nem repülhetsz át jebuson a blokk felett :lol:
Szóval nem hülyeség a rendszer csak elég megszokni...Szerintem pozitív dolog hogy megpróbálnak rég elfelejtett játékelemeket visszahozni a kompetitív(!) játékokba.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 10 szer., 17:52 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Th átvette a vezetést, jobb a statisztikája a hármas holtversenyben :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 10 szer., 18:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Süni írta:
Th átvette a vezetést, jobb a statisztikája a hármas holtversenyben :)


Helyreállt a világ rendje...

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 10 szer., 19:59 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Ez csak azért lehet mert a csaló már letolta a 2. körös kupameccsét. Holnap ráérek visszavenni első helyem, Dave, vki?

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 10 szer., 22:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Úgy érzed hogy ellenem a hétvégén nem szerzed meg a győzelmet? :D

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 10 szer., 22:46 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dreegar írta:
Ez csak azért lehet mert a csaló már letolta a 2. körös kupameccsét. Holnap ráérek visszavenni első helyem, Dave, vki?

Írj rám GR-en. :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 11 csüt., 22:57 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Na mivan félsz ? :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 12 pén., 23:11 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Real life problems :P
egyáltalán mi a szám amivel felvehetlek? :P

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség