Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 24 csüt., 17:11 

Csatlakozott: 2009 ápr. 30 csüt., 13:53
Hozzászólások: 159
ElderOne írta:
Szerintem ez az egész hülyeség!
XL-es pályán áttrappolni az ellenséghez, és két hét alatt leverni úgy, hogy a pálya 80-90%-a feltérképezetlen marad annak mi értelme? :roll:

Az, hogy megnyered a játékot :D Versenyhelyzetben a felesleges felderítéssel növeled az ellenfél esélyét, hogy megerősödjön, illetve hosszú távon már bizonyos várak nagy előnyt élveznek a többivel szemben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 24 csüt., 17:30 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Oké, ez világos, de akkor elég lenne egy S-es pálya is, és cső.. :D Áh, én ehhez láma vagyok!

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 25 pén., 17:13 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Láttál már S-es random mapot?

ElderOne írta:
Szerintem ez az egész hülyeség!
XL-es pályán áttrappolni az ellenséghez, és két hét alatt leverni úgy, hogy a pálya 80-90%-a feltérképezetlen marad annak mi értelme? :roll:

Játszottam már 4 hetes jebus meccset és minden lényegi dolgot kiszedtünk az ellenfelemmel a mapról.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 31 csüt., 20:41 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Dreegar
Rampart vs Tower (elim)
Gretchin vs Krellion
Random Jebus XL
SOD
Ramparthoz kaptam egy egész jó terepet dragon dwell 4 hive 2 cons(ami elérhető távolságban volt,mert ****** nagy terepem volt),+2speed DSA.Mephalát lecseréltem Gretchinre.Kapott logot armort tacticot de mágiát az istenért se kapott...Úgyhogy a lots angel blokkomat 5 arkkal füvön értelmes varázslat nélkül kellett megütnöm 3 gold 6 angel 20 wyvernnel.1 dragont elbuktam droiddal 9 dread knight ellen,nem kellett volna gondot okozzon 5 dragon vs 9 dread,de egyberakta és elnyomott egy death blowt 178 damage :shock: ,másikat fullos consban szintén droiddal.Középen nem sok értéknövelő volt,3 full **** utópia 2 library.Kivettem egy-két dolgot még a területemről 3.héten(utópia uni dwell cons hive).Aztán a seregem mérete exponenciálisan növekedett :)
Először kaptam 5 angelt dobozból,aztán horde giant mögül 30 swordsman horde behemot mögül kanna throng thunderbird mögül még 5 angel meg lots red dragon mögül még 3 ark.Középső Castle várban felhúztam az arkot és egyből átmentem Dreegarhoz 137-en hogy megüssem.Nem lett volna lóvém kivenni a sok lényt és inkább támadtam.141en megtámadtam a várában plusz sereg nélkül.A 15 ark leverhetetlen volt,mellette még volt 6 gold 7 angel 30valamennyi wyvern 38 crusader 11 war uni 45 grand elf.A túloldalt állt 8 titán 25 naga 38 wyvern 4 angel meg még pár sallang.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 feb. 25 hétf., 23:15 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Mielőtt bárki aggódna, a toplistát még nem tudom mikor frissítem, de 2 hét múlva legkésőbb fel fognak kerülni a legújabb eredmények...

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 16 szomb., 12:05 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Mostanra sikerült frissítenem, azonban képtelen voltam feltölteni... Gepynek küldtem e-mail-t, szóval a napokban megoldódik a helyzet. Köszönöm a türelmet.

update:
A legutóbbi BB eredményein kívül minden fent van.

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 30 szomb., 9:29 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv ismét!
Összesen 10 meccs került fel (9 a BB-n, 1 az OK keretein belül), aki úgy érzi, valamit kihagytam, elnéztem, elhibáztam, nyugodtan jelezze... :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 30 szomb., 12:20 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Hát én azt nem értem, hogyan van az, hogy a Th az első? :P fizetett vagy mi történt? :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 30 szomb., 14:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
titi írta:
Hát én azt nem értem, hogyan van az, hogy a Th az első? :P fizetett vagy mi történt? :P


Mindig is én voltam :P

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 30 szomb., 15:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sokat fizettél, tudtam én :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 30 szomb., 16:36 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Th te maximum a saját listádon voltál mindig első... :lol:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 30 szomb., 16:41 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Azon ki nem :P

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 29 csüt., 21:02 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Tábort leszámítva több mint 8 hónapja nem játszottam heroest semmilyen formában.Ma viszont kedvem támadt és felnéztem Gamerangerre.Akadt is ellenfél és életem egyik legizgalmasabb meccsét játszottam.Az utolsó pillanatig nem lehetett eldönteni hogy ki fog nyerni.
Dave vs TheVinz
Rampart vs Dungeon (all random)
Kyrre vs Gunnar
Random Jebus XL
WT
Pici kezdőterület,rajta 4 uni dwell ami így elsőre jól hangzik,de a kicsi kezdőterület miatt gyakorlatilag semmi más értékelhető nem volt rajta.Szerencsére találtam egy-két jobb artit(+3+3 att/def pajzs,+1speed,+2+2 att/def kard).Mivel semmi dolgom nem volt már 2.hét 2.nap be is mentem középre horde war unicorn blokkon át blind segítségével.Láttam is egyből egy utópiát,de 3as volt és egyetlen ütőegységem a 24 war unikorn volt,ami önmagában kevés.Letértem az útról pár hive irányába,felvettem egy +5allt.Közben Pyre droid felfedezte az út további részét és láttam hogy tűzkönyvet véd few azure dragon.Lánccal elmenekültem,középső várban visszavéve a hőst kivettem a tűzkönyvet (expert tűzmágiám volt és town portal tűz varázslat),innentől nem volt megállás.A sivatag hatalmas volt,főleg pandora boxokból volt rengeteg de artikból utópiákból sem volt hiány.Expert log+kesztyű+stables+town portal kombóval már 2.héten rengeteg mindent kivettem a sivatagból,de a java csak ez után jött.Inferno vár volt a középső és felhúztam a pitlordot,elkezdtem szépen pattintgatni az összes várból meg pandorákból a lényeket,segítségemre volt +2hp és +1hp.3.héten kivettem a sivatag maradék részeit és bepattintottam a rengeteg felesleges lényt.Az ellenfélnek a sivatag kisebb része jutott de kárpótolta a maradék 2 játékosterület ami gazdag volt hiveokban és utópiákban,valamint 3 dungeon vára volt dragon dwellingel(heti 7 black).142n bevette a középső inferno váramat épp mielőtt fel tudtam upgradelni a démonokat meg a maradék lényeket hasznosítani.Így kb 330 horned demon helyett "csak" 261 sima démonom volt.Vár előtt megálltam és megtámadott.
http://imgur.com/AACUc9q
(7 szultán)
Kyrre 34 36 32 35 exp archery(íjász nélkül :) ) armorer fire magic +1speed
Gunnar 45 38 32 32 exp armorer offense artillery fire magic +2speed
Ennyire még egyszer sem könyörögtem morál artiért de az egész nyamvadt mapon nem volt így -1 morállal kellett csatázzak.Próbáltam úgy megoldani hogy rally flagben voltam(+1morál luck) de ezt a bónuszt elvette azzal hogy megtámadott előtte egy droiddal.Első körben a legfontosabb lett volna hogy az unikorn ne maradjon ki,hát persze hogy az kapott low moralt,aztán a scorpival még be is paralizálta.Úgyhogy antimagicet nyomtam a démonra,és fekete orb birtokában elkezdtem armázni.Ő resuzta a wyverneket folyamatosan és kezdtem elfogyni.A végén már csak 35 antimagices démon állt szemben pack black és kb 40 wyvernnel.Itt trükköztem egyet,berserkeltem őket és szépen odébbálltam.Úgy nézett ki hogy megnyerem,azonban mikor már csak 1 black és 10 wyvern állt kaptam egy low moralt és ezzel eldőlt a csata.Izgalmas csata volt.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 29 csüt., 22:27 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Hát Dave, a beszámolóból ítélve a főcsata előtt simán az lett volna a véleményem, hogy ennyi démont + unikornist nincs az az isten, hogy bármi is lebontson, de úgy látszik tévedtem :) Bár azt elkell ismerni, hogy -1 morállal az embert a legrosszabb pillanatokban is lef*shatja a madár, mint ahogy írtad is..
Szép megoldások voltak mindkét részről a főcsatában, még így olvasás során is szorosnak tűnt a meccs :) A 45 attackkal bíró Gunnar azért csúnya volt annyi blackkel meg wywernnel... Grat azért, nem sokon múlt!

Ha valakinek kedve szottyanna játszani amúgy, bármilyen mappon, állok rendelkezésére, kicsit vissza kellene rázódnom :P

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 31 szomb., 17:55 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dave, ez nagyon kemény volt :)

Dragon, 3 hónap után már van net a gépemen, úgyhogy összehozhatunk majd egy ütközetet :wink: [igaz, tavasszal Titivel elég nehézkesen ment, nem is tudom, végül le tudtuk-e játszani]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 31 szomb., 23:21 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Köszi a kommenteket :)
Én is benne lennék egy-két meccsben,akár fix mapban is ha az értelmesebbek közül válogatunk.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 31 szomb., 23:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Dave, vmikor elkenheted a szám, keménynek tűnsz, én meg tutál kijöttem a formából, talán egy meccs visszahozna :)

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 szept. 02 hétf., 11:41 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Elkezdtem felrakni a tábori 1vs1 eredményeket,csak kiírom ide,hogy nehogy valaki aggódjon :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 szept. 19 csüt., 21:42 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Szombaton játszanék valakivel egyet (kivéve Dave ellen randomon :)), 16 órától ráérek, jelentkezzen a kolléga itteni levélben, köszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 26 szomb., 17:51 
Avatar

Csatlakozott: 2013 okt. 23 szer., 23:42
Hozzászólások: 461
Tartózkodási hely: Kecskemét
Sziasztok!
Ma este 21:30 után szívesen játszanék valakivel, akit nem zavar, hogy az ellenfele lassú és folyton bénázik :D
De ha nem ma, akkor holnap.
Vagy holnapután.
Vagy holnaputánután.
Vagy holnaputánutánután.
Vagy holnaputánutánutánután.
Vagy holnaputánutánutánutánután.
Vagy holnaputánutánutánutánutánután.
...
Minden jót mindenkinek! :)

_________________
Ajándék csónak ne nézd a lapát!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség