Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 nov. 23 pén., 9:17 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Dave, tekintsd magad kihívva. Vmilyen random temp, sima heroes (nem wt)

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 nov. 23 pén., 13:36 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Elfogadom a kihívást,balance mehet :)
GR-en deco1996 kukac mailbox.hu email címre keress.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 nov. 24 szomb., 15:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Dave(dungeon shakti) vs Dreegar(rampart ivor)

Jófej volt velem a balance, kaptam 4 conservatoryt a terepemre, ki is szedtem kettőt az első héten, mindkettő minimumos volt, a másodikon meg egy fullost meg még 2 szart, így lett 8 angel, ezzel bementem középre, onnan meg a hive zónába, eddigre lett exp earth meg offense armorer archery. A learning kurvajó skill. Az izgalmas csatám a 2 angel 19 grand elf 4 war uni 23 centaur vs fullos cons volt (exp magic nélkül) itt meghalt 3 unicorn meg még pár sallang, onnantól nem volt ami lelassítson. Főcsata nem volt, mert Dave alternatív úton akart középre menni, ami nem volt ott, így feladta amikor rájött hogy a fél mapnyi hive zónában ülök öt napja.
GG

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 nov. 24 szomb., 15:34 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Ennyit mákolni egy meccs alatt, csak a szerencsének köszönheted a győzelmedet Dreegar... :lol: :lol: :lol:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 nov. 24 szomb., 15:34 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Egy jópár balance game után jöttem rá hogy nem mindig lehet "körbe" menni az egyszerűbb úton,be is szoptam :)
Blokkom giant volt titán nélkül meg thunderbird,131en én is be tudtam volna menni ahogy Dreegar de 8 angellel nem hiszem hogy sokat tudtam volna kezdeni.Nem találtam consot sehol csak középen egy minimumosat,pénzem se volt végig a játék során.
Ettől függetlenül GG :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 nov. 24 szomb., 22:05 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Mastino vs Dave
Dungeon vs Rampart(all random)
Alkin vs Arlach
Random Balance L
WT
Dreegarhoz hasonlóan itt én is nagyon jó terepet kaptam ramparttal,2 kenta 2 pegasi dwell(egyik messze szal nem vettem be) meg 3 cons.Elején vaciláltam Korbac és Alkin között ugyanis Korbac megkapta a logot,de inkább Alkin mellett döntöttem az offense miatt.Egyik minimumos consot kivettem 5.nap,majd még 1.héten egy minimumos stores meg egy 3as nagabank.Castle nem lett mert grandot húztam hogy be tudjam venni a nagabankot.122n kivettem a 2.consot ami 3as volt,itt kicsit szarul csatáztam és behalt egy unikorn meg 15 kenta.123on lazán beparkoltam Alkint 3.zónába de már end turn nyomásakor rájöttem hogy mekkora baromságot csináltam.Mindössze 3 angyal volt nála meg 60 csonti dobozból,el is kaptak.Okoztam 20 harpy hag 5 medusa veszteséget nekem 2 angyal halt meg aztán futottam(nem voltam valami gazdag).2napra rá ismét csatáztunk,előtte még kivettem a másik minimumos consot droiddal.
3 angel 10 silver 25 grand 100 captain 2 war 1 war
Alkin 5 8 1 3 30 mana könyv nélkül exp armor exp off exp föld adv ballistics
vs
1 angel 13 sima medusa 33 evil eye 60 inf trog 49 zombi 25 hag 5 scorpi
Arlach 6 10 2 3 7 mana exp off exp artillery exp log exp tactic exp föld
Bevédte magát bal alsó sarokba ahol terep is segítette én mindennel hit&runoltam hogy a szemek ne lövöldözzenek le mindent.A zombik segítették meg hátráltatták is az ellent,mert alig bírtam bebontani őket viszont a szemek 2x kimaradtak.Szép lassan elfogyott a fal a végén már csak 30 szem 1 ballista állt szembe 2 angyal 1 unicorn 40 kentaurral.Unikorn bevakította a szemeket úgyhogy lebontottam a ballistát.Végül a szemeket is,túlélte a csatát 20 kenta 1 angyal 1 unicorn.Én élveztem :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 nov. 24 szomb., 22:08 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Bravo Dave! Mastino nagy skalp randomon! :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 nov. 24 szomb., 22:17 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Már egy ideje felnőttem hozzá szerintem,mostanában nem reportolok ide meccseket olyan 50-50% az arány ellene :)
Csak érdekes csata volt gondoltam megosztom,de azért kösz :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 02 vas., 23:09 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
XSI vs Dave
Rampart vs Dungeon
CH vs Shakti
Random Balance L 160%
SOD
Kaptam 3 slot trogloditát amivel kivettem ami lényeges a területemen 15ös törpe 8as medusa stores pár értéknövelő meg 1000xps cucc,121en átmentem másik zónámba ott találtam +1+1 att def gyűrűt meg +1allt,kivettem a 20as consomat meg még elvoltam pár napig mert blokkom pack black dragon volt alternatív utat meg nem láttam úgyhogy 127en blokkom előtt álltam,exp off armor tactic föld log os hőssel.A dragonok vmiért a scorpikat ütötték,és levettek 4et.Még aznap bevertem a hive zóna blokkját,kivettem 2 hiveot és 133on meg is ütköztem az ellenféllel,akinek nem volt manája meg serege is kicsit meg volt fogyatkozva,míg nálam volt exp slow shield stone skin blind 260 trog 80 szem 2 angel 5 scorpi 13 mino 16 wyv 60 hag úgyhogy könnyedén nyertem.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 22 szomb., 22:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Smok(vmi lengyel player)
Stronghold vs Fortress
CH vs Broghild
Jebus WT
Meglehetősen mákos voltam a tereppel ugyanis volt egy rakat jó arti rajta és kaptam egy behi dwellet meg 2 madár dwellet.Volt sok pénz is elszórva,úgyhogy 4.nap felhúztam az ancientet és legyűrtem 80 crusadert a kannáért,95 gold golemet egy pandoráért,aztán droidokkal kivettem a +2speed köpenyt,+1speed nyakláncot,+1speed gyűrűt.121en egy utópiával kezdtem,kaptam gladiust cuirasst meg +2allt.123on 38as attackkal bezúztam középre,ő is 123kor ment be és piros volt,Broghild kivett pár hiveot meg artit majd 125nél csatáztunk.Nekem ami lényeges az a 6 ancient 22 thunderbird 18 sima ogre meg még pár csali unit.Neki 40 wyvern 15 m. gorgon 2 sima hidra 10 légy meg a sallang.A 40 wyvern 88as hpval meglehetősen sok volt,ő nyomta 13as powerrel az implókat én meg 24es powerrel a lightningokat.Elfogyott mindkettőnk serege ő futott.Volt még pár befoglalandó dwellem 3 madár 1 cyclop 3 ogre 1 behe dwell összesen.127en megálltam valahol a területemen egy szem devillel gondoltam +4speed elég lesz.Váratlanul Broghild jött egy darab léggyel meg pár lénnyel és +2speeddel.Egy ice bolt elég volt hogy véget vessen a küzdelemnek...
Így sikerült egy végig jól lejátszott meccset teljesen elkúrnom :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 23 vas., 16:19 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
Igencsak mákodnak kellett lennia 4. napon az ancienthez :o

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 23 vas., 16:59 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Jebus template,sok pénz van elszórva,simán lehetséges még trade post nélkül is.
Castle esetében pl. kell felhúzni a mage guild,blacksmith,swordsman,monk cuccokat az angyalhoz,ez összesen 28ezer arany.Stronghold esetében kell a madár,behemót,behemót upg. ami 27ezer arany :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 23 vas., 17:09 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
Mindezzel tisztában vagyok, de angyalt nem is 4. napon húznak az emberek :)

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 23 vas., 17:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Hanem általában az 5.-en :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 28 pén., 21:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Jebus Inferno vs Efreet sultan block
Ellenfél:TheVinz
Inf vs Inf
Jebus wt
Ellenfelem mákosabb volt mint én mert kezdőhősnek megkapta Mariust,nekem csupa varázslós nyomi jött,szerencsére 8.nak bejött Wystan.A terepem nem volt vmi ****** nagy szám,volt 3 közepes hiveom meg 2 imp 2 pit dwellem amiből az egyiket nem tudtam bevenni,mert 46 crusader ellen harcoltam mercuryért :lol:
Amit tudtam kivettem,123ra kivettem mindent.124en megütöttem a 80 efreet szultán és 22 devil blokkjaimat.A szultánok természetesen sebzésből egy darab lényemet nem vették le,a fire shield miatt viszont meghalt 7 wyvern és 6 pit lord.A devilek könnyen megvoltak.Volt hp artim de se dwellből se más várakból nem jött elég lény hogy lehessen pattintgatni,rámentem a wyvernekre.126nál beült a dungeon váramba középen,én még kivettem 1 pandorát 1 libraryt meg még egy pandorához hiányzott egy lépés.Ő ezt másnap felvette és kapott 15 manticoret :shock:
Főcsatáztunk rögtön utána,erős lénytöbblete volt,kapott 4 efreet 2 démon 1 devil dwellet 6 hiveot 1 consot.Levettem a szultánokat démonokat meg devileket és futottam,de nem láttam sok értelmét folytatni mert övé volt a közép és sok dwell,nekem meg 2 utópia volt a területemen még.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 29 szomb., 16:32 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
toplistát megint frissítettem,aki szerint valami kimaradt, küldhet nekem nyugodtan pü-t, e-mail-t is :wink:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 30 vas., 21:56 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Liophy
Dungeon vs Rampart(all random)
Shakti vs Tyraxor
Jebus WT
Kaptam 6 consot elérhető távolságban,amiből 2 minimumos volt,2 20as és 2 throng griffin-es.3.nap kivettem az egyik minimumosat(kemény csata volt,lvl1es hero 50 trog 9 harpy 17 beholder 4 medusa vs 50 griff),aztán a másikat is(itt már csak 1 angel 10 beholder harcolt),aztán droiddal elfoglaltam 2 aranybányát meg kivettem egy hiveot,6 wyvern 2 angellel elfoglaltam a dragon dwellingemet,majd 2 portállal csináltam 1 dragonból 3-at(wcl szabály nem tiltja a lvl7 portált),2 angel 3 dragon 6 wyvern sereggel kivettem az egyik 20as consot,majd a másikat is,még 6.nap még egy 20-ast(maxos is meglett volna sztem).Dupláztam manát még első héten,és ráálltam a stablesra 117-en.Közben droid kivette a maradék 2 hiveot,meg felfedeztem közben egy gladiust is,azt is kivettem.Tombban kaptam +3+3 att/def pajzsot,black marketen vettem +1speed nyakláncot,+2speed köpenyt.122n betörtem bone dragon giant blokkokon,még aznap kivettem egy 3 arkos pandorát.Ő piros volt,123on bejött és megtámadott:
Shakti 26 8 7 9 165 mana exp taktik offense armor(mágiám nem volt)
3 ark 11 angel 18 wyvern 6 red dragon
Tyraxor 22 11 10 10 60 mana exp taktik offense earth amiről tudok
11 war uni 44 wyvern 80 törpe 30 grand elf 30 kentaur 1 chaos 1 sima hidra
Elnyomott egy exp slowt,én dispelleltem az angelről,unikat bebontottam aztán red dragonnal keresztbefújtam kentaur/elf párost,többivel wyvernt bontottam,nem szenvedtem jelentős veszteségeket.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 24 csüt., 15:45 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Dreegar vs sHoocK13

Maga a meccs nem volt túl érdekes mert hydra dwellem volt magi és genie dwell ellen, azonban a főcsata poén volt, mert nem volt air magic, neki viszont volt exp slow, azonban a bless-frenzy kombóra nem számított, és a 11 hydra 9k sebzést pancsolt be egy ütéssel ^^
Also ma vki game?

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 24 csüt., 16:17 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Szerintem ez az egész hülyeség!
XL-es pályán áttrappolni az ellenséghez, és két hét alatt leverni úgy, hogy a pálya 80-90%-a feltérképezetlen marad annak mi értelme? :roll:

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 24 csüt., 17:05 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Elvenni az ellenféltől a focilabdát és belőni a hálóba ahelyett hogy 10x kicseleznéd annak mi értelme?

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség