Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 01 szomb., 15:53 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
Egyszer szeretnék elmenni mindenképp :) addig Komármba lakom albérletben, netem nincs, de ha valaki valahol a környéken lakik(pl Győr Tata) ahhoz el tudok menniegy mecss erejére.

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 02 vas., 8:54 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Vagy az internet csodájának köszönhetően, játszol online, gamerangeren. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 02 vas., 10:01 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Vagy egy kicsit messzebb Mugger Emlékversenyre :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 03 hétf., 14:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Nimbus írta:
Vagy az internet csodájának köszönhetően, játszol online, gamerangeren. :)


Nincs net-tye, azt írta :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 08 szomb., 14:54 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
Hát valahogy, majd muszály lesz szerezni :)

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 08 szomb., 15:59 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Maretti
Castle vs Rampart(pick)
Gurnisson vs Shiva(pick,de jött jobb mind2nknek)
Balance L
SOD
Volt gazdag terepem bejött a svéd szal örültem magamnak archer viszont nem volt várban így választhattam marksmen cavalier+citadel és cavalier archer+castle közt,előbbire szavaztam mert nem szerettem volna szépen bebukni magam egy fullos kriptában(2 hős+várból volt 30 pikás összesen).Út mocsaras zónába vezetett onnan csak blokkot ütöttem ki és indultam egy út nélküli teleportkapuhoz.2.hét elején rosszul álltam fel a lánccal és nem tudtam kivenni a +4es kardot mocsárról,anélkül mentem tovább.Inferno zóna követte a teleportkaput ott aréna+kis lóvé tovább üres necrós zóna.Visszavettem herot fővárba hogy kivegyem a 2 consomat 131en(4es nagabankba elment egy cavalier szal nem vállaltam be throng griffint).Közbe 2.várban húztam kardost griffet citadelt(volt több fám elszórva meg pénz is) fővárban monkot griffet(griff dwell is volt).Kivettem veszteség nélkül a két 30as consot és mentem be középre.Már 126nál láttam hogy az ellenfél bent van szal vártam olyan 50+ wyvernt mire odaérek.Ő körbement a sivataghoz teleportkapus blokkja sivatag felől several gold dragon volt azt levertem 30 pikás áldozattal utána lots firebird :shock: Fővárát így nem tudtam bevenni,2nappal később harc:
http://i.imgur.com/8yfRH.jpg
Túl sok volt a wyvern expert hastéval úgyhogy bedarált.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 08 szomb., 23:10 

Csatlakozott: 2009 ápr. 30 csüt., 13:53
Hozzászólások: 159
Sikerült már valaha magyar játékosnak megvernie marettit?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 08 szomb., 23:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Heroical írta:
Sikerült már valaha magyar játékosnak megvernie marettit?

Igen, nekem összesen 4x. Körülbelül 30 meccsből, ez hozzátartozik.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 09 vas., 16:09 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Igen,az ő játéka már közelít a tökéleteshez,ő az élő példa arra hogy tudással ellensúlyozható a luck hosszú távon...Ha hajlandó lesz vmivel többet játszani ellenem idővel csak megverem egyszer :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 10 hétf., 18:15 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Játszottam vmi csirkével aki wcl 24. volt és nagyképű, aztán jebusra kipickelte a castle valeskát, én meg maradtam a jól bevált CHnál. 1-2-3on sikerült csak középre mennem mert hülyén volt elszórva 2 cons, aztán találtam pár közepes artit, és 3 nap múlva találkoztunk is. Értékekben kb +10 attackja volt(gladius), a többi egál, lényekben is több volt mindene, bár nem sokkal (5 angel az én 4emmel szemben, 20 wyvern az én 14emmel szemben) Volt +1 speedem. Az ark waitelt, aztán CH elnyomta a spellt amit kell és mindenki meghalt. Tanulság: offense uber alles ^^

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 14 pén., 16:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
:lol:
Igen nem is olyan régen még csodálkoztam hogy Maretti miért öleti be előbb a lövősöket ha muszáj és miért választja Shivát Ivor felett,mostmár értem :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 25 kedd, 15:36 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Sünit kérdezném, hogy hogyan áll az online toplista frissítésével, mert az idő telik és július végén volt frissítve utoljára a lista. Nem akadékoskodni akarok, de ha nincs esetleg időd foglalkozni ezzel akkor kérlek add át másnak ezt a feladatot! Senki sem fog ezért megróni ha így lesz, én például elvállalnám ha te úgy döntesz, hogy nem folytatod. Kérlek nyilatkozz minél hamarabb ezügyben, mert az idő csak telik és szerencsére egyre több a meccs amit regisztrálni kell.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 25 kedd, 17:35 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv!
Nem kell aggódni, még nem tudok pontos időpontot mondani mikorra leszek vele készen, de türelem, igyekszem behozni a lemaradást:)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 30 vas., 14:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Süni írta:
Üdv!
Nem kell aggódni, még nem tudok pontos időpontot mondani mikorra leszek vele készen, de türelem, igyekszem behozni a lemaradást:)


Szuper lenne, többen is kíváncsiak vagyunk a frissített listára :) Szólj, ha tudunk segíteni valamiben :wink:

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 30 vas., 21:10 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Csizu írta:
Süni írta:
Üdv!
Nem kell aggódni, még nem tudok pontos időpontot mondani mikorra leszek vele készen, de türelem, igyekszem behozni a lemaradást:)


Szuper lenne, többen is kíváncsiak vagyunk a frissített listára :) Szólj, ha tudunk segíteni valamiben :wink:




Ma délután az összes tábori meccset, amikről infót kaptam itt pm-ben, gmail címemen, illetve amiket itt találtam(ez a topik, OB topik) FELRAKTAM.
A maradékhoz most nincs erőm, sőt nagyon elegem van abból, hogy most keresgessem, melyik OB meccs nem került fel a toplistára, melyik fantom game(játék nélkül dőlt el)
X.x.x.x.x. 1 sort kéne írni az OB topikba a meccsről,semmi mást :twisted:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 01 hétf., 0:10 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
30. vagyok?! :shock:
Azt hogy? :o

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 01 hétf., 1:14 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
T-Rex írta:
30. vagyok?! :shock:
Azt hogy? :o


32 aktív játékos van : )

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 13 szomb., 20:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Liophy
Rampart vs Castle (all random)
Gurnisson vs CH
Random Jebus XL
SOD
Krellion és Gurnisson jöttek mint főhősjelöltek,a ballisztát hasznosabbnak véltem a rezisztnél főleg az első heti harcokban.Találtam 4 consot elérhető távolságban ebből 2 minimumos volt.3.nap kivettem az egyiket majd megütöttem lots basilisket amik pandorát őriztek de nem kaptam semmit.Aztán másik minimumos consot is kivettem majd droiddal elmentem egy hiveért és unicorn dwellért.Közben felfedeztem egy dragon dwellet is horde pit fiend mögött.Droid beáldozásával megtudtam hogy 52en vannak.Bevettem még egy unicorn dwellt majd levertem a piteket 1 dragon 2 angel 6 wyvern 6 unicorn 25 elf sereggel könnyedén.Korai középremenetelt terveztem horde cavalier és lots naga q. között választhattam.Közepes heroval 7 angel 5 green dragon 12 w. unicorn 30 g. elf sereggel bementem a cavaliereken 123on.Pénz nem volt még trade posttal se,esély sem volt upgradelni a dragonokat.Középen kivettem 2 hiveot egy 0ás utópiát(resist cipő) aztán +3 allt gladiust.Barbár létére Gurnisson viszont nem kapott pathfindingot(helyette fire meg leadership :? ) ami nem kicsi probléma volt.Kénytelen voltam az úton maradni és nemigen találtam értéknövelőket.CH kapott path+logot kivett 4 utópiát és végül jobb skillekkel,+3speed red orb és enyhe lénytöbblettel levert.Oktató célból felrakom a mentéseket,lehet tanulmányozni :)
http://data.hu/get/5678163/Liophy.rar

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 20 szomb., 17:36 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Liophy (wcl 7.helyezett)
Dungeon vs Castle (all random)
Gretchin vs Mephala(először Moandor,de prisonban talált egy mephit)
Random Jebus XL
WT
3.nap bevertem egy mino és dragon dwellt a kezdeti sereggel,4.nap 25 thunderbird következett 150es törpekincstár 45 ogre magi 5.nap 40es stores aztán droidokkal bevettem sorra 3 mantidwellet.Ennyi volt az első hét,121et egy nagabankkal kezdtem(maxos quennel,de sikerült megoldani),majd 2 hive és teleportálás fővárba.Szerencsére kaptam slowot így nem kellett manőverezni scholaros hőssel,kivettem még droiddal egy +6os kardot egy hiveot meg főhőssel egy 2es consot 123-at a blokkom előtt fejeztem be(pack ancient).Találtam még időben egy tradepostot és elcseréltem gyak. mindent hogy feluppolhassam az 5 dragont,majd be középre 5 black 20 wyvern 13 manti 45 hárpia társaságában.Középen egyből kivettem egy +4allt meg egy utópiát ami adott még egy +4allt meg kannát.Következő napokban értelmes artit nem találtam egy DSA-t leszámítva.Középen vagy 4 hiveot kivettem így lett 40 wyvern.127en átvágta az utánpótlás vonalamat Mephala így kénytelen voltam megtámadni 131en plusz sereg nélkül(piros voltam).Utópiából azelőtt még jött egy red orb,amit felraktam mert féltem hogy van erős varázslata hiába van recanterem.(én 17es powerem az ő 24es powere ellen).Láttam hogy felvett egy black orbot is,és lénytöbbletem volt,ez elég ok volt arra hogy feltegyem.Főcsata:
http://i.imgur.com/DuF4l.jpg
Nem ütöttünk vmi sokat egymásba de végül a lénytöbbletem nyert.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 nov. 23 pén., 0:18 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ha már nem ír senki...:

Dave vs DraDra74 ( wcl 12.helyezett)
Fortress vs Tower
Wystan vs Ivor
Random Balance L
WT
Dwellet nem kaptam pénzt se nagyon de ami kell azt kivettem,1.héten törtem előre hogy kigyúrjam wystant lvl7re és kapjam a +lizardokat a 2 várban.Sikerült is 2 wyvern meg a gnollok árán leverni 80 gólemet meg 45 vámpírt lorddal dirten,majd 2.héten visszamentem egy consért,3as volt a 80 lizard warriorral lelövöldöztem mindent,aztán manatöltés meg próbáltam kis pénzt összeszedni droidokkal,127en levertem a sivatagi blokkomat kivettem 2 consot középen aztán ellenfelet nem láttam sehol úgyhogy mentem hiveozni,csak 94 wyvern lett a végén,csata nélkül feladta az ellenfél.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség