Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 26 csüt., 15:11 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Igen,ez mind igaz.Én mindössze azért nem foglaltam el mert nem volt pénzem még az épületet sem felhúzni,nemhogy kivenni a cuccot belőle.2.héten örültem hogy ki tudtam venni a 6 naga queent meg a gremlineket és haladni velük.De nyilván mindenkinek van véleménye és játékstílusa nem muszáj elolvasni a beszámolóimat ha nem tetszenek :P

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 26 csüt., 16:57 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Béna építő kritika lett volna :) Szóval, ha van dwelled, akkor skippelheted a castlét simán, és helyette húzhatsz dzsinn házat, sőt, igazság szerint ha nincs más megoldás, a nagát is gátlástalanul lecserélném a helyedben :) Szal így 17 master genie összecsomagol 6 nagát elég csúnyán. Ha levered a dwell, lesz sereged korán betörni a treasure zónába, az meg ad még több pénzt h megvegyél még több lényt és azzal mégtöbb zónát beverhetsz és... RAPE :D :D :D

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 26 csüt., 17:18 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Ez olyan magas labda volt Dreegarnak, hogy egyből kiosztott téged Dave :D
Egyértelmű a helyzet, úgy meg nem lehet érvelni, hogy "nem volt pénzed a genie-re", miközben a nagára meg másra verted el mindet

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 26 csüt., 17:22 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
valaki most harc?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 26 csüt., 18:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ok,mindig tanul újat az ember :)
Ezek szerint túlságosan alábecsültem a master geniek erejét :o

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 27 pén., 14:58 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Most gép ellen újrajátszottam az egészet,csak hogy kipróbáljam.Hát a dzsinnek tényleg csodákra képesek,kb egy teljes héttel hamarabb szereztem meg a várakat és 125nél beütöttem throng vampiret és elfoglaltam a naga/giant dwellt 2.héten :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 27 pén., 18:44 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Szerintem senki nem írta, hogy nem tetszett a beszámolód, ifjú padawan :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 28 szomb., 18:14 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
wt Balance
Dave(inferno-marius) Sziky(fortress-wystan)
Elim során jött létre eme csodás harc.
Sok érdekesség nem történt elég szerencsés voltam 1 basi és 1 lizard dwell.
Fabanyánál 1 darab kupac fa volt ami adott kemény 4 fát így első héten területemen futkostam fáért. Szerencsére kijött castle hidrára esélyem nem volt. Fa miatt csak 2 héten mentem át 1 füves terepre ahol megtaláltam 3. fortress várat. Eközben csicskák otthon kivettek 20 tresurit kriptat majd főhőst visszavettem várba még kivettem 1 treasuryt és 1 storest így lett hidra.
1.3.4 re összeszedtem amit csak tudtam 140 liz w. 11 wy(találtam +1 artit)
15 might 38 basi talán többre nemvolt pénz. Levertem teleport kapunál 48 cavaliarst meg 25 hidrát még 1 híve és utamba került marius 6 efreetel menekült majd csicskája seregel, beírta a gg t. Lejátszottuk normán a főcsatát nekem 3 hidra 3 basi összesen kb 40 ijjasz meg 30 szunyog sok gnul neki 4 effret 13 horned demon meg pár magogs asszem maradt otthon.
Így seregek:
Wy(11 10 3 5 kb) exp arm arch tactic adv log adv pfat basic off
seregem előbb említett.
M(8 9 6 4 kb) exp arm arch exp air adv earth basic log
6 efreet 63 magogs 63 horned 13 pit lord
Wystan könnyedén nyert gg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 28 szomb., 19:31 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Nekem rengeteg időm elment 2.héten meg 1.hét végén mivel egyik 2.zónám egy tök üres toweres area egy másik meg egy közepes fluxos area volt,de út nélkül,ami jelentősen lelassította a fejlődésemet,még kesztyűvel is.Pénzes épület egy 5x3as nagabank meg 5x4es storesben ki is merült,semmi más értékelhető pénzforrás nem volt sehol.Toweres area megviccelt,mert láttam egy consot de az egy másik zónában volt...133nál törtem át 90 gorgonos blokkot upg stackel,démonom elég kevés volt(60valamennyi) főleg hogy buktam is belőle meg elfelejtettem hogy gargoylet nem lehet pattintani...Másnap elkapták herot meg droidot sereggel,aztán funból lejátszottuk a főcsatát ahol nem volt sok esélyem.GG

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 31 kedd, 19:24 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Titi
Fortress vs Rampart
Gerwulf vs Monere
Jebus Cross XL
WT
Egyik utamat teljesen blokkolta horde mummy ami elég szarul jött mivel igen jó terepem volt,kb 7 hive 2 cons 1 wyvern 3 gorgon 1 hidra dwellem volt.Ebből láttam a wyvern meg 1 gorgon dwellt első héten.Levertem a múmiákat valami 18 wyvernnel(ekkorra összes töltelék unitom bentmaradt hivekban),mert droid felfedezte a hidra dwellt,de megtréfált a terrain mert nem értem el 1 lépés híján.És nem tudtam elfoglalni a távoli wyvern dwellet sem mert a hidra dwellért mentem.Így -5 wyvern -2 chaos sebaj wyvernből így is volt sok,blokkom 2 lots red dragon volt blackel mind2t le kellett verni így inkább egy utópia+library irányába mentem.124nél kiszedtem utópiát benéztem libraryba másnap elmenekültem és manát töltöttem.126nál elfoglaltam a maradék 2 gorgon dwellt 127nél beütöttem a blokkjaimat ahol eléggé megszedtek a rohadékok a 18as defense meg expert armorerhez képest.Meg azt se értem miért könnyebb célpont 40+ wyvern mint 40 gnoll...Na mindegy.Ezután Titi rögtön megtámadott.
Kép
Csináltam egy hibát,mégpedig hogy meteort nyomtam(325 dmg) nem pedig hastet a wyvernre,a 700as chain nagyot ütött az ellenféltől a végén túlélték a goldok a csatát.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 22 szer., 19:17 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Noname
Conflux vs Castle
Luna vs Valeska
Nostalgia template XL+U
Kipróbáltunk vmi újat,érdekes template azt meg kell hagyni.Kezdőzónádból út vezet néhány vár nélküli zónába azokból pedig tovább váras zónák vannak.Szinte minden zónában van 1-2 hive,cons ritkásabb.Közepesen gazdag.Kezdőzónából út vezet sivatagba is,amely olyasmi mint jebuson a sivatag.Vicces mert lehet sivatagos zóna máshol is,de az nem kincses :)
Luna firewalljával eleinte nehézkesen,később könnyedén haladtam.Más hőssel nemigen lehet kivenni maxos hiveot 7 pikással,meg throng cerberit leverni 2.hét 2.napján 25 marksmennel.Na igen,a cerberik ellen a marksmen szépen belesétált a tűzfalba ahelyett hogy a mellette lévő hexára lépett volna,1 pixieval éltem túl a csatát :lol: .Ezen a templaten többször is lehetséges seregcsere,2.héten castle 3.hét elején rampart unitokkal mászkáltam.4.héten bementem a sivatagba,kiszedtem elementálozással egy utópiát és hazaszaladtam.Strongholdos zónába volt manaduplázó,dupláztam lett 960 mana :) 2.hónap elején csatáztunk Noname területén,volt minden varázslatom ami kell exp berserk exp meteor elementálok stb stb. Orb of inhibiton figyelt nála :( A conflux seregek elhulltak,még arkja sem volt az ellennek,hiába a phoenix ritka használhatatlan egy unit.

Dave vs Mastino
Tower vs Dungeon
Yog vs Kalt
Balance L
WT
Itt jól haladtam annak ellenére hogy 1.héten ezeket kellett leverjem:horde halfling,lots elf granddal,lots marksmen ezek álltak az utamon zónablokk 45 orc.Valahogy kiszenvedtem a naga kastélyt 2.zónámban volt egy 30as cons füves terepen 13 gargoyle 14 gólem árán kiszedtem.Yog keményen gyúrt 3.hét 1.nap már lvl 15 volt 18as attackkal 12es deffel ezt meglátta az ellen tavernában és feladta a meccset.

Dave vs Sziky
Dungeon vs Fortress
Shakti vs Tazar
Balance L
WT
Itt közepes tempóban haladtam itt is kemény hősöm volt 2 exp mágiával taktik offense armor 3.hét elejére.Szikyt megszedték a sivatagot őrző diamond golemek így feladta a küzdelmet.

Dave vs Noname
Tower vs Rampart
Jenova vs Mephala
Panic L
WT
1.héten gyorsan odafigyelve haladtam egészen 117ig amikor is a necro zónából vezető úton álló 45 iron golem levett 35 gremlint mert hagytam hogy blokkoljanak :shock: Aztán 121en egy 60as imp cacheban elment még 35 gremlin :shock: Volt 3 váram,de korántsem örültem neki ilyen veszteségek árán.Elindultam saját területem irányába hogy felvegyem a dragon wing tabardot meg kiszedjek egy consot és nagabankot.Szerencsére 20as volt a cons így könnyedén kivettem majd a 4es nagabankot is veszteség nélkül sikerült kivennem.Visszavettem heromat necro zónába ahol mégegy 20as cons volt azt is kivettem majd hála az exp lognak még 2.héten meglett 5 váram,ha kicsit jobban odafigyelek 127en bemegyek az egyik kincses zónába.131 lett belőle,kivettem egy 4es nagabankot meg 1 5x9es hiveot.Volt sok pénzem így 133nál felhúztam a titánt.132n bementem egy másik kincses zónába is ahol két 5x12es hiveot szedtem ki.Ekkor már megjelent Mephala is,visszavettem herot necro várba és csatáztunk.
http://imgur.com/fowEG
Volt exp archerym artival exp armor earth ballistics(exp ballistics=golden bow) adv sorcery exp taktik
Az íjászok lelőttek mindenkit kisebb veszteségekkel sikerült nyernem.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 25 szomb., 15:29 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
harc valaki?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 30 csüt., 15:38 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
Igazából nem akarok teljes élménybeszámolót írni, de azt megjegyezném(nem hősködésből), hogy tegnap Brissával a csata közepén összvissz 20 gargoile segítségével küzdöttem CH ellen, volt nála még 5 behemoth 50 kutya 40 orc chieftain és 60 goblin (igazából az első három körben alaposan leamortizáltak) viszont elfogyott a manája nekem még volt kb 100 . Haste és lighting bolt segítségével maga sem értem hogy, de győztem, 5 gargoile túlélte az összecsapást.

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 30 csüt., 17:58 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Marqadam írta:
Igazából nem akarok teljes élménybeszámolót írni, de azt megjegyezném(nem hősködésből), hogy tegnap Brissával a csata közepén összvissz 20 gargoile segítségével küzdöttem CH ellen, volt nála még 5 behemoth 50 kutya 40 orc chieftain és 60 goblin (igazából az első három körben alaposan leamortizáltak) viszont elfogyott a manája nekem még volt kb 100 . Haste és lighting bolt segítségével maga sem értem hogy, de győztem, 5 gargoile túlélte az összecsapást.


Öööö hogy őszinte legyek én sem értem. :) Milyen értékei voltak a hősöknek és ki ellen játszottál? :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 30 csüt., 21:23 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
Csak offline haver ellen és CH-nak a skillekre igazából már nem elmékszem :? a lényeg az hogy 20 vizköpővel megvertem 5 behemótot, 40 farkaskutyát, 63 goblint és 40 orkot

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 30 csüt., 23:03 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Tehát, akkor a gép ellen játszottad a csatát, ami azért nem egészen mind1, ahogy a hősök értékei sem. :) Elég, ha pl. csak arra gondolunk, hogy 1 villám elég volt-e az 5 maci leborítására, vagy több kellett, miközben slow-t nem, csak hastet használtál.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 31 pén., 0:29 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Én egy paraszttal is meg tudom verni. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 31 pén., 16:27 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
Nem gép ellen játszottam, bár sajnos kicsit ront a helyzetemen az, h az 5 behemótot tényleg egy villámmal leszedtem.

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 31 pén., 16:39 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
"Csak offline haver..." Ebből gondoltam, hogy gép ellen toltad, de ezek szerint nem jól értelmeztem. Hát igen, ha egy villám levitt 5 macit, akkor azért nem volt ez olyan nagy csoda. :) Persze azért gondolom segített még a terep is esetleg, hogy semmi ne érhessen el, és az orkokat is elég hamar le kellett villámoznod. :)

Javaslom gyere el egyszer egy versenyünkre, láthatsz (mutathatsz) "csodákat" ott is. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 31 pén., 16:45 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Igen,pl. maxos hiveba kevés egy refuba talált Gold dragon :lol:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség