Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 18 hétf., 13:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Milyen orosz nyelvű izét?WT,WOG,H3HD? :P

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 18 hétf., 13:36 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Ezt: http://www.heroeswt.net/download.php

Vagyis a WT-t. :P Csak ilyen orosz nyelvű oldalról jött le.

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 18 hétf., 13:53 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Nem kell regisztrálnod csak guestként belépsz.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 18 hétf., 14:15 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Bent vagyok.

ArchDruid néven. És? Hogyan tovább? Nincs kedved háborúzni egyet?

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 18 hétf., 14:31 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Van éppen,írtam a közös chatbe,ott beszélhetünk.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 19 kedd, 3:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ma játszottam 2 Jebus SOD-ot ismét. :)
vs ArchDruid
http://data.hu/get/5252168/ArchDruid.rar
Itt megemlíthető a 84 ogre leverése 1.héten :)
2.héten kicsit megkésve törtem be a sivatagba,3.héten inkább csak mászkáltam elég sok napot elvesztegetve végül 4.héten átmentem az ellenfelemhez.
vs Dead0202
http://data.hu/get/5252169/Dead.rar
Itt szerintem elég jól játszottam,volt néhány balfékségem(angel bukása enchanterek ellen,marksmen bukása hiveban),de gyors voltam,123nál törtem be a blokkom és haladtam előre,pénzzel gondban voltam néha végül 127nél ütköztünk a sivatag közepén ahol az 50 feletti wyvern megnyerte nekem a csatát :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 19 kedd, 16:32 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Valaki akar-e játszodni?? :)

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 23 szomb., 20:00 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Mennyi hülye van, te jó isten!

Ma vígan játszottam egy német gyerekkel egy M-es pályán 1 vs 1 -et. Mind a kettőnk vára mellett egy lvl5-ös szörnyi őrizte a Helm of Heavenly enlightmentet (ami +6-ot ad minden stathoz) Én megöltem a szörnyet, és felszedtem. Aztán ő, mikor eljutott egy Den of Thieves-be, és meglátta, hogy az én hősömnek 13, 11, 9, 12 a statisztikája nekem ugrott, hogy csalok és menjek az anyámba! Hiába mondtam neki, hogy az Ő vára mellett is ott van ugyanez a sisak, válaszul elküldött haza és kilépett a játékból.... :(:(:( Kretén....

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 24 vas., 0:12 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Mastino
Fortress vs Stronghold
Alkin vs Gurnisson
Balance
WT
Elég gazdag terepem volt,2 kripta meg elég sok aranykupac,haladtam közepes sebességgel előre,közben pár lényt bukva mert nem koncentráltam eléggé,aztán 122nél Mastino feladta mert belefutott egy fullos conservatoryba.

Dave vs Mastino
Stronghold vs már nemtom
Gurnisson vs valaki
Balance
WT
Itt arra emlékszek hogy első héten csöveskedtem aztán kicsit alábecsültem a pack sharpshootert és túlságosan megszedtek,úgyhogy feladtam...

Dave vs Mastino
Stronghold vs Fortress
Gurnisson vs Monere
Balance
WT
Első héten expert csöveskedés ment,2.zónámba silver pegasin át vezett az út,buktam pár goblint,aztán kentaur kapitányokat lebecsülve 3 madárból is elbuktam egyet,aztán trogloditák(!!!) ellen is egy madarat :shock:
Hét végére behemót+citadel lett(ork küklopsz no)
2.héten visszamentem hastéért,pénz nem volt sok de ki tudtam venni ami kell,lett vagy 70 wolf raider 80 hobgoblin 22 ork 2 behemót meg 1 madár és mass haste.Felvettem egy varázslatos pandorát,aztán tovább egy másik zónában volt egy +4es buzogány marletto tower meg 2 aréna így egész jól nézett ki a hősöm már.3.hét elején a szegény emberek townportálját használva visszavettem Gurnissont a fővárban és készültem a teleportkapu előtti horde master geniet beütni.Nem kellett azonban mert ellenfelem megtette helyettem igaz vissza is vonult egyből.Rákövetkező nap megtámadtam a főhősét.A seregek valahogy így néztek ki:
Monere 19 10 5 5
5 Chaos hidra 10 wyvern 25 g.basilisk 170 gnoll m. 105 lizard w.
Gurnisson 18 6 3 3
3 behemót 90 wolf raider 100 hobgoblin 30 ork 40 gog 9 thunderbird
Hősök értékeiben meg lényekben lehet kis eltérés.Nem volt dragonfly nála így én kezdtem a csatát mielőtt ő tacticcal előrehozott mindent.Sajnos elég nagy lénytöbblete volt de megpróbáltam darálni egy mass hastéval,levettem első körben 4 hidrát 4 wyvernt meg kb 60 gnollt,ami hát nem volt elég :) Szépen bedarált a végén maradt neki 25 basilisk kb 80 gnoll 100 lizard meg 1 hidra.

Dave vs Mastino
Rampart vs Castle
Valeska vs Jenova
Balance
WT
Első héten egész jól haladtam,2.nap grandelfeket beszereztem és beütöttem pack gorgon zónablokkot.3.nap 5 pegasival meg magic arrowos droiddal megütöttem pack ork chieftaint hogy meg tudjam szerezni a 2.váramat,kb 15 perces küzdelem után veszteség nélkül távoztam a 19 orktól :)
Aztán kiszedtem 2 5vámpíros kriptát,elküldtem egy droidot a 3.zónavárért míg főheroval beütöttem a másik irányban levő zónablokkot és oda is küldtem egy droidot.122nél egy harmadik irányban az utamon megöltem horde marksment de hülyeség volt arra menni mert utána pack morcos ancient maci állta az utat :) úgyhogy elindultam az imént említett zóna irányába ismét.Vicces volt hogy alig volt pénzem annak ellenére hogy Jenova minden nap >1000 goldot hozott nekem 3.naptól fogva :)
Sajnos lassú voltam és hastét sem szereztem be,2.váramban volt de pont ott nem építettem guildet mert nem volt pénzem(eléggé megviseli a pénztárcát a mage guild lvl1 minden egyes várban :? ) aztán továbbmentem egy teleportkapun át egy újabb zónába,ahol kiszabadítottam josephinet akinek van hastéja.A scholaros herom viszont a világ másik végén volt így akartam egy várat szerezni ahol visszavehetem.Kör végén szépen a hősömnél hagytam az angyalt és end turn,aztán rájöttem hogy itt már járt valaki :) Mastino elkapta a főheromat és mellette a droidot full sereggel.Ha a főheromnál van a sereg akkor is kikapok mert exp airem volt de hastém nem és neki meg 100 fölötti marksmenje volt.Ha szerzek időben hastét és nem vagyok túl bátor akkor lett volna esélyem :)
Dave vs Mastino
Tower vs Castle
Torosar vs Tazar
Jebus Cross
WT
Mindkét utam blokkolva volt meglehetősen közelről(several champion és horde archer által) úgyhogy eléggé csöveskedésről szólt az első hét,beütöttem horde zombit ahol eléggé elnéztem a csatát és elbuktam vagy 20 gremlint meg a ballistámat.Majd lots törpe és aranybánya.5.napra szereztem giantot és megütöttem a horde archert sima volt,aztán 1-2 kriptát is kiszedtem.Volt 4 conservatorym és 3 hiveom(na meg egy giant dwell amit 7.nap fedeztem fel -_-"),úgyhogy kész volt a terv,121nél kiszedtem egy minimumos consot meg egy 8wyveres hiveot,122nél 5x30as cons és 5x6os nagabank.124nél droiddal egy messzi 5x30as consot meg asszem egy 5x6os hiveot,majd sikeresen mellékattintottam és elbuktam a főhősömet,de kaptam loadot.Úgyhogy ismét nekiugrottam,cons hive főheroval xps pandora és 5x12es hive másik droiddal 5x20as cons főhős visszavétele a várban és beállás sivatagi blokk elé(horde manticore).125nél beütöttem a blokkomat a 9 angel 18 wyvern 150 gremlin 12 mage 6 nagaqueen kíséretében,de Torosar a csicska skilljeinek köszönhetően elbukott egy nagát és 50 gremlint,sebaj haladunk tovább.126nál még mindig csak 2 titánom volt(3.ra nem volt pénzem :p),kiszedtem egy +3allt,gladiust,+5allt.131nél elcseréltem mindenem és kivettem ami kell titánok naga és lövősök.Kivettem egy minimumos utópiát jutalmam egy sentinel volt,mentem libraryba és egész jól nézett már ki az amúgy bal**sz Torosar :P (nemtom miért őt választottam) aztán 132nél elment a nete Mastinonak úgyhogy ez a meccs még befejezésre vár.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 24 vas., 0:39 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Én is vele edzek, bár inkább csak arról szólnak a meccseink hogy bucira ver, mert randomon még nagyon noob vagyok. Igaz ma már végre sikerült lemásolnom a mozgását az autosavek alapján.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 24 vas., 0:52 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Mastino csak randomon játszik és már régóta teszi ezt,elég keményen játszik szóval egy kis időbe fog telni amíg meglesz az első győzelmed :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 30 szomb., 14:57 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
valaki harc?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 30 szomb., 16:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Felvettelek msn-re a régi címemmel már nem enged bejelentkezni szal új van írj ha ráérsz...

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 30 szomb., 16:46 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Tőlem tolhatjuk ráérek. Msn-n nem látlak mármint h felvettél volna.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 07 szomb., 13:29 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Aki ki szeretne kapni a mai nap folyamán az szóljon :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 10 kedd, 13:46 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Én szívesen :)
Dave vs Noname
All random:Stronghold vs Tower
Gurnisson vs Torosar
Balance L
WT
Mondhatni mákom volt a leosztással,mágiákkal már kevésbé,1.héten kiszedtem pár cuccot a területemről aztán mentem tovább egy rampartos területre(közben droiddal bevettem az elég távoli kb 3 napi járásra lévő secvárat) közben sikerült elbuknom egy madarat mert benéztem egy csatát 40 wraith ellen de haladtam előre.Exp offense exp artillery után felajánlotta a vizet(igen,wt-ben kaphat vizet a barbár,ugyanúgy a demoniac is meg ranger/beastmaster is kaphat tüzet)amit kénytelen voltam elfogadni(jobb mint a wisdom).Kaptam learninget is(sztem nagyon táp),kiszedtem egy 8as storest következő zóna nekrós volt ahol 2 dobozból kaptam 140 csontit összesen,aminek elsőre örültem mivel fel is fejleszthettem őket.3 nappal később kevésbé örültem nekik miután 140 greater basilisk ellen elbuktam 4 madarat meg ha nincs expert curém akkor angyal meg behemótból is halt volna meg annak köszönhetően hogy az angyalom 3 körön keresztül nem lépett,meg volt egy kör amikor minden lényem kimaradt kivéve a csonti 8) Sivatagos rész után átlátogattam a hive zónába,de nem akartam sok időt eltölteni ott így nem szedtem ki a távolabb eső hivekat csak az első 4-5 öt,aztán visszavettem a hősömet a nekros várba.Itt csináltam egy nagy hülyeséget,mégpedig hogy 1 goblinnal hagytam Gurnissont a teleportkapu mellett,amit ráadásul tudtam hogy a másik vége Noname területére vezet,így ha 1 nappal korábban töri át a blokkot megnyeri :roll: Szerencsére nem így lett,tudtam manát duplázni meg kivenni a maradék cuccot+behemótot feluppolni,jött a végcsata:
Kép
Torosarnak elég sok befejezetlen second skillje volt,még imploja is lehetett volna ha fel tudja gyúrni a wisdomot,bár nem hiszem hogy változtatott volna a végén 8as powerral.Nekem a learningnak meg több harcnak köszönhetően 7 expert skillem és 1 advanced skillem volt asszem ezek:Offense,artillery,water magic,fire magic,log,learning,tactics,+adv armorer

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 10 kedd, 14:06 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Sziky
Rampart vs Stronghold(elimináció)
Jenova vs Tyraxor(választott)
Panic L
WT
Most lusta vagyok leírni mindent,a lényeg annyi hogy nem volt rossz kezdőterepem volt 2 törpekincstár 1 storest 1 30as cons 131nél törtem ki a saját területemről,artim nem volt semmi,secskill sem túl sok exp archery meg armor a lényeges,Tyraxor skillekben jóval erősebb volt,meg volt +6pajzs +4kard is nála.Azonban Sziky otthagyta droidnál a sereget meg főhősnél few angelt,Jenova nem ért oda Korbac droid viszont igen és Tyraxor elf-csökkentés&retreat után jött a FŐCSATA :D :
Kép
Terek lvl1es volt 2 1 1 1 skillekkel,sikerült nyernem a hp többletnek meg exp armorernek köszönhetően(asszem lvl3as volt korbac)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 10 kedd, 16:26 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Grat Dave mindkét meccsedhez! :)
Tényleg durván tolod, viszont, ha véletlen 2vs2-ben együtt leszünk és a learninget be mered választani (miközben nem lenne muszáj), akkor számíts rá, hogy ultrabrutálcsúnyán nézek majd rád!! :twisted: :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 10 kedd, 16:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
WT-ben azért jó mert expert szinten ha már nem kell elfelejtheted és felvehetsz helyette másik skillt.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 10 kedd, 17:35 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
WT-n 20/50/100 százalékban növeli a kapott XP-t,egyébként ki választaná be? :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség