Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 10 kedd, 18:55 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Dave elleni gémen kívül játszottunk nonnal 2 gémet arról majd talán később.
Én részemröl a dolog elég egyszerű volt felszántottam a pályát bár mint az eredmény is mutatja nem elég hatásosan. 2 hét vége felé láttam davet kijönni(1csicskat) tavern erősebbnek mutatta ezért back és minden erőmmel szürke macin voltam. Igen ám de.. nem találtam semmilyen értékelhető pénz forrást.Volt kb asszem 5 váram v 4 biztos viszont ez kevés volt.

Azonban így se csüggedtem mivel jobb hősöm volt szemmel láthatólag(exp off tac log pfat adv arm adv air(volt haste terv szerinti úton eső várba bár adv air kevés, mindegy is volt mivel csicskája keresztül vágott mindent teljesen nem számítottam rá főhősét néztem ö kilométerekre volt) +5,6 atack 3-4def javamra kb ezek voltak power know hanyagolható mindkettőnknél.
Meglepett dave húzása ugyanakkor szép volt tőle bár fájt így kikapni :) Főleg hogy utána toltunk főhős vs főhőst ahol annyira nem is érdekelt mar a csata 1 angal 30 hp val kb túlélte nekem :D bár ez mar lényegtelen. gg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 10 kedd, 20:37 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Igen utána letoltuk funból a végcsatát és szorosabb lett mint gondoltam,nem vettük komolyan annyira a csatát nem tudom ki nyert volna :)
A mentéseket visszanézve láttam hogy volt medusa stores meg asszem nagabank is valahol kicsit messzebb az úttól ha talán azokat megcélzod lehetett volna szürke,bár nemtudom.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 11 szer., 17:48 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Nimbus írta:
Grat Dave mindkét meccsedhez! :)
Tényleg durván tolod, viszont, ha véletlen 2vs2-ben együtt leszünk és a learninget be mered választani (miközben nem lenne muszáj), akkor számíts rá, hogy ultrabrutálcsúnyán nézek majd rád!! :twisted: :lol: :lol:


Sikerült elkapnod a fonalat megint,ha táborban is ezt a formát hozod, Dave könyörögni fog(ha összekerültök), hogy helyetted mással lehessen 2vs2-ben... 8) :lol:

Még ma frissítem a toplistát, tábor előtt látni kell a helyes erősorrendet xd

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 11 szer., 21:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
A tavalyi után nem fogok panaszkodni a 2vs2re :P

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 11 szer., 22:27 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Azért olyan nagyon még senki sem panaszkodott aki velem volt. ;):)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 12 csüt., 0:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Nem mernek :lol: jk

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 12 csüt., 16:20 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Ugyan miért ne mernének... hát bántottam én valaha, valakit??? :)
Na ugye... ;)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 13 pén., 22:11 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Nimbus írta:
Ugyan miért ne mernének... hát bántottam én valaha, valakit??? :)
Na ugye... ;)


A vizilabdázás címen történő szökőár általi vízbefojtási kísérlet is bántásnak számít :P

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 13 pén., 22:17 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Dreegar írta:
Nimbus írta:
Ugyan miért ne mernének... hát bántottam én valaha, valakit??? :)
Na ugye... ;)


A vizilabdázás címen történő szökőár általi vízbefojtási kísérlet is bántásnak számít :P


Ja kérem... no de lám ott is az jár jól aki velem van. :lol: :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 15 vas., 20:01 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Sziky vs Dave
Fortress vs Castle
Wystan vs Crag Hack
Balance L
WT
Kezdőterepem átlagos volt,horde wolf meg lots boar mögül kiszedtem pár dobozt pénzügyileg nem voltak gondjaim első héten.Sajnos út csak a sivatagba vezetett horde mighty gorgonon át így nem haladtam elég gyorsan.Egy fluxos zónába érve találtam 2 nagabankot amit 122nél beütöttem.Mindkettő 5x4es volt queennel.Queen nélkül sima lett volna így viszont kénytelen voltam 40 pikást elbukni,meg 7 marksmen is behalt de legalább volt pénzem.Aztán vagy 3 napig nem csináltam semmit(nem is volt semmi amit kiszedjek),3.héten végre úthoz értem,láttam messziről hogy közelben bóklászik az ellen és bármikor lecsaphat,a kezdő váram pedig igen messze volt tőlem szal nagy veszélyben voltam.Szereztem még kis pénzt ami volt meg +4kard +1all és visszateleportáltam a secvárba(ott volt haste,kezdővárban nem).Asszem 133nál Wystan átjött a sivatagból.Sajnos sikerült benéznem a csatárláncot így nem ért oda a sereg,plusz 2 hőst kellett vegyek hogy egyáltalán át tudjam adni a seregem és kötelező megtámadnom az ellenfelet különben oda a főváram.Nem tudtam mindent kivenni lévén angyalt is húztam,ha 1 nappal később jön vagy nem rontom el a láncot jelentősen több hpt hozok csatába(volt még várba vagy 40 pikás 8 marksmen 22 royal 9 monk 4 cavalier)
Kép
CH 15 7 5 6 60 mana Wystan 7 12 7 3 10 mana
Utólag loadoltam mert csata közben áramszünet lett és nem csináltam megint képet.Gorgonból asszem 15 volt meg gnollból is több de mindegy.Nekem volt mass haste neki mass slow,én kivártam mert a crusader pont nem lépett volna a dragonfly előtt,ő bevédte a lizardokat akik brutálisat sebeztek(valami 700 a crusaderekbe).2.körben letámadtam mindennel,és szép lassan elfogytak a fortress egységek.Először megbontottam a gnollokat meg a bikákat,válaszul 19 crusader áldozatul esett a lizardoknak.Aztán championt is próbálta bántani de ők keményebben tartották magukat,megmaradt 3 én meg közben eljutottam a lizardokig,és végül 3 angyal 3 champion 2 griff 60 marksmen túlélte a küzdelmet.

p.s.:fontos momentuma volt a küzdelemnek a crusader morálja ami miatt az összes gorgon megfeküdt 1 kör alatt :twisted:

_________________
Dave


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dave 2012 júl. 15 vas., 20:05-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 15 vas., 20:03 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Toplistára kb 16 meccset raktam fel, aki úgy érzi, nem került fel valamelyik, szóljon nekem...

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 17 kedd, 11:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Noname vs Dave
Necro vs Fortress
Bron vs Clavius
Balance L
WT
Pontosan,nem elírás,én voltam necros és Noname volt fortresses hőssel :)
WT-ben nincs necromancy szal neki jobban jött egy erősebb mightos hős de nekem csak varázslós hősök jöttek(egy beastmaster sem látogatta meg a kocsmámat)úgyhogy clavius lett a góré.1.héten kiszedtem párezer aranyat monsták mögül azonkívül nem csináltam semmit.Hét végére gorgon castlet húztam hogy legyen pénzem kivenni elég lényt hét elején.121nél rögtön be is ütöttem a területemen lévő 5x8as storest meg 5x3as nagabankot.Utána jött még 2 nagabank,egyik lots naga másik pack naga few queen inkább kihagytam őket,továbbhaladtam a cons irányába,amit 127nél beütöttem.Sajnos hiba volt,még azzal is jobban járok ha 1 napig nem csinálok semmit és beütöm új populációval.Így odalett a fél sereg,8 basilisk 3 wyvern 12 lizard 50 gnoll.De legalább kaptam 3 angelt,másnap beütöttem a maradék két nagabankot hogy legyen lóvém.Lett is,felhúztam a chaost és áttörtem valami blokkot(pack magic elemental) és összetalálkoztam az ellennel,aki egy confluxban ült(citadeles),nem ütöttem be aznap pedig kellett volna.Akkor még csak 7 vámpír meg vagy 50 csont volt nála,másnap viszont hozta a maradékot:
Kép
Clavius 6 7 7 6 120 mana vs Bron 11 11 5 6 60 mana
Azt hittem simán kikapok,főleg miután eltolt egy exp weaknesst és alig ütöttem valamit exp offensel is.Nekem erősebb volt a lizardom úgyhogy jött előre,hastezta a csontot én meg minden körben nyomattam a 190es villámot.Alábecsültem a varázslóképességem,az ellenfél gyorsabban fogyott mint én(pedig én is kaptam az 50es death ripplekat),a végén elfogyott a manája is én túléltem 33 lizarddal a csatát.Többet is hibáztam a csata alatt pl beölettem az angelt 3.körben,de Noname is a black knightját,ha azokat sikerül megtartania akkor lehet esélye.De mindenesetre szoros csata volt én élveztem. :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 19 csüt., 23:06 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Noname
All random: Dungeon vs Castle
Jenova vs Wystan
Panic L
WT
Nincs most kedvem hosszú beszámolót írni főleg hogy van még egy,rövid leszek.Annyit a gémről hogy nagy szerencsém volt mivel volt 1 mino és 1 medusa dwellem a várhoz közel szinte védelem nélkül.Pénz nem nagyon volt de ezt pótolta Jenova.Volt egy stables az út mellett ami igen jól jött.Még első héten áttörtem pack magin egy necros zónába ahol elfoglaltam 4 bányát(mercury crystal gem sulfur)117nél kénytelen voltam egy napig semmit sem csinálni mert további utakat lots thunder lots cerberi és lots medusa queen őrizte.Először 121nél a cerberiken mentem át majd medusákon egy strongholdos zónába ahol volt 2 madárdwell.Elfoglaltam mind2t és felhúztam a madarat a várban.3.hétre így kemény seregem lett,tanultam még varázslatokat ami kell meg felvettem egy +2+2 kardot és jött a főcsata:
Kép
Asszem Jenova 12 11 5 4 exp archery föld levegő log tactic Wystan 12 16 5 4 (vmi ilyesmi) exp water föld archery armor amiről tudok
A nagy hp többlet nyert :)

Titi vs Dave
Fortress vs Stronghold(pick)
Tazar vs Tamika(random)
Balance L
WT
Elég csöves kezdőterepem volt 2.nap kiszedtem egy minimumos törpekincstárat aztán sehova nem tudtam haladni csak lots energy elementálon át egy flux zónába.Upgradelt madár+kutya+behemóttal beütöttem 116on sikerrel,voltam arenába felszedtem vmi pandorát valahol kapkodásnak köszönhetően benéztem 50 goblint sebaj haladok tovább vmi teleportkapu előtt leöltem pack cavaliert és vár után nézelődtem.Még aznap szembetaláltam magam egy droiddal akinél a sereg volt(gundula) mindezt valami 123nál.Nálam voltak az uppos kutyák behemótok madarak gundulánál gorgon gnoll légy wyvern(mind upgradeletlen) kis veszteséggel levertem,de főhősét már nem sikerült elkapni(Tazar).Másnap Ciele droid megtámadott és levett vagy 20valahány kutyát a nyamvadt arrowwal,aztán jött Tazar a maradék sereggel ami volt neki 45 lizard w. 15 greater b. 8 légy 50 gnoll.Nekem maradt még 28 kutya 9 bird 3 behemót.Sajna kevés voltam hozzá,pénzem nem volt elmenekülni csak vagy 2k mikor 2 madár 1 behemót maradt elmenekültem de inkább feladtam nem akartam szenvedni olyan kevés emberrel a mapon tovább(vagy 110 goblint össze tudtam volna szedni más nem volt).

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 24 kedd, 20:51 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Noname vs Dave
Dungeon vs Tower
CH vs Jabarkas
Jött jó hero towerhoz,1.hét egész jó volt kiszedtem 20as treasuryt meg 3as kriptát 2.hét már kevésbé 2.zónám mocsár volt ahol álltak az úton v. 4 napig tapicgáltam a mocsárban míg kiszedtem egy 20as consot meg 5x4es storest aztán visszavettem herot várba,hogy kiszedjek egy infernos zónát ahol term. nem volt semmi,úgyhogy nagy pénzhiány volt,de főleg fa.Cserélés árán felhúztam 1 guildet lvl2ig,nem jött slow.Még több cserélés árán felhúztam még egy guildot lvl2ig,itt sem jött slow.Na ez már felidegesített mert már alig maradt valamim és el kellett másszak a secvárig mégegyszer.Ott it felhúztam a lv2es guildet és végre bejött a várva várt slow.133 v 134nél áttörtem a sivatagba horde efreeten át,szereztem 1 speed nyakláncot és jött az első csata CHval:
Kép
Exp slow shield stone skin meg 2 manás magic arrow hozzásegített a győzelemhez,maradt 85 gremlin meg 4 mage ő elmenekült 6 szemmel majd egy nagy rakás droidcsata után jött a 2.főcsata:
Kép
Már nem volt angyalom így tactic ellen esélyem sem volt,bedarált 2 kör alatt hiába dupláztam manát meg volt 160as lightningom.GG

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 25 szer., 0:27 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Volt egy manti dwellem, amit a vegletekig kiszipolyoztam, az elso csatat megis nagyon csunyan elrontottam.
Nem alltam be eleg kozel tacticsal, csak kicentizve, hogy mindneki erje el a loveszeket, de a mass slow betett, es mire jott a mass cure tolem, arra bevedte az ijaszait teljesen. 2. korben Dave-tol jott a mass shield, tolem a mass weakness, majd blindolta folyamatosan a szemeket, en bless majd folyamatos mass cure, a vegere tudtam felbontani a falat, mire elfogyott minden scorpi, o meg jott a megmaradt repuloseivel, igy loni sem tudtam mar, nem volt mese futni kellett, de meg nem volt veszett fejsze nyele, mert maradt meg leny mit kivenni, es volt ra napi 6000.
Kovetkezo heten ismet megutkoztunk, most a speed elony is az enyem volt, igy a bless utan mar gyakorlatilag semmit sem tehetett.
GG


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 26 csüt., 0:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Noname
All random:Tower vs Inferno
Valeska vs Impescsávó
Panic L
WT
Itt egész jól összejöttek a dolgok,persze koncentrálni is kellett hogy tudjam tartani a lépést magammal.Kezdő areában volt egy gremlin egy genie meg egy gargoyle dwell.Első nap rögtön town hallt húztam hogy legyen pénzem 2.hétre kivenni lényeket.Genie dwellet vmi 3.hét végén foglaltam el lévén úgysem tudom őket kivenni,amikor meg igen akkor már mindegy.113nál 20 as treasuryt kiszedtem,találtam speed nyakláncot majd léptem tovább.117nél necros zónámban találtam stablest ami megkönnyítette a mozgást.Observatory tower segítségével láttam a környező zónák védőit meg a zónák egy részét,így nagyjából volt egy kész tervem.Először egy fortresses zónába látogattam el,majd egy infernosba,utána egy rampartosba ahol találtam egy maxos törpekincstárat(oh yeah),majd egy strongholdos zónába is benéztem.Nyersanyagproblémáim szerencsére nem voltak,ami fakupacokat találtam az épp elég volt.132nél láttam kijönni az ellenfelet a strongholdos zónától nem messze,úgyhogy egy +4es kardot otthagyva elfutottam,mivel napi 5k és 5 marketplaceval jó esély volt a titánra,ráadásul miután felhúztam a kezdővárban a lookout towert láttam hogy a treasure zónám toweres,és van egy giant dwell benne.Itt rájátszottam a hosszútávra,mert tudtam hogy Noname is inkább elhúzza majd a játékot hogy mindent be tudjon pattintani meg wyverneket kiszedni a treasure zónájából(3 hivet láttam).A tervem még jobban bejött mint vártam,találtam egy naga dwellt is amit 137re elfoglaltam,meg dobozokból vagy 190 plusz gremlint 8) Közben mélyen bemerészkedtem a területére,lánctaktikát használva 3 várát foglaltam el,volt egy nap mikor 12 hősöm volt :lol: Ez megzavarta az ellenfelet és nem tudta időben egyesíteni a 4.heti sereget a fősereggel,143nál retreat után egyből betámadtam Ignatiust.
Kép
Bizakodva tekintettem a csata elébe.Amitől félhettem az az 1.köri rush volt,mert resistje volt meg tacticja.Beállt a lényeivel én elnyomtam az exp slowt(én kezdtem mert +2speedem volt) de a szultánok rezisztálták.Vártam a mass hastét de nem jött helyette expert slowot kaptam.Végül a 8 titán 19 naga meg a gremlin horda behúzta nekem a győzelmet.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 26 csüt., 9:05 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Dave írta:
Genie dwellet vmi 3.hét végén foglaltam el lévén úgysem tudom őket kivenni,amikor meg igen akkor már mindegy.


Oo

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 26 csüt., 14:23 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
:?:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 26 csüt., 14:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Szerintem Dreegar arra gondol, hogy panicon a lvl5 dwell saját területen ritka mint a fehér holló, és ki kell venni az első héten, és le kell rusholni az ellenfelet a 2ik héten a lénytöbblettel :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 26 csüt., 15:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
titi írta:
Szerintem Dreegar arra gondol, hogy panicon a lvl5 dwell saját területen ritka mint a fehér holló, és ki kell venni az első héten, és le kell rusholni az ellenfelet a 2ik héten a lénytöbblettel :)


Ha szabály nem tiltja, akkor el kell foglalni, nincs mese. Ahogy arról korábban Dreegar is írt már, Jebuson is követendő példa, de a szegényebb templateken, mint a balance és a panic felértékelődik. Gondolj csak arra, hogy milyen előnyt faraghatsz, ha +8 genied van 2. hétre..

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 191 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség