Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Heroes World Cup
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 11 vas., 22:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Heroes of Might and Magic III is one of the most popular computer games. More than 10 years players from all the world can't forget it. Active development of Internet makes it possible to come to a new level in player's communication. There is a process of establishing the closer relations between players from different countries at the moment. Many tournaments between foreign-speaking communities were conducted recently.

This tournament will be conducted for further popularization of Heroes III game, development and consolidation of game relationships between players from the different countries, exchange of experience between players, learning the new templates, strategies and tactics.

Our tourney will unite players from all the world first time in history. Therefore it can be named World Cup.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 11 vas., 23:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Azaz...most rendezik meg az első valódi heroes 3 világbajnokságot. Több száz résztvevővel, minden jelentős heroes liga képviselteti magát, minden top játékos játszik a WCLről, ToH-ról, Legends of Heroesról, Heroes.by-ról, és egyéb ligákból. A meccsek 5 random templaten zajlanak, 2 győzelemig tartó párharcban egyenes kieséssel, de aki első körben kiesik még folytathatja a versenyt a looser ladderben, és így még van esélye a bajnoki címre. A szabályok mondjuk elég szokatlanok, de ez lett a végső szavazás eredménye, az alábbi linken angolul minden megtalálható:

http://worldcup.legends-of-heroes.com/

Aki játszani szeretne, a szervezővel vegye fel a kapcsolatot ICQ-n, amire mindenképpen szükség van a versenyben való részvételhez. Hajrá magyarok! :D

Bármilyen kérdéssel forduljatok hozzám :)

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 04 kedd, 19:30 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Mivel már jelentkezni ide nem lehet, mi lenne, ha szerveznénk egy hazai random mapos heroes versenyt? Nyomjuk itt a fix mapos versenyeinket, miközben a világ többi része már csak randomot nyom. És valami rejtelmes oknál fogva mi tartózkodunk ettől. Ezeknek eszükben sem volt, hogy fix mapokon nyomják a partikat. A szabályokon lehet picit változtatni, de alapvetően jók. Nem is fontos, hogy igazi verseny legyen, csak kezdjünk el effelé tendálni, mert igen csak el vagyunk maradva. Nem véletlen, hogy nem találunk új pályákat a versenyeinkhez, hiszen mindenki randomot nyom, nincs értelme mapokat szerkesztgetni. Várnám a reakciókat. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 04 kedd, 19:52 

Csatlakozott: 2010 ápr. 26 hétf., 16:00
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: Budapest
Tetszik, szimpatikus... alapvetően én Warcraft 3 közegből jövök, ott ez úgy néz ki, hogy az ember rászán egy nap mondjuk 3 órát gamera, munka vagy suli után, felmegy bnet-re és külföldiekkel, magyarokkal, akárkikkel nyomja a gameket orrvérzésig, fejlődik, új taktikákat próbál ki, meccsismétléseket néz stb. Ez ahogy látom itt nem nagyon van meg, pedig ha rendezik a nemzetközi versenyeket, és Magyarországon "profi" játékosok "felbukkannának" akkor lehetne ezt nemzetközi szintre emelni. Ha a világ random mapokon játszik, hát "alkalmazkodni kell a nyugathoz" :) én támogatom, egy S-es random mapos party ráadásul nem nagyon nyúlik el naphosszat!
vagyis a kelethez, mert ahogy látom főleg oroszok ukránok lengyelek vannak nagyon otthon H3-ban :)
hajrá


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 04 kedd, 21:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Szerintem a dolog oka leginkább, hogy a random gamek hosszúak. Mármint, nagyon. Egy átlagos balance meccs 2 top player között 6-7 óránál kezdődik, jebus esetében ez kitolódhat akár 10re is. A World Cup első meccsem pl 17 órás volt, 2 napra elosztva. Viszont azzal 100%ig egyet értek hogy random felé kellene orientálódnunk, ugyanis az az igazi kihívás, és visszajön a sokak által hiányolt újdonság a heroesba, + nem lehet begyakorolni a pályát, így nincs előnyben egy pszichopata kocka sem. A gond inkább az, hogy minimum 6, de sokkal inkább 8 perces köridőket sokan nem tudnak tolerálni, pedig a legtöbben ki sem állnak már 6percre sem, főleg jebuson (azon mondjuk én sem)

Tehát, az ötletet üdvözlöm, jó lenne több magyart látni az élvonalban :D


Nerevarine írta:
Tetszik, szimpatikus... alapvetően én Warcraft 3 közegből jövök, ott ez úgy néz ki, hogy az ember rászán egy nap mondjuk 3 órát gamera, munka vagy suli után, felmegy bnet-re és külföldiekkel, magyarokkal, akárkikkel nyomja a gameket orrvérzésig, fejlődik, új taktikákat próbál ki, meccsismétléseket néz stb. Ez ahogy látom itt nem nagyon van meg, pedig ha rendezik a nemzetközi versenyeket, és Magyarországon "profi" játékosok "felbukkannának" akkor lehetne ezt nemzetközi szintre emelni. Ha a világ random mapokon játszik, hát "alkalmazkodni kell a nyugathoz" :) én támogatom, egy S-es random mapos party ráadásul nem nagyon nyúlik el naphosszat!
hajrá


Csak nem tudsz róla : ) Pl a ha ráérek ált élőben nézem a profi meccseket, és az enyémeket is pont ugyanígy observelik a világ legjobb játékosai : )
Sajnos itt a legtöbben erre nem érnek rá, munka és hasonlóak miatt, de mivel a heroes jórészt logikai és nem ideg játék, bőven van esélye legalább 6-7 magyarnak akiket ismerek hogy a legjobbak közé kerüljön...

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 04 kedd, 21:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Én ma toltam egy jebust L-t valami románnal és 4 óra alatt elvertem :P

Ugyanez jebus Xl-en akár dupla ennyi is lehetett volna. Lehet találni olyan templateket, amiket kicsibe is lehet játszani és viszonylag gyorsak.

(mondjuk a mostani gamemból 15 perc az volt ,hogy megütöttem 9 feary dragont vagy mi a csudát és aztán szídtam őket, mert széjjel varázsoltak nagyon)

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 04 kedd, 22:21 

Csatlakozott: 2010 ápr. 26 hétf., 16:00
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: Budapest
én pl szívesen elkezdenék komolyabban foglalkozni H3-al, szerintem egészen jól pörög, csak nem találom egyelőre a fórumokat, versenyeket, gyakorlópajtásokat hozzá... ötlet? amúgy ha bárki akar komoly tételben komoly hozzáállással rnd mapon nyomni szóljon feltétlen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 04 kedd, 23:09 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
http://www.youtube.com/user/maretti0#p/u/4/isEHnOmj2sU

Maretti videoja, jebus XL második heti kitörés. Napra lebontva le van írva, kb ez az a szint ami már tökéletes játék, lehet belőle tanulni pár dolgot : )

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 16 pén., 11:25 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 31 szer., 21:57
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Kocs
Nerevarine írta:
én pl szívesen elkezdenék komolyabban foglalkozni H3-al, szerintem egészen jól pörög, csak nem találom egyelőre a fórumokat, versenyeket, gyakorlópajtásokat hozzá... ötlet? amúgy ha bárki akar komoly tételben komoly hozzáállással rnd mapon nyomni szóljon feltétlen


Hello!
én is ugyanígy gondolkozom, sokat gyakorolhatnánk, ha gondolod, vegyél fel msn-en légyszi:lengyel94@hotmail.com

csak majd mutatkozz be a félreértések elkerülése végett.

Üdv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség