Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 okt. 11 szomb., 1:14 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Szevasztok!

Nem tudom ti hogy vagytok vele de szerintem ez a sorsolás egyáltalán nem igazságos, mert én szenvedek vele naponta több órán keresztül a jobb eredmény érdekében és közben az ajándékot egy olyan kapja akinek nagyon rossz eredményei vannak. Én a Heroes 2 versenyben vagyok érintett és szerintem aki kilencedik lesz az mi a fenének kap ajándékot és a 2. meg a 3. nem. És én csak azt mondom hogy ha minden versenyen csak 1 pályát is végig viszek mindegy mennyi idő alatt akkor máris nyerhetek 4 helyen is. Ez szerintem hülyeség!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 okt. 11 szomb., 19:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
Erre csak annyit tudok mondani,hogy akkor nyerd meg a versenyt...
A mostani sorsolást annyival módosíthatjuk esetleg,hogy az összes pályát beküldők közt sorsolunk.Mit szólsz Mugger?Vagy kapjon az első 2 helyezett díjat,és a 3. díjat sorsoljuk?Várjuk az észrevételeket.Szerintem a kisorsoltak jónak találják az ötletet.
Egy másik 2.,akinek mégsincs kifogása. :wink:
Szia-Lzo


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lzo 2003 okt. 12 vas., 2:15-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 okt. 11 szomb., 20:28 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 17:19
Hozzászólások: 291
Nem, az biztos nem jó, hogy mindenki között sorsolunk. Talán az lenne indokaid szerint és szerintem is a legjobb, hogy még egy pár hónapig az első kap biztosan, a többit kisorsoljuk és aztán 2., 3. is kap. Azt szerintem teljes bizonyossággal mondhatom, hogy az elsőnek mindenképp kell valamit kapnia.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 okt. 12 vas., 0:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Természetesen az 1. mindenképpen kapjon díjat amúgy Lzo próbáld meg Conan-t megverni valamelyik pályán is.Nekem nem sikerült.De ez másik dolog ezért érdemli meg a Cd-t.Azt támogatom hogy csak azok között sorsoljatok aki mindegyik pályát végigvitte.(Bár lehet hogy ezzel magamat is kifogom zárni mert nem biztos hogy lesz elég időm megcsinálni a 2. pályát) :D
Na mindegy versenyre fel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 okt. 13 hétf., 7:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Lzo írta:
Üdv!
Egy másik 2.,akinek mégsincs kifogása. :wink:
Szia-Lzo

Üdv !

Nekem sincs kifogásom (szintén második lettem egy másik versenyben).

Viszont még mindig várom Judicator megoldását a vámpírokkal kapcsolatban, a H4 versenyben a Merlin-es pályán volt két hely is, ahol a vámpírokat kellett megverni (amennyit én láttam). Egyszerűen semmilyen lehetőséget nem láttam, s most sem tudok, a lényeink túl gyengék ahhoz, hogy egyből megöljék őket, hősünk csak varázsolni tud (de még egy Slow sincs a varázslatok között), a második körben pedig már elérik csapatainkat a vámpírok, s ezt mindenki tudja, hogy milyen következményekkel jár.

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 okt. 13 hétf., 10:23 

Csatlakozott: 2003 júl. 10 csüt., 14:56
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Sziasztok !

Szerintem nem jó, az a díjjazási rendszer, hogy azok közt sorsoljuk a 2. és 3. nyereménytárgyat, akik mindenre küldtek be mentést, mert biztos lesz olyan pálya, amit idő hiányában nem tud valaki megcsinálni. Mivel 6 pálya alkott egy kiírást, szerintem, az vegyen részt a sorsoláson, aki legalább 4 vagy 5 mentést küldött be.

Üdv, DTi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 okt. 13 hétf., 16:10 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 17:19
Hozzászólások: 291
Eszerint majdnem mindenki olyan kapna lehetőséget a nyereményre, aki egy kicsit komolyan veszi a versenyeket!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jan. 03 szomb., 16:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
A H2 és H4 versenyek is lezárultak.
A helyezések:
H2
1.Conan
2.Teki1986
H4:
1.Zardoz
2.Judicator
Különdíjas:DTi
Az első ket helyezett mellett a különdíjat azok közt sorsoltam ki,akik legalább 4 mentést beküldtek a 6-ból
Üdv-Lzo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 01 csüt., 15:30 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 26 pén., 17:01
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Pécs
Hali!

Én már régen versenyeztem de most újra kedvet kaptam hozzá. Szerintem nem a díjért megy hanem a dicsőségért, ezért a legjobb lenne ha a HeroesTeam valami oklevelet v serleget stb. adna a dobogósokank, mint egy rendes versenyen szokás.

Üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 02 pén., 8:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Wawain: Köszönjük a hozzászólásod, kupát csak a táborban ígérhetek a győzteseknek, de az oklevél megfontolandó! Menyussal megbeszéljük a részleteket, még lehet, hogy ebből lesz is valami! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 02 pén., 15:44 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 26 pén., 17:01
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Pécs
Hali!

Királyság, akkor már "csak" el kell hódítani azt a dobogót, nagyon rajta vagyok!
Nektek meg amúgy köszi h már ennyi éve (mióta is?) csináljátok, további kitartást stb.

Üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 21 pén., 17:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Üdv annak aki olvassa!
Már egy ideje gondolkozok, hogy megkérdezzem e, hogy az offlinra beígért díjakkal mi lett, de gondoltam biztos nem készültek el az Essential lemezek.
Kicsit furcsállom Mugger díjazási szokásait (fórumi olvasgatásaim alapján + saját tapasztalat). Hol a második, harmadik helyezett nem kap díjat, hanem helyettük sorsolás alapján valaki a mezőny hátsó feléből, hol az utolsó helyezett kap fájdalomdíjat, most meg az offline verseny első helyezettjeinek beígért díjat adja a legtöbb pályát beküldő versenyzőknek.
Senki ne gondolja, hogy sajnálom tőlük, távol álljon tőlem. Biztosan megérdemlik. Csak azt szertném, hogy egy verseny előtt lehessen tudni, hogy ki kapja a díjat (ha van).
Egyébként díjazás nélkül is ugyanilyen jó lenne játszani, de ha van díj, akkor az kapja akinek a verseny előtt címezték. (Majd ezentúl).

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 21 pén., 18:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Hali!

Nem tisztem Muggert védeni, (Nem is szorul rá)de engedelmetekkel idéznék tőle:
Mugger írta:
Szeretnék én is gratulálni minden résztvevőnek, az elsőknek külön is és egyben kérném a három győztest, juttássák el lemezkívánságaikat a mugger@heroes.hardwired.hu címre.

Ez olvasható a H3 támadás topicban rögtön az offline támadás végeredmény kihirdetése után. Az, hogy az utolsónak adott fair play díjat az szíve joga és én személy szerint támogatom (nem dolgoztam teljesen hiábavalóan a sok támadás pályával és mentéssel). Tehát keresd meg Muggert az elérhetőségeddel. Azon nagyon csodálkoznék, ha esetleg mindez már megtörtént és nem postázott volna számodra nyeremény CD-t. 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 24 hétf., 10:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Szia Bogpista!
Ha elolvastad volna Mugger két utolsó hozzászólását, valószínűleg megértetted volna miről beszéltem. Se idézni se magyarázni nem akarok, elég ha görgetsz egy kicsit felfelé és figyelmesen olvasol. :)

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség