Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2016 feb. 01 hétf., 16:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Nagy örömmel közölhetem, hogy 2016 tavaszán ismét megrendez(em)zük a Heroes Mugger Emlékversenyt (Budapest Bajnokságot).

A verseny tervezett időpontja: 2016. március 12-13-(14). ( szombattól vasárnapig (hétfőig) - 3 napos ünnep 1- 2 - (3). napja) Csili Művelődési központ (a már jól megszokott helyszín...)

Jól látjátok, van egy kis hezitálás ismét, hogy 2 vagy 3 napos legyen e a verseny... Ezt attól teszem függővé, hogy mennyi lesz a jelentkező az egyes versenyszámokra. (Nagy valószínűséggel 2 napos lesz a verseny, ahogy az előző évben is, de ki tudja, hátha annyian jelentkeztek, hogy szükség lesz 3. napra is...)

A tervek szerint az 1. nap az 1vs1 küzdelmek, a 2-(3). nap pedig a támadás versenyek (H3 és H5) fognak zajlani. (Mint láthatjátok az előző verseny szerint az 1vs1 küzdelmek és a támadások is 1-1-(1) naposak lesznek.)

A szervezést ismét jómagam, Vologya Mester fogom végezni (majd a pénzt is Én fogom beszedni), a versenyek lebonyolítását pedig remélem valaki bevállalja, de ha nem lesz önként jelentkező, akkor ezt is magamra vállalom. Kérem a H3 és H5 árlista készítőit (Csizu, Jou és Dragon), hogy segítsék a munkám ezekben a versenyszámokban.)

A szokásos versenytípusok lesznek, tehát:

A - H3 1 vs. 1 verseny
B - H3 Támadás verseny
C - H5 Támadás verseny

Nevezési díjak (Szerencsére idén NEM VÁLTOZTAK!):

2 napos verseny esetén ez a valószínűbb:

H3 1 vs. 1 verseny:

8 főig: 3500Ft/fő
9-16 fő között: 3000Ft/fő
(A versenyek WT-ben lesznek lejátszva, lesznek fix és random térképek is.)

H3 Támadás verseny:

16 főig: 2500Ft/fő
17-24 fő között: 2000Ft/fő
(a végleges H3 árlista február 14-án várható, a csapatok beküldésére február 27-én 20.00 óráig lesz lehetőség!)

H5 Támadás verseny:

16 főig: 2500Ft/fő
17-24 fő között: 2000Ft/fő
(a végleges H5 árlista február 14-án várható, a csapatok beküldésére február 27-én 20.00 óráig lesz lehetőség!)

3 napos verseny esetén:

H3 1 vs. 1 verseny:

8 főig: 3500Ft/fő
9-16 fő között: 3000Ft/fő
(A versenyek WT-ben lesznek lejátszva, lesznek fix és random térképek is.)

H3 Támadás verseny:

16 főig: 3000Ft/fő
17-24 fő között: 2500Ft/fő
(a végleges H3 árlista február 14-án várható, a csapatok beküldésére február 27-én 20.00 óráig lesz lehetőség!)

H5 Támadás verseny:

16 főig: 3000Ft/fő
17-24 fő között: 2500Ft/fő
(a végleges H5 árlista február 14-án várható, a csapatok beküldésére február 27-én 20.00 óráig lesz lehetőség!)

Jelentkezni Név/Nick/Email cím/Telefonszám/Indulni kívánt versenytípusok megjelölésével a vogyi73@gmail.com címen, 2016. február 28.-án 20.00 óráig lehet!

A nevezési díj befizetésének a végső dátuma 2015. március 4.-e 20:00 óra, én minden jelentkezőnek elküldöm a számlaszámom, címem, vagy találkozhatunk személyesen is, stb., hogy időben el tudjátok küldeni a pénzt. Kérem, hogy a fizetést ne hagyjátok az utolsó pillanatra, még több, mint 1 hónap van a befizetésre!

A játékban való részvétel a jelentkezés gyorsaságától függ, az 1vs1 tornára 17. jelentkezőnek, a H3 és H5 támadás tornákra pedig a 25. jelentkezőnek már csak a tartalék nemes szerepe jut, így érdemes mihamarabb megejteni a jelentkezést!

A jelentkezők később természetesen jópár e-mailt fognak kapni a pontos határidőkkel, egyéb infókkal.

H3 1vs1 versenyben:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

H3 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 24 fő

H5 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 24 fő

Ha valami nem világos, kérdezzetek bátran. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség