Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 332 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 24 hétf., 18:20 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Csirifiszkio írta:
Uraim! :wink:
A helyzet az,hogy a szövetséges erősebb lett nálam,legyakta a fél térképet,mire feleszméltem... :lol:


Ez már velem is előfordult, de csak akkor, ha kezdéskor nehezítek a feltételeimen. :D
Sőt olyan is volt, hogy elvitte azt a várat, amelyikre pályáztam! :lol:
Lenyomtam a vár előtt lévő védelmet, elfogyott a lépésem kb. 2-vel a vár előtt, ő meg mint a nagy győztes minimális harc árán besétált a még senki várába, aztán meg nem lehetett kikergetni onnan... :lol:
Jó lehet a szövetséges, de előfordulhat, hogy nagyon kell vigyázni vele! Meg kell fontolni, mi legyen a következő lépésem, mert lehet, hogy ő teszi meg előttem és akkor már nincs visszaút! Az a baj, hogy néha képtelen vagyok az ő fejével gondolkodni! :lol:
Néha :?: :?: :?:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 03 szer., 15:46 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Hell!

Én nem szeretem ha szövetségesem van, kivéve ha hot seatben van.
Úgy okés. A gépi szövetséges buta, lenyúlja az ember orra elől a cuccokat... stb... egyszer véletlenül adtam a szövetségesem hősének egy hidrát... tök ideg lettem mert nem tudtam visszavenni... jó, mondjuk nem egy nagy veszteség de igencsak megerősítettem vele... :(

Vigyázni kell velük ez a lényeg... sokszor több kárt csinál mint hasznot...

üdv... Cooper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 05 pén., 18:23 

Csatlakozott: 2003 júl. 20 vas., 17:46
Hozzászólások: 1
További tippek:

- ha egy halott egység teteme felett állsz valamelyik lényeddel,
akkor az ellenfél azt nem tudja feltámasztani, akármilyen resurrect-je is van:) ez vonatkozik 2hex nagy lénykre (sárkáyn és egyebek) is.

- a forcefiled varázslat nagyon hatásos ha éppen otromolnak: ha lyuk keletkezik a várfalon, tegyél bele egy forcefield-et

- megvakított egységeidet is tudod teleportálni csata közben, igy pl. hiába vakítják meg az 1000 goblinodat, még mindig beteleportálhatod az ellenfél
lövöldöző egységeinket arcába:P

- várostrom közben, ha a nyitott várkapun egy halott egység fekszik, akkor nem csukódik vissza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 06 szomb., 1:25 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 06 szomb., 1:07
Hozzászólások: 49
Helló!

Szerintem a random mapeknél a legjobb taktika a Necopolis-szal lehetséges.
Először mindenképp a Licheket kell megépíteni, aztán a Vampire-t utána a Black Knight-ot. A Lich nagyon erős üti a közel álló egységeket is.
A Vampire lord az abszolút legjobb, mert feltámasztja magát az élő egységekből, így ha sokat gyűjtünk (200-300) legyőzhetetlen. Ezt meg lehet még erősíteni az Animate dead varázslattal.
Hasznos a Town portal amivel könnyen bevédhetjük a városokat, a Dimension door / Fly / Water walk amikkel könnyebben behozhatjuk az ellenséget.
Skillekből fontosak: mind a 4 magic (water, air, de főleg a fire és az earth), logistics, necromancy (ez élőhalottnál alap), attack, defense
Csontikból okosan csinálva többezres sereg is összehozható (nekem a rkordom 17000 körül van...)
Hasznos spell még: Blind (vakítás - nagyon király), Slow, Curse, Dragon slayer, és a legjobb támadó varázslat az Implosion


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 06 szomb., 13:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 nov. 05 szer., 17:25
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
zsc írta:
Szerintem a random mapeknél a legjobb taktika a Necopolis-szal lehetséges.

Szevasztok! Szerintem meg ha már valaki Random mapozik, az állítsa a szörnyeket legerösebbre, tegye be magának a Strongholdot (nem vicc), és hösnek kérje Dessát. A Barbár hösöknek gyakran bejön a Diplomacy, ezért válaszd Dessával azt, küldj a nyomába valami szolga höst (valami logisticosat, vagy pathfindingeset). Aztán az összes szörnyet, akik mellékállnak de már nem tudod hasznosítani (pölö Élöhalott egységek)odaadod Dessától a szolgahösnek, és ha már nincs több hely hazaküldöd, oszt eladod a Frrelancer´s Guildedben. Nem nagy cucc, de piszkosul sok pénzt lehet kisajtolni belöle, amikböl sok-sok szép barátságos Behemót-Lajcsit vehetsz. :twisted:

_________________
"Better to be the King of the Hell, than to be a servant of the Heaven"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 08 hétf., 17:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Molnár Gábor írta:
zsc írta:
Szerintem a random mapeknél a legjobb taktika a Necopolis-szal lehetséges.

Szevasztok! Szerintem meg ha már valaki Random mapozik, az állítsa a szörnyeket legerösebbre, tegye be magának a Strongholdot (nem vicc), és hösnek kérje Dessát. A Barbár hösöknek gyakran bejön a Diplomacy, ezért válaszd Dessával azt, küldj a nyomába valami szolga höst (valami logisticosat, vagy pathfindingeset). Aztán az összes szörnyet, akik mellékállnak de már nem tudod hasznosítani (pölö Élöhalott egységek)odaadod Dessától a szolgahösnek, és ha már nincs több hely hazaküldöd, oszt eladod a Frrelancer´s Guildedben. Nem nagy cucc, de piszkosul sok pénzt lehet kisajtolni belöle, amikböl sok-sok szép barátságos Behemót-Lajcsit vehetsz. :twisted:

Igazad lehet. 8)
Bár én nem tudom, mennyivel valószínűbb az, hogy bejön a diplomacy, de ha valószínűbb, akkor tényleg jó. :D
Ezt biztos kipróbálom! :lol:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Pálya
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 09 hétf., 12:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 19:21
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Mór
Érdekelne,hogy a Heroes-team által készített, "A legnagyobb uralkodók" művésznevet viselő pályát sikerült -e végigvinni valakinek? 'Villámháborús' taktikával biztosan nem,lévén a várak,a megfelelő pénzmennyiség és a kapu kulcsának a megszerzéséhez idő kell, ezalatt viszont az ellen tutira erősebb sereget épít ki, merthogy egyenként öt váruk van, a játék kezdetétől folyamatosan,ráadásul segítik is egymást.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 09 hétf., 16:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
akkor ez olyan mint egy kincsesláda: a pénzt (beállnak, eladod) választod vagy az xp-t (levered őket).
XP-t az össz hp alapján kapod, és ha jól tudom a pénzt is ha eladod őket. A ládákból több pénzt kapsz, szóval akkor inkább ládákból pénzt, a lényeket meg leverni :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Pálya
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 10 kedd, 12:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 19:21
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Mór
Bocs damagepy,de miután harmadszor is elolvastam,sem tudtam rájönni,hogy kapcsolódik az üzeneted ide...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 10 kedd, 14:42 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 11:58
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Érd
Nos!
Nálam az történt,hogy random mapoztam
és a Rampartal voltam(úgyis a kedvencem)
és az az ellenség nem mert átjönni hozzám és
csak a szövetségemet ostromolta.
Nem tudom,de az ellenség a szövetségem
várára ment...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 10 kedd, 16:29 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Szia Petey!

Mint annak a pályának az egyik "szereplője" :) és tesztelője, azt mondom, hogy nálam sem okozott gondot a pálya impossible szinten. Ezért is kaphatott olyan jó minősítést, mint amit végül elért... :-)!
Az a pálya példája a nehéz, de nem lehetetlen térképnek, amit Kertics a jó beállításokkal ért el, meg a sok teszttel! Ahogyan kell!!!!

Ha nem megy, akkor szerintem nem a pályával, inkább a stratégiával van a gond. Felesleges egy XL-es pályát villámháborúval ostromolni, válassz ráérős taktikát! :idea:

Szia: Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Pálya
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 10 kedd, 19:26 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 19:21
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Mór
Hello Krityó! :D

A villámháborút elsőre én sem találtam célravezetőnek,mondván ez a nagy hadseregek hosszú háborúja. Elvben tök lényegtelen,hogy imposibble szinten indulok,vagy sem,mivel az elején automatice levesznek minden nálam található értéktárgyat. :x

Hosszantartó hadakozásra felkészülve,miután mihamarabb elfoglaltam a várakat,rögtön a pénzverdéket kezdtem kiépíteni,a létező legkevesebb idő alatt,de hamar rá kellett jönnöm,hogy három hónap elteltével sem tudom csak a lehetséges katonáim felét sem felfogadni,mivel a pénz jó része elment az épületekre,ráadásul csak két kincsesbányám van a hiány pótlására. :? Minél tovább várni azonban nem volt érdemes,mivel az ellenségeknek egyenként öt vára volt az én négy erődömmel szemben,implicite az idő múlásával egyre több katonát tudtak volna kiállítani,mint én.

Kezdésnek átugrottam a szomszédba a Wizardokhoz, de rögtön koppant az állkapcsom, amikor nem jólfésült varázslók, hanem erősen kizöldült barbár seregek integettek szembe a csatatéren,mivelhogy ezek jó cimboraként egymást is segítették. Azt most hanyagolnám,hogy a hőseiknek az Attack és a Defense értékeik a húsz feletti tartományban voltak, de az, hogy gépi ellenfél, felborítva az addigi papírformát, egy seregbe vonta össze minden emberét,már enyhén szólva is magas volt. :?

Az előnyük vitathatatlan: heten vannak szövetségben,nem kell a várak elfoglalásával sz..akodniuk, amiből ráadásul eggyel több is van nekik,plusz eleve sokkal erősebb hőseik vannak.Ezek alapján eleve lehetetlennek minősítettem a pályát, ami eleddig még soha nem fordult elő a Heroessal együtt leizzadott pályafutásom alatt. Ezek után várom kívácsian, ti milyen taktikát vetettetetek be.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Pálya
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 10 kedd, 19:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 28 kedd, 12:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Szeged
Petey írta:
Bocs damagepy,de miután harmadszor is elolvastam,sem tudtam rájönni,hogy kapcsolódik az üzeneted ide...


Molnár Gábor levelére válaszolt. Én értettem...(de csak a negyedik olvasásra)
:)

A kincses ládákból egyébként én mindig az xp-t választom, az első pár hónapban rohamosan fel lehet így fejleszteni a hőst, a pénz meg úgy is jön majd később... :)
A lényeket meg le kell gyakni! Nincs itt könyörület, kell az xp!!!
:lol:

Üdv, TT


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 10 kedd, 19:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 28 kedd, 12:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Szeged
Hallod, Petey!

Én ezt a pályát (A legnagyobb uralkodók) vagy 3x kezdtem újra.
Máshol is írtam már, hogy először egy életemben nem látott barbár horda "repült" át a hegyek felett (mondanom sem kell angyal szárnyakon), és leigázott mint a sz.r, másodjára meg az öreg order Mugger egy 12500 fős titán sereg élén törölte le a vigyort a képemről!! :)

Harmadjára úgy emlékszem végig sikerült vinnem, ekkor már csak normál fokozaton...

Jó kis pálya hidd el, ne add fel!!!
:)

Üdv, TT


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 10 kedd, 19:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Nem minden olyan pálya lehetetlen, ami annak tűnik!
Szerintem meg kell találni először a leggyengébb szövetségest, legyőzni, és máris egyenlő a várak száma.
Bár én még nem játszottam ezzel a pályával, ígérem még ma letöltöm, és ki is próbálom!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 11 szer., 15:56 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Felkeltette az érdeklődésem ez a pálya!

12500 Titán... :D ... az jóó sok! Még jó, hogy hat rájuk a Blind, meg a Berserk... stb... :mrgreen: Az is igaz, hogy pl. Petrus átmenne rajta 4 dragonnal a 3. héten! :lol:

Na de most komolyan ez nagy rakás Titán ez konstans, tehát aki a megakarja nyerni a pályát annak mindenképp le kell nyomnia?

Egy biztos hazamegyek oszt neki esek a mapnek! :twisted:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 16 hétf., 4:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Üdv a Harcosoknak! :lol:
Ez a pálya a "legnagyobb uralkodók" nevű Heroes 3. vagy 4. ? Ha 3 akkor jó lehet. Ha lesz elég időm kipróbálom én is.
Egyébként a ládikából én mindíg a pénzt veszem ki, csak nagyritkán a pálya elején az XP-t Ha szintet akarok lépni inkább kergetem a menekülőket, azt az értük kapott XP sokat érhet. A pályák elején nekem mindíg pízhiány van (a közepén meg a végén is :D )
Tipp: Ha van arkangyalod és tudsz expert waterrel klónozni, akkor ha az angyalokat klónozod azok minden körben tudnak feltámasztani amíg az eredeti egység ilyen típusú képessége megvan. Ez nagyon brutális tud lenni. Hasonló vagy kicsit erősebb ellenféllel szemben is ki jöhetünk a csatából elhanyagolható veszteséggel.
Kérdés: A tűzmágiát van értelme megtanulni és fejleszteni? Én ugyanis nem szoktam. Amiket szoktatok említeni azok megvannak a waterbe is (kivéve persze az armageddont). Curse ellen ott a bless, frenzy helyett prayer, stb. Tudja valaki hogy a berserk varázslat mikor működik? Ennél is úgy van, hogy ha magasabb szintű a tűzmágiád magasabb szintű lényen tudod alkalmazni? Mikor én szeretném alkalmazni sohase hatásos senkire (H3-rol van szó) Igaz ez a hypnotizéra is. Inkább a water magic.
Ha van a pályán piros orb (nem jut hirtelen a neve eszembe, akkor lehet igazán "mightos" hősre gyúrni. A varázslók nagy pácba kerülnek azáltal hogy egyáltalán nem tudnak varázsolni.
Pirított bikaboka= :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: óriási 8)

A héróz legyen veletek :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 16 hétf., 11:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Sziasztok!

Figyeled Kertics, mekkora reklámot kapott a térképed? :):):)
Na, megérdemli egyébként!

Nimbus: a titán bug volt, nem kell 12500 titánt verni, csak ha rosszul működik a géped! :) Le kell verned viszont minden ellenséges színt, akik egymással szövetségben, méghozzá jól funkcionáló szövetségben játszanak.
Nagyon erősek és jól használják a varázslatokat. Mondjuk, nem neked lesznek erősek, hanem a kevésbé rutinosaknak! :lol:

Bogpista: H3-as térkép, természetesen! :) A klasszikusok még csak H3-ban elérhetők!
Az expert fire magic - szerintem - a leghatásosabb támadó varázslatokat tudja, leginkább a berserk-kel. Néhány kivétellel mindenkire hat és expert szinten akár 6 egységre is (lényeg, hogy területre hat, tehát várd meg, míg összeállnak az ellenfelek kis területre és a közepére tedd az expert berserk-et). Így szépen a sebességük függvényében megtámadják egymást, ha szerencséd van, a nagy seregek megölik egymást. Azért a vakítás expert szinten szintén benne van a top 3-ban (mondjuk a slow-val)! :)
Legjobb a fenti térképen egyébként mind a négy mágiát megszerezni, plusz az orb of vulnerability-t (egyszerűbben a fekete gömböt), aztán mindenki elhullik a hosszú harc alatt...

A ládákról: a ládákból célszerű a sok exp. pontot választani (monjuk 1000-1500-at), az 500-as pont helyett meg az 1000 aranyat, így fejlődünk is, meg pénzünk is lesz. Minden persze eseményfüggő, az angyalgyártáshoz pénz kell, nem okosság! :)

Sziasztok, töltsétek le sokan a "A legnagyobb uralkodók" c. térképet és írjatok tapasztalatokat róla: Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Pálya
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 16 hétf., 12:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 19:21
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Mór
Na, ez letaglózott... :cry: Krityó szerint tehát csak a rutintalanoknak nehéz a pálya, pedig nekem már több éve része az életemnek a Heroes,mégsem bírtam vele. Lehet,hogy bennem van a hiba? :?
Ezért most már igazán érdekelne,milyen taktikával lehet Castle-val végigvinni a pályát. Még képzettségeket és igazán ütős varázslatokat sem nagyon tudok szerezni,mivel az indulóterületemen ezek fölöttébb ritka madarak.Amint viszont ellenséges területre érnek,rögtön megtámad egy erősebb hadsereg, aminek aztán köszönhetek csókolomot... :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 332 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség