Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 332 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 15 kedd, 10:04 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
A Lich halálfelhője csak az élőkre hat :P :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 26 szomb., 16:22 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
Kampányokra tudtok valami információt leggyorsabb végigjátszásról?

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 26 szomb., 17:28 

Csatlakozott: 2009 ápr. 30 csüt., 13:53
Hozzászólások: 159
Amiket a versenyek/heroes kampányok menü alatt kiraktak, azok a legjobb magyar eredmények, amik nagyjából megfelelnek a legrövidebb végigjátszásnak. (Egyéb faktorok, pl. az összes ellenfél kiirtása, grál megtalálása és nehézségi szint beleszólnak ebbe, sajnos nem lehet egyértelműen konvertálni.) A Dungeons and Devils rekordját próbáltam megdönteni, de nem sikerült, aztán megnéztem kóddal, és még úgy is volt lemaradásom :D (Habár nem fektettem bele túl sok időt.) Nemzetközi eredményeket nem tudok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 26 szomb., 20:24 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
Long live the Queenre összeszedett 965 pontom nem is tűnik olyan rossznak :P Sajnos valószínűleg nem lesz időm megdöntetni a rekordot :(

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 17 vas., 11:14 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 13 vas., 16:10
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Szeged
Sziasztok!

Készítettem egy rendhagyó pályát, amit én puzzle térképnek neveztem el. A célja az, hogy a logikai készséget fejlessze, és a játék apró szabályait jobban megismertesse, még akkor is, ha egyébként teljesen eszetlen dolgokat kell művelni benne.

Nem tudom, hogy ismer-e valaki ehhez hasonló pályát (kicsit a wake of gods kampányához tudom hasonlítani), ha igen, akkor szívesen várok linket ahhoz.

A pályát itt tudjátok letölteni. A cél az (a leírásában is benne van), hogy PONTOSAN a 4. napon nyerjünk. Ha tetszik az embereknek, akkor lehet, hogy tudok még 2-3 hasonlót készíteni (de nem feltétlenül ilyen beteget). Szerintem nem valami könnyű a pálya, ráadásul az én megoldásom is csak az esetek felében működik :)

Jó szórakozást!
Ozsi

Szerk.: Jelenleg 5 pályánál tartok, itt tudjátok letölteni zip-ben a csomagot (angolul).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes 3 tippek
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 25 csüt., 14:33 
Avatar

Csatlakozott: 2014 szept. 20 szomb., 14:16
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest
A kérdésem ahhoz szól aki végigjátszotta a Heroes 3-ban lévő Islands and Caves pályát!
Szóval a kérdés, hogy kinek mennyi időbe (játékbeli idő) telt végignyomni a
pályát és melyik várral!?
Mert én 4 játékbeli hónapja viszem a pályát impossible szinten és még mindig vannak felfedeztlen helyek és feltehetően elfoglalatlan várak!
Necroval viszem (ez nem szokás tőlem) jóhogy van már vagy 2000 csontvázam amivel lehet aprìtani (hála a Nekromancy-nak és a transformátornak), de félek, hogy belefutok valami "nagyba"!!! :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes 3 tippek
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 25 csüt., 14:55 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
22 nap volt a győztesé:
http://heroesportal.net/land/glory.php?type=H3market&id=298


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes 3 tippek
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 24 szer., 20:55 

Csatlakozott: 2012 nov. 29 csüt., 20:38
Hozzászólások: 13
Heló
Most csinálom az H3 ötödik elem 2. pályát, és az a gondom hogy egy hétnél tovább nem húzom. Elfoglalják a váram,és új várat meg nem tudok foglalni mert gyengék a hősök még. A másik probléma hogy van a 2 segítő hős, abból az egyik egyből meghal mert nem tud elbújni 2 egyszerre a fekete kapu mögé. Tudja valaki a megoldást?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes 3 tippek
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 27 szomb., 22:04 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Hihi!!!
A jó öreg Ötödik elem! :lol: Bizony annak a pályának pont az a lényege, hogy ki mennyire ismeri a kis genyóságait a játéknak, és mennyire képes azt alkalmazni.

Össze kell dolgozniuk a lányoknak, hogy sikerüljön! Először is Aurorával szerezd meg a fekete kulcsot, majd söprés a hajóba és dél felé...
A városban lévő sereget add Lunának, és állj be a kapu mögé, és várj ott! Dracon-t hagyd elpusztulni!
Ignissával át a zöld teleporton és dél felé, közben ölj meg minden lényt, ami eléd áll (használd a Firewall varázslatot), a tűzelementálok csatlakoznak, azokra gyúrj!
Neelával vedd fel a Boots of levitationt, majd jobbra futás, ne szedj fel semmit, mert Saruman utolér, csak fuss jobbra!
Eközben Xenával le a föld alá, és futás jobbra fel, a Minotaur megöl minden utadba álló lvl1-es szörnyet, csak kicsit taktikázni kell. Xenobyát nem tudod elfoglalni, a teleport kapun kell továbbmenned, amit a piros és a barna kapuk zárnak el. Ezért futás jobbra, majd lefele, ahol van négy learning stone! Ezekbe ugorj be, kis szerencsével meglesz az expert logistics és a stone-ok alatt egy Boots of Speed és a piros sátor. Ezután vissza fel, és ismét jobbra, a mocsárba, ahol megtalálod a barna sátrat. (az aranyat ne vedd fel, csak a lépésed veszik el, ami fontos!!!) Az ötödik napra meg kell szerezned a barna kulcsot is, majd söprés vissza a Xenobya melletti teleporthoz, ahol levered a gólemeket, és csatlakozik hozzád a fekete sárki.
Közben Neelával kinyitod a barna kaput, és söprés tovább jobbra. Vegyél négy mágust, és verekedd át magad a gyengébbik szörnyeken.
Miután Xena átlépett a sárga teleporton a sárkánnyal, irány balra egyenesen a Tower várhoz. A hetedik napig el kell, hogy érd! Odabenn két Óriás van, és Kastély, amit két kör alatt a Fekete sárkival le kell verned, különben elpusztul! (Vigyázni kell rá, erre üzenet is figyelmeztet, mert később még szükség lesz rá.)
Ezután Lunával Town portal a tower várba, és máris van egy egész komoly sereged! Kezdd el az Óriásokat gyűjtögetni, míg elég sereged nem lesz, hogy áttörd a lila sárkikat.....

Jó szórakozást, kiváló pálya!!! :D :lol:

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes 3 tippek
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 01 szer., 12:49 

Csatlakozott: 2012 nov. 29 csüt., 20:38
Hozzászólások: 13
ElderOne írta:
Hihi!!!
A jó öreg Ötödik elem! :lol: Bizony annak a pályának pont az a lényege, hogy ki mennyire ismeri a kis genyóságait a játéknak, és mennyire képes azt alkalmazni.

Össze kell dolgozniuk a lányoknak, hogy sikerüljön! Először is Aurorával szerezd meg a fekete kulcsot, majd söprés a hajóba és dél felé...
A városban lévő sereget add Lunának, és állj be a kapu mögé, és várj ott! Dracon-t hagyd elpusztulni!
Ignissával át a zöld teleporton és dél felé, közben ölj meg minden lényt, ami eléd áll (használd a Firewall varázslatot), a tűzelementálok csatlakoznak, azokra gyúrj!
Neelával vedd fel a Boots of levitationt, majd jobbra futás, ne szedj fel semmit, mert Saruman utolér, csak fuss jobbra!
Eközben Xenával le a föld alá, és futás jobbra fel, a Minotaur megöl minden utadba álló lvl1-es szörnyet, csak kicsit taktikázni kell. Xenobyát nem tudod elfoglalni, a teleport kapun kell továbbmenned, amit a piros és a barna kapuk zárnak el. Ezért futás jobbra, majd lefele, ahol van négy learning stone! Ezekbe ugorj be, kis szerencsével meglesz az expert logistics és a stone-ok alatt egy Boots of Speed és a piros sátor. Ezután vissza fel, és ismét jobbra, a mocsárba, ahol megtalálod a barna sátrat. (az aranyat ne vedd fel, csak a lépésed veszik el, ami fontos!!!) Az ötödik napra meg kell szerezned a barna kulcsot is, majd söprés vissza a Xenobya melletti teleporthoz, ahol levered a gólemeket, és csatlakozik hozzád a fekete sárki.
Közben Neelával kinyitod a barna kaput, és söprés tovább jobbra. Vegyél négy mágust, és verekedd át magad a gyengébbik szörnyeken.
Miután Xena átlépett a sárga teleporton a sárkánnyal, irány balra egyenesen a Tower várhoz. A hetedik napig el kell, hogy érd! Odabenn két Óriás van, és Kastély, amit két kör alatt a Fekete sárkival le kell verned, különben elpusztul! (Vigyázni kell rá, erre üzenet is figyelmeztet, mert később még szükség lesz rá.)
Ezután Lunával Town portal a tower várba, és máris van egy egész komoly sereged! Kezdd el az Óriásokat gyűjtögetni, míg elég sereged nem lesz, hogy áttörd a lila sárkikat.....

Jó szórakozást, kiváló pálya!!! :D :lol:


Köszi. Akkor itt volt a gond hogy felszedegettem a mellékes dolgokat :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes 3 tippek
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 03 pén., 21:37 

Csatlakozott: 2012 nov. 29 csüt., 20:38
Hozzászólások: 13
Nah elakadtam Aurora-val. A sziget ahol van, csak egy irányból hagható el. ha a vizen járócipővel átgyalogol a másik szigetre, de ott le van védve a továbbjutás két irányból. Az egyik a világoskék átkelő, a másik pedig a stoic watchmen-t kéri. A kék átkelőnem is lenne gond, ha tudnék hajót idézni, de mivel nem tudok, így csak a watchmenes kapu lenne jó, ha nem adtam volna oda az élőhalott izé köpenyért. Kell az a köpeny? vagy hogy lehet ott továbbjutni? A másik kérdés ott van hogy ignisával odaadjam e az 55 energia elementálért a tűzgömböt. Turpisságot gyanítok ott. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes 3 tippek
HozzászólásElküldve: 2015 júl. 04 szomb., 1:16 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Fritzi írta:
Nah elakadtam Aurora-val. A sziget ahol van, csak egy irányból hagható el. ha a vizen járócipővel átgyalogol a másik szigetre, de ott le van védve a továbbjutás két irányból. Az egyik a világoskék átkelő, a másik pedig a stoic watchmen-t kéri. A kék átkelőnem is lenne gond, ha tudnék hajót idézni, de mivel nem tudok, így csak a watchmenes kapu lenne jó, ha nem adtam volna oda az élőhalott izé köpenyért. Kell az a köpeny? vagy hogy lehet ott továbbjutni? A másik kérdés ott van hogy ignisával odaadjam e az 55 energia elementálért a tűzgömböt. Turpisságot gyanítok ott. :D


Kell az a köpeny, bizony! Viszont ahol felszedted a darabjait, ott el van dugva a Stoic watchman is a bokrok alatt.... Alaposan körül kell nézni!

Ignissával meg... mi volt az üzenet, amikor felszedted a gömböt? Figyelni kell a jelekre! :lol:

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 332 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség