Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 463 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 31 pén., 7:39 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 21 pén., 12:25
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Veszprém
Üdv, emberek!

Egy kérdés: A szigetvilágban, az ork nagykövetség előtt ácsorog egy öreg ork, őriz vagy két-három tehenet, feje fölött bőszen virít a küldetéseket jelző zászlós ikon, ám akárhányszor próbálkozom vele, mindig elhajt. Vajon mit kell (vagy mit nem kell) tenni, hogy megkapjam tőle a feladatot. Próbáltam vele beszélni a követségi "öcsike" lenyomása előtt is, és azóta is időközönként, ha arra járok, de mindig ugyanaz a reakció. A karakterem egyébként paladin, már arra is gondoltam, hogy talán kasztfüggő a küldetés. Esetleg valakinek volt sikerélménye vele kapcsolatban?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 03 hétf., 7:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 21 pén., 12:25
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Veszprém
Nos, úgy tűnik, a vén zöldbőrű gazember senkinek sem árulta el a titkát...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 03 hétf., 17:45 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Ilyen apróságokkal nem foglalkozik mindig az ember, megyünk oszt ütünk... ez a taktika! :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 04 kedd, 7:59 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 21 pén., 12:25
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Veszprém
Üdv!

Közben megoldódott. Hathatós segítségem eredményeként most már ő az ork nagykövet(?), és hálából féregfa teával, valamint bájosan hájas ork táncosnők fergeteges műsorával kapacitál...:) Azt még mindig nem értem, hogy ezt a questet miért csak ilyen későn lehetett felvenni, amikor már abszolút semmi kihívás nem volt benne...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 04 kedd, 19:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
Lassan jön a kieg is:

"A Heroes of Might and Magic sorozat atyjának remake-je olyannyira sikeres lett, hogy már készül is az első expanzió.
Az orosz Katauri Interactive lelkes fejlesztői sikeresen ragadták meg a patinás játék esszenciáját, így fordulhatott elő, hogy az újrázás mind a szaksajtó, mind a játékosok kegyeit elnyerte. Az angol és egyéb nyelvű változatokra tipikus orosz szokás szerint fél évet kellett várni, de a körökre osztott stratégiák szerelmesei általánosságban egyetértően bólogatnának, ha felmerülne egy kiegészítő, vagy egy folytatás gondolat. Utóbbi még nem, előbbi viszont felmerült, olyannyira, hogy már címe is van a kicsikének.
A Princess in Armor, vagy The Princess (egyelőre nincs hivatalos angol elnevezés) új történettel, új hősnővel (Amelia hercegnő), s ez házisárkánnyal jelentkezik 2009. tavaszán orosz nyelvterületen. Minimum negyed, de inkább fél évvel később várható a nemzetközi változat. Sárkányunk tapasztalatot szerez, szintet lép, és kilenc egyedi képességet sajátíthat el.
A kiegészítőben már pegazus hátán is lehet röpködni, apródokat fogadhatunk szolgálatunkba, visszatér a fejvadászat az eredeti King's Bounty nyomán, s 50-esre emelik a maximálisan elérhető szintet. Természetesen új ellenfelek és további gigantikus boss-ok színesítik a palettát."

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 12 szer., 10:11 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Kicsit le vagyok maradva...

A demo kipróbálása után nagyon gyorsan töröltem a játékot. Nekem nagyon nem jön be... :(

A harc még úgy ahogy elmegy, de a mozgás, és hogy minden belemegy a képbe, hogy sok felvehető cucc mellett észrevétlenül tovább lehet sétálni, ez nagyon nem is tetszik. Az irányításra sem jöttem rá és ideális nézőpontot sem találtam...
A másik dolog meg az volt, hogy a teremből akárhogy is akartam, nem tudtam kijutni. Minden ellenfelet legyőztem, mégsem írta teljesítettnek a küldetéseket.
Amit írt problémának azt meg nem értettem. Szóval patt helyzetbe kerültem. Nagyon mérges lettem rá és töröltem a játékot.

Lehet, ha megtudnám, hogy mi volt a gond, újratelepíteném, de akkor és ott nagyon dühös lettem.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 12 szer., 17:11 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Nagyon hamar feladtad, Freemy! :lol:

Szokni kell egy kicsit, de hát ugyan ez volt a Heroes 3, vagy akár a Heroes 5 résszel is... :lol: Emlékszem, mikor elsőnek töltöttem be egy H3 pályát, azt sem tudtam, mi merre mennyi, milyen színes bizgenytű mire jó, és ki kivel van... :lol: Pedig előtte H1, H2 gémeket elég sokat toltam... Úgyhogy szerintem adj neki még egy esélyt, és olvasgasd el szépen, amiket a gép kiír, próbáld állítgatni, forgatni, stb... :twisted:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 12 szer., 22:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
A gond az, hogy nem jutok ki a tréningről... :(

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 13 csüt., 7:45 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 21 pén., 12:25
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Veszprém
Freemy, privát ment...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 22 szomb., 13:44 

Csatlakozott: 2007 dec. 23 vas., 15:41
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok!!!Nem tudtok egy olyan helyet ahol le tudom tölteni a játék honosítását??????


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 26 szer., 11:17 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
PC Dome oldalon már elő lehet rendelni a játékot :D
Előrelátható megjelenési dátumnak dec. 5. van feltüntetve, remélhetőleg annyi is lesz.

http://shop.pcdome.hu/termek/2126/king_ ... the_legend

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 26 szer., 19:37 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
A kiegészítőről egy cikk a PC GURU honlapon:
http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/Kings ... d_Princess

Már csak egy... két... négy év, és talán mi is hozzájutunk... :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 dec. 01 hétf., 10:54 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Egy kis kritika:
http://www.ipon.hu/elemzesek/kings_boun ... teszt/308/

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 dec. 10 szer., 9:55 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Éééééééés tegnap délután végre már meg is lehetett venni. :!: :lol:

Első benyomások:

A dvd tok hátsó borítója ismét megérne egy elemzést. Lassan tanulmányt lehetne írni az elb*ott dvd tokok hátuljáról. :) Bár kétségtelen, hogy a Heroes 3 Complete hátoldalát eddig nem sok minden tudta überelni. :) (Ezt igazából látni kell: http://cdgalaxis.hu/PC/15998/kings-boun ... egend.html )

A kapott kézikönyv egész jó, a képek minősége sajnos hozza a formát, azaz néhány helyen nehezen kivehető, hogy egész pontosan mit is ábrázol, hála a "másodkézi" megjelenésnek. A könyv szövegezése lehetne jobb is, néhány helyen kissé nehezen érthető, értelmezhető, rossz szót választott a fordító egy-egy angol megfelelőnek (bár nem a kézikönyvért veszünk ugye egy játékot :) ).

És ennyi a negatívum.

A játék maga az eddigiek szerint frappáns a fordítás szempontjából (jó, jó, akadémiai székfoglalónak nem menne el), és ha az ember nem azzal a szemmel nézi, hogy ez egy magyar nyelvű játék, hanem azzal, hogy ez egy angolból fordított, magyar feliratú játék, akkor már el is lehet fogadni az apróbb döccenéseket.

Szerintem a jópofa sztori, a küldetések jól átjönnek, élvezet olvasgatni a sorokat.

Úgyhogy összességében: gratula a fordításért! Hála és köszönet!

Maga a játékról nem írok többet, hiszen azt fenn már kirészleteztük: egyszerűen zseniális! :)

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 dec. 12 pén., 12:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
Nemtudom másnál is előjött-e már, de nálam eddig elég rendesen fagy a játék(úgy hogy restartolni kell).kb 10perc játék alatt 3szor fagyott le, 2szer amásodik próbában lévő nekromantával való csatánál, 1szer pedig az utánnalévő ereklyekiásóson
Btw eredeti a játék.

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Eladás
HozzászólásElküldve: 2008 dec. 14 vas., 3:24 

Csatlakozott: 2008 dec. 11 csüt., 1:24
Hozzászólások: 5
Van egy origi Kings Bounty Játékom. Tegnap vettem. Eladó 2000 Ft + postaköltség ( Pécs). Szerintem a Heroes sorozat nyomába se ér. ( ez magán vélemény )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 dec. 15 hétf., 7:34 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 21 pén., 12:25
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Veszprém
Kai_Hiwatari írta:
Nemtudom másnál is előjött-e már, de nálam eddig elég rendesen fagy a játék(úgy hogy restartolni kell)...



Igen előjött elég gyakran, bár rendszertelenül. Volt, hogy egy órán belül többször is, de olyan is, hogy egész napokat kibírt fagyás nélkül. Jja, és mindig csata közben merevedett ki a képernyő, a kalandtérképen soha...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 dec. 15 hétf., 9:43 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
kivagyoq írta:
Kai_Hiwatari írta:
Nemtudom másnál is előjött-e már, de nálam eddig elég rendesen fagy a játék(úgy hogy restartolni kell)...



Igen előjött elég gyakran, bár rendszertelenül. Volt, hogy egy órán belül többször is, de olyan is, hogy egész napokat kibírt fagyás nélkül. Jja, és mindig csata közben merevedett ki a képernyő, a kalandtérképen soha...




Nálam általában 5percet sem bír ki a játék fagyás nélkül.Az érdekes az hogy a rendszerkövetelményeket simán teljesíti a gépem, driverek is frissek, és mégis..
Elvittem haveromhoz, remélve hogy nála is fagy, ami azt jelentené hogy programhibás és akkor vissza lehet cserélni, de nem, nála meg tökéletesen fut..

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 dec. 15 hétf., 21:24 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
nah, közbe nálam is megoldódott a probléma.melegedett a videokari mint kiderült, egykis portalanítás után olajozottan fut a gamma.
hihetetlen milyen hangulata van és hogy ki van dolgozva

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 dec. 18 csüt., 16:23 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Ez valami hietetlenül jó játék, egész napokat is el tudnék vele játszadozni, nincs konkrét cél, csak annyi, hogy barangolom Endoria-t és segítek ennek-annak(bár már ez egy 12-es szintű harcossal nem túl kihívó). A grafika meg szvsz nem számít, hogy mai szemmel nézve nem a leghájposabb, tökéletesen passzol a játékhoz, és ebből jön meg a magával ragadó HANGULAT. A zene is ott van a toppon, hatása olyan belebambulós.

Negatívum eddigi tapasztalataim alapján, hogy a kamera állás mindig visszaugrik, ha olyan helyre megyek, ahol töltenie kell a játéknak, meg talán az, hogy egyes szörnycsoportok már kilóméterekről rámugranak én meg reflexszerűen próbálok elfutni, de addigra odaérnek. Erre aztán ilyen 20 csonti meg 30 pók, amikor van vagy 50 kardosom meg 50 íjászom stb.... :lol:

A karakter fejlődés szintén jó, eléggé összetett, de pofon egyszerű, a vezetői pontok meg csak dőlnek, így könnyen jutok alacsony szinten is lényekhez(lehet nehezebb fokozaton kéne megpróbálni :) ).

A lények is eléggé sokszínűek, van pár lény ami itt is nagy kedvenc lett(vámpír, főmágus, a teleportálós tolvaj:)).

A harc rendszer is jó, végre egy olyan játék, ahol csatában egy lény ha épp eléri az ellen másik lényét akkor pont nem tudja támadni(elfogy az akció pont) és így az íjászoknak is könnyebb mert ha van elég hely, akkor eggyel odébb mennek és akkor újból tudnak tüzelni.

Van egykérdésem is: van olyan lény aminél oda van írva, hogy a rendelkezésre alló mennyiség "horda", a többinél meg adott darabszám. Nos a lényeg, ha elfogynak egy adott helyről, onnan lehet-e még majd később szerezni, vagy lehet-e azt is "horda" mennyiségűvé tenni?

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 463 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség