Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 463 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 09 csüt., 11:28 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Ámberek, help me!!!

Könyörgöm, valaki írja már le, hogy mi a bánatot kell PONTOSAN csinálni a 2. rage küldetés-ben!

Az első tiszta, tolvajt kinyírni, elszórt adóbizgentyűket összeszedni, visszavinni a királynak.
A másodikba el kell menni a keleti tartományba a portálon keresztül, és itt meg kell keresni a király tesóját. És?
A harmadik is tiszta, a másik tartományban a mágustorony a cél.

Azért kérdem, mert már kétszer sikerült simán megkapnom a rage dobozt, sőt, arra is rájöttem, hogy lehet a tüzeset aktiválni, de egy újra kezdéskor a második küldetés második felét (ti.: menj vissza és tájékoztasd a királyt) az istennek sem adja meg. Beszélek a közvetlenül a kapu melletti várban lévő arccal, és semmi...

Kélrlek, segítsetek! Pls!!!

:oops: :oops: :lol: :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 09 csüt., 11:49 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 21 pén., 12:25
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Veszprém
Üdv!

Csak félve, és csak "halkan" merem megkérdezni, hogy vajh lehet-é köze felmerült problémádnak bizonyos feltört programhoz? Valahogy eszembe jutott a tömérdek hasonló jellegű hozzászólás a H5-tel kapcsolatban (nem indul el, kilépked, ezt csinálja, azt nem csinálja, stb. mitőlvanezplízplízplíz...), meg azok a válaszok is, amiket főként te és Mugger szoktatok adni ilyenkor. :) Akasztják a hóhért? Nem igaz, hogy azt az egy hónapot, ami (elvileg!) a megjelenésig hátra van, olyan nehéz kivárni... Én legalábbis ki fogom bekkelni. Aztán persze lehet, hogy erősen szentségelek, ha netán az eredeti változatban is elő fognak mászkálni hasonló aranyos kis bogarak... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 09 csüt., 12:27 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
hogytemilyengonoszvagy! :lol: :lol: :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 09 csüt., 14:07 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Gondolom amint ráér Vologya hivatalosan is kiírja a főoldalra, hogy a Sevenm -től kapott legeslegbizalmasabb ( :) )infók szerint a játék magyar nyelvű kiadása nem fog csúszni a megadotthoz képest, merthogy a magyar fordítása kész, ahogy átér a mi kontinensünkre a játék, ráhúzzák a magyarosítást s mehet a soxorosítás. :) :) :)

Itt az oldalon is meg lehet majd előre rendelni a magyar változatot, úgyhogy senki sem fog lekésni semmiről.

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 10 pén., 9:35 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
Meg van a 3. rage szellem:
Át kell menni a törpökhöz, majd a barlangból kiérve jobbra lesz egy kékes szoborizé. Az fogja beizzítani.
A törpökhöz vezető barlang Arlainból nyílik, ahol az őr áll a sötét bejárat előtt (nem a teleport melletti, hanem egyenesen az út végén). A királytól kell utasítást kapni, hogy eltünjön az őr.
De nekem annyira nem jött be ez az elektromos szellem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 10 pén., 10:30 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

No én is belepislogtam az angol verzióba. Tegnap este már nagyon kemény voltam a 4. szintű paladinommal és ressurrectionnel... de azért csak a csoffadtabb csoportokat merem egyenlőre támadni. Szaladtam már bele én is a knightos seregbe is valamint egy olyan seregbe amit kb. 1000 :shock: virág alkot, amik persze hullanak mint a fene, de nem elég gorsan egyenlőre, szal most megyek én is a ragek után... :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 10 pén., 10:53 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 21 pén., 12:25
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Veszprém
Üdv!

Még egy kérdés a "teljesjátékosokhoz". A demó főmenüjében van egy "Records" fül, amely alatt kigyúrt 30. szintű hősök "adatlapjai" vannak. Ezen hősök közül egyesek törp vonásokkal bírnak, mások tingyék, démonpofák, sőt még olyan is akad, aki már meghótt eccer, csak nem eléggé...:) Most akkor létezik több faj és hőskaszt, vagy nem? Esetleg később válnak elérhetővé?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 12 vas., 11:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
Eddig leszedtem egypár helyről a játék demóját, de mind1ik példány telepitése után, játékinditáskor ez az üzi jött ki:
d3dx9_33.dll nem található

Másnál is előjött ez a dolog?

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 12 vas., 14:22 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Kai_Hiwatari írta:
Eddig leszedtem egypár helyről a játék demóját, de mind1ik példány telepitése után, játékinditáskor ez az üzi jött ki:
d3dx9_33.dll nem található

Másnál is előjött ez a dolog?


Üdv Bátor Harcosok!

Kai_Hiwatari: A Direct X legfrissebb verzióját ajánlom telepítésre (talán 9c verzió) és akkor nem fogja ezt a hibaüzenetet kiírni, ebben szinte biztos vagyok! :wink: Remélem tudtam segíteni... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 12 vas., 16:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
Gondoltam erre én is viszont...a Direct X 9c fentvan, márcsak azért is, mert a H5-höz is kell, amivel naponta játszok :?

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 12 vas., 17:16 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
Kai_Hiwatari írta:
Gondoltam erre én is viszont...a Direct X 9c fentvan, márcsak azért is, mert a H5-höz is kell, amivel naponta játszok :?


Storno, tényleg a Direct X-el volt a gubanc...úgytünik 9c és 9c közt is van különbség, nekem vmi régebbi verziószámú volt telepitve a gépen:)

sorry off

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 13 hétf., 11:02 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 12 csüt., 17:13
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Gödöllő
No, mostmár csak azt kéne megtudni, honnan töltötted le ezt az új DirectX-et. Mertjogy nekem is azt írja ki, amit neked, viszont a Microsoft oldaláról letöltött új verzióban sincs benne a file... Oszt akkó most mi van?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 13 hétf., 17:24 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
Mdani91 írta:
No, mostmár csak azt kéne megtudni, honnan töltötted le ezt az új DirectX-et. Mertjogy nekem is azt írja ki, amit neked, viszont a Microsoft oldaláról letöltött új verzióban sincs benne a file... Oszt akkó most mi van?


Én innen szedtem le, és ezzel a verzióval már ment a játék
http://download.chip.eu/de/DirectX-9.0c ... 78513.html

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 15 szer., 10:42 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Eszméletlen jó a game, minél többet játszom annál inkább magával ragadóbb. Most pl. olyan poénba is belefutottam, hogy paladinként elvettem feleségül egy zombi csajszit (csak én érzem a helyzet iróniáját?? :lol: ), akinek kedvemre változtatgathatom a zombi és az emberi mivoltát. Sőt frankón gyermeket nemzettem neki, aki pár óra játék után megszületett, és a kölök úgy viselkedik mint valami artifakt... +20% támadás bónuszt ad... hiába no az apai ösztönök! :lol: :lol: Azthittem betolyok a röhögéstől... :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 15 szer., 11:27 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
A zombis csajjal érdemes beszélni, mint zombi, hogy mi a véleménye a gyerekekről. A válasza jó poén :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 17 pén., 6:35 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv!

Tegnap ismét beizzítottam kicsit a gammát, lvl 5 vagyok mágussal, és megvan a rage doboz! :D:D:D A földszellem már rendelkezésre áll, a mocsári szellem is közel jár az előállításhoz, a jégszellemet fentebb olvastam hogy lehet kiszedni, már csak a Reaperrel vagyok gondba, azt nem igazán vágtam hol van az órája, de majd csevegek vele még1-et! :lol: Mindenesetre laza ez a játék, 200 pókot mágussal 2-3 spellel kilehet nyírni... :o De az azért már nagyon durva volt, mikor a föld szellem csatájában azt a 2 büdös démont 1-1 2. szintű tűzlabdával és pole axeval bírtam a földre küldeni... :shock: :o :D

Nagyon jó ez a game, igazán méltó utód! :wink:
Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 17 pén., 9:46 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Nekem lvl8-as a paladinom... aprítok mindent amit érek. Már van 3 kölköm és útban van a 4.!! :D Meg lesz a 4. akkor kirúgom a bandát és új csaj után nézek... az kicsit gáz, nem? :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 20 hétf., 16:48 
Avatar
a verbális armageddon

Csatlakozott: 2003 júl. 22 kedd, 18:23
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Komárom
Hali,hali :D

Nekem is megvan, remek játék lett sztem. A bossok külön tetszenek bár nem túl nehezek. (Eddig 3mat öltem meg + egy boss szintü necro srácot)
A Chest of Ragek meg egyszerüen zseniálisak, mind a 4 már lvl 14-16 között van ^^
Most egy lvl 27-es mágussal garázdálkodok, van egy feleségem (vmi démon muff :D) négy gyermekkel :D
Durva bonusokat adnak a gyerekek :D

Na béke veletek :]

Szerk: Végig is vittem. Lvl 29n zártam. Az utolsó boss ami tulajdonképpen nem is boss volt, szánalmasan egyszerü volt :(
A Krakenen v a póknagyin többet izzadtam :(

_________________
Thrilmalia - Cseho - Ragnaros EU


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 28 kedd, 9:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Üdv!

Teljesen hivatalos információ szerint (felhívtam a sevenm-et), a King's Bounty november vége - december eleje tájékán fog megjelenni (karácsonyi ajándéknak így ideális lesz), viszont cserébe, ha minden igaz, mi már a javított, fel-patch-elt verziót fogjuk kezünkbe kaparintani, ékes magyari nyelven.

A PC GURU nevű sajtóorgánumban a game 95%-os értékelést kapott, és negatívumként csak annyit említettek meg, hogy sok időt vesz el (de hát ez előny! :lol: ), és néhány embernek giccsesnek tűnhet a grafika (de ők szerintem úgy sem vesznek a kezükbe stratégiai játékot, mert a 10 millió poligon / cm2 bűvöletében élnek. :lol: :lol: ).

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 30 csüt., 10:12 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
Már várom a magyar verzió megjelenését. Abban milyen patch lesz benne? Lehet erről többet tudni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 463 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség