Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 463 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 16 szer., 20:06 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 20:59
Hozzászólások: 136
Tartózkodási hely: Budapest
Varázslónak ha felveszem a nekromancia skillt, azzal csak élőhalottakat lehet csata után feléleszteni? Mert nekem emberi csapatoknál valahogy nem működik, pedig azt írja hogy az elesett katonák 15-20 % -át csata utén feléleszti :?

_________________
"Sok jó ember, kis helyen is elfér !" - mondta a darabolós gyilkos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 17 csüt., 20:54 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Még sincs meg, nem lehet továbbmenni, vagy ez az egy sziget van itt a red sandsban?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 20 vas., 22:33 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Itt lenne a játéknak a vége?, nem úgy volt, hogy 10 szigetet raktak bele amikor átmegyek a könyvön?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 23 szer., 11:16 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Megnéztem airol ajánlatát is, hogy sárkányokkal támadtam meg azt a hőst, de minden maximumot kihasználtam benne és így is maradt eredeti seregéből 16 élesztős lovasa, 9 troll, 46 a trollnál kisebb embere aki nagyokat tud sebezni, 165 farkcsapkodósa maradt meg belőle.
59.-es szinten támadtam meg, mivel nem lehet már magasabb szintre menni a játékban, az ellenfél meg 55-ös szintű 500 varázslattal, próbáltam odarakni tojásokat is, de egyszer sikerült csak, mindig szétverte akárhányat raktam oda, valami tipp?
feketesárkány, vörös sárkány, főfőfő mágus, és az aranylovag+ ent volt nálam a kifejlett ent.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 23 szer., 12:07 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
http://rpgames.hu/cikk/kings-bounty-war ... k-egysegek

Új infók a kiegről.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 11 szer., 15:57 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
A king' bounty Crossworlds tartalmazza a alap játékot és az armored princess-t? vagy ez egy teljesen más rész?

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 12 csüt., 11:04 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Idézet a PC Guru honlapról:

"A King’s Bounty Crossworlds csomag a nagy sikerű Armored Princess expanzió mellett tartalmazza az „Orcs on the March” bővítményt is, valamint két új, független kampányt, ezek a „Champion of the Arena” és a „Defender of the Crown” (mindegyik kiegészítő játszható az alapjáték nélkül is!). Természetesen mindez rengeteg új bónusszal is jár, többek között 50 friss képesség, 13 új varázslat és sok vadonatúj fegyver, szörny vár ránk. Mindezek mellé kapunk egy könnyen kezelhető küldetésszerkesztőt is, így a kreatívok elkészíthetik saját kampányaikat is. Lássuk a fent említett tartalmakat részletesebben!


Orcs on the March

Teana világa ismét fenyegetve van. A nőstény ork vezér, a „Red Scrounger” vágya, hogy korlátlan hatalomra tegyen szert -- követői seregét összegyűjtve elindul hát, hogy megkeresse a hatalmas erőket rejtő ősi forrást. Ha terve sikerül, Teana megsemmisül, és összes lakója az enyészeté lesz. A többi ork főnök kétségbeesésében az emberek segítségét kéri. Mindeközben egy rejtélyes torony emelkedik ki a Debir-sziget partjainál, és még a királyság legnagyobb mágusai sem tudják megmondani, miként lehetséges oda bejutni...

Négy új ork egység mutatkozik be a kampányban:

Ork vadász: az adrenalinképességgel állatokat idézhetünk az ellenséges vonalakhoz. A legjobb harcos csoport, állatai kegyetlenek.
Ork sámán: adrenalint tud gyűjteni, és képes rituális öngyilkosságot elkövetni, így szellemsíkon okoz károkat az ellenségnek.
Vérsámán: a sámán hatalma függ szintjétől és adrenalinmennyiségétől, ez az egész seregre jellemző. Kétfajta lehetőséggel bír: támad, hogy az ellenséget megsemmisítése, vagy „szövetségest toboroz”, így teszi hasznossá magát.
Ork vezér: képes az ellenség figyelmét magára vonni, magához vonzani, és a becserkészett egységre hatalmas csapást mérni jókora husángjával.


Champion of the Arena

Endoria világában Arthur, egy fiatal zsoldoskatona szerződést köt egy kereskedővel, Lew Klisannal. Elvállal egy küldetést, hogy minden arénában nyerni fog, és így elhozza majd az első díjat, a trófeát, azaz a Bajnoki Övet megbízójának. A ravasz kufár azonban nem figyelmezteti a fiatalembert, hogy ez a küzdőtér a rejtélyes Litani-világban található, és a harcokat igen erős démoni lények ellen kell megvívnia. Arthurnak minden tudására szüksége lesz, hogy gondosan összeválogassa szövetségeseit, és ütőképes csapatot alakítson ki, mellyel képes lesz győzedelmeskedni mind a nyolc szörny ellen a „Thousand Emperors Arena” küzdőterén.

Jellemzők:

Öt új hős képesség;
Tizenegy felfogadható fegyvernök;
Kilenc céh, különböző fajjal, mindegyik céhhez kapunk egy-egy egyedi nehéz küldetést;
Nyolc ádáz aréna-boss;
Hét egyedi, különleges hős.


Defender of the Crown

Miután legyőzte a szörnyű Baalt, Amelie hercegnő hazatér. Úgy látja eljött az idő egy kis kikapcsolódásra, és élvezni tudja végre nyugodt életét. A bátor hősnőnek azonban be kell még fejeznie iskoláját, át kell mennie a végső vizsgán, hogy megkapja a megtisztelő „Korona Védelmezője” címet. Úgy hangzik, mintha puszta formalitás lenne? Egyáltalán nem az! Amelie-nek élete legjobb formáját kell hoznia, mert kemény próbatételek előtt áll: élete lesz a tét ezen a végső próbán...

Jellemzők:

Hat ádáz csata különleges arénákban;
Három új képesség hősnőnknek;
Véletlenszerűen kiválasztott ellenségek és szövetségesek."

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 15 szer., 16:57 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Jött egy új videó az új részéből.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 15 hétf., 22:39 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Megjelenése valakinek van-e már?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 17 szer., 11:58 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
http://rpgames.web4.hu/cikk/kings-bount ... s-megainfo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 22 hétf., 21:17 

Csatlakozott: 2011 máj. 13 pén., 10:12
Hozzászólások: 9
Hm, ez a vikinges Kings Bounty határozottan jónak tűnik. ^^ Szinte alig hallottam róla valamit eddig - mintha fű alatt készült volna -, de ahogy látom, napokon belül már itt is van készen. :) Hazai dobozos megjelenésről van valakinek infója? Mert én még nem láttam sehol nyomát...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 23 kedd, 22:29 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Az online verzióról mit tudtok?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 26 pén., 8:32 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Ma van a premier napja a játéknak végre. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 27 szomb., 14:26 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Most végeztem a zeneberakással.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 27 szomb., 20:38 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Holnap csinálok is róla tesztet. Mármint a új kiegészítőről. Annó a Crossworlds-ről volt már. Tényleg egész jó de vannak hibái az előző részekhez képest.

http://www.youtube.com/watch?v=TwTUkNh8crE

Itt a link a Warriors of the North bemutató videóhoz.

Egyet nem értek hogy most ez akkor előzmény vagy folytatás mert mindkettőt lehetett hallani az elmúlt 1-2 évben. Karakterbéli és világbéli utalások vannak, de akkor is.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hahakocka 2012 okt. 29 hétf., 11:15-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 27 szomb., 21:32 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Nekem már sikerült az elején elakadnom benne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 28 vas., 23:06 

Csatlakozott: 2004 ápr. 17 szomb., 21:14
Hozzászólások: 87
Megvan nekem is jópofa csak az én izlésemnek kicsit sok az undead ellenfél:) . Meg ugy nagyjából hiányzik a használható lövös lények. Na jó ott a viking varázsló a shootsayer ö használható de a slinger harmat gyenge, az axe thrower meg nem lenne rosz ha nem 3 hexre löne. Más kifejeten lövöst még nem láttam(leszámitva néhány thorn-t) a boltokban peig eljuttoam a 4. szigetre. Viszotn a lényekkel ugy összeségben meg vagyok elégedve vikingeknél. Slinger az alap gyengusan lő de no mele penalty(mint az összes vikingnek ki tud lönni) és legalább olcsó. Sklad na ez egy aranyos dög ha veled van gyenge közelharcos de van beépitet pain mirrorja, +1 morált ad a töbi vikingnek és a két skilljéből az első 2 körre buffolja a barátokat(bugos kifagyhat töle a játék ha nincs fent a steames javítás) a másik különböző gyengitéseket nyom az 1-3 szintű ellenségekre. Viking alap közelharcos nem rossz de nem is erős. Berserker az egyik nagy kedvencem nagyon jól ossza a kritikust ha vissza ütnek neki üt még egyet és van sprintje is(méghozzá olyan ami 3 körönként frissül), plusz ha ütik nő a resistje :twisted: . Axe thrower szivos, inkább pofon fogó mint osztó bár ha eljut oda hogy körbe üsse magát akkor erős, bár ilyenkor kisebbet üt mint egyébként. Jarl a paladin megfelelője erős de nem annyira lassú jók a ressistjei egyszer aktiválhat egy osztagódat és képes maga előt mindenkire ütni, közelében javúl a többiek támadása és védelme. A maidenek a gyors reagálású csapatok jó védelemmel 30% kitérés 1-3 szintű lények nem ütnek neki vissza physical resist jó közelharci sebzés tud támasztani és van egy 3 körönként használható erős távolsági támadása is. Na és a varázsló az értelmes lövösük, +4 def a többi vikingnek csak hogy jó legyen no ranged penalty no meele penalty fagy alapú támadása van ha valaki critikust okoz akkor kap +1-et az atk statra tud területet támadni gyogyitani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 29 hétf., 11:14 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
http://www.youtube.com/watch?v=TwTUkNh8crE

Itt a link a Warriors of the North bemutató videóhoz.

Egyet nem értek hogy most ez akkor előzmény vagy folytatás mert mindkettőt lehetett hallani az elmúlt 1-2 évben. Karakterbéli és világbéli utalások vannak, de akkor is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 29 hétf., 16:09 

Csatlakozott: 2007 dec. 23 vas., 15:41
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: Pécs
Nagyon jó lett a folytatás is, hozza az előző részek színvonalát, és a bemutató is jó lett hahakocka. Eggyel nem értek teljesen egyet, szerintem vannak nehéz részek a játékban.Példának okáért az első boss, a pók (itt megjegyezném, hogy gáz, hogy ugyanaz a boss mind a 3 játékban szerepel, plusz kvázi semmi újítás nincs a fightban), ahol konkrétan vért izzadtam, olyan szép dmgt tolt, valamint leidézett körönként kb. 400 kis pókot.
Ezen kívül viszont élvezetes, és teljesen leköti az embert, sőt jobb mint a H6, de persze ez ízlés kérdése.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 29 hétf., 16:19 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Ja azt én is mondtam nagyon hasonlóak a bossok s az alap lények is ugyanazok. Bossok mindig is nehezebbek voltak, de itt úgy érzem mivel hasonló Boss már volt is könnyebb volt azért mint az előző részeknél.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 463 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség