Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 106 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 28 csüt., 17:37 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
ArchConan írta:
Mugger_ írta:
* nőljenek = nőjjenek = nőjenek :) :) :)


Jogos! :D Lassan már elhülyül az ember, annyit olvassa naponta, a nállam, egyenlőre stb hülyeségeket, hogy lassan úgy érzi, ez a helyes! Kösz!


Nincs mit. :)
Csodákat akkor fox látni, ha megnézed a H4 RPG topikot! :) :) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 28 csüt., 21:45 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jún. 25 hétf., 21:57
Hozzászólások: 20
Dougal írta:
Alucard írta:
A vámpír nem kapta meg azokat a képességeket amelyeket megérdmelne pl:gyorsaság és nagyobb erő.......stb


Mi a ***ról beszélsz? A Heroes 2 elkészítésével előre megjósotlák a Vámpír és a Lich hejzetét, a Heroes 3-ban a l, mégjobban a vámpír fölé emelték, a Heroes 4-ben a lich akkora szerepet kapott és olan erős lett, hogy már nem is lény lett, hanem hős. A Heroes 5-ben a Lich mindig erősebb mint a vámpír....

Ne csodálkozz azon, hogy negatív válaszokat írnak neked, csak a fiatalabb korostály (15-20 évesek) imádják a vámpírokat és utálják a licheket.

A Heroes of Might adn Magic egy külön világ, a vámpír nem olyan mint a filmekben, a vámpír nem olyan "hűdegyors", nem olyan "szupererős", nem tud hipnotizálni embereket, nem tud az összes vámpír varázsolni (mivel vámpírból harcos is van), a vámpír nem lehet a lichnél erősebb, mert a lich megdolgozott érte (csak a legerősebb nekró válhat liché) és vámpírrá bárki válhat, szóval....

A te hozzád hasonló korosztályuaknak üzenem, hogy nőljenek fel végre.
Egy szóval nem mondtam hogy utálom a licheket csak nem tartom helyesnek hogy erősebbek mint a vámpír.Igazából a vámpír nem egy ember akinek fogai meg egy kardja van.Nem a vámpír egy nagy élőholt aki jóval gyorsabb a lichnél sőt fizikailag erősebbbnek kéne lennie.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 29 pén., 6:46 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Alucard írta:
Dougal írta:
Alucard írta:
A vámpír nem kapta meg azokat a képességeket amelyeket megérdmelne pl:gyorsaság és nagyobb erő.......stb


Mi a ***ról beszélsz? A Heroes 2 elkészítésével előre megjósotlák a Vámpír és a Lich hejzetét, a Heroes 3-ban a l, mégjobban a vámpír fölé emelték, a Heroes 4-ben a lich akkora szerepet kapott és olan erős lett, hogy már nem is lény lett, hanem hős. A Heroes 5-ben a Lich mindig erősebb mint a vámpír....

Ne csodálkozz azon, hogy negatív válaszokat írnak neked, csak a fiatalabb korostály (15-20 évesek) imádják a vámpírokat és utálják a licheket.

A Heroes of Might adn Magic egy külön világ, a vámpír nem olyan mint a filmekben, a vámpír nem olyan "hűdegyors", nem olyan "szupererős", nem tud hipnotizálni embereket, nem tud az összes vámpír varázsolni (mivel vámpírból harcos is van), a vámpír nem lehet a lichnél erősebb, mert a lich megdolgozott érte (csak a legerősebb nekró válhat liché) és vámpírrá bárki válhat, szóval....

A te hozzád hasonló korosztályuaknak üzenem, hogy nőljenek fel végre.
Egy szóval nem mondtam hogy utálom a licheket csak nem tartom helyesnek hogy erősebbek mint a vámpír.Igazából a vámpír nem egy ember akinek fogai meg egy kardja van.Nem a vámpír egy nagy élőholt aki jóval gyorsabb a lichnél sőt fizikailag erősebbbnek kéne lennie.


Mióta? Ez Heroes of Might and Magic és nem Warhammer! Lehet hogy a Warhammerben a vámpír erősebb mint a Lich (ami én ellenzek) de a Heroesben nem! Jobb ha elfelejted a hülye oötletedet, mert már kezdessz idegesítő lenni....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 29 pén., 9:05 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 25 csüt., 3:46
Hozzászólások: 57
nem csak a heroes világában erősebbek a lich-ek. ha csak egy picit is figyelnéd Alucard, amit mások leírnak, meg is magyarázták neked miért a lich-ek az erősebbek. de így van ez D&D-ben és rengeteg egyéb más szerepjátékban is.

és amúgy bocsi, de elég korlátozott képességértékelési rendszered van :) gyorsabb? fizikailag erősebb? szerepjátszottál már valaha? sokat számít a gyorsaság és a a fizikai erő, ha meg se tudod ütni az ellent :D márpedig lich-ek ellen ez a helyzet :) egy általában minimum több száz éves lich (kb brutálisan erős mágus + élőhalott előnyök :D) mágiája ellen nem sokat ér a gyorsaság és az erő ;)

ha jól sejtem, hogy a Hellsing-ből származik a neved, akkor még ez is rád vonatkozik, különben ugorjátok ezt a bekezdést :D
szóval véletlenül se a Hellsing-es Alucard-ot vedd vámpír alapnak, elvégre Alucard mégiscsak az übertáp abban a világban (hint for others: olvasd visszefelé a nevét :D). ha megnézed szinte az összes alsóbb rendű vámpír a sorozatban még emberek által is ölhető kategóriát képvisel (ha nehezen is :)). + a sorozatban lich-ek hiányában pláne a vámpír a legerősebb, szóval gondold át a dolgot és szerintem szállj le erről a vámpírnak kéne erősebbnek lennie témáról, mert egy kicsikét el vagy tévedve ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 29 pén., 14:06 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Huhúúú olyan dolgokat lehet itt tanulni, hogy csak pislogok! :lol: :lol:

Hogy a heroesban a lich az erősebb? Igen valóban magasabb szinten vannak (legalábbis az építési rend tekintetében :lol: ), no de itt ki is pukkadt a "lich lufi"! :lol:
Nem mondom, h használhatatlan egység, de inkább 200 vámpír mint 200 lich! :wink:

ui.: H4-H5-ösök kíméljenek...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 29 pén., 16:22 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Nimbus írta:
Hogy a heroesban a lich az erősebb? Igen valóban magasabb szinten vannak (legalábbis az építési rend tekintetében :lol: ), no de itt ki is pukkadt a "lich lufi"! :lol:
Nem mondom, h használhatatlan egység, de inkább 200 vámpír mint 200 lich! :wink:


Nimbus, jöhet a szokásos duma?? Üssünk össze 200 vámpírt 200 Lichel?? Szerintem megvan a tuti befutó belőle.... Ha 200 Lordot és 200 P. Lichet dobunk egymésnak, ott már van valami igazság, de lövősöknél mindig van, ha a másik gyorsabb és No reailtate-je van...

Mellesleg nemtom mi a bajod a H4-H5-ösökkel! :roll: :D H4 ben nincs lich, H5 meg más tészta azért picit, s más a viszonyítási alap is...

Szal sokat nem tudnak hozzá fűzni, még én sem!:P

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 29 pén., 16:32 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Ugyan Jou... azt Te sem gondolod, komolyan, h két egységet csak egymás ellen összehasonlítva kell vizsgálni... különösen ebben az esetben! Összességében nézve a Vámpír Lord, jóval erősebb mint a Power Lich...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 29 pén., 16:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Hááátt! :roll: Ha megnézzük 10000 paraszt ellen, akkor tökmindegy, de ha 100 Azure Dragon ellen, akkor is mindegy! :P

Mellesleg értettem, miről beszéltél, remélem nem gondoltad, hogy meghülyültem! :roll: :) De attól még egy lvl 5-7 es vámpírt megnéznék, mily gigatáp lenne... Vagy valaki ismeri a WoG-ot, és a Blood Dragont?? Az is 20% esélyell lvl7-es vámpír lord! :roll:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 29 pén., 16:45 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 25 csüt., 3:46
Hozzászólások: 57
Nimbus: kicsit félrevitted a témát... nem arról volt szó, hogy melyik helyzetben melyik egység a hasznosabb. Hanem általánosságban lett kitárgyalva, hogy "egyéb" világokban, hogy viszonyul a vámpír és a lich egymáshoz. És ha így nézzük, akkor egyértelműen a lich a nyerő a legtöbb helyen, vagyis "megérdemelten" magasabb szintű lény a Heroes-ban, mint a vámpír.
Hogy a Heroes játékokban e kettő közül melyik egység számít hasznosabbnak, az már igencsak erősen helyzetfüggő, sztem közel sem egyértelmű egyik egység javára se a dolog. ;)


"h4 és h5 kíméljenek" szöveg meg már bocs de szánalmas :roll:
én is imádtam a 3. részt, de élből elvetni a 4. és 5. részt sztem botorság.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 29 pén., 17:50 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Nagyon érdekes a téma, csak enyhén OFF :) Amúgy szerintem is a mitológiában a lich a hatalmasabb.

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 29 pén., 21:26 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 25 csüt., 3:46
Hozzászólások: 57
Coradiel írta:
Nagyon érdekes a téma, csak enyhén OFF :) Amúgy szerintem is a mitológiában a lich a hatalmasabb.

teljesen jogos észrevétel, elnézést Kép

akkor vissza ON: :D

a topic első post-jában megadott elrath.com -ra született azóta valami alternatíva? mert nekem egy ideje már nem működik az oldal és továbbra is kíváncsi lennék az újabb mod-okra :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 29 pén., 22:17 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
zfazek írta:
Coradiel írta:
Nagyon érdekes a téma, csak enyhén OFF :) Amúgy szerintem is a mitológiában a lich a hatalmasabb.

teljesen jogos észrevétel, elnézést Kép

akkor vissza ON: :D

a topic első post-jában megadott elrath.com -ra született azóta valami alternatíva? mert nekem egy ideje már nem működik az oldal és továbbra is kíváncsi lennék az újabb mod-okra :(


Semmi gond :D sajnos én sem tudok semmit erről :( Pedig jó lenne tudni hogy mostanában hol gyüjtik a H5-ös modokat.

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 29 pén., 22:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Itt van az Elrathról egy tükör oldal, azt nem tudom lehet-e letölteni róla de legalább a forumpostokat olvashatjuk :)
http://deep.phpwebhosting.com/~paradox/

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 03 kedd, 9:43 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Alucard írta:
Egy szóval nem mondtam hogy utálom a licheket csak nem tartom helyesnek hogy erősebbek mint a vámpír.Igazából a vámpír nem egy ember akinek fogai meg egy kardja van.Nem a vámpír egy nagy élőholt aki jóval gyorsabb a lichnél sőt fizikailag erősebbbnek kéne lennie.


Nos, te túl sok Draculát vagy/és vámpíros filmet nézel. Nem minden vámpír tud valázsolni: ahoy a legtőbb emberek nincs rá lehetősége (el van foglalva katonáskodással), úgy a legtőbb vámpírnak sincs.

A hipnotizálás varázslatot csak 7. szintű lények kaphatják meg, mivel az a varázsalt túl erős. A vámpír meg csak 4. szintű lény, és annyi is marad, mivel:

-A humanoidok (a lich, ördög, pit lord, és angyal ivételével) nem illenek 4. szintnél amgasabb helyre
-A vámpír túl emberi a 7. szinthez, és től vézna. Ráadásul bármelyik átlagos ember vámpírrá válhat.
-A Heroes világában a vámpír gyöngébb a lichnél, és mivel a lich 5. szintű, így alap, hogy a vámpír 4. szintnél magasabb nem lehet.
-Csak a legerősebb nekromanta válhat liché, vámpírrá meg még egy átlagos ember is. Így alap, hogy a lich erősebb, és mivel a lich 5. szintű, így alap, hogy a vámpír 4. szintnél magasabb nem lehet.

Mostmár érted vagy még mindig útbaigazítás kell?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 03 kedd, 16:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 28 kedd, 12:51
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Khmmm :oops:

Bocsi de ez most nem vámpíros....

Szóval: elkezdtünk kis családommal egy 4 es multit, de menet közben rájöttem hogy még mindig 1.0-ás a H5-öm (elnézést, kb ennyi időm van játszani mostanában...)
Lehet patch-elni így is?
Nem szállnak el a mentések?
Az hogy felteszem mondjuk a no cheat modot mit jelent? A gépi játékosok mostantól nem "csalnak"?

Köszi a válaszokat.

OFF:
Amúgy a játékok meg a mítoszok nem keverendők!
Főleg nem kellene logikusnak tekinteni a dolgokat.
(pl ha te sárkány lennél 26589 gyalogossal szemben, (nincs lövős egység!!!) leszállnál? Ugye nem... Tüzet fújnál fenntről amig el nem fogynak :lol:
Ez egy mesevilág. A szabályrendszer is ilyen. (ékes példa a wog a mindent legyőző tunning lényekkel)

Amúgy az 5-ben szupi lenne egy varázslat - csak mágusoknak - ami BÉKÁVÁ változtatná az ellent :twisted: :P

OFF

_________________
A fiam még nem érti miért jó a Capitol. A csatákat viszont élvezi (főleg ha nyer)...Jah és mindig a pirossal akar lenni. DE AZÉRT MERT AZ A KEDVENC SZÍNE!!!
Wazz ezek a négyévesek....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 03 kedd, 18:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Nowan írta:
Khmmm :oops:

Bocsi de ez most nem vámpíros....

Szóval: elkezdtünk kis családommal egy 4 es multit, de menet közben rájöttem hogy még mindig 1.0-ás a H5-öm (elnézést, kb ennyi időm van játszani mostanában...)
Lehet patch-elni így is?
Nem szállnak el a mentések?
Az hogy felteszem mondjuk a no cheat modot mit jelent? A gépi játékosok mostantól nem "csalnak"?

Köszi a válaszokat.

OFF:
Amúgy a játékok meg a mítoszok nem keverendők!
Főleg nem kellene logikusnak tekinteni a dolgokat.
(pl ha te sárkány lennél 26589 gyalogossal szemben, (nincs lövős egység!!!) leszállnál? Ugye nem... Tüzet fújnál fenntről amig el nem fogynak :lol:
Ez egy mesevilág. A szabályrendszer is ilyen. (ékes példa a wog a mindent legyőző tunning lényekkel)


OFF


Szia!
Nyugodtan rátelepítheted a patcheket, viszont az azokban lévő változások csak akkor lépnek életbe ha új pályát kezdtek. Grat, hogy már ilyen fiatalon neveled az utánpótlást :D

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 03 kedd, 18:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Dougal!
Kérlek szépen hagyd abba az OFFolást. Ha ennyire szerettek vitatkozni akkor pü-ben vagy msn nyugodtan lehet. Köszönöm!

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 03 kedd, 19:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Coradiel írta:
Nyugodtan rátelepítheted a patcheket, viszont az azokban lévő változások csak akkor lépnek életbe ha új pályát kezdtek.

Azért ez nem 100%! Egyáltalán nem biztos, hogy a mentések egyáltalán betöltődnek a patch után, vagy ha betöltődnek, jól műxik tovább a game! Úgyhogy csak körültekintéssel!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 10 kedd, 11:47 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jún. 25 hétf., 21:57
Hozzászólások: 20
Hát a a hiró 5 sem egy tökéletes munka.Pl: catában meg a térképen miért egyformák a hősök? (kivétel:kampány).nekem ez a bajom az öszzes hero sorozattal.Ott van a hiró 4-ben a sorcerrer vannak köztük minotaurok aztán csatában is úgy néz ki mint egy ember.És csak azért mert lusták voltak animációt meg textúrát készíteni?Ez így nem jó törekedniük kellett volna a tökéletesre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 10 kedd, 13:41 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Létezik hozzá egy csomó mod, amelyik minden hősnek egyedi 3D textúrát ad. Kár, hogy nálam nagyon minimális működött... :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 106 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség