Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 30 szer., 19:59 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Megígértem, letöltöttem, most pedig megírom a véleményemet. Ne félj, nem leszek lehangoló! Sőt! :wink:

Előre annyit szeretnék írni, hogy a zenék mindegyike tetszik, itt-ott apróbb módosítások még lehetnének, de így is fantasztikusak lettek! A módosítási lehetőségekről lejjebb részletesen írok.

A zenék hosszát lehet módosítani, vagy fix hosszúaknak kell lenniük? Ugyanis egyes zenék túl rövidek lettek szerintem...


Castle: Az összes új zene közül a legrövidebb. A lágy zene passzol a várhoz, amolyan fényességet, hatalmasságot tükröz a zene, de lehetne még hosszabb, ezzel jelezve a nagy erőt, a hatalmasságot, a pompát és a tisztaságot. Szerintem pont ennek a várnak a zenéjének kellene a leghosszabbnak lennie.

Dungeon: Érzékelteti a vár hangulatát, a hangok is egész jók lettek, nekem tetszenek. Két dolog hiányzik még, méghozzá a nyirkosság és a visszhangzás hiánya.
Ha lenne ritmusra vagy csak néha-néha egy-egy vízcsepphang, ami a plafonról csöppen le, talán még jobb lehetne. A túlzott dobolás viszont kevésbé illik ide. Azt lehalkítanám, vagy lecserélném az előbb említett vízcsepegésre.
Kellene még egy picit több visszhang is. Mekkora hangulata lehetne így!

Conflux: Igazából nincs tökéletes zene ehhez a vártípushoz. Tetszik, ahogy belevitted a hangokat, gondolom, ezzel volt a legtöbb munkád.
Javítási javaslat: Ez az ének, viszont nem nagyon illik bele, helyette lehetne csak valami nyugtató zene, benne az elementáloknak megfelelő hangok (tűz, víz, levegő, stb...). Illetve amikor felsorolod az elementálokat, azoknak is ilyenné kéne alakítani a hangjukat. Pl. mikor jön a Fire, akkor azt tűzropogással kéne kísérni, mikor a Water jön, azt vízcsobogással, stb...
Szerintem is ezen a zenén kell majd még a legtöbbet dolgoznod, hogy tökéletes lehessen, de nem jársz rossz irányban!

Fortress: Ezzel a zenével csupán annyi a gondom, hogy a dobhatás kemény talajra enged asszociálni, míg ugye ez lápos talaj lenne. A dobot át kéne alakítani "sárfröcsögéssé" és máris tökéletes lenne.
A dob továbbá páncélozott és lándzsás lények közleledését szimbolizálja, emiatt ide nem a legjobb ez a szám így, dobbal.
Ezen kívül ez is nagyon rövidnek tűnik...

Inferno: Kiválóan indul a szám, az ördögi nevetés annyira tetszik, hogy kirázott a hideg! A szám hossza ideális, se nem hosszú, se nem rövid. Majdnem tökéletes! Egyetlen dolog, amit még javíthatnál rajta, hogy a háttérbe néha be kéne rakni némi tűzropogást és esetleg halkabb és erősebb üvöltő hangokat a nevetés után, hogy legyen értelme annak, hogy nevet. :)

Necropolis: Szintén nagyon eltaláltad a számot, halkan indul, és erősödik. Néha beletehetnél még ha tudsz némi csontropogtatást, vámpírhangot (szürcsölést vagy repülést) meg a vége felé valami fémes kardhangot is.
A hossza szintén ideális.

Rampart: Kiváló szám! A Gyűrűk Ura tündéinek és a hobbit megyének zenéje nagyon passzol ide. Zöld környezet, források, erdő. Ez az, ami kell ide! Kicsit hosszú a bevezető, és túl korán van vége a számnak. Ennyi a probléma. Esetleg némi állathangot tehetnél a bevezetőhöz, de az se fontos. Ha rövidíteni tudsz az elejéből, illetve még hozzáteszel a végéhez, ez lesz a legszebb zene! Egyébként már most is az!

Stronghold: Remek ötlet volt a Gladiátor zenéjét iderakni!
Ugyanaz a gondom ezzel is, mint az előző, Rampart zenével. Túl hosszú a bevezetés, rövid a befejezés. A szám közepén indul csak a Gladiátor főzenéje, ezzel lehetne egyből kezdeni és az elejét elhagyni. Így olyan, mintha két számot illesztettél vágás nélkül össze.
A Roc hangját bele lehetne még tenni, illetve némi "mozgolódást" is. :)
Fura a szám vége is, mintha elfelejtetted volna befejezni. Hirtelen vége van. Ha elhalkítod, akkor máris jobb lenne.

Tower: Ez a fokozatosan emelkedő zene passzol a vár építészeti stílusához. Mintha a zene "kúszna" feljebb és feljebb a vár falain és tornyain. Majd mikor elér a várba, a titánok elállják az útját és emiatt morcossá, félelmetessé válik az egész hangulat. :)
Ide passzol a kemény dob is, mert a köves talaj nagyon kemény tud lenni, amin kopogva, dübörögve özönlik a sereg.
Ezen a zenén ne változtass, így, ahogy van tökéletes a szám is és a hossza is!


Ha a leírtaknak csak a tizedét tudod is megvalósítani, már akkor is megérné! Próbáld meg, ha tudod! Aztán nagyon várom a terepzenéket is!
Köszönöm előre is az összes Heroes fan nevében!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 30 szer., 21:06 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
GRATULA VIKKY!! 8)

Várjuk a további zenéket, pláne, a combat zenéket! :D A combat zenékre már csak azért is kíváncsi vagyok, mivel a fortress vár már eleve egy csata zenét kapott (kicsit talán túl darkos is egy semleges várhoz mérten).

A Rampart, az Inferno és a Castle egyenesen zseniális! :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 31 csüt., 15:47 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Akkor én is leírom a véleményt! :D

Castle: háááát, nekem 3 féle zenetípus létezik: a "zenetér" (olyan zene ami háttérzenének illene a legjobban, hosszú, csendes és kevés efektel), a "zeneváz" (túl sok változás, a zenetér ellentéte), és a normális zene. Hát ez zenetér.

Inferno: tökéletes! A legjobb a mikulás hangjára emlékeztetőt démoni kacaj!

Rampart: tökéletes, nincs más kifejezés: Ü.B.E.R. F.A.*.A!

Stronghold: Zenetér.

Conflux: Zeneváz. Az emberi éneklés nem illik a várak zenéjébe (kivéve a Rampart, de oda csak női hang illik), főleg a Confluxhoz nem illik az emberi éneklés.

Tower: Normális zene. Se zenetér se zeneváz, nincs eltúlozva semmi! bár a végén az a második világháborús izé nem illik bele.

Fortress: Tökéletes, de az elején lévő ágyúlövés hangja nem illik bele. A második világháborús zenéket (Fortress és Tower zenéje) cseréld le valami középkori, fantasy-s zenékre!

Dungeon: Tökéletes, nagyszerű! Csak egy kicsit túl modernas.

Várom a Combat, Terrain, Sound (győzelem, vereség, csataveszteség, csatagyőzele, várofglalás, stb.) és AI zenéket, és a Good, Evil és Neatural Theme-ket is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 31 csüt., 19:30 
Avatar

Csatlakozott: 2007 feb. 14 szer., 16:08
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Szeged
Dougal írta:

Várom a Combat, Terrain, Sound (győzelem, vereség, csataveszteség, csatagyőzele, várofglalás, stb.) és AI zenéket, és a Good, Evil és Neatural Theme-ket is!

Itt most bárki rakhat fel új zenét, mert akkor az Evil themre tudok zenét ha valakit érdekel annak elküldöm mailben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 01 pén., 13:34 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Silent Hunter írta:
Dougal írta:

Várom a Combat, Terrain, Sound (győzelem, vereség, csataveszteség, csatagyőzele, várofglalás, stb.) és AI zenéket, és a Good, Evil és Neatural Theme-ket is!

Itt most bárki rakhat fel új zenét, mert akkor az Evil themre tudok zenét ha valakit érdekel annak elküldöm mailben.


Akkor küldel az e-mailemra! :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 20 szer., 20:41 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dougal 2009 jan. 15 csüt., 18:38-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 20 szer., 20:45 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
[quote="Dougal"]Állatítsunk össze egy listát a várak zenéjéhez, csakis a Tokio Hotel zenéjiből!

Személy szerint minden erőmmel ezen kezdeményezés ellen vagyok!!!
:)

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 20 szer., 20:46 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dougal 2009 jan. 15 csüt., 18:38-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 20 szer., 20:47 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Dougal írta:
Coradiel írta:
Dougal írta:
Állatítsunk össze egy listát a várak zenéjéhez, csakis a Tokio Hotel zenéjiből!

Személy szerint minden erőmmel ezen kezdeményezés ellen vagyok!!!
:)


Csak nem Anti vagy? :( Kis mocsok! :P


Személy szerint túllihegetnek tartom őket. Amúgy a zenéjük jó lenne, csak a stílusuk undorító számomra, de hagyjuk ez már off.

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 20 szer., 20:52 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dougal 2009 jan. 15 csüt., 18:39-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 21 csüt., 9:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Dougal írta:
Coradiel írta:
Dougal írta:
Coradiel írta:
Dougal írta:
Állatítsunk össze egy listát a várak zenéjéhez, csakis a Tokio Hotel zenéjiből!

Személy szerint minden erőmmel ezen kezdeményezés ellen vagyok!!!
:)


Csak nem Anti vagy? :( Kis mocsok! :P


Személy szerint túllihegetnek tartom őket. Amúgy a zenéjük jó lenne, csak a stílusuk undorító számomra, de hagyjuk ez már off.


Ők rockerek, a stílusok Rock.

Csak a dizskósok utálják a Rockot, tehát te Diszkós vagy, és én gyálölöm a dizskósokat (mivel rocker vagyok)


Ettől függetlenül rengeteg rocker utálja őket. Amúgy inkább csak amolyan divat rockosok. Az a tipikus banda, aki felbukkan hírtelen és pár hónap után már senkit sem érdekel.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 21 csüt., 17:19 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Dougal írta:
[

Ők rockerek, a stílusok Rock.

Csak a dizskósok utálják a Rockot, tehát te Diszkós vagy, és én gyálölöm a dizskósokat (mivel rocker vagyok)


Ebben tévedtél :) Nem vagyok diszkós :) Én is a rockzenét szeretem, és ezért is írtam, hogy a zenéjük jó (csak ahogy látom rosszul értelmezted :) )
És ahogy KTibsza írja a legtöbb rocker rühelli őket. Ja és mégegy: ők magukat nem rockernek nevezik, és a zenéjüket sem nevezik rocknak.
Ők EMO-nak nevezik a stílusukat. :)

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 24 vas., 16:57 
Avatar

Csatlakozott: 2007 feb. 14 szer., 16:08
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Szeged
Dougal írta:

Csak a dizskósok utálják a Rockot, tehát te Diszkós vagy, és én gyálölöm a dizskósokat (mivel rocker vagyok)


Dougal te emós vagy?! Csak az emósok halgatnak Tokio Hotelt, tehát te emós vagy, és én "gyálölöm" az emósokat. :P
Na ne gyerekek ez már viccnek is rossz, ez a "zene" abszolút nem passzol a Heroes-hoz. Sőt egyáltalán semmilyen rock nem passzol a Heroes-hoz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 24 vas., 18:13 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Szerintem valami fantasy metal jól menne hozzá... de az nem az én műfajom. Vagy esetleg valami kicsit darkosabb is a nekrókhoz vagy valamelyik egyéb sötétebb hangulatú várhoz - mindenesetre én nem szoktam a zenéket cserélgetni, vagy megelégszem a játékban lévő alap dolgokkal, vagy kikapcsolok mindent, aztán szóljon a Winamp...

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 24 vas., 20:37 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dougal 2009 jan. 15 csüt., 18:39-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 25 hétf., 9:49 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 16 hétf., 12:30
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Kezdünk kissé eltérni a témától! Nem kéne ennyire OFFOLNI. Csütörtökön államvizsgázom, utána lassan jövök az új zenékkel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 09 hétf., 20:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
TH már eltűnt...ennyi volt ez a divat...
És sztem semmi könnyű zenét ne keverjünk a heroesba...sztem tökéletes a komoly zene hozzá...de azé egy rap jójönne :lol: csak vicc :lol:

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 24 kedd, 23:42 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
Vikky írta:
Kezdünk kissé eltérni a témától! Nem kéne ennyire OFFOLNI. Csütörtökön államvizsgázom, utána lassan jövök az új zenékkel.


Akkor gratula! Remélem sikerült. Hol vannak az új zenék, mi? :)
Apropos, nem lehetne az összeset bezippelni, és elérhetővé tenni a letöltésekben? Manticore-éval együtt vagy külön 2 zip fájlba? Lécciléccilécci... :)

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 25 szer., 22:25 

Csatlakozott: 2007 júl. 17 kedd, 12:07
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Piliscsaba
Talán Deicide vagy Cannibal Corpse

_________________
Kép
Kép
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 26 csüt., 13:40 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
drgolyo írta:
Talán Deicide vagy Cannibal Corpse


Ez most komoly? :lol: És melyik várhoz? :lol: - Esetleg még a nekróhoz talán passzolna, vagy a Strongholdhoz, de azokhoz se lenne ideális szerintem...

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség