Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Új Heroes 3 zenék
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 22 vas., 22:04 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 16 hétf., 12:30
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!
Ebbe a topicba várnék mindenféle kritikát az általam készített zenékről. Mindenféle építő jellegű kritikára vevő vagyok. :D
Előre is köszi a HSZ-eket, Gepy-nek pedig az elhelyezést az oldalon!
Vikky.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 23 hétf., 12:20 
Avatar

Csatlakozott: 2007 feb. 14 szer., 16:08
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Szeged
És honnan lehet elérni az általad szerkesztett zenéket?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 23 hétf., 14:55 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 16 hétf., 12:30
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Silent Hunter írta:
És honnan lehet elérni az általad szerkesztett zenéket?

Oldalt a Friss, linkek -re kattintva az Új H3 zenék (Vikky) menüpontban. A várak nevei a hotpoint-ok (linkek).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 23 hétf., 18:19 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Vikky írta:
Silent Hunter írta:
És honnan lehet elérni az általad szerkesztett zenéket?

Oldalt a Friss, linkek -re kattintva az Új H3 zenék (Vikky) menüpontban. A várak nevei a hotpoint-ok (linkek).


Vikky kérlek vegyél fel msn-en!!!

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 8:05 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Látom a zzenéidről (amiket ide raktál ki:http://heroes.hardwired.hu/friss/heroes3zenek/town.php) senki nem ír róla kommenteket.

Nos pedig én nemhogy kommenteket írok róla, még a saját Heroes 3 féle játékomban is fogom használni.

A játékom oldala: http://forgettenquest.ucoz.co.uk/

Nos nézzük csak a zenéidet:

A Fortress és a Tower zenéje második világháborús, egyáltalán nem illik az adott várhoz, sztem keress máshonnan

A Castle és Stronghold zenéje olyan mintha egy külse efekt lenne, sztem kéne benne olyasmi mint a Mantiacotre által feltöltött H3-as város zenékben, vagy ilyesmi.

Az Inferno, Necropolis és Rampart zenéje tökéletes!

A Dungeon zenéje kicsit túl modernas

A Conflux zenéje, az igaz amit a Castle és Stronghold zenéjéről mondtam, de azt amit a Castle és Stronghold zenéjével kéne csinálni eltúlozták.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 9:12 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Nekem nagyon bejönnek a zenéid Vikky!!! A necro zenéje nagyon el lett találva, a Castle-é szintén! A többi se rossz, de az előbb felsoroltak nagyon ott vannak!

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 10:34 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
OFF:
Ha netalántán valaki a H5 zenéit (is) lecserélné ezekre, megteheti, csak annyit kell tenni, hogy a file fomátumot át kell írni .ogg-re és a nevet is át kell írni pl.: CastleTown.mp3 ---> Town-Haven.ogg!
OFF VÉGE!

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 11:37 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 16 hétf., 12:30
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Köszönöm a HSZ-eket!
Megpróbálok az építő jellegű kritikáknak is megfelelni, bár nekem éppen a Fortress vár zenéje jön be nagyon. Ízlések, és pofonok. :D
Ha időm engedi, akkor fogok még dolgozni az ügyön.
Üdv: Vikky.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 14:09 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 09 vas., 19:49
Hozzászólások: 509
Tartózkodási hely: Behemoth's Lair
Eszméletlen! Egyszerűen eszméletlen! Számról számra hallgatom őket végig, játékon kívül, és azt kell mondanom, nagyon jól eltaláltad a várak stílusához illő zenei aláfestést. Egy-két javaslatom lenne, ami szigorúan személyes vélemény, ha nem egyezel, nem fog előtörni belőlem a kegyetlen Bumbus :)

Dungeon: a hideg futott végig a hátamon, amikor meghallottam azt a nyögést a szám elején. Szerintem azt ki kellene dobni, a frászt hozza rá az emberekre :lol: . Az utána levő rész viszont kifejezetten a H3 Dungeon várához lett alkotva.
Rampart: az erdei elfekhez és druidákhoz illő, nyugis zene, hibátlan.
Tower: rendben van, de talán az eleje is lehetne egy kissé pörgősebb, mint a vége: dobbal aláfestve, a mágusok, nagák és titánok kemény és látványos harcokat szoktak vívni, úgy érzem, ennek tudatában kellene rajta alakítgatni :)
Necro: kísérteties, haláli zene, ami pont megfelelő egy ilyen várnak.
Castle: hárfa, halk dobpergés, glória, fény....
Fortress: törzsi zene, személy szerint ezt a számot a Stronghold várhoz társítanám, mert ez a cintányérozás sivatagi feelinget kelt bennem... ízlések és pofonok :)
Conflux: amíg meg nem hallottam ezt a zenét, addig a Castle állt a dobogó első helyén... nehéz a döntés! Ha tűt keresnék a szalmakazalban, azt mondanám, hogy talán a közepe felé szóló férfihang halkabb is lehetne, és a zenét kellene előtérbe helyezni.
Inferno: segítség! Most már tényleg nem tudok választani! Ez a halk női kórus és démoni hahotázás röviden összefoglalja az Infernó gonoszságát és alattomosságát.
Stronghold: kietlen puszták, zöld ogrék, hatalmas bestiák... a szám második fele megfelel a Stronghold-beli barbárok életmódjának, az első fele viszont talán egy kissé "csöpögős".

Ennyi lenne röviden, és tiszta szívből javaslom, hogy ne hagyd befejezetlenül a munkád, a kevés visszajelzés nem jelent színvonalon aluli munkát! Sőt!
A saját gépemen dobtam is a kukába a régi, megunt zenéket, és továbbra is epekedve várom a combat és az adventure map aláfestő számait.

Üdv: zolirobi

_________________
Mindannyian őrültnek születünk. Néhányan azok is maradunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 15:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 30 vas., 7:26
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Hajdúhadház
Én letöltöttem a zenéket mert már untam a régieket :) így legalább élvezetesebb lesz a játék új zenével!

_________________
http://s4.bitefight.hu/c.php?uid=16903
www.imperialgryphonsclan.mlap.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 16:15 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Én 2001 óta hang nélkül játszok. Az 1200. Tower intro után kikapcsoltam.
Az új zenék jók.
Pár észrevétel:
- nem szeretem az (emberi) énekhangot játék közben
- A Fortress-es a 25. másodperctől inkább AI Combat theme lehetne
- A Conflux nem tetszett (talán a túl sok éneklés miatt)

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 20:53 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 16 hétf., 12:30
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Egyre jobban örülök a visszajelzéseknek, nemis csak azért, mert egyre pozitívabbak, hanem mert egyre többen hallgatjátok meg a munkámat. Köszönöm mindenkinek.
zolirobi: Azt a nyögést a Dungeon lényei ( Trogloditok, Ívül ájok, és Medúza kvínek) miatt tettem bele, de ha többek is azon a véleményen lesznek, h nem kell az oda, akkor kiveszem belőle. Az Inferno-ban én vagyok a dámoni kacaj... :oops: A Stronhold elején meg azért hagytam meg az a részt, mert szerintem megadja az érzést a táj kietlenségéhez, a fenségességet a Tánderbördökhöz.
Amúgy a zenéket úgy válogattam be, hogy csináltam 1-1 screenshot-ot a várakról, és hallgattam a zenéket közben. Volt amihez már volt konkrét elképzelésem ( Conflux, Rampart, Stronghold ), azokhoz a legjobban odapasszoló részt próbáltam megragadni, a többihez meg ráérzésszerűen próbáltam meg találni zenéket. A Fortress-hez próbálok keresni másik zenét, az látom többeteknek nem tetszett :( (nekem meg pont az jön be a legjobban :P ), ahogy engedi időm rajta leszek a dolgon, aztán a combat és terrain zenékkel is jövök.
Üdv mindenkinek, és köszi mégegyszer a HSZ-eket!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 20:57 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Vikky írta:
Egyre jobban örülök a visszajelzéseknek, nemis csak azért, mert egyre pozitívabbak, hanem mert egyre többen hallgatjátok meg a munkámat. Köszönöm mindenkinek.
zolirobi: Azt a nyögést a Dungeon lényei ( Trogloditok, Ívül ájok, és Medúza kvínek) miatt tettem bele, de ha többek is azon a véleményen lesznek, h nem kell az oda, akkor kiveszem belőle. Az Inferno-ban én vagyok a dámoni kacaj... :oops: A Stronhold elején meg azért hagytam meg az a részt, mert szerintem megadja az érzést a táj kietlenségéhez, a fenségességet a Tánderbördökhöz.
Amúgy a zenéket úgy válogattam be, hogy csináltam 1-1 screenshot-ot a várakról, és hallgattam a zenéket közben. Volt amihez már volt konkrét elképzelésem ( Conflux, Rampart, Stronghold ), azokhoz a legjobban odapasszoló részt próbáltam megragadni, a többihez meg ráérzésszerűen próbáltam meg találni zenéket. A Fortress-hez próbálok keresni másik zenét, az látom többeteknek nem tetszett :( (nekem meg pont az jön be a legjobban :P ), ahogy engedi időm rajta leszek a dolgon, aztán a combat és terrain zenékkel is jövök.
Üdv mindenkinek, és köszi mégegyszer a HSZ-eket!


Nekem sem jöt be a Fortress zenéje, a Tower zenéje sem jött be.

Az Inferno-s zenét fogom használn ia saját játéomnál is :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 28 hétf., 8:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Vikky írta:
Az Inferno-ban én vagyok a dámoni kacaj... :oops:


Nekem nagyon bejött az a démoni kacaj! :) Tök jól sikerült! 40 éves vagy hogy ilyen a hangod?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 28 hétf., 10:24 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 16 hétf., 12:30
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Hehe!
Dougal, nem vagyok 40 éves, de még 30 sem, csak ismerek jó programokat... :D :lol: Goldwave rulez! Amúgy a Dungeonban is én vagyok az a "velőtrázó" üvöltés, meg a mély sárkánymoraj is. A Conflux zenében azért nem én éneklek... :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 28 hétf., 10:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Vikky írta:
Hehe!
Dougal, nem vagyok 40 éves, de még 30 sem, csak ismerek jó programokat... :D :lol: Goldwave rulez! Amúgy a Dungeonban is én vagyok az a "velőtrázó" üvöltés, meg a mély sárkánymoraj is. A Conflux zenében azért nem én éneklek... :lol:


Tök jó!

Az a Démoni kacaj a Mikulás "Hohohohó!"-jára emlékeztet :lol:
Megkapom az engedélyt hogy az Infernós zenét berakjam az FQ-ba? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 28 hétf., 12:58 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 16 hétf., 12:30
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Tőlem teheted... Ezeket a zenéket úgyis szabadfelhasználásúra készítettem. Örülök, hogy tetszenek az alkotások. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 28 hétf., 15:12 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Vikky írta:
Tőlem teheted... Ezeket a zenéket úgyis szabadfelhasználásúra készítettem. Örülök, hogy tetszenek az alkotások. :)


Nekem mind tetszik, kivéve a Conflux, a Tower és a Fortress zenéje.

Nézzük cska hogy mért:

Conflux: a Confluxhoz egyáltalán nem passzol az emberi hang és a túl sok éneklés. Ez a zene totálisan nem passzol hozzá. Lehet hogy a Ramparthoz illik a női éneklés, de a Confluxhoz semmilyen éneklés sem illik.
Fortress: a második világháborús zenék nem illenek a Heroes világába.
Tower: ugyanúőgy mint a Fortress, más zenét kellene találni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 28 hétf., 20:33 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Mivel nagyon kevés időm jut a játékra, így még nem töltöttem le a zenéket, de a topic olvasgatása után úgy döntöttem, hogy le fogom tölteni mindet, majd írok róluk véleményt is.
Mondjuk nekem annyira nem fontos, hogy passzoljon a zene a várhoz (na jó, azért pl. ne legyen vidám szám a necró vár alatt), sokkal fontosabb, hogy ha hallgatom, akkor ne "sértse" a fülemet. Remélem, érted mire gondolok. Olyan fülbemászó zenét várok. Ha ilyen lesz, dicsérni fogom, ha nem, akkor sem fogom szidni, max nem használom...

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 29 kedd, 17:20 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 16 hétf., 12:30
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Köszi Freemy, várom a véleményeket. :bow:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség