Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 581 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 06 szer., 11:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
ami meg a másik szisztéma, soxor sokkal jobb skillkombinációk is vannak, mint a Ultimate faji skill, erre énmár rájöttem...
Főleg mióta a ToE-ban megváltoztatták a hozzá kellő dolgokat is...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 06 szer., 16:22 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
Abszolút egyetértek!
Bár még csak az első fejezetet végeztem ki ,úgy gondolom az ott adódó összes újdonságot és szórakozást kipróbáltam. Így (talán?) bátran állíthatom ,hogy az ultimate skillre egyáltalán nincs szükség egy jó kis Corrupted Soil és Cold Steel ,Chilling Bones kombináció után. A hab a tortán az ,hogy ezeket jó gyorsan betudja tanulni a hős. Talán az egyetlen keserű dolog az egészben az ,hogy nincs beépítet skillwheel (így kicsit el lehet veszni fejlesztés közben).
Halkan megjegyzem az első fejezet az eddigi részek (H5 ,H5:HoF) első fejezeteit simán kenterbe veri hangulatilag.

Ha végigvittem akkor bővebben is kifejtem véleményem.
...persze csak ha nagyon muszáj..

_________________
,Hic nonbis vel vincendum vel moriendum est" -Livius


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 07 csüt., 15:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Szerény véleményem szerint meg Stronghold rulez! :) Eddig a Fortress volt a kedvenc váram, most versenyzik a Stronggal, de egyre jobban kedvelem a brutális blood ragés barbárokat! :P Amúgy ez a Blood Rage skill talán kicsit tényleg el van túlozva (mint a magma dragon a Fortressnél), azért ilyet senki nem tud, a barbárok alapból is kemények de így... Jou meg említette valamelyik nap nekem a barbárok egyik WarCry-át, a neve most nem jut eszembe, de arra gondolok ami annyi HP sebez az ellenfél seregén amennyi emberünk van. Na ezt élőben is tapasztaltam ez a tipikus no comment "spell"...

További jó játékot!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 11 hétf., 14:13 

Csatlakozott: 2006 jan. 30 hétf., 9:47
Hozzászólások: 115
Jou írta:
ami meg a másik szisztéma, soxor sokkal jobb skillkombinációk is vannak, mint a Ultimate faji skill, erre énmár rájöttem...
Főleg mióta a ToE-ban megváltoztatták a hozzá kellő dolgokat is...


Ez így van, mindössze három faj van, akinek az ultimate skill-je olyan erős, hogy érdemes hajtani rá: a ranger, a demon és a nekromanta.

_________________
Father, forgive them.
They don't know what they're doing.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 11 hétf., 14:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Levin Malma írta:
Jou írta:
ami meg a másik szisztéma, soxor sokkal jobb skillkombinációk is vannak, mint a Ultimate faji skill, erre énmár rájöttem...
Főleg mióta a ToE-ban megváltoztatták a hozzá kellő dolgokat is...


Ez így van, mindössze három faj van, akinek az ultimate skill-je olyan erős, hogy érdemes hajtani rá: a ranger, a demon és a nekromanta.


Hát szerintem nyugodtan idevehető még a Fortress és a Stronghold is, az absolute protection állandó unluck (csak kivételesek esetekben normal ugye) hatása azért eléggé durva tud lenni, a Strongholdban a +500 rage pont meg egyből 2. szintű raget ad, ami azért (mint azóta ismételten kitapasztaltam :oops: ) elég brutális a Strong lényekre, na aztán azokkal úgy kezdeni vmit... :wink: Amúgy a többi résszel egyetértek! :wink:

További jó játékot!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 11 hétf., 17:21 

Csatlakozott: 2006 jan. 30 hétf., 9:47
Hozzászólások: 115
Dragon írta:
Levin Malma írta:
Jou írta:
ami meg a másik szisztéma, soxor sokkal jobb skillkombinációk is vannak, mint a Ultimate faji skill, erre énmár rájöttem...
Főleg mióta a ToE-ban megváltoztatták a hozzá kellő dolgokat is...


Ez így van, mindössze három faj van, akinek az ultimate skill-je olyan erős, hogy érdemes hajtani rá: a ranger, a demon és a nekromanta.


Hát szerintem nyugodtan idevehető még a Fortress és a Stronghold is, az absolute protection állandó unluck (csak kivételesek esetekben normal ugye) hatása azért eléggé durva tud lenni, a Strongholdban a +500 rage pont meg egyből 2. szintű raget ad, ami azért (mint azóta ismételten kitapasztaltam :oops: ) elég brutális a Strong lényekre, na aztán azokkal úgy kezdeni vmit... :wink: Amúgy a többi résszel egyetértek! :wink:

További jó játékot!
Dragon


Igazad van, a Fortress-ről megfeledkeztem. :) A Stronghold meg anélkül is brutál erős, jó harcos skillekkel (attack-defence-leadership-luck-enlightenment/logistics) szinte fölösleges az ultimate. :D

_________________
Father, forgive them.
They don't know what they're doing.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 11 hétf., 18:39 

Csatlakozott: 2008 feb. 09 szomb., 20:20
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Pécs
Segítsetek!

A kampány utolsó pályáján elakadtam. Wulfstannal nagy nehezen bevettem az első démon várat, de Freyfa-van esélyem sincs. Rájöttem, hogy a light spellekkel lehet gyengíteni, de miután leszedem a lővő démont, kijön a többi a várból és szana szét ver...
Van valami tuti taktika?

Előre is köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 11 hétf., 18:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
uncas írta:
Segítsetek!

A kampány utolsó pályáján elakadtam. Wulfstannal nagy nehezen bevettem az első démon várat, de Freyfa-van esélyem sincs. Rájöttem, hogy a light spellekkel lehet gyengíteni, de miután leszedem a lővő démont, kijön a többi a várból és szana szét ver...
Van valami tuti taktika?

Előre is köszi


Üdv!

Még nem jártam a pályán, de azért elmondanék egy taktikát ami végülis nagyobbrészt bejön: A spellekkel kapcsolatban jól gondolod, gyengítsd ahogy bírod! A lövős lényeket (jelen esetben succubus) óvatosan szedd le, a végén csináld úgy hogy egy kevés maradjon belőllük és utánna öld a közelharcosokat, az a pár meg lövöldözzön csak... Ha az ellen kiakar jönni a kapun álld el az útját, 2x1 (vagy 2x2, lényfüggő) hexát állj el és az ottani egységekkel védekezz!

Ezzel nem tudom mennyit tudtam segíteni, a profik majd gondolom leírják mit is kell tenni pontosabban! :)

További jó játékot!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 13 szer., 11:40 

Csatlakozott: 2008 feb. 09 szomb., 20:20
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Pécs
Köszi a segítséget. esetleg még valakinek ötlete?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 13 szer., 17:56 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
A kaput egy kristály megidézésével is eltudod torlaszolni. (a pontos nevére nem emlékszem ,csak arra hogy a Summon magic-en belül az alap varázs kategóriába tartozik)
Sajnos még én se tartok az általad leírt résznél. Ha rendelkezel feltámasztás képességgel akkor az erős lényekre használd a kicsiket hanyagold.
Igazából az lenne a legjobb ha leírnád milyen spellek állnak rendelkezésedre és mennyi manád van ,mert így csak ,,vak vezet világtalant" a szituáció. :?

_________________
,Hic nonbis vel vincendum vel moriendum est" -Livius


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 13 szer., 21:42 

Csatlakozott: 2008 feb. 09 szomb., 20:20
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Pécs
MEGCSINÁLTAM FREYDAVAL!!!? :D

De most jönnek az orkok. Segítsetek, mert nem tudom mi a jó!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 27 szer., 9:41 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
Üdv all

Arról szeretnék érdeklődni, hogy másnak aki erről az oldalról rendelte meg, megérkezett-e már a magyar nyelvü kiegészitő, ugyanis már lassan március van, és nekem még nem küldték meg..

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 27 szer., 10:12 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Kai_Hiwatari: Még senkinek sem érkezhetett meg a magyar kieg. mert - kormányközeli, megerősített információ szerint :) - még be sem érkezett az országba! :( :( :( Szerintem abban a pill. ahogy bejön, elvámolják, el is kezdik azonnal teríteni, a beérkezett előrendelésekkel kezdve és az bizony akár március is lehet! :( :( :(
Ha már megengedhettek maguknak féléves késést, igazán nem számít a magyar játékosoknak pár nap... :evil: :evil: :evil:

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 27 szer., 14:13 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
Ok, köszi az infót:)

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 27 szer., 17:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Kai_Hiwatari:
Titkos és misztikus információk következnek: Türelem, már csak 5 nap és elkezdik felhívogatni az emberkéket, akik a kiegészítő lemezt megrendelték. Ha minden igaz a héten beérkezik az országba a magyar nyelvű lemez és a jövő héten már postázzák illetve küldik a futárszolgálattal! :wink: Sajnos ennyit kellett várni, hogy magyarul megjelenhessen... :? No comment... :? Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 27 szer., 22:42 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jan. 24 csüt., 19:39
Hozzászólások: 44
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Sziasztok!!!

Csak annyi kérésem lenne hogy ha esetleg netalántán majdan felkerülne az oldalra a magyarosítása akkor valaki szólna! Vagy az mikorra várható... Mert meg van a játék viszont nem nagyon megy az angol és nem értek kb. semmit az egészből viszont ha magyar lenne....... :twisted: :twisted: :twisted:
Előre is köszi:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 02 vas., 18:53 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Üdv mindenkinek!

Lehet volt már a kérdés, vagy csak én vagyok núb, de a ToE-t az alap játékra vagy a HoF kiegészítőre kell telepíteni? Hamarosan megérkezik (remélem :wink: ) a játék és azért fontos kérdés számomra, mert megsérül az eredeti kiegészítő lemezem. :(

Thx a válasz(okat) előre is!

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 02 vas., 20:08 

Csatlakozott: 2008 jan. 05 szomb., 23:33
Hozzászólások: 3
Utrkij Yuzsulaw írta:
Üdv mindenkinek!

Lehet volt már a kérdés, vagy csak én vagyok núb, de a ToE-t az alap játékra vagy a HoF kiegészítőre kell telepíteni? Hamarosan megérkezik (remélem :wink: ) a játék és azért fontos kérdés számomra, mert megsérül az eredeti kiegészítő lemezem. :(

Thx a válasz(okat) előre is!


A második kiegészitő(Tribes Of The East) teljesen különálló az alapjáték és a másik kiegészítő sem kell hozzá

Regisztráljatok:http://www.travian.hu/?uc=hu1_30991


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 12 szer., 19:02 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 10 hétf., 18:37
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Budapest
Üdvözlet mindenkinek!
Végre megkaparintottam a kieget!
A fordítási bakikat leszámítva jó.
Bár engem a a 2. fejlesztés megzavar.Álltalában
nem figyelek és az új egységeket veszem meg.
Az orkok is elég jók.

_________________
Ujra szól a hatlövetû!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 13 csüt., 0:31 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
Üdv

Lenne egy lehet,hogy nagyon alap kérdésem...
Vannak ezek az új varázstárgyak amik több másik tárgyból tevődnek össze(pl halál ölelése).De nem jöttem rá, hogy a komponens tárgyakat hogy tudom összekovácsolni...vagy nem is kell, alég ha csak megvannak, és a karakteremre aggatom a megfelelő helyekre, és kifejti máris a hatását az új varázstárgy?

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 581 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség