Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 581 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 20 vas., 21:01 

Csatlakozott: 2004 ápr. 17 szomb., 21:14
Hozzászólások: 87
Már azt hittem hogy a Nivalos emberek végre kiveszik a 3DO egyik legnagyobb hülyeségét: küklopsz mint löfegyveres lény.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 20 vas., 21:13 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Garvey írta:
Már azt hittem hogy a Nivalos emberek végre kiveszik a 3DO egyik legnagyobb hülyeségét: küklopsz mint löfegyveres lény.


Nem ők kezdték. Az X-men képregénysorozatban volt egy lézerszemű gyerek piros rubin szemüvegben a nyalábfókuszáláshoz. Asszem Küklopsz-nak hívták..
Onnan vették át.

3. kieg.: Biztosat nem tudok, de miért ne? Ha jól fogy a H5, akkor -gondolom- csinálnak, mielőtt nekiállnak a H6-nak.

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 20 vas., 22:35 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 25 kedd, 16:15
Hozzászólások: 423
Garvey írta:
Már azt hittem hogy a Nivalos emberek végre kiveszik a 3DO egyik legnagyobb hülyeségét: küklopsz mint löfegyveres lény.

Most arra gondolsz, hogy a cyclopsz egy lézerágyúval fog rohangálni vagy mi? A h3-ban a cyclopsz lő:) vagy inkább dobál:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 21 hétf., 14:19 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 10 kedd, 21:56
Hozzászólások: 136
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Én nem tudnám elképzelni a küklopszot ütős lénynek. Szerintem lövősnek teljesen ideális. Lesz olyan képessége, hogy egyszerre több mebert is tudjon ölni? És ha igen akkor a sajátainkat is tudja majd?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 21 hétf., 16:36 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
doom3d írta:
Garvey írta:
Már azt hittem hogy a Nivalos emberek végre kiveszik a 3DO egyik legnagyobb hülyeségét: küklopsz mint löfegyveres lény.


3. kieg.: Biztosat nem tudok, de miért ne? Ha jól fogy a H5, akkor -gondolom- csinálnak, mielőtt nekiállnak a H6-nak.


Jah teljesen logikus mit mondasz de én hallottam olyat hogy már az elején is cask két kiegészítőt terveztek.De hát ki tudja hogy s mint alakulnak a dolgok. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 21 hétf., 19:57 
Avatar

Csatlakozott: 2007 feb. 14 szer., 16:08
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Szeged
Más fórumokról és újságokból én úgy tudom hogy csak 2 kieg. lesz mert előre így lett tervezve a történet .ToE lezárja a H5-öt valamint a Dark Messiah-t is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 21 hétf., 20:45 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 10 kedd, 21:56
Hozzászólások: 136
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
És akkor utána elkezdenek dolgozni a H6-on? Bár szerintem már régóta dolgoznak azon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 21 hétf., 21:39 
Avatar

Csatlakozott: 2007 feb. 14 szer., 16:08
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Szeged
Valahogy úgy.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 21 hétf., 23:39 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Tetszenek a lényelosztások,DE nagggggggyon sajnálom hogy nem lesz thunderbird,egyik kedvenc lényem volt...és énis úgy tudom hogy 2 kieg lesz,de szerintem a heroes 6-on ne nagyon agyaljunk úgy 4-5 évig...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 22 kedd, 0:05 
Avatar

Csatlakozott: 2006 nov. 16 csüt., 11:43
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Pécs
Pontosan mi is a baj azzal, hogy a Küklopsz "lő"? Vegyétek elő a gimi 1-es magyar könyvet, és olvassátok el az Odüsszeiából kiragadott részt! Na mit csinál a megvakított Küklopsz? Sziklákat dobál Odüsszeusz hajója után... :D Tulajdonképpen ennél autentikusabb egyszemű nem is lehetne (legalábbis a Heroes 3-as ábrázolása nagyon görög mitológiás volt).
Az X-menes párhuzam meg... Nem a csík tolja a repülőt. :roll:

_________________
Tizenkilenc!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 22 kedd, 19:48 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 10 kedd, 21:56
Hozzászólások: 136
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
:) Ja. De a H2-ben asszem valami lézert lőtt a szeméből nem? Akkor a H2-ből vették az X-ment? Na mindegy. Jó így hogy lő és kész. Amúgy szerintem max 3 év, és kijön a H6! Most majd kiadják az új kieget, szerintem még idén, csinálnak hozzá pár patchet, azt másfél-2 év, és kiadják a 6-ot. Nem fognak tökölni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 22 kedd, 19:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Igen, a H2-ben rubinlézeres Küklopsz volt. Ezt cserélték kőhajigálóra a H3-ban.
Visszatértek az X-men görög gyökereihez..

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 23 szer., 7:40 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 16:40
Hozzászólások: 79
Megjöttek a Dungeonnak az alternatív fejlesztései. Szerintem nagyon jól néznek ki www.heroesofmightandmagic.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 23 szer., 13:51 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 10 kedd, 21:56
Hozzászólások: 136
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
De akkor ez az alternatív cucc ez úgy lesz hogy MINDEN várban 2 féleképp lehet fejleszteni az mebereket? Csak mert pl a sárkányból csak 1-et lehet venni, szal építek kastélyt, sárkányból meg ugyanúgy 1 et fogok kapni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 23 szer., 17:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Ha valaki megfigyelte volna, az alternatív fejlesztés alapjai az alap kreatúrák, amiknek van 1 alap populációja, amit a kastély felnyom duplára!

Szal kapsz 1 sárkányt, felzúzod a kastélyt, kapsz 2 sárkányt!
Ugyanis alap+erődítmény+külső termelők bónuszai adják a populációt, mint a rendes-H3 ban!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 23 szer., 22:49 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
NAgyon tetszenek a Dungeon alternatív fejlesztések. Főleg a Red Dragon,A Shadow Witches alter. meg a Hydra. A Blood Witcj kicsit kevésbé jön be. De amúg a legjobban én arra leszek kíváncsi hogy a Necro alterokat hogy oldják meg.Nah meg az inferno is ivcces lesz. A Sylvan ilyen teles lett, a Dungeon ilyen véres (blood és dark elf keverékek) szal a többire nagyion kívánics leszek,jah meg a Haven ilyen offenzív.Nah majd kiderül.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 8:35 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
csubi írta:
NAgyon tetszenek a Dungeon alternatív fejlesztések. Főleg a Red Dragon,A Shadow Witches alter. meg a Hydra. A Blood Witcj kicsit kevésbé jön be. De amúg a legjobban én arra leszek kíváncsi hogy a Necro alterokat hogy oldják meg.Nah meg az inferno is ivcces lesz. A Sylvan ilyen teles lett, a Dungeon ilyen véres (blood és dark elf keverékek) szal a többire nagyion kívánics leszek,jah meg a Haven ilyen offenzív.Nah majd kiderül.


Sztem így lesznek ezek lesznek az alternatív fejlesztések (nem biztos, csak hadd találgassunk)

Haven:
Militia
Longbowman
Crusader
Heavenly Griffin
Cleric
??? (nincs ötletem)
Solar (aranyszínű szárnyakkal a Béte Verziós Cleric fejével és csuklya nélkül, + lángoló kardal)

Inferno (valami defenszív)
Kobold
Horned Defender (olyan páncél van rajta mint a Blackbear Rider-nek a medve páncélja, cska kicsit másabb)
Blood Hound
Succubus Tempress
Oblvion Charger
Pit Demon
Rascal (egy Devil, csak olyasmi páncélja van mint a Magma Dragon fekete pikkelye)

Necropolis:

Skeleton Warior
Mutant Zombie (a H2 közkedvelt Mutant Zombi-je visszatér!)
Mane
Battle Vampire (egy-két átokkal és tűzgolyóval)
Power Lich (erősebb támadás és védelem, a sok átok helyett egy-két direkt sebző varázslat)
Reaper
Dracolich vagy Blood Dragon

Academy:
Mechanist
Soulstone Gargoyle
Obsidian Golem
Battle Mage (kevés védelem, de sok sebzés és támadás, és egy-két direkt sebző varázslat, Eldritch Arrow és Fireball)
Efreet
Rakshasa Rukh
Giant

Fortress:
Maurderer
Lancer (nem azokat a kicsi szuronyokat dobja hanem olyanokat amik olyasmik mint a Kentaúr lándzsáji, csak kicsit kissebbek)
Grizzly Rider
Battlemaster (van nála kard és pajzs is, valami Footman féleség, csak kicsi, mivel törpe)
Runemaster
Overlord
Plasma Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 8:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
A Haven-nek már megvannak az "alternatív" fejlesztései, de sebaj legalább kreatív vagy! :lol: Ami meg a többit illeti: az Efreet nem lenne jó a Genie Sultan helyett az Academy-ben, mert az inkább Inferno béli lény lenne igazából(H3: efreet és genie ősi ellenségek voltak :twisted: ).
Ha pedig a kedvenc váramat mint, az Inferno-t így csinálnák meg, mint, ahogy te leírtad, akkor asszem többet elő se venném a H5-öt! A többi viszont elég jó lenne, csak a Plasma Dragon szvsz kicsit sántít! :lol:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 9:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Utrkij Yuzsulaw írta:
A Haven-nek már megvannak az "alternatív" fejlesztései, de sebaj legalább kreatív vagy! :lol: Ami meg a többit illeti: az Efreet nem lenne jó a Genie Sultan helyett az Academy-ben, mert az inkább Inferno béli lény lenne igazából(H3: efreet és genie ősi ellenségek voltak :twisted: ).
Ha pedig a kedvenc váramat mint, az Inferno-t így csinálnák meg, mint, ahogy te leírtad, akkor asszem többet elő se venném a H5-öt! A többi viszont elég jó lenne, csak a Plasma Dragon szvsz kicsit sántít! :lol:


A Haven nem túl defenszív, én inkább Offenszívnak és Brutálnak nevezném. :D Az Infernóval meg mi a baj? :D Te tudsz jobbat is? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 16:22 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Az infernot meglehetene ilyen lávás lényekre vagy fekete lényekre vagy kék tüzesekre csinálni. Én most csak a kinézetet nézem...egyenlőre a többiről úgyse tudunk semmit. Academy-t szerintem ilyne pirosszemű gonosz Jafaros kinézetre vinném át. A Fortressbe jobban kiemelném a havat mint a lávát. A Necropolisnál nincs nagyon ötletem :oops:
Nah meg ott az új faj ed arról semmit nemtok mondani...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 581 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség