Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 581 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 13 csüt., 2:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
A legjobb tudomásom szerint ha felpakolod a hősre a kombó artikat, akkor bizonyos darbszémok után jár különféle bónusz már ( 4 vagy több részes esetén), de ezeket is mind elméletileg kiírja az arti leírásába is, ahhol jgyzi hogy mik vannak fent a készletből...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 13 csüt., 11:11 

Csatlakozott: 2006 szept. 27 szer., 8:19
Hozzászólások: 42
Kai_Hiwatari írta:
Üdv

Lenne egy lehet,hogy nagyon alap kérdésem...
Vannak ezek az új varázstárgyak amik több másik tárgyból tevődnek össze(pl halál ölelése).De nem jöttem rá, hogy a komponens tárgyakat hogy tudom összekovácsolni...vagy nem is kell, alég ha csak megvannak, és a karakteremre aggatom a megfelelő helyekre, és kifejti máris a hatását az új varázstárgy?



Üdvözöllek!

Az előző rész többrészes varázstárgyaira is vonatkozik a kérdésed;) A komponens tárgyakat nem tudod összekovácsolni. Viszont egy többrészes tárgysorozat minden egyes darabja újabb képességeket, előnyöket /vagy az ellenfélnek hátrányokat - attól függ honnan nézzük/ nyújt a hősödnek. Jelentős előnyöket mégpedig. A kérdésed másik felét megválaszolva ezeket az előnyöket akkor kapod meg, ha a tárgyakat nemcsak megtalálod, de egyugyanazon hősre fel is teszed.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 13 csüt., 12:12 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
Köszi az infót, vmi ilyesmi sejtésem volt nekem, viszont biztos nemvoltam benne, mivelhogy a 3-ban össze lehetett rakni bizonyos varázstárgyakat, amikből újak jöttek létre, ha jól emlékszem.
Viszont van egy érdekes és bosszantó bug...
A nekró hadjárat utolsó pályáján vagyok, mennék a piros vár felé, jön a szellem, aki megállit, és azt akarja álljak bossuút érte azzal, hogy megtisztítom a térképen mutatott helyeket a démoni fertőtől.Meg is találom az első ilyen helyet, jön az orvgyilkosos jelenet, orvgyilkosok megölik a szukubuszúrnőt, elvileg teljesitve van a szellem kivánsága, haladhatnék tovább, erre vmi olyasmi történik, hogy ráközelit a játék a hősömre, és bármit nyomok nemcsinál semmit, se homokóra, se küldetésnapló, se beállitások, se esc, semmi.Egyedül az autosave(F5) reagál.Azon gondolkodtam hogy lefagyhatott, de nemhiszem, mivel a zene megy, és az animáció(fák növények, hős) mozog továbbra is, sőt ha jobb egérrel rákattolok vmi tárgyra, kijön a szöveg hogy az adott tárgy micsoda és mire jó..
Szóval nemértem..ja és a kurzor pedig folyamatosan homokórázik
megpróbáltam ujra betölteni, de nem lép tovább..

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 14 pén., 19:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 máj. 10 szer., 11:17
Hozzászólások: 1436
Tartózkodási hely: Pécs
Nem tudja valaki, miért vannak a kentaurok és sámánok közé beharangozott orkok helyett valami barbárnők, akiket nem lehet fejleszteni, és még nincs is magyarra fordítva a nevük?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 15 szomb., 12:23 
Avatar

Csatlakozott: 2006 máj. 10 szer., 11:17
Hozzászólások: 1436
Tartózkodási hely: Pécs
Sőt, továbbjátszottam, és az új frakcióban a sámánok fejlesztőépületét is hiába emelem fel, nem lehet őket fejleszteni, plusz Dungeonben nem tudom fejleszteni a sárkányokat, az építkezés lehetséges, de megvenni csak simán lehet a lényeket.
Plusz a fordítás is tré elég sok helyen.

Gondolom, ez nem az én dvd-m egyedi hibája (nem másolt, innen rendeltem).
Lesz valami hibajavítás ilyen téren, mert ez így nagyon gáz...?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 15 szomb., 13:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Sziasztok!

Más is találkozott ezekkel a jelenségekkel amiket Cicely ír? Mert ha másoknál is előjött akkor kérdéses, hogy érdemes-e megvenni. :(

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 16 vas., 12:11 
Avatar

Csatlakozott: 2006 máj. 10 szer., 11:17
Hozzászólások: 1436
Tartózkodási hely: Pécs
Az angyalos frakcióból gyak. semmit nem lehet fejleszteni...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 16 vas., 16:54 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Cicely: Nálam tökéletesen műxik a fejlesztés, direkt kipróbáltam a Dungeon sárkányait, upgrade után simán tudom venni mindhárom típust!!!

Valami nálad nagyon nem gömbölyű, mert a Stronghold vár női is le vannak fordítva normálisan Sámán/Ég leánya/Földnővér a "böcsületes" magyar nevük és még vehetők is. :)

Nálam a "bolti" MAGYAR változat műxik, peccseletlenül, hekkeletlenül ÉS
JÓL!!!!

Coradiel: Érdemes megvenni, ez a játék most jutott el oda, hogy kellő mennyiségű és minőségű lénnyel/artival és kiegyensúlyozottsággal rendelkezik.

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 16 vas., 19:14 
Avatar

Csatlakozott: 2006 máj. 10 szer., 11:17
Hozzászólások: 1436
Tartózkodási hely: Pécs
Cicely: Nálam tökéletesen műxik a fejlesztés, direkt kipróbáltam a Dungeon sárkányait, upgrade után simán tudom venni mindhárom típust!!!

Valami nálad nagyon nem gömbölyű, mert a Stronghold vár női is le vannak fordítva normálisan Sámán/Ég leánya/Földnővér a "böcsületes" magyar nevük és még vehetők is. :)

Nálam a "bolti" MAGYAR változat műxik, peccseletlenül, hekkeletlenül ÉS
JÓL!!!!



Hát, akkor nem tudom, mi lehet a hiba, a Heroes 5 meg a Hammers Of Fate hibátlanul fut hosszú hónapok óta, ezt is innen, az oldalról rendeltem meg, nem úgy másolgattam össze, úgyhogy, nem tudom, mi lehet a gond...

Nincs valakinek ötlete, vagy javaslata, nem tud valaki segíteni?
Szomorú vagyok :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 16 vas., 19:30 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Szia!

Cicely: Merő véletlenségből nem telepítgettél mindenféle Modokat, meg demókat, meg hasonló nyavalyákat?

Én csak egy teljes reinstallt tudok javasolni, hátha úgy megy!

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 16 vas., 21:21 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Mugger_ írta:
Sziasztok!

Coradiel: Érdemes megvenni, ez a játék most jutott el oda, hogy kellő mennyiségű és minőségű lénnyel/artival és kiegyensúlyozottsággal rendelkezik.

Üdv. Mugger


Köszönöm szépen a válaszod :) Megnyugtattál :)

Üdv! Coradiel

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 17 hétf., 9:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Mugger_ írta:
Coradiel: Érdemes megvenni, ez a játék most jutott el oda, hogy kellő mennyiségű és minőségű lénnyel/artival és kiegyensúlyozottsággal rendelkezik.

Üdv. Mugger


A Kiegyensúlyozottság az egy picit erős túlzás, de az tény és való, hogy mostmár van választék, lehet mazsolázgatni a dolgokból és artifaktokból...
(Vicces, az angol Air Daughter, és Earth Daughter magyaros fordítása, gondolom a hasonló nevek elkerülése miatt van Ég leánya meg Földnővér nevük... :roll: )

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 18 kedd, 9:35 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Jou: Már amennyire egy Szerencsére és Morálra épülő játék kiegyensúlyozott lehet... :) :) :)

Nálatok se kell a lemez a játékhoz??? Mintha automatikusan NoCD -vel menne! :) :) :)

Üdv. Mugger


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mugger_ 2008 márc. 18 kedd, 13:34-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 18 kedd, 9:46 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 26 szer., 10:49
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest
Hali, nálam sem kell a lemez a játékhoz, de jó is ez igy :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 18 kedd, 12:54 
Avatar

Csatlakozott: 2006 máj. 10 szer., 11:17
Hozzászólások: 1436
Tartózkodási hely: Pécs
Mugger: Köszi, minden ok, a játék újratelepítés után remek, miután kidobtam azt az 50 pályát, amit még a játék megérkezése előtt töltöttem le mittudomén honnan, szóval valószínűleg ott kavart be valami.
Hú, megnyugodtam! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 18 kedd, 20:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Mugger_ írta:
Sziasztok!

Jou: Már amennyire egy Szerencsére és Morálra épülő játék kiegyensúlyozott lehet... :) :) :)

Nálatok se kell a lemez a játékhoz??? Mintha automatikusan NoCD -vel menne! :) :) :)

Üdv. Mugger


Persze Mugger bátyó, mint a H5 támadásokon, 3 variáció léphet fel:
Én mákolok, és folyamatosan mákolok ezek után is...
Oda-vissza mákolóst jáccunk...
Engem mákolnak atomjaimra :)

Elég kiegyensúlyozott ez nem??:D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 18 kedd, 21:26 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Jou: Hát persze, a lényeg a mákolás lehetősége. :)
Az + mindenkinek adott!
Jelzem a Vologya által vásárolt Cursed Ring megmuttatta a helyes utat, én egy ennyire Luck és Morálfüggő játékban ezen csodaszerek árát lecsökkenteném, de ez már egy másik topik témája, úgyhogy nem is offolok tovább! :) :) :)

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 25 kedd, 21:50 
Avatar

Csatlakozott: 2004 nov. 09 kedd, 12:41
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest-Csepel
Helló mindenki!

pöpec a 2. kieg, mi?? :))

1 Kérdés:orlando vára miért nem támadható vajon nálam a halálos kampány 3. pályája végén?


Üdv.

_________________
Robbantani mindenki tud.

Csak vannak olyanok akik többször is.... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 31 hétf., 14:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:12
Hozzászólások: 51
Tartózkodási hely: Győr
Sziasztok!
Én is már nagyon vártam az új kiegészítőt, de mielőtt megvenném gondoltam kipróbálom a demót bírja-e a masinám. Hát leteszteltem a ubisoft support oldalán ahol a 700 MB ramot keveselte, így beszereztem még egy 500-at, és így már nem volt gond, vagyis nem szabadott volna gondnak lenni.
Elindítottam a demót és az induló kép után teljes sötétség. A grafkártyám egy Asus alapon nyugvó ATI Radeon 9550 128 megával. Nem egy csúcs de elégnek kellene lennie. Felfrissítettem a driverét és láss csodát elindult. Ment is szépen a játék. Na megörültem és gondoltam hétvégén beszerzem a fullosat. Este mégegyszer ki akartam próbálni de ismét nem indult el, azóta egyszer sem. Mindent felfrissítettem de nem ment. Egyik ismerős megvette, kölcsönkérte a fullosat, de az sem indult el. Na most akkor mi van, mégsem tetszik neki a gépem?
A notebook-om egy jóval fejlettebb masina, azon szépen elindul, csakhát ATI chipsettel van megáldva és pár perc után kilép. Kár hogy ezt nem orvosolták ebben sem :-(
Valakinek ötlete, azonkívül hogy vegyek új PC-t?

_________________
Petros
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 31 hétf., 16:44 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 31 hétf., 16:08
Hozzászólások: 23
Nincs kedvem újra megnézni ezért kérdem:
Milyen varázstárgy van a Magmasárkány-Rúnaőrző szörnyek mögött (a leírás szerint a 9es helyen)?

_________________
Goblin ördögűző elfut!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 581 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség