Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 581 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 01 kedd, 17:05 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
Petros írta:
Sziasztok!
Én is már nagyon vártam az új kiegészítőt, de mielőtt megvenném gondoltam kipróbálom a demót bírja-e a masinám. Hát leteszteltem a ubisoft support oldalán ahol a 700 MB ramot keveselte, így beszereztem még egy 500-at, és így már nem volt gond, vagyis nem szabadott volna gondnak lenni.
Elindítottam a demót és az induló kép után teljes sötétség. A grafkártyám egy Asus alapon nyugvó ATI Radeon 9550 128 megával. Nem egy csúcs de elégnek kellene lennie. Felfrissítettem a driverét és láss csodát elindult. Ment is szépen a játék. Na megörültem és gondoltam hétvégén beszerzem a fullosat. Este mégegyszer ki akartam próbálni de ismét nem indult el, azóta egyszer sem. Mindent felfrissítettem de nem ment. Egyik ismerős megvette, kölcsönkérte a fullosat, de az sem indult el. Na most akkor mi van, mégsem tetszik neki a gépem?
A notebook-om egy jóval fejlettebb masina, azon szépen elindul, csakhát ATI chipsettel van megáldva és pár perc után kilép. Kár hogy ezt nem orvosolták ebben sem :-(
Valakinek ötlete, azonkívül hogy vegyek új PC-t?


Hali!

Majd utánanézek, nálam milyen konfigon fut, de sztem az enyém itt a legrégibb :) gép közel s távol. (AMD Athlon)
1256 MB RAM-ot pakoltam bele, de néha még így is kilép betöltéskor, szóval valószínűsítem, hogy kellene neki vagy 2 GB (!!!!!!!!!!!!!) ami azért elég durva, bár tekintve, hogy elég olcsó a RAM, megéri...
Valszeg egy Celeronos, 2 GB-os, 128 MB video kártyás gépen simán elfut, ha van elég hely a HDD-n. Sztem a kulcs a driverben keresendő, talán az XP-s driver kellene az MS honalpjáról... (feltételezem, hogy XP-d van - nem érdemes mással kísérletezni)
ill. lehet, hogy vmi csatlakozás meglazult - elvégre, ha régi a gép, előfordulhat, pláne hogy beletettél még 512 MB RAM-ot...
Jobb ötletem legalábbis nincs.

Az alap game-nél volt hasonló "élményem", de ott a gond a frissítéssel megoldódott. Nem tudom, van-e már 3.1-es patch (tudtommal a 3.0-ban nincs hiba), de érdemes lecsekkolni.

Ha elindult a game, és úgy lép ki néha Windows-ba, akkor valszeg lesz néhány tippem, de így 1előre ennyi jutott eszembe...

Ja, viszont én meg az ásás / dig gombot ill. opciót nem lelem. Eszembe jutott, hogy a HoF-ban ástam utoljára, és a TotE-ben semmi ilyesmit nem tudok vmiért. Hol találom a megfelelő kezelőgombot? PLS help!

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 01 kedd, 19:19 
Avatar

Csatlakozott: 2007 feb. 14 szer., 16:08
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Szeged
Nekem csak 1G a memoriam de szépen fut vele. Meg vettem én is a fullosat és ott sincs semmi hiba (eddig). Az az ötletem támadt hogy olyan videó kártyád van ami nem támogatott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 02 szer., 22:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:12
Hozzászólások: 51
Tartózkodási hely: Győr
Bakker és Silent Hunter!

Köszönöm a válaszokat! Jelentem a probléma megoldódott. A gond a grafkártya driverével volt. A grafkártya Asus ATI Radeon 9550 128MB, így kapásból az asus honlapról mentettem le a legfrissebb drivert. Persze csak én hittem hogy a legfrissebb, mert annál már volt frissebb catalyst driver az ati oldalán. Utánna azzal is próbálkoztam, de csináltam egy hibát, nem töröltem az asus-szos drivert hanem rányomtam az új catalystet, na sikerült annyira összekutyulnom mindent, hogy egy xp újrainstall lett a vége. A friss windowsra feltettem a legújabb catalyst drivert, és szépen megy a játék :P
Úgyhogy nincs más hátra a héten megveszem a játékot és fejestugrok a szórakozásba ahogy az időm engedi :D

_________________
Petros
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 04 pén., 22:24 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 31 hétf., 16:08
Hozzászólások: 23
ha akrtok mákolni sylvan Nature's Luck az örök szerencse még az egyensúly hetén is.
nekem se kell cd, el is dobom mindjárt :D
nem csak vicceltem a cd fontos :)
na mindenkinek jó balhézást

_________________
Goblin ördögűző elfut!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 10 csüt., 7:35 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jan. 29 kedd, 15:02
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Vác
Hello mindenkinek!
Még a Heroes V-el kapcsolatban sose kértem segítséget, de ez az új kieg. kifogott rajtam :(
Szóval a necro kapmány 4. pályáján elakadtam. Elvileg elkéne foglalnom a émon várat, hogy megállítsam a démonok özönlését. Nos ez nekem nemakar összejöni, de nem elsősorban a démoni vár helyiőrség miatt mivel azt még neis láttam :D Leverem a földalatii helyiőrséget és jól elpazarlom a manám. Hátba támad a masik hős és nincs manám és mielöt lenne leveri az egységeimet. Szerintetek hadjam a démoni várat és egyenesen neki a fontosabik várnak vagy mitcsináljak?
Előre is köszi! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 10 csüt., 14:30 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jan. 29 kedd, 15:02
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Vác
Jolvan emberek! Ha én valamit nemtudok megcsinálni akk nem nyukszok míg sikerül. Ez volt mostis. Addig gondolkodtam míg sikerült. Rájöttem, hogy nemcsak földalatti út van. szerintem az sokkal nehezebb, Ezcsak az én véleményem. Na mostmár a kapu is megsemmisült szóval csak egy város maradt hátra aminek mostmár nyugodtan felkészülhetek az ostromára :D

Üvd mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 11 pén., 20:48 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 31 hétf., 16:08
Hozzászólások: 23
nektek hány hősre volt szükségetek, mikor a necro kampány 3ik pályáját toltátok...
nekem az nem megy :(

_________________
Goblin ördögűző elfut!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 13 vas., 9:16 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jan. 29 kedd, 15:02
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Vác
zsim írta:
nektek hány hősre volt szükségetek, mikor a necro kampány 3ik pályáját toltátok...
nekem az nem megy :(


Én kettővel megbirtam csinálni. Ha leírnád, hogy konkrétan miért nem megy akkor esetleg részletesebben is tudnék segíteni! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 22 kedd, 17:07 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 29 csüt., 15:30
Hozzászólások: 52
Sziasztok!
Kérdésem lenne,hogy mit jelent az hogy a Vihartán a levegő mágiára immunis? Még nem játszottam a ToE-val de itt már nem úgy vannak a mágiák, hogy Pusztító,Sötét,Idéző,Fény és Kaland varázslatok. Ill. a sebzése miért ilyen alacsony, csak úgy mint a sima Tán-nak? Ilyen jó speckó képessége lenne?
Ill. mégegy. Miért van ott a harmadik féle Fekete sárkánynál (talán Vörös sárkány..nem emlékszem..) hogy lő? Méghozzá 5-ször. Barát játszott vele, de nála nem lő, hanem van egy jó kis speckó képessége. Ezt jelentené az az 5ös? Hogy 5-ször tudja használni?

Most így ennyi jutott eszembe.
Köszi a segítséget!
üdv
Ja és még egy. Magyar nyelvű skillwheel nem lesz a ToE-hoz?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 23 szer., 6:46 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 10 kedd, 14:15
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Úgy érted hogy a lények fejlesztése között 2 közül lehet választani.Én azt hittem hogy először a alap útána fejlesztett 1 utána fejlesztett 2 :shock:

_________________
"Nothing is true, everything is permitted."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 23 szer., 21:32 

Csatlakozott: 2008 ápr. 23 szer., 21:21
Hozzászólások: 1
Hello én a második kieg utolsó pálya vége felé akadtam el, sajna fryda nagyon gyenge egyszerűen nem tudm megölni vele, a démon várat valami taktika esetleg?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 23 szer., 22:18 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
A csaj speckó képessége nagyon hasznos ,ezért érdemes csak fény mágiát használni. Igazság szerint ezt a részt a kampány elején lehetet csak igazán elcseszni ahol kedvünkre fejleszthettük és alakíthattuk a skilljeit. Ha jól emlékszem akkor itt még nem használja az ellenfél a gatinget teljes erőbedobással ,ezért a succubusokra tudunk összpontosítani. Érdemes frontális rohamot indítani (értsd: mindenkit a kapuhoz küldesz) ,mert a feltámasztással könnyen lefoglalhatjuk a kapuban ragadt lényeket.

Sajnos nem tudok teljes segítséget adni ;hétvégén pedig nem lesz elég időm újra játszani ,hogy rájöjjek a megoldásra. Itt csak Andreaz segíthet.

_________________
,Hic nonbis vel vincendum vel moriendum est" -Livius


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 22 csüt., 14:38 

Csatlakozott: 2008 máj. 16 pén., 10:17
Hozzászólások: 2
valaki lenyomta már biarat az uccsó pályán?
van egy rahedli seregem de a morál miatt mindig kisz*k


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 25 vas., 10:46 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
Baggggio írta:
valaki lenyomta már biarat az uccsó pályán?
van egy rahedli seregem de a morál miatt mindig kisz*k


Én a memóriamentornál összebüvészkedtem a misztikus mindentudást első lépésként, aztán felszedtem a fekete és magmasárkányokat, az arkangyalokat, és küklopszokat, és a seregbe még betettem a rákasszákat, és az ősmágusokat, igy mentem neki a várnak.
A többi 7.-es szintü lényt megpróbáltam a titán köré vonni, amire varázsoltam egy vámpirizmust, és a csata folyamán klónoztam, ahogyan csak lehetőségem adódott rá,meg néhányszor kapott misztikus páncélt is.Az elhalálózó lényeimből létrejövő elemtálokkal pedig próbáltam ugy helyezkedni, hogy a titánt ne tudja körbevenni a sok megidézett démon(jó ha a titán vmelyik sarokban áll), igy szép lassan a titán, hála a vámpirizmusnak. leszedett mindent(ez az egy egységem maradt meg a csata végére, de hiánytalanul:), ja és persze zehirrel közben isteni bosszut nyomatgattam a sucubbusúrnőkre, 3 kör alatt elfogytak ezzel a varázslattal.Morálproblémám nemvolt, talán 4-es morálom volt hadvezetés nélkül, morálnövelő varázstárgyakkal.
Én igy nyertem meg az utsó csatát

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 27 kedd, 7:45 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Egy ravasz kérdésem lenne: ha pl. egy paokai-ra helyezek vámpírizmus varit, akkor ha a holtak feltámasztása varival feltámasztom őket, míg az előzö spell hatása alatt vannak, akkor végleg megmaradnak majd, mármint a csata után? Ez azért érdekel, mert ugye ha ráhelyezem a vámpír varit, akkor ugyebár minden élőhalott tulandonságot megkap azaz egység...

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 27 kedd, 14:29 

Csatlakozott: 2006 szept. 27 szer., 8:19
Hozzászólások: 42
rusy írta:
Hello én a második kieg utolsó pálya vége felé akadtam el, sajna fryda nagyon gyenge egyszerűen nem tudm megölni vele, a démon várat valami taktika esetleg?


Üdvözöllek!

Nem emlékszem már annyira a hölgyemény képzettségeire. De nem olyan vészes a dolog, ne ijedj meg. A fénymágia igen nagy segítséget nyújt ebben. Ezen belül az egyik kulcs az íjászok elleni védelem és az íjászaid megóvása /deflect missile/. A fénymágia egyik igen ütős varázslata, sajnos nem emlékszem hogy a hősnőnek van-e, a kieg bosszú varázsla, amelyet akkor helyezz el az ellenségen, ha jó sokat sebzett az egységeiden. Nehéz, erős ellenfeles ostromkor az íjászaimat nem hagyom túl közel egymáshoz, ezt nagyon fontosnak tartom. Érdemes gondolkodni stratégiai lépésekben is, mintha egy sakkjátszmát vezetnél - vonalzárás, erős ellenegységet kezdeti rohamban gyengébbel támadni aztán bumm...

Sok sikert;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 27 kedd, 14:59 

Csatlakozott: 2006 szept. 27 szer., 8:19
Hozzászólások: 42
Baggggio írta:
valaki lenyomta már biarat az uccsó pályán?
van egy rahedli seregem de a morál miatt mindig kisz*k


Szia :wink:

A rossz morál nekem is jelen volt :? De azért nem keseregtem emiatt.
Hősöm rendelkezett az idézőmágiával és a fénymágiával egyaránt, mindkettő experten, valamint sorcery skillel hogy sűrűn tudjon mormolni, és enlightenment. Valamint intelligencia alképzettséggel. Kifogyhatatlan manamennyiséggel és extrém szintű hatalommal ellensúlyoztam a morális hátrányt tehát. Biara megalázó vereséget szenvedett el. Felhasználtam egyébként az idézésből az egységeim lemásolását, amikor már kevés fajta egysége volt a méhkasokból is volt egy rakat /így tehát morál ide vagy oda, a gép egységei nem tudtak szóhoz jutni/. A fénymágiából ahogy futotta a tömegre ható tápokat felhasználtam, de kényszerültem mágiasemlegesítésekre is. A bosszú és a feltámasztás egyaránt jelentős szerepet kapott, +az angyalok is tudnak támasztani. Elég kellemetlenül érintette a gépet amikor egy egységemet lerongyolt és kapott a nyakába egy bosszút. A feltámasztás pedig mindig ott van. A küklopsz kétélű fegyver, de sikerült úgy helyezkednem mindig vele, ahol nem volt egységem,viszont gép dögivel, és valamiért nem is nagyon bántották, az angyalomat és a sárkányt piszkálta elsőként. Ezzel igen nagy irtást végeztem a sorokban. Summa summarum egyébként a tömeges taktika megosztást vhogy így osztottam meg: az íjászata ellen az íjászatomat használtam /temérdek főpapnő és nagyon sok titán/. Az ördögöket kezdetben kétfajta egységem öngyilkos rovására hagytam kibontakozni, miután végzetesen megtizedelődtek a bosszú által. Azon egységeket amelyek gyorsak voltak az erős egységekkel pusztítottam /kutyák/. A küklopsz és a sárkány mindig egyszerre több egységet sebzett, miközben a helyezkedésre is ügyelt. A maradék nem sok vizert kavart a küzdelem végkimenetelében. Sok sikert kívánok neked!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 27 kedd, 15:06 

Csatlakozott: 2006 szept. 27 szer., 8:19
Hozzászólások: 42
Utrkij Yuzsulaw írta:
Egy ravasz kérdésem lenne: ha pl. egy paokai-ra helyezek vámpírizmus varit, akkor ha a holtak feltámasztása varival feltámasztom őket, míg az előzö spell hatása alatt vannak, akkor végleg megmaradnak majd, mármint a csata után? Ez azért érdekel, mert ugye ha ráhelyezem a vámpír varit, akkor ugyebár minden élőhalott tulandonságot megkap azaz egység...


Szia!

Egyáltalán nem. Ugyanis a pao kai nem élőholt és ez itt a lényeg. Birtokolni fog egy képességet, amely a vámpír életerőrablásának felel meg, de ettől nem élőholt ő, csupán egy feketemágia segítségével felerősített brutális teremtmény /csupán :lol: /, a vámpír sem azért marad meg csata után élőholt feltámasztással, mert életerőt szív, hanem mert halott teremtmény - a pao kai viszont a mágiával ráruházott képessége mellett ugyanúgy él mint előtte.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 28 szer., 5:24 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Hmmm értem, ez esetben a varázslat megfogalmazása kicsit félreérthető, meg amúgyse tudtam (még) kipróbálni élesben.
Köszi a választ. :kira

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 29 csüt., 12:59 

Csatlakozott: 2008 máj. 16 pén., 10:17
Hozzászólások: 2
nekem személyszerint 6 kg end turn és 250 titán oldotta meg a problémát,fantom forces és megtisztítás varázslattokkal spékelve na meg persze isteni bosszú.
véleményem szerint az sok felfogadott lény (magma,feketesárkány stb)
majdnem hogy csak golyó fogónak jó.
ja és indításnál ugy kezdtem két csoport főördög megvakít,pit lord bábjátékos(frenzire sajna immunisak),aztán titánpapa szépen lassan lelödözgetett mindenkit,sajna zehir sztem nagyon feka hős a többihez képest....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 581 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség