Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 581 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 11 szer., 13:31 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Úgy látom csak engem dob fel ennyire az új kieg... :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 11 szer., 13:34 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Amúgy a King's Bounty is újracsinálják,de csak az oroszoknál lesz majd.De ez nem ide tartozik...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 11 szer., 16:51 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 25 csüt., 3:46
Hozzászólások: 57
OFF:
csubi írta:
Amúgy a King's Bounty is újracsinálják,de csak az oroszoknál lesz majd.De ez nem ide tartozik...

az csak mostanában lett átnevezve king's bounty-ra és nem sok köze lesz az eredetihez. én úgy vettem ki a hírekből, hogy játékmenetben inkább etherlords-szerű rpg-s mászkálás lesz, "heroes-os" harcokkal.
egyáltalán hívhatják így a játékukat? nem az ubisoft-nál van a king's bounty cím joga a heroes jogokkal együtt? :?

ON:
én is nagyon várom ezt a kiegészítőt csubi, szóval véletlenül sem vagy egyedül :D

nagyon kíváncsi vagyok, hogy csak még nagyobb káoszba taszítják a játékot egyensúlyilag az új alternatív lényekkel, vagy sikerül összekapniuk magukat :)

az új fajt meg nem győzöm kivárni :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 12 csüt., 12:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 04 vas., 12:31
Hozzászólások: 71
csubi írta:
Mindensetre szerintem ez a 2.fejlesztési lehetőség csak az új várban lesz jól megcsinálva szerintem.Mert azt már alapból úgy tervezik.Az egyszer biztos hogy a Havennek lesz a legrosszabb...hacsak nem alakítnak a renegedeken


Az, hogy csak az új várban lesz jól megcsiálva a 2. fejlesztés, szerintem kis túlzás. Bízom annyira a készítőkben, hogy a már meglévő egységekhez tudjanak kreatív és kiegyensúlyozott alternatívákat adni. Ami pedig a renegát Haven egységeket illeti, valóban erősebbek lettek a normál variánsaiknál, képességeik (különösen a Zealot vakítása és a Fallen Angel életerőszívása) kifejezetten hatékonnyá teszik őket. Kétféleképp lehetne őket kiegyensúlyozni: vagy az értékeik csökkentésével (nem hiszem, hogy ez bekövetkezik), vagy magasabb árral (ez véleményem szerint valószínűbb).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 12 csüt., 16:54 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Jah szerintem is,nem arra tervezték őket,hogy majd lehessen válazstani köztük,szóval lehetne vagy a renegedeken vagy a normál lényken változtatni,mert a többi fajnál véleményem szeritn erősebebk leszenk mert kifejezetten úgy csinálják hogy egynelőek legyenk.Itt viszont nem egyenlőek,szóval éna renegdeken változtatnék,nemtudom miért nekem a havennél szimpibbek a normálon upgradezett egységek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 12 csüt., 16:57 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
zfazek írta:
OFF:

én is nagyon várom ezt a kiegészítőt csubi, szóval véletlenül sem vagy egyedül :D



ennek nagyon örülök :D , csak olyan kihaltanak tűnik eza téma,ahhoz képest hogy új kiegészítő,infók meg minden.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 12 csüt., 20:10 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
Aki akarta már úgyis leírta a véleményét. :) Nagyon nem lehet mit hozzáfűzni szerintem, van pár kép oszt jóvan.Majd jön egy videó és evrifing vil bí ólrájt. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 12 csüt., 23:32 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Jaja...van bene valami,nah akkor fél évig szüneteltesük aszem a témát :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 13 pén., 14:14 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 17 hétf., 12:01
Hozzászólások: 61
Sziasztok,

Szerintem van még egy lehetőség, hogy hogyan lehetne egyenlőbbé tenni a renegade lényeket. Pl.: kevesebb egység jönne belőlük hetente.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 13 pén., 15:49 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Hory írta:
Sziasztok,

Szerintem van még egy lehetőség, hogy hogyan lehetne egyenlőbbé tenni a renegade lényeket. Pl.: kevesebb egység jönne belőlük hetente.


Ha csak a renegade-ekből jönne kevesebb, de az alap változatból a szokásos, akkor sztem mindenki addig nem fogja feltolni a renegade változatot, amíg nem lesz annyi, amennyivel már közel ott van, ahol a régebbi változattal ott volt. Pl. paraszt, abból lehet regruta(ami nem adózó) és lehet Rendfentartó (ami meg igen), és inkább megin' az lesz hogy a parasztot nem lesz értelme tolni sehova, inkább hozzák a lóvét minél többen. :lol:
Ugye így gondoltad?!

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 13 pén., 16:02 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Jaja,ez szerintm se jó ötlet..csak át kéne őket alakítnai olayn szintre min pl a 4-be volt,vagy ogre magi vagy cyclops,szal iylen szintre kéne őket szeritnem minimum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 13 pén., 16:32 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 25 csüt., 3:46
Hozzászólások: 57
Amúgy nem tudom miért érzitek kézenfekvőnek, hogy a renegátok lesznek az embereknél az alternatív fejlesztések :)

Sztem semmi sem utal erre, max az ha lusták a készítők. Ideológiailag nagyon messze áll egymástól a "sima" és a renegát Haven csoport, szóval részemről óriási hibának érezném, ha egymás alternatívái lennének egy váron belül... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 13 pén., 17:53 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Hát mivel azért lesznek a többi várban is ilyenek mert a Havenben is van,szerintem a renegedek lesznek. De miért hiba,lehet annak a városnak gonosz vagy jó is a vezetője...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 13 pén., 18:23 

Csatlakozott: 2004 ápr. 17 szomb., 21:14
Hozzászólások: 87
Szerintem ugy lehetne a legjobban megoldani a választos dolgot hogy vagy a vár kiválasztásánál már el kell dönteni hogy melyik oldalt választjuk vagy kéne két új épület ami közül csak az egyiket lehet felhuzni és ez döntené el az ágat.

Haeven-nél a két oldal szerintem elégé kiegynesulyozott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 13 pén., 21:00 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Szerintem a renegedek sokkal erősebbek,de akkoris jobban szeretem a normálisakat. Szerintem ami a legszembütnőbben erősebbek azok a Fallen Angel életszívás miatt,meg a Crossbowman.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 14 szomb., 11:11 

Csatlakozott: 2004 máj. 23 vas., 17:57
Hozzászólások: 8
Szerintem pedig a legjobb megoldás az lenne ami a H2 ben volt a sárkányoknál, green ->red -> black, itt is meg lehetne alap -> upgraderlt ->renegade, márcsak az erő miatt, de remélem csinálnak külön várat nekik :) és remélem lesznek XXXXL mappok is, a jelenlegieket elég kicsinek tartom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 14 szomb., 11:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
_Lord_B_ írta:
Szerintem pedig a legjobb megoldás az lenne ami a H2 ben volt a sárkányoknál, green ->red -> black, itt is meg lehetne alap -> upgraderlt ->renegade, márcsak az erő miatt, de remélem csinálnak külön várat nekik :) és remélem lesznek XXXXL mappok is, a jelenlegieket elég kicsinek tartom


Hmm... Ez eddig a legjobb ötlet mait eddig olvastam! :D Tényleg jó lenne ez ami a H2-ben volt, így igazán meg kellene fontolni mire megyünk rá. A túl nagy pályákkal viszont szvsz az lenne a gond, hogy túlzottan vontatottá tennék a játékot, legalábbis addig, míg nem lennének normális kalandozó mágiák, vagy az alap lépés számot kéne egységesen növelni a heróknál, minden várban! Ja és még vmi: a gép ne meneküljön már el FOLYAMATOSAN! :evil:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 14 szomb., 13:43 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
uhhh,az engemis olyan kib*szottul idegesít.Állandóan marad egy kis szarja és elmenkül.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 14 szomb., 21:23 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 05 hétf., 14:32
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Kecskemét
Én is nagyon várom, és abban is egyetértek a korábban szólókkal, hogy nagyon nem tetszene ha 10k körül hozzák majd ki
nekem a 7k a HoF-ért is sok

és újra lesz kükpolsz !! hurrá!!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 15 vas., 0:44 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 25 csüt., 3:46
Hozzászólások: 57
csubi írta:
uhhh,az engemis olyan kib*szottul idegesít.Állandóan marad egy kis szarja és elmenkül.

ööö ezt most nem teljesen értem :)
miért baj, ha a gép úgy cselekszik, mint ahogy egy ember is tenné? ki lenne olyan hülye, hogy veszni hagyja a hősét és nem menekül el az utolsó lehetőségnél? :) sztem teljesen korrekt ez így. kicsit bosszantó, de hát ez a normális. épp ideje lenne, hogy a gépi intelligencia megmutatkozzék harcban :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 581 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség