Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 581 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 31 szomb., 15:48 

Csatlakozott: 2007 jan. 30 kedd, 11:10
Hozzászólások: 5
"vadászat a vadászra" cimű küldinél a leirás szerint mind2 ork hőssel indulunk, de én csak Gotai-t kaptam meg, a shamant nem :(
miért?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 31 szomb., 21:13 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
Mert rossz kis gyerek voltál!
Viccet félretéve ,rá majd később kerül sor. Egyébként nem kell aggódni Gotai itt már legyőzhetetlen (nálam nem akadt kihívója)

_________________
,Hic nonbis vel vincendum vel moriendum est" -Livius


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jún. 01 vas., 9:52 

Csatlakozott: 2007 jan. 30 kedd, 11:10
Hozzászólások: 5
igen, nálam is elég durva...
teljes dragon set-el rohangál, battlecry-al meg 100 körüli attackja van a küklopsznak xD
1 vár van vissza, de eddig nekem sem volt gondom. (heroic fokozaton)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jún. 02 hétf., 10:48 

Csatlakozott: 2007 jan. 30 kedd, 11:10
Hozzászólások: 5
hát, én végigtoltam a pályát, de nekem nem jött meg a Kujin...
az átvezető videoban ott volt, de a pályán nem.
vagy nálam van hiba, vagy a leirásban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jún. 02 hétf., 15:25 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
Spoiler:
Csimbi Kujin a végső leszámolásnál lesz (nem az ork kampányban). És ha jól emlékszem akkor majd az utolsó animációnál fog jönni ,hogy le kell nyomni az ördögöket mert ők irányítják a birodalmat. Az egészben az lesz a szívatás hogy lesz egy power orkunk és helyette egy nővel kell legyőznünk a ,,kemény legényeket".

Női ,,héróktól" előre is pardon.

_________________
,Hic nonbis vel vincendum vel moriendum est" -Livius


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jún. 02 hétf., 16:50 

Csatlakozott: 2007 jan. 30 kedd, 11:10
Hozzászólások: 5
Értem én, csak azt nem, hogy a kampányleirás miért irja azt, hogy mind2 hőst megkapjuk, ha ez nem igy van xD

A leirás azt javasolja, Kujinnal védjük a várat és Gotaial menjünk támadni. Aztán csak Gotai van. A pálya igy is egyszerű volt, csak a leirásban szereplő hibára akartam rámutatni, hátha egy illetékes majd javitja :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jún. 11 szer., 14:25 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
csimbi írta:
hát, én végigtoltam a pályát, de nekem nem jött meg a Kujin...
az átvezető videoban ott volt, de a pályán nem.
vagy nálam van hiba, vagy a leirásban.


hali! én a Maltz-féle leírást olvastam, abban csak egy "poén" kedvéért említi Kujint - lehet, félrefordították (angolból), vagy nem olvastál el pár sort... a lényeg, hogy nincs Kujin és nem is lesz. a Zehires kampányban fog majd megjelenni (akárcsak Freyda, Duncan, Wulfi, stb.)

Tipp: Zehirt az 1. pályán fel lehet 29 (!!!!!) vagy akár magasabb szintig is tápolni - csak sok arany kell hozzá. Megvettem és XP-re cseréltem a különféle varázstárgyakat, és csak az átvihetőeket hagytam meg. min. 200k XP-t szereztem így, és nem is töltöttem sok időt a pályán (viszont teljesen "kipucoltam" :) ) a 2. pályán ezek után érdemes a sylanna's ancient fával kezdeni (ami szintlépést ad), mert esélytelen vagy a szintlépésre a monsták kinyírásából... olyan 29. szintig bezárólag. Alatta már valszeg megvan a kellő XP a páylán, de mint említettem, az 1. mapon érdemes 29-ig elvinni... a 2. mapon amúgy nagyon érdemes az arcane omniscience-ig elvinni Zehirt, nagyon jól jön pl. a mentoring is később.
Freydával jól lehet amúgy harcolni, csak nagyon oda kell figyelni a kevés manára. Sokba kerül a feltámasztás, arkanygalt meg körülményes beszerezni (hill fortnál kell upg-elni...) Az is rossz, hogy a 2. mapon csak 3 hősöd van (Freyda, Duncan meg Dougal :) )

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jún. 13 pén., 10:49 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 01 hétf., 14:42
Hozzászólások: 2
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy a Heroes V, esetleg a Tribes Of the East beszerezhető-e Mac OS-ra?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jún. 24 kedd, 16:58 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jún. 24 kedd, 16:46
Hozzászólások: 22
1.hallottam egy ugynevezett UFO-ról a heroes 5-ben és egy tales of karador nevű kiegészítőről ha valaki tud róla valamit kérem írja meg mert én nem tudok róla :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 10 csüt., 17:46 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 25 kedd, 16:15
Hozzászólások: 423
Valami skill treet hol lehet találni , ahol az új képességek is fent vannak?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 17 hétf., 20:15 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
A játék egész jó úgy ánblock.De a pályaszerkesztő...szégyen gyalázat, hogy ilyen kontármunkát egyáltalán hogy lehet vkinek kiadnia a kezéből.És csodálkozik mindenki, hogy pl az alapjátékhoz is(ami már több mint 2 éves ugye) alig van olyan pálya a neten, ami ér is vmit..
Sok szemetet láttam már, de ennek a játéknak a pályaszerkesztője aztán überállesz.Az mégcsak hagyján hogy maximum negyedrészben magyarnyelvü(ami azért elég komikus, tekintve egy magyar nyelven kiadott terméknél).Még abba is bele lehet nyugodni, igaz nehezen, hogy nem tudom(meg lehet kövezni) beállitani a célt egy mappon legalább alapszintü programozási tudás nélkül, a mindenféle szuperklassz effektekről és egyebekről meg nem is beszélve, amiről egy mezei user csak álmodozhat hála az ubifos géniuszainak, akik a lehető legfelhasználó barátabbra alkották meg eme remekművet.Így marad a free for all téma a mappokon.Oké.Egye fene, végülis csak a saját szórakoztatásomra csinálok..illetve csinálnék mappokat, és ugyebár ilyenkor a sztori meg miegymás annyira nem fontos prioritású tényező.De hogy egy szaros(már bocs a kifejezésért) randommapot-miután kinkeservesen létrehoz a randommap generátor- nem lehet elmenteni, hát az már mindennek a teteje.
Első lépésben ugye létrehoztam a randommappot(leírom a lépéseket, mert tudom, hogy kapásból azt kapnám, hogy én vagyok a béna :) eddig stimt.
aztán elkezdem a saját számíze szerint testreszabni kicsit(pl beállitgatok hősöket, varázstárgyakat, stb, esetleg pályaleirást adok, hogy azért mégse a gyári maszlag álljon majd ott amikor betölteném a játék során a pályát), eddig is stimt
Aztán mikor minden kész és fasza, menteném.file-save as,igen.Aztán hoppá amikor ezután megnyitom a maps könyvtárat.Frankón a megszokott párszáz kb-os állomány helyett egy szaros kis 1kb-os izé van.Hát ez meg mi a pék, gondolom magamban.Persze megnyitni nem lehet, mint az sejthető, de azért próba cseresznye alapon mégis.Vmi angolnyelvü error marhaság rá a válasz.És ezt jópárszor megpróbáltam, a forgatókönyv szinte mindig ugyanez volt.Aztán próbálkoztam a sarokban lévő kis x-el, mert általában akkor is ment, a változatosság kedvéért ebben az esetben is 1kb-os kis szemét maradt a pálya helyett.Hát mondom jó.Gondoltam, akkor megpróbálom változtatás nélkül menteni a randommappot, ugysem maradt értelmes mentés.Na vhol itt ment fel bennem a pumpa egy csöppet.Itt mondtam magamban, hogy a pofám leszakad bazze.Néhányszor akadt azért rendhagyó eset is, amikor a randommap generátor a generált pályát elmentette úgytünt, hogy rendesen(párszáz kb volt a mentett állomány mérete), aztán megnyitáskor ezeket is rendszeresen vmi errorral elintézte és annyiban maradt a művelet.Ez azért váltott ki belőlem ekkore felháborodást, mert korábban nem igazán tapasztaltam ilyesmit.Nem randommappokat sikerült elmentenem változtatásokat, viszont véletlengenerátorral képzetteket nem.Nemtudom hogy én vagyok-e a béna, vagy másnál is előfordulnak ilyen anomáliák,érdekelne.esetleg ha létezik itt olyan aki szakavatottabb a pályaszerkesztő használatával kapcsolatban, azzal szivesen felvenném a kapcsolatot.Egyébként elnézést a terjedelemért és a "hangszín" miatt, de ez most szívenütött.Nagyon csalódott lennék, ha ez az alkalmatosság ilyen silány és semmirevaló lenne, mint amilyennek tűnik.

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 21 pén., 10:21 

Csatlakozott: 2008 feb. 12 kedd, 20:10
Hozzászólások: 2
Hello!
Tudna valaki adni egy linket ahonnan lehet hadjáratokat letölteni? Ami nem orosz mert én csak olyat találtam. Előre is kösz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 23 vas., 13:32 
Avatar

Csatlakozott: 2006 okt. 14 szomb., 16:05
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Szombathely
Üdv mindenkinek!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a Heroes V Tribes of the East-ben hogyan lehet megezserezni a terrorsikoly képzettséget, mert úgy sztem nem, ahogy az alapjátékban. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 dec. 18 csüt., 16:31 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
A ToE-ben a következőképpen:
- nekromancia gyakorlott szinten és mind a három képesség;
-sötét mágia: átkok mestere és fájdalom mestere-->sötét megújulás;
-idéző mágia: idézés és élet mestere-->elűzés;
-megvilágosodás: tanító-->misztikus felemelkedés-->élőholtak ura.

Remélem segítettem.

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 27 pén., 9:56 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Üdv!

Most olvastam, hogy lehet előrendelni a Heroes 5 Gold verziót. Csak arra lennék kíváncsi, hogy az ott felsorolt dolgok mellett még mit tartalmaz ez a pakk. A válaszokat előre is köszönöm.

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 27 pén., 20:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Utrkij: Sajnos semmit... :( Az alapjátékot és a 2 kieget magyarul... Ennyire tellett az Ubitól a magyar fanoknak... :? Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 28 szomb., 10:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Köszi, hogy válaszoltál, hát kár érte, azt hittem valami aprósággal kicsit feldobják, mondjuk max. 1-2 bónusz pálya sesetleg kampány, vagy új varázstárgyak, esetleg balansz változások a népek közt (ez lett volna talán a leghasznosabb), de így... na mind1 a többi mondandóm már nem tartozik ide a fórumra. :?

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 27 pén., 7:32 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 31 hétf., 16:08
Hozzászólások: 23
Szerintem is nagyon jó játék, csak még mindig őrjítő h nehezebb összerakni a Sylvan ultit mint bármelyik másikat :twisted:

_________________
Goblin ördögűző elfut!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 12 vas., 14:36 

Csatlakozott: 2009 ápr. 12 vas., 14:27
Hozzászólások: 3
Sziasztok
Tudnátok nekem hogy hogyan lehet a misztikus mindentudást összerakni a tribes of the Eastben? Mert ahogy az eredetuben úgy nem. Segítsetek plz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 13 hétf., 9:22 

Csatlakozott: 2009 márc. 24 kedd, 23:19
Hozzászólások: 33
Altair írta:
Sziasztok
Tudnátok nekem hogy hogyan lehet a misztikus mindentudást összerakni a tribes of the Eastben? Mert ahogy az eredetuben úgy nem. Segítsetek plz.

Gyakorlott műszerész->Varázstárgy elemésztése, Mágikus tükör
Gyakorlott bűbájosság->Misztikus képzés->Ellenmágia->Misztikus tökély
Gyakorlott megvilágosodás->Intelligencia->Varázsló jutalma->Mentor
Gyakorlott harci szerkezetek->Katapult->Távirányítás->Rengések
Amúgy meg a játék mappájában van egy fandocuments nevű mappa, ott van a skillwheel(ez csak a TOE-nél van, és angol)
Ui.:bocs, ha nem pontos a magyar skillek neve, de angol forrásból dolgoztam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 581 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség