Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 581 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 13 pén., 13:20 
Avatar

Csatlakozott: 2010 okt. 11 hétf., 10:57
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Szolnok
Sziasztok!
A Toe kiegészítő kampányban kicsit elakadtam tudnátok segíteni? A helyzet a következő: nehéz fokozaton játszom és már az utolsó pályánál járok, ahol Wulfstannal támadom az alvilág észak-keleti infernó várat. A törpének a támadóértéke 5, védekezése 8, semmi varázstárgy. Az infernó hősé támadás 17, védekezés 11, rakat varázstárgy és egységek tekintetében van egy kicsi túlerő. Már 2 napja próbálkozok egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Próbáltam hogy letámadom és erőből lenyomom, így nem tud idézni, csak 5-ös támadóértékkel ez majdnem lehetetlen. Próbáltam kivárásra játszani, az egyenlő volt a gyors halállal, próbáltam az itt leírt kampány végigjátszásban ajánlott taktikot, hogy tankkal be a kapuhoz, de semmi nem jöttek oda. Azt elfelejtettem hogy Wulfstannak 75 manája van, az kb 5 Isteni bosszúra elég, az infernó hősnek 210 + Holttestek elemésztése képesség, amivel gyakorlatilag sose fog a varázslatokból kifogyni, ja és a lényeimnek -2 szerencse. Komolyan ezzel mit lehetne kezdeni? :D És lemaradt még valami: próbáltam a Frissítés rúna+Feltámasztás rúnát körönként, de esélytelen, mivel az ellenfél taktikája hogy egyszerre 5 lénnyel egyet támadnak így ha berohamozok körönként 1 egység tuti meghal.

_________________
www.magic11.com Magyar Fantasy Football


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 581 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség