Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 47 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Multiplayer stratégia
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 22 kedd, 12:41 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Én egy új H3 fan vagyok, legalábbis a multi részt tekintve. Ebben szeretném a segítségeteket kérni, de ugyanakkor azt is szeretném kérni, hogy a kiadós (online :!: :?: ) multi tapasztalattal rendelkezők írjanak - az a rész kevésbé fog meg, h a gép ellen nyomulok 300 titánnal, 80-as szintű hőssel.

Eddig leginkább rts tapasztalatom van, a Starcraft/Broodwar-t 2 évig nyomtam a neten, magyar online szinten talan bele tudom magam nyomni a felső-közép kategóriába.

Heroes-sal csak a 3-al játszottam, tudom az egységek speckóit, nagyjából a tulajdonságukat, de néhány várral igencsak limitált tapasztalatom van. Kampányok közül sem olyan sokat vittem át.

Multiban szinten csak a magamfajta tapasztalatlanabbakkal játszottam, tesóm, főbérlőm, stb.

Rátaláltam erre az oldalra, és rájöttem, hogy a H3 is érdekes multiban, nem csak a sc/bw, viszont, hogy nagyon sokat kell még tanulnom.


Szóval kb végigolvastam az egész fórumot, legalábbis azt a részt, ami a stratégiával foglalkozik. Jópár kérdés megfogalmazódott bennem:

- alapfeltevés a kérdésekhez, hogy normál nehézségen, a Desert War nevű pályáról beszélünk.

- HOgyan lehet a leghatásosabban veszteség nélkül nyomulni a térképen levő lények ellen? NEkem mindig elveszik egypár unit, ezért aztán nem maradok olyan táp...

- Hogy lehet mindezt relatíve kevés varázslattal megcsinálni?

- Mi a build order? Néhány vártípussal elég nehéz lehet megcsinálni a lvl7 egységet és a castle-t is, vagy akár csak az elsőt az első héten (pláne ha több várat is fejleszt az ember) Mikor építitek fel a mage guild magasabb szintjeit?

- Hány hőst vesztek? Fejlesztitek a többit is (az ingyenes helyeken túl?)

- Melyik vár/hős (az engedélyezettek közül) a legjobb/legrosszabb kombó Desert War-on, normál fokozaton?

- Miért? (annyira nem tudom a játék finomságait, hogy a választ tudjam, de az előny/hátrány kihasználásához tudni kellene.)

- Adler beszámolója az Online élménybeszámoló topicban nagyon húzósnak tűnt... 3 hét alatt két utópia, 1 ellen, és egy 20-as hős?

- Hogy kell rusholni? Mi kell hozzá? (Valami feltétele biztos van, különben mindenki azt nyomná... [Desert War megint csak]) Mi a build order? Milyen nép/unitkombót viszel? Milyen varázslat kell?

Arra szeretnélek kérni Titeket, hogy próbáljatok meg részletesen szakzsargon nélkül, vagy még inkább azt is elmagyarázva válaszolni. Azt én is tudom, hogy pl rush = gyors támadás, de nem hiszem, h pl ettől sc/bw-ben bárki is tudna rusholni, hogy ennyit mondok neki.

Kicsit annyival had simogassam meg a H3 társaságot, hogy sokkal kulturáltabb, segítőkészebb, mint az sc/bw, bár ott is volt némi fejlődés, tényleg jó látni, hogy Ti tényleg tisztelitek, becsülitek emberileg is a másikat.

Azzal pedig had simogassam a magam fejét, h ilyen topic nem volt, ahol az online kompetitív trükkökről volt szó. (vagy csak vaksi vagyok :lol: )

Bármilyen egyéni megoldás is érdekel, de leginkább valahogy meg szeretném érteni az egészet. A jobb játékokat érteni kell, ész nélkül nem lehet. Stratégia, taktika, minden érdekel.

Előre is köszi a segítséget, a többi tapasztalatlan kolléga nevében is.

Üdv,
SenSei


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 22 kedd, 13:01 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

Kicsit furcsán éreztem magam Sensei hozzászólásának olvasása közben. Néha az volt az érzésem, hogy profi heroesos hsz-át olvasom, összeségében visznt mégis csak kezdö kérdések sorát tette fel. A Desert War többszöri említése pedig végleg zavarba ejtett... :oops:

Ha tévedek akkor bocs: PETRUS ezt most tényleg kell??? :lol: :lol: :lol:

Egyébként ha tényleg kezdö vagy gyere el a táborba!!!! Ha személyed mögött Petrus mester rejtözködik, akkor is gyere el a táborba :lol: !!(hagyad a fenébe a kengurukat :lol: :lol: )

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 22 kedd, 13:04 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Természetesen az is nagyon jó, ha valaki csak 1-1 kérdésre ad részletesebb választ. Azt is nagyon köszönöm!

Üdv, SenSei


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 22 kedd, 13:11 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Nimbus!

A Te segítségedre különösképpen számítok (remélem nem hiába)

Petrust nem ismerem

Azért van a profi - kezdő kettősség a kérdéseim mögött, mert egy másik játékkal igen magas szinten állok - legalábbis elméleti szinten. Ezért tudom a stratégiák alapját, a népek alapvető különbségeinek kihasználhatóságát, rush vs power stb.

Ez viszont nem az a játék, így néhány elég alap dologgal sem vagyok tisztában.

A pályát azért emlegetem ennyit, mert az sc/bw-ben sem mindegy, hogy melyik pályán játszol. A megérzésem az, hogy itt méginkább fontos, bár ott is ég és föld a különbség pálya és pálya közt.

H3-ban egy kompetitív pályát sem ismertem, de a toheroes.com-on láttam, hogy sokan játszanak a Desert War pályán, és itt is említettétek.

Táborba és egyéb személyes megjelenésen alapuló versenyre naná hogy megyek, de nem akarok fél évig várni a tanulással.

Üdv,
SenSei aki nem Petrus :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Multiplayer stratégia
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 22 kedd, 13:54 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Szia SenSei!

Én ugyan nem vagyok a legnagyobb mesterek közül való, de némi online tapasztalattal rendelkezem. 1-2 dolgot én is meg tudok talán válaszolni.
A normál fokozaton játszott online meccsek ilyen célra készített multi pályákon játszandók (mint a desert war).
Build order:Elengedhetetlen az első héten felhúzni a lvl7-es dwellinget. Néhány vár esetében ritkán érhető el mellé a castle(rampart, dungeon), de ott is elengedhetetlen a főmonsztra.
Fontos dolog, hogy ismerd a pályát(ha nem ismered használd a szerkesztőt és az alapján tájékozódj). Amíg az ellenfeled lép tervezd meg saját lépésedet, hogy melyik irányba mész, melyik lénycsoportot támadod meg stb.
Fontos dolog, hogy a pályán minél gyorsabban elfoglalj másik várakat is a főváron kívül. Ezek általában csak pénztermelésre jók, illetve mage guild felhúzására.
Az ideális hősszám 4-6 darab már kezdésnél is. Ezekből kell magadnak 1 főhőst választani. Jó ha armorer, vagy offence speckós hősöd van, ha nem jön, akkor általában valamelyik lényspeckóst szoktam én választani, esetleg intelligenciaspeckós hőst, illetve érdemes a pénzt adó, vagy nyersanyagot hozó hősöket kivenni mellékhősnek.
Fontos a főhős minél jobb fejlesztése. Lvl 14-16 a minimum.
Rusholni nem igazán lehet, mert a pályák általában zártak (vagy félig zártak), így ez megakadályozza, hogy az első héten nekiugorjon egyik a másiknak.
Fontos dolog a gyakorlás. Először akár saját magad ellen is lehet, próbálgatni a pályákat, taktikákat. Vagy ajánlom az e-havi RoE versenymapot(versenyek menüben megtalálod). Próbáld meg minél hamarabb végigvinni. 20 nap alatt már egész jó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 22 kedd, 14:58 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Kedves „nem Petrus” barátunk! :lol:

Ahogy elnézem a kérdéseidet, leginkább arra lennél kíváncsi, h mi a legjobb taktika/vár a DW-n. Namármost ez szerintem rossz megközelítés, mivel számtalan map van és ezeken számtalan „legjobb” taktika/vár létezik. Nehéz igazából jól és kimerítően válaszolni kérdéseidre, mivel olyan sokszínű a játék annyi finomság/trükk van (talán éppen ez teszi megunhatatlanná 8) ). Ezeket igazából csak a táborban tudnád elsajátítani, vagy esetleg sokat jáccol pl. DamaGepyvel, vagy Vologyával esetleg másokkal (valsz Vologya készségesebb lesz, hiszen most ajánlgatta magát online versengésre…) akik sokat fognak magyarázni játék alatt (hozzátéve, h még ezek után is egy tábor még mindig nagyon sok új infot tartogat majd a számodra… :!: )

Néhány dologra azonban kitérnék (nem sorrenben):
Kevés lénnyel az elején… hát igen ez mindig rázós, de nem lehetetlen…általában a nem lövős egységekkel nem szokott gond lenni, (lövösöknél a Beholder, v. az upgradeje külön fun! :D ). Szerencsére a gép dinka ezért az íjász egységeket is viszonylag simán meg lehet verni, néhány csali íjász berakása elvonja az AI figyelmét miközben a többi egységgel odamegyünk pofaverésre…

Egy dolgot le kell szögezzünk a Heroesban NINCS SC-s értelemben vett RUSH!!! :!: Hiszen itt a lénytermelődés limitálva vagyon!! Itt maximum építkezési és fejlődési gyorsaságról beszélhetünk, azonban mivel egy multi meccset általában az nyer aki gyorsabb njincs értelme erről beszélni…

Miért lenne húzós Adler beszámolója, gyere el a táborba láthatsz durvább dolgokat is… (azért ezzel nem Adler teljesítményét akartam lehúzni!!! :wink: )

Csakhogy egy kicsit visszakanyarodjak a DW-hez, ezen a pályán véleményem szerint a leggyorsabb és egyben legjobb vár az (általam más pályákon egyáltalán nem preferált) INFERNO. Sőt mondok jobbat ezen a pályán nem szükséges felhúzni a Devilt!!! :idea: Elegendő elsőhéten felhúzni az Eftreeteket kastállyal, és elfoglalni az efreet dwellinget… majd harmadik hét első napján átmenni 20!! Efreet Sultánnal az ellenhez… Röviden ennyi…(igaz Petrus??? :lol: :lol: )

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 22 kedd, 16:42 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Köszönöm a segítséget!

Pár további kérdés fogalmazódott meg bennem, de persze az előző kérdésekre is várom a választ továbbra is!

Mit csinálsz 4-6 hőssel? Nem sok az? Nem csak lézengeni fog a nagy részük elég hamar?

Hogy miért a DW pályát kérdezem normálon? Azért mert tapasztalatlan vagyok. Ha ebben a fix szituációban megvilágítjátok nekem a részleteket, amiket (még) nem látok, majd én kérdezek még egy pár hasonló szitut, akkor előbb utóbb el fogok tudni kezdeni kombinálni új eseteket, más törvényszerűségeket - saját kútfőből.

Térjünk vissza a DW esetre, és a tippedhez, ami tökre érdekel!

- Tegyük fel, hogy velem játszol, és azt feltételezed, hogy begyakoroltam, és ezt fogom csinálni. Gondolom nem adod fel, csakmert a Te jó taktikád nyomom, hanem védekezel.

- Mit tennél, ha látod, hogy Inferno-t választok, és valószínűleg 20 efreet sultannal támadok?

- Mi a pontos build order (tudom, hogy sok mindentől függ, de én csak egy valószínű lehetőséget szeretnék látni). Különösen a varázslatok érdekelnek, és a másodlagos skillek. Milyen másodlagos skillekre mész, ha tudsz?

- Milyen egységeket veszel még? (3-ik hét elejéig)

- Milyen (engedélyezett/összes) hőst javasolsz ehhez?

- Az ellenfél milyen várral/hőssel a leggyengébb ez ellen? Melyikkel a legerősebb?

Köszi a segítséget, ha hiszed ha nem, de én így tudok tanulni, és már eddig is nagyon hasznos volt a segítségetek!

Különösképp az utolsó két kérdés érdekelne, de persze a többi is nagyon fontos.

Vologya-val már leveleztem, de ugy gondoltam, hogy nem zúdítom minden kíváncsiságom az ő nyakába egyedül, hanem itt többesben próbálok valamit összetanulni. Mindenesetre küldtem neki egy levelet, hogy azért nézze meg a topicot, ha van kedve.

Köszi még 1X!
SenSei


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 22 kedd, 16:54 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Még kiegészítő kérdések az Inferno/Efreet támadáshoz:

A Build order-t az Inferno részéről kérdezem (nem írtam, úgy tűnhet, hogy a másik félére vagyok kiv.).

Bemész az utópiába is? Szerintem 20 efreet sultan ide vagy oda, ha az ellen főhősével a castle-ban védekezik, nem tudod megverni... vagy igen? Hogyan?(ha nincs armag., persze)

Milyen más alternatív stratégiák vannak még?

Légyszíves írjatok le mindenképp minél több dolgot, ami egy single részben járatos emberke számára nem egyértelmű. POnt ezek a dolgok az érdekesek. Pl. efreet rush közben milyen artifact adó, harcolóhelyekre (pl utópia) mész be?

Üdv,
SenSei


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 22 kedd, 17:13 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

Inkább 5-7 hössel szoktam indulni (csak nagyon nyersanyag szegény pályán megyek 5-nél kevesebb hössel). Az elején a gyors nyersanyag összegyüjtéshez, majd késöbb csatárlánchoz (egységtovábbítás) kell a sok hös. Valamint egy-két hös mindig a föhös körül szaladgál, szedi össze a cuccost a lecsapott monsztrék mögül, ill. a lassú egységeket elszedik föhöstöl a nap végén, annak gyorsabb mozgása végett.

El kell mondjam ez csak egy lehetséges taktika a DW (igaz talán az egyik legjobb) Mindenesetre ha 3. hétre átjössz 20 Efreet-el, akkor
1. ügyes vagy
2. én megpróbálok gyorsabb lenni, vagy kitalálok más taktikát... :lol:
3. én még sosem adtam fel multimeccset... :wink:

Az építési sorrend adja magát, nyilván sorban az építési fát követve a lehetö legrövidebb úton a lvl7 monszterig. Mage Guild-et, ha van idö ez után a lehetö leggyorsabban húzom ameddig lehet... Másodlagos skill: a legfontosabbak: armorer, offense, logistics, wisdom, earth, air...

Általában csak a föcsatára veszem meg az összes sereget, addig csak a lehetö leggyorsabb legerösebb sereggel megyek (ez általában dragon).
A max. hösszám 8, de igazából pályafüggö (a DW-n elég 5-6). :D

Általábban (nem konkrétan a DW-n) a legjobb várak a Rampart és a Dungeon, pálya specifikusan lehet jó bármelyik. Általában a leggyengébb vár (még akkor is ha Manti, és Bogpista megharagszik rám :lol: ) a Fortress (a DW-n is).

Nemtom kihagytam-e vmit...

Minden további kérdésed a DW-vel kapcsolatban Petrus (vagy más DW-n nállam jártasabb emberke, pl. Adler, Gepy) tud kimerítöbben válaszolni, általános dolgokban én is szívesen segítek a továbbiakban is....

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nimbus 2005 feb. 22 kedd, 17:17-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 22 kedd, 17:15 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Hali!

Én nem vagyok egy nagy játékos, de szeretném leírni az én meglátásomat! Csak azért, hogy egy ilyet is megismerj!

Először mindig random beállítással ugrok neki egy térképnek!!! Nincs is annál élvezetesebb, amikor bármi jöhet és azzal kell nyerned amid van, nem pedig pölö a jól begyakorolt taktikáddal, amit régóta fejlesztesz!
Ha nagyon jó eredményt szeretnék felmutatni ez akkor is hasznos, mert nagyon sokat segít a pálya megismerésében! Tudni fogod mi hol van, hova érdemes benézni, stb. Szerintem a játékban sokkal jobb informálódni, mint az editorban! Úgy is lehet, de az olyan mittudomén; poénlelövős! Szerintem. :)

Miután ismered a dörgést, választhatsz magadnak az optimális győzelemhez várat, hőst, stb. és játszhatod azt ami az aktuális pályához a leginkább illő harcmodor! Ezt most olyan álltalános dologként írtam, mert a tárgyi pályát nem ismerem... (vagy csak így most nem emlékszem, hogy melyik az...) :roll:

Annyira egyedi lehet szinte bármelyik pálya, hogy nagyon nehéz általános taktikai húzásokat leírni. Van amikor az a jobb, ha tápolódsz mielőtt kitámadsz, van amikor egyből nekiindulsz és gyalulsz mindent! Van amikor fontosak a magasabb szintű varázslatok is, van amikor lényegtelen. Szerintem a hős választáson is nagyon sok múlik... Amikor hőst választasz meg tudod lesni milyen speckója van, érdemes - ha gyors győzelmet szeretnél - olyan hőst választani akinek valamilyen lényspeckója van, vagy offense, armorer képessége. (mint ahogy azt Bogpista korábban ecsetelte) Én nagyon szeretem a logistics speckójú hősöket is, mert így meg nagyon sokat tudsz majd mozogni! (ha castle-lal vagy ajánlom figyelmedbe Sir Mullichot!)

Lehet, hogy többet tudnék segíteni, ha tudnám melyik pályáról van szó... Nem tudom vannak-e külső dwellingek, ha igen milyenek, aranybánya, ellen milyen messzi van, könnyen a közeledbe tud-e férkőzni, terepen milyen szintű/mennyiségű lény van, stb.
De azért remélem ez a kis véleményalkotás is segített valamit!

Üdv: Laca

Ui: még valami; nálam bevállik általában: érdemes a magic guildot 2. szintre hozni mielőtt a hódításnak nekiindulsz! Az első- második szinten sok nagyon hasznos varázslat lehet (bless, haste, slow, lightning bolt, blind, stb., hogy csak a leggyakoribbakat említsem) és ugye ezek megtanulásához még nem kell wisdom, tehát egy kazdő harcosnak is simán mennek!

és még egy: ha nincs minden várral tapasztalatod próbáld ki a többit is! megéri! sok-sok érdekes dolgot találsz majd! Meg aztán jó tudni, hogy az ellen milyen is lehet még...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 22 kedd, 18:55 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Hi!

A pálya Desert War (DW), csak a konkrét példa kedvéért...

- Mennyire mész rá eközben a pénzre? Felépíted legalább az 1000-t adó városházát :?:

- A hősöket milyen gyorsan veszed fel? Mindjárt az elején? Azért kell 5-6 hős a DW-re, mert ennyi kell az egységtovábbító lánchoz :?:

- Inferno-val melyik hőst válasszam :?:

- Milyen alternatív stratégiák vannak még? Én pl a Kyre/Rampart párost kedvelem... tipp hozzájuk :?:

- jól gondolom-e, hogy pl DW-n ha két azonos várat kapok, akkor jobb kivárni, pláne ha pl towerrel vagyok (varázsépület építés, egységek miatt); míg ha két különbözőt, akkor egyáltalán nem olyan jó kivárni :?:


Üdv, SenSei


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 23 szer., 11:32 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

Elsö héten no pénzes épület (nem fér bele az idöbe), második héten Capitol. A Capitol abban az esetben megéri, ha legalább a 4. hét elsö napjáig tart a meccs (80%-ban).

Elsö nap az összes hös, csak szükség esetén veszek további höst késöbb... Azt h mire kellenek a hösök már leírtam...

Infernonál általában Pyrre a nyerö mivel rögtön logisticsel indul. A DW azonban jobb lehet Rashka...

Egy pár dolgot azonban le kell kössünk... multiban vannak iratlan szabályok:
- no logistics-es hös
- no 4th spell (ill. animates) hös
- no red rush, azaz nem lehet a pirossal a hét elsö napján támadni, csak akkor, ha nem vetted meg a heti szaporulatot
- nincs hit&run, azaz ha az adott körben már varázsoltál meg kell várjad míg a másik is varázsol (kivéve ha az ellene meghal :D ), és csak utána menekülhecc el
Biztosan kihagytam párat (ami nekem már triviális... :D ), de ezek a legfontosabbak.

Egyébként általában az én kedvenc párosításom (amint ezt már számtalanszor leírtam...) RAMPART-MEPHALA!!!! :twisted:

utsó kérdésedre csak annyit, aki kivár általában meghal... :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 23 szer., 17:17 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Hi!

- Logistic másodlagos skillű hős is tiltott, vagy csak amelyiknek a speckója is logistic?

- Hogyan növelik az egység specialitású hősök az egység skilljeit? Van valami képlet erre?

- No hit&run azt jelenti, hogy az efreet armaggedon kombó nem ér? Ha kivárok, akkor az ellen nem csak varázsolni fog, hanem ütni is, nemde - hiszen ekkor az efreetek jönnek majd utoljára...

- Miért hal meg aki kivár? Teszem azt van két towerem. Megvárom míg lesz mindkettőben full varázslat, és addig csak tápolok a hőssel, majd ha támadsz, akkor várból védekezem, az miért nem jó?

- A 3 hét - 20 efreet sultan taktikhoz minimálisan/ajánlott szintű mage guild? Mik a kulcsvarázslatok? Ostrom esetén hogy nyírjam ki?

Köszönöm,
SenSei


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 23 szer., 18:13 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

1. Ha nem volt egyértelmü az elözö hsz-emböl, akkor: No Kyrre, Dessa, Gunnar, viszont lehet Pyrre...

2. Damagepy a képletek mestere...

3. Az efreet armaggeddon kombó ér, csak meg kell várjad míg az ellen is varázsol az adott körben... (jah most jövök rá általában nem is engedélyezett varázslat az arma :lol: , jah és hasolnóléppen nem engedélyezett a dimdoor és a fly :!: )

4. Ezt most inkább nem kommentálom... :roll:

5. Hát második szint nem árt... Nyilván lehetöség szerint elkerülendö az ostrom... Viszont ha az ellen bemegy a várába, nyugodtan tápolj fel az ö fejlesztöiben, majd utánna ostromolj... (azért arra nem árt figyelni, hogy ne kerüljön hét elönybe... :wink: )

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 23 szer., 19:07 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Sziasztok!

Minden hős más-más skill-ekre "érzékeny".
Hogy egy hős hogy fejlődik az a pálya elindításánál dől el,
ergo ha nem olyan skill-t kapsz - legyen elsődleges vagy akár
másodlagos -amit akarsz, azon a betöltés nem segít.
Ha vki kíváncsi rá hogy működik az nézzen bele a H2
leírásokba, sajnos H3-ban nincs meg nekem.

http://heroes.hardwired.hu/heroes2/leir ... hp?altip=3

Üdv:
Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 24 csüt., 9:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Hi!

Nimbus, manticore, Laca, Bogpista: köszi a segítséget!

Várom a többiek véleményét is!

Egy technikai kérdés: a zone-on minden game jelsóval védett, és nem nagyon sikerült megtudniu egy pass-t sem, holott úgy tűnt többen is csak úgy várnak valakire, bárkire... valamit én csináltam rosszul?

Ki mikor lesz fenn a zone-on péntek/szombat-on?

Üdv,
SenSei


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 24 csüt., 9:56 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
SenSei írta:
Egy technikai kérdés: a zone-on minden game jelsóval védett, és nem nagyon sikerült megtudniu egy pass-t sem, holott úgy tűnt többen is csak úgy várnak valakire, bárkire... valamit én csináltam rosszul?

Szia!

A zone-on a gamék általában jelszóval védettek. Ilyenkor meg kell kérdezni az asztal létrehozóját, hogy te jó leszel-e ellenfélnek, vagy vár valakire stb. Vagy hirdetheted magad a közösbe, hogy játszani szeretnél, előbb utóbb jelentkezik delikvens. A ToH-on regisztrálva vagy? Ha nem akkor katt ide: http://www.toheroes.com/newplayer04.asp A ToH-on történik (www.toheroes.com) a játékok lejegyzése, reportolása. A játék előtt általában leinformáljátok egymást, hogy mi a nevetek a tohon (handle). A játék végeztével pedig reportot kell küldeni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 24 csüt., 13:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Anélkül, hogy a toh-on regisztrálva lennék szóba sem állnak?

Nagyon kezdőnek érzem még magam egy ilyen kompetícióhoz...

Üdv,
SenSei


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 24 csüt., 13:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
SenSei írta:
Anélkül, hogy a toh-on regisztrálva lennék szóba sem állnak?

Nagyon kezdőnek érzem még magam egy ilyen kompetícióhoz...

Üdv,
SenSei


Szia!

Bizony a legtöbben addig nem kezdenek el játszani, míg le nem ellenőrizték, hogy a név amit megadsz létezik. De ezzel nincs is semmi baj, hiszen az emberek egyik tulajdonsága az egészséges versenyszellem és jó látni, hogy nő a pontod (vagy éppen csökken) a szisztemben. Nem hiszem, hogy túlontúl kezdő vagy hozzá. Ki kell próbálni. Ha csak beszélünk róla, az nem ugyanaz, mintha gyakorolnánk. Próbálkozz játszani, de ne kedvetlenedj el ha esetleg veszítesz. Próbálkozhatsz magyarok ellen is, én pl. lehet ráérek szombaton játszani. De mások is szoktak lenni a zone-on. Úgyhogy csak hajrá! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 24 csüt., 14:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Hello Sen sei!

Köv hét szombaton vagy Pénteken én szívesen játszom veled, egy funt. Azt majd segíthetek pár dologban, ha tudok, habár annyira azért én sem vagyok jó, de arra talán megfelelek, hogy az alapokban segítsek.

Üdv:Ssth!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 47 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség