Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 409 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 11 szomb., 9:15 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 10 kedd, 14:15
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Hogyan lehetne változtatni azon, hogy a Win7 32bit-es oprendszeren a SoDra telepített Wog ne fagyjon egy pár perc után?

_________________
"Nothing is true, everything is permitted."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 11 szomb., 9:25 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Kompatibilitás winXP-re?

Mert én Win7 64-et használok és nincs baja a woG-nak

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 11 szomb., 13:30 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 28 pén., 14:48
Hozzászólások: 150
Tartózkodási hely: Debrecen
Helmar írta:
Hogyan lehetne változtatni azon, hogy a Win7 32bit-es oprendszeren a SoDra telepített Wog ne fagyjon egy pár perc után?


Sziasztok,

Én nem tudom mi köze lenne a játéknak az oprendszerhez vagy annak fajtájához. El is mondom miért.
Én még valamikor nagyon nagyon régen szerintem simán van 8 éve is hogy utoljára telepítettem a heroes 3-at. Azóta a "d" particiómon van folyamtatosan. Azóta nem 1-2 oprendszert használtam meg telepítettem már a "c" meghajtóra sőt volt hogy wincsit cseréltem nagyobbra (amin a játék is volt korábban telepítve). Volt közte winxp 32 bit, volt winxp 64 bit volt win 7 32 és 64 bit is. A játékot soha nem telepítettem újra a "d" meghajtón mert átvészeli a win telepítését(és még a wincsi cserét is), azaz úgy néz ki semmi lényegi dolgot nem másol a c-re. Max a regisztribe kell bejegyzés a játéknak mert win telepítés után újra lejátsza a kezdeti dolgokat 1x, mert akkor úgy érzékeli hogy ez egy újonnan telepített játék, mert a regisztriben gondolom .
Éppen ezért egy korábban jól működő heroes 3-ból simán lehet egy tömörített fájt csinálni az installálgatás helyett. Nekem van egy ilyen ami a h3 comlettet tartalmazza és van egy ami a h3 complett + wog 3.57f et tartalmazza. Ezen felül ha valaki valamit "hekkelni" akar ezen felül a játékba (valamilyen modot beletenni), akkkor arra egy új könyvtárat nyit az ember és oda bemásolja az alapokat és majd azt a plusz dolgot amit hozzá akar rakni az ember. Így az alap jól működő játék sosem fog elromlani viszont az új dolgokat ki kelhet próbálni mindenféle kockázat nélkül. Gondolok itt pl He HOTA-ra. Évek óta így megy nálam és tökéletesen működik akár a h3 complett, akár a wog akár a hota.

_________________
Udv:
LacUS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 11 szomb., 14:56 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
A régebbi játékokat az új op rendszerek nem mindig viszik rendesen.
Lásd például az imperium galactica-t. Xp-n sem fut, de Win98-on még el fut :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 17 pén., 0:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Pár letölthető érdekesség: http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=764


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 24 pén., 22:20 
Avatar

Csatlakozott: 2014 jan. 03 pén., 2:07
Hozzászólások: 706
Tartózkodási hely: Érd
sziasztok!
lehet hogy ezt rossz helyre írom, de ha nincsen wog-om a h3 completére fellehet telepíteni az Era II-t?

_________________
Hungarian "The Terrible"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: WOG (2) - ÚJRA
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 19 kedd, 21:01 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Hali!

Van valami hír a wog 3.59f-ről? Vagy már leállt a projekt?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: WOG (2) - ÚJRA
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 18 pén., 21:34 

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 11:25
Hozzászólások: 36
Udv,
szeretnem vegre kiprobalni a WoG-ot ennyi ev utan :D Melyik verziot erdemes letolteni? Talaltam egy Wog 3.58f+ERA II verziot. Ez a legutobbi avagy van masik, jobb, stabilabb stb? Az sem vilagos, hogy mi is az ERA pontosan, milyen extrakat ad a jatekhoz? Vagy ez csak a moddoloknak, scripteloknek ujabb platform? Elore is koszi a valaszokat!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: WOG (2) - ÚJRA
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 19 szomb., 7:00 
Avatar

Csatlakozott: 2015 ápr. 29 szer., 13:15
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Az ERA II játékos szempontból legegyszerűbben a WoG legfrissebb verziójaként határozható meg, bár inkább egy modkezelő/indító cucc és még annál is többet tud. Tartalmazza a WoG-ot era-mod formájában, teljesen érintetlenül hagyja az alapjátékot. Tehát ott a heroes3exe ami elindítja a sod-ot, és ott egy eraexe ami elindítja a wogot. Sokkal praktikusabbnak találtam a natúr wognál, már telepítésnél látszik hogy az era csiszoltabban működik. Akit más modok is érdekelnek, annak pláne célszerű, mert minden kisebb-nagyobb mod működik vele (sőt, többségüket kimondottan ehhez tervezték). Ezeken kívül tartalmaz modolási eszközöket és dokumentációt meg satöbbiket. Egyéb modok közül én minimum a WoG Revised nevűt ajánlom, ami amellett hogy tartalmaz néhány új funkciót, kijavít néhány régi gliccset.

Ha a wog-ot akarod kipróbálni, vigyázz a beállításaival. Van benne sok hasznos vagy érdekes dolog, de akadnak hülyeségek is, és sokuk nem kívánatos pepecselést eredményez, vagy egyenesen tönreteszi a hagyományos pályák játszhatóságát. Tehát jobb ha mindent kikapcsolsz, gondosan átolvasod mindet; és ami kell, vagy nem világos és szeretnéd kipróbálni, azt visszakapcsolod. Különféle beállítások egyéni neveken elmenthetők és betölthetők, illetve a "gyári" is bármikor visszaállítható.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 409 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség