Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 452 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 14 csüt., 22:33 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Nabunaid írta:
Köszi az infót!

Hát ez a Lidérc érintése tényleg jó hír, anno a demóval sokat csatáztam, és akkor bizony még mellé kellett lépni annak akit meg akartam érinteni. Akkor nem hiába volt a sok panasz hivatalos fórumon! :roll:

Két napja folyik egy multiparti, haver dungeonnal van én pedig academyvel. Azt a kék fejű, vörös szakállú hőst választottam, mert már eleve van egy spec. magic mirror képessége, plusz felvettem a luckot, hogy a másik magic mirrort képességet is megkaphassam. Remélem működik majd a végső összecsapásban és ezt nem veszi le rólam a hőse mágia ellenállást semlegesítő képessége.

Az arkangyalos témához: az utolsó multi játékban 13 arkangyalom 8 db. paladint támasztott vissza! Én is keveselltem...


Sajnos a szerencsén belülit lecsökkenti, de a mágikus tükör műxik rendesen. Ez az egyetlen fegyvere a varázslónak a boszorkány mester ellen. :twisted: Látom nem vagyok egyedűl azzal, hogy a lidérc spéci támadása után nem lehet ugyanannyi lényt feltámasztani semmivel! :D

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 15 pén., 9:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Azt viszont nem tagadta senki, viszont még nem sűrűn lett kipróbálva! Éy pl. arkot akkor láttam 1x feltámysztani, mikor jött ütött valami, s utána jött, s a visszakézből levert lényeket feltámasztotta! Egyéb esetben nem jutot el odáig, hogy legyen lehetősége rá, főként nekróval! :lol: :lol:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 16 szomb., 10:37 
Avatar

Csatlakozott: 2005 júl. 08 pén., 19:21
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Paks
Bocsánat, azt nem tettem hozzá, hogy a 13 arkangyal mikor 8 paladint támasztott fel, akkor a Sylvan ellen csatáztam! Így a lidérc "dezintegráló" képességét még nem tapasztaltam, de jó ötletnek tartom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 16 szomb., 10:52 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Kipróbáltam mégegyszer, úgy hogy fölraktam az 1.4-es javítást és láss csodát! Az arkangyi és a hős is maradéktalanul föltámaszt mindenkit a lidércel szemben is! Lehet, hogy ez egy bug volt? :shock: Hmm, nekem annak tűnt! De azt hozzáteszem, hogy ezuttal is a gép volt a haven-nel és én nekróval.

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 19 kedd, 20:12 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
A haven-nél a kiképzés képességet kihasználva kipróbáltam egyet s mást. Annyi íjászt meg paladint képeztem, hogy dunát lehetett velük rekeszteni! :D A sok íjász csak úgy szedte a lvl 6-7 lényeket akik közelmerészkedtek, a sok paladin-nak meg nem nagyon volt ellenfele! Még inkvizítorból képeztem sokat és 2-3 csoportba szedtem. Leginkább csak a endurance (kitartás) varit használtam vele. Ez a képzés annyira jó, hogy nem egy játékban fel sem húzzom a griff és az angyal lakó helyeit, mert nem volt rájuk nagy szükség (időnként még kicsi se :) )!

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 19 kedd, 20:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Utrkij Yuzsulaw írta:
A haven-nél a kiképzés képességet kihasználva kipróbáltam egyet s mást. Annyi íjászt meg paladint képeztem, hogy dunát lehetett velük rekeszteni! :D A sok íjász csak úgy szedte a lvl 6-7 lényeket akik közelmerészkedtek, a sok paladin-nak meg nem nagyon volt ellenfele! Még inkvizítorból képeztem sokat és 2-3 csoportba szedtem. Leginkább csak a endurance (kitartás) varit használtam vele. Ez a képzés annyira jó, hogy nem egy játékban fel sem húzzom a griff és az angyal lakó helyeit, mert nem volt rájuk nagy szükség (időnként még kicsi se :) )!


Igen, a kiképzéses dolog igencsak jó, de eléggé pénzigényes, tehát nem biztos hogy gazdaságos! Íjjászokig ok a dolog, az tény és való,hogy hetente 68 marksman brutális mennyiség! :lol: :lol: Viszont én inkább griffet húzok, s lvl.3-5-6-7-et nem! :P Na jó, 5-t még igen!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 19 kedd, 23:14 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Ezt most nem értem! Tehát adva van a paraszt, mert az ált.-ban meg van, aztán íjász, griff, pap és kész? A többit fel sem húzod? Vagy csak én értem rosszul? :roll: Tudomásom szerint ahhoz hogy pl. papot képezzünk kell a kardos emberke és a pap lakóhelye is. Tehát pl. paladin-t nem is használsz? :roll:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 20 szer., 10:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Mivel Havenes múltal nem nagyon rendelkezem, csak a kapány idejéig voltam egyenlőre vele, ezért állítottam eztete! egyébként biztos húnák, de elég későn, egyenlőre a grifekkel nagyo jól tudtam haladni ( 78 gremilin vs 3 griff lvl 1 Irina :arrow: 1 griff mert benéztem egy menetet, s rossz helyre szált a kismadár :) vagy lehetne mondani 22 Imperial vs 70 Succubus F. veszteség nélkül, bár ott volt ballista is 3 lövés exp. War Machine, 12A/D :lol: ) A lényeg az, hogy még vizsgálni akarom majd az a fajt is, most egyenlőre a Sylvanra kell ráspecializálódnom kötelezően! :D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 20 szer., 10:22 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Azt hogy 2-3 griffel le lehet verni hordányi lövészt meg alacsony szintű egységeket veszteség nélkül az nekem sem újdonság. Egyébként várvédelemnél azt szoktam csinálni, ha az ellennek nincs nagy hadereje, akkor csupán a birodalmi griffekkel meg lehet nyerni az ostromot, mindig a falakon belül egy üres területre teszem a griffet és nem tudják még csak sebezni se. :D Ehhez hozzá tartozik, hogy a griffnek nem árt egy kis kezdemény növelő tárgy (persze a hősön keresztűl), vari meg ilyenek... !

Te is kísérletezgetsz, az tök jó én már 3 hónapja úgy játszom, bár nekem csak a sylvan van hátra, hogy jobban megismerjem. :)

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 20 szer., 13:22 
Avatar

Csatlakozott: 2006 nov. 27 hétf., 14:42
Hozzászólások: 14
Utrkij Yuzsulaw írta:
Azt hogy 2-3 griffel le lehet verni hordányi lövészt meg alacsony szintű egységeket veszteség nélkül az nekem sem újdonság. Egyébként várvédelemnél azt szoktam csinálni, ha az ellennek nincs nagy hadereje, akkor csupán a birodalmi griffekkel meg lehet nyerni az ostromot, mindig a falakon belül egy üres területre teszem a griffet és nem tudják még csak sebezni se. :D Ehhez hozzá tartozik, hogy a griffnek nem árt egy kis kezdemény növelő tárgy (persze a hősön keresztűl), vari meg ilyenek... !

Te is kísérletezgetsz, az tök jó én már 3 hónapja úgy játszom, bár nekem csak a sylvan van hátra, hogy jobban megismerjem. :)

Hello!
Kár, hogy a sylvant nem ismerted meg még jobban, mert mondhatnál jó taktikát nagy és fejlett seregű sylvan vs. sylvanra! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 20 szer., 13:30 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
koy írta:
Utrkij Yuzsulaw írta:
Azt hogy 2-3 griffel le lehet verni hordányi lövészt meg alacsony szintű egységeket veszteség nélkül az nekem sem újdonság. Egyébként várvédelemnél azt szoktam csinálni, ha az ellennek nincs nagy hadereje, akkor csupán a birodalmi griffekkel meg lehet nyerni az ostromot, mindig a falakon belül egy üres területre teszem a griffet és nem tudják még csak sebezni se. :D Ehhez hozzá tartozik, hogy a griffnek nem árt egy kis kezdemény növelő tárgy (persze a hősön keresztűl), vari meg ilyenek... !

Te is kísérletezgetsz, az tök jó én már 3 hónapja úgy játszom, bár nekem csak a sylvan van hátra, hogy jobban megismerjem. :)

Hello!
Kár, hogy a sylvant nem ismerted meg még jobban, mert mondhatnál jó taktikát nagy és fejlett seregű sylvan vs. sylvanra! :wink:


Azt azért nem mondtam hogy nincs jó taktikám sylvannal, csak még nem ismerem igazán! :wink: Az előző oldalakon kettő trükköt is mondtam velük kapcsolatban nézd vissza és láss csodát! :D

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 20 szer., 19:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
A Sylvan vs Sylvan taktikák specialitásoktól és érzékektől függ! Nyomtam már hasonló erejű csatákat, ahhol a hasonló képességű hősöknél is volt egetrengető különbség! Pl 90 Silver Uni. nem vett be csak 18-at, míg amaz 12 visszakézből luckal 12-t! :D Elárulom Ythlin volt a 30 Uni mögött, lvlv 15-16 fele! :lol:

De íme egy talán ámító csata! 10 Tündér vs 39 Archlich! A tündérek elsöpörték a licheket, s 1 maradt is belőlük! Tippek taktikára?? :lol: :lol: Magicekből csak Animate Dead és Ice Boltra lehet gondolni, 7-es power erejéig! :P

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 21 csüt., 8:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 nov. 27 hétf., 14:42
Hozzászólások: 14
Jou írta:
A Sylvan vs Sylvan taktikák specialitásoktól és érzékektől függ! Nyomtam már hasonló erejű csatákat, ahhol a hasonló képességű hősöknél is volt egetrengető különbség! Pl 90 Silver Uni. nem vett be csak 18-at, míg amaz 12 visszakézből luckal 12-t! :D Elárulom Ythlin volt a 30 Uni mögött, lvlv 15-16 fele! :lol:

De íme egy talán ámító csata! 10 Tündér vs 39 Archlich! A tündérek elsöpörték a licheket, s 1 maradt is belőlük! Tippek taktikára?? :lol: :lol: Magicekből csak Animate Dead és Ice Boltra lehet gondolni, 7-es power erejéig! :P

A hasonló erők fer küzdelmére egy példa: 170 Treant-ot támadtam meg 210 Treant-tal, 6 smaragd sárkánnyal, 170 szarvas démonnal és néha meglövöldöztem őket vagy 500 mester íjásszal és minő véletlen a csatát elbuktam úgy, hogy minden egységem meghalt és a gép vígan rohangált 100 (ejtsd:SZÁZ!!!) Treanttal :evil:
Olvastam itt valakitől, hogy tök fölösleges a taktikázás egy kisstílűen csaló MI ellen... mélyen egyet értek :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 21 csüt., 9:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 nov. 27 hétf., 14:42
Hozzászólások: 14
Még egy kérdés: a Fantom forces varázslattal létrehozott teremtmények egy ütéstől meghalnak, vagy ez egy újabb MI gyöngyszem :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 21 csüt., 9:10 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
A varázslatok leírását idézem:

Phantom Forces – Fantom erők
Típus: kettőzés
Költség: 6
Hatás: Megkettőzi a kiválasztott saját egységet. A fantom egység ugyanazokkal az értékekkel rendelkezik, mint az eredeti, de rögtön eltűnik, ha megtámadják. A Testetlenség képességének birtoklása 50% esélyt ad rá, hogy a másolat elkerülje a sebzést.

Cat

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 21 csüt., 11:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 nov. 27 hétf., 14:42
Hozzászólások: 14
cat írta:
A varázslatok leírását idézem:

Phantom Forces – Fantom erők
Típus: kettőzés
Költség: 6
Hatás: Megkettőzi a kiválasztott saját egységet. A fantom egység ugyanazokkal az értékekkel rendelkezik, mint az eredeti, de rögtön eltűnik, ha megtámadják. A Testetlenség képességének birtoklása 50% esélyt ad rá, hogy a másolat elkerülje a sebzést.

Cat

Köszönöm, ez az 50% esély rémlett, de ezek szerint elkerülte a figyelmemet a támadásos dolog :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 21 csüt., 11:50 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
A hasonló erők fer küzdelmére egy példa: 170 Treant-ot támadtam meg 210 Treant-tal, 6 smaragd sárkánnyal, 170 szarvas démonnal és néha meglövöldöztem őket vagy 500 mester íjásszal és minő véletlen a csatát elbuktam úgy, hogy minden egységem meghalt és a gép vígan rohangált 100 (ejtsd:SZÁZ!!!) Treanttal :evil:
Olvastam itt valakitől, hogy tök fölösleges a taktikázás egy kisstílűen csaló MI ellen... mélyen egyet értek :cry:[/quote]

Nem igazán értem, hogy mitől csalna a gép? Én speciel úgy vettem észre, hogy több nyersivel kezd mint mi, de ettől még nagyon ratyi az MI. Többször röhögök magamban, hogy elmegy az egy paraszt által védett váraim mellett és meg se támadja! Túlerőben lévő seregével meg sokszor visszavonul és csak a várában tudok mindig megütközni vele! :evil:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 21 csüt., 12:14 
Avatar

Csatlakozott: 2006 nov. 27 hétf., 14:42
Hozzászólások: 14
Utrkij Yuzsulaw írta:
A hasonló erők fer küzdelmére egy példa: 170 Treant-ot támadtam meg 210 Treant-tal, 6 smaragd sárkánnyal, 170 szarvas démonnal és néha meglövöldöztem őket vagy 500 mester íjásszal és minő véletlen a csatát elbuktam úgy, hogy minden egységem meghalt és a gép vígan rohangált 100 (ejtsd:SZÁZ!!!) Treanttal :evil:
Olvastam itt valakitől, hogy tök fölösleges a taktikázás egy kisstílűen csaló MI ellen... mélyen egyet értek :cry:


Nem igazán értem, hogy mitől csalna a gép? Én speciel úgy vettem észre, hogy több nyersivel kezd mint mi, de ettől még nagyon ratyi az MI. Többször röhögök magamban, hogy elmegy az egy paraszt által védett váraim mellett és meg se támadja! Túlerőben lévő seregével meg sokszor visszavonul és csak a várában tudok mindig megütközni vele! :evil:[/quote]

Igen ez mind rendben van és ezeket én is megtapasztaltam és igazad van. Viszont egy harcon belüli események VÉLETLEN alakulásáról beszéltem, amikor ő maximumot sebez én alig, nem lassítja le a varázslat és még sorolhatnám (szerencse: tuti az erős egységem kap bad moralt, hogy kimaradjon...) :evil:
Ennek ellenére tényleg ratyi az MI, egyébként az MI hiányosságait szokás játékfejlesztőknél ilyen apró csaláskákkal eltakargatni :evil:
Az egyszeri játékos meg csodálkozik, hogy jó nehéz a játék, holott csak átvágják! :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 21 csüt., 15:35 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Ez a 2 hasonlat nem fedi egymást, mert az MI 39 Archliche pergett be az én 10 Spriteomtól! :D Hacsalt, ha nem, megnyertem a csatát!

Ami meg a Bad Morált, és Bad Luckot illeti, Murphy (remélem jól irtam) törvénye mindig igaz, ezért nem kell 0 alá vinni mindkét értéket, s nincs semmi gáz! Ami Pedig a 170 fát illeti, nemtom hogy scsináltad, de én kihoztam azt, hogy 64 fa 1-et se cspot le az én fámból! És csak +6 Def-et kell még képzelni a fára! Szóval 500 MAster Hunter (remélem az volt) csodálkozom, hogy nem végeztél vele! :shock: Csak nem folyton bad morálozott?? (A démon sokat ront a morálon ott, csak szólok! :lol: )

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 21 csüt., 16:02 
Avatar

Csatlakozott: 2006 nov. 27 hétf., 14:42
Hozzászólások: 14
Jou írta:
Ez a 2 hasonlat nem fedi egymást, mert az MI 39 Archliche pergett be az én 10 Spriteomtól! :D Hacsalt, ha nem, megnyertem a csatát!

Ami meg a Bad Morált, és Bad Luckot illeti, Murphy (remélem jól irtam) törvénye mindig igaz, ezért nem kell 0 alá vinni mindkét értéket, s nincs semmi gáz! Ami Pedig a 170 fát illeti, nemtom hogy scsináltad, de én kihoztam azt, hogy 64 fa 1-et se cspot le az én fámból! És csak +6 Def-et kell még képzelni a fára! Szóval 500 MAster Hunter (remélem az volt) csodálkozom, hogy nem végeztél vele! :shock: Csak nem folyton bad morálozott?? (A démon sokat ront a morálon ott, csak szólok! :lol: )

Kösz!
Hát ezt a 170 fát rendesen benéztem az biztos-van hova fejlődnöm :roll: -, arra már én is gondoltam, hogy kicserélem a démonokat sprite-okra és úgy próbálom meg legyűrni... hátha nem lesz több rossszmorál :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 452 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség