Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 452 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 17 pén., 18:17 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Dungeon-nal játszva érdemes néha az attack és defense skillek megszerzésére törekedni és azokon belül is a haste és az endurance varázslatok elérésére törekedni. Manahiányban nagyon hatásosak mivel ingyenesen süthetjük el őket és a magas power miatt a tartósságuk is hosszú.
Egy Inferno-s tippem is van. Velük érdemes arra az izére menni (magyarul sztem pokoli égés lehet v. vmi ilyesmi). és az avval kapcsolatos cuccokra menni. Nagy seregeknél a plusz tűzsebzés igen csak pusztít. A Sorcery-ben meg arra a képességre is érdemes menni amitől a holttestek az elemésztéskor felrobbanak.

Egy kérdésem is lenne hátha vki segít. A varázslóknál a Ballistics-en belül mér nem műxik az a képesség amitől az ellen egyik harcigépe a miénk lesz? Milyen feltétel(ek)nek kell még lennie ahhoz, hogy működjön?

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 17 pén., 18:23 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
a dungeon a leggyengébb vár a heroes 5ben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 17 pén., 18:51 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Dougal írta:
a dungeon a leggyengébb vár a heroes 5ben.


Mondjuk inkább azt, hogy nem a legerősebb. Tényleg igaz az, tapasztaltam is, hogy a hősök alacsony defense skill-je miatt az egységek hullanak mint a legyek, de ezek a hősök ezt bőven ellensúlyozzák a nagy sebzésű támadóvarázslataikkal.

Gyengének tartanád-e akkor, ha csak destructive magic, sorcery, és a faji ismeretek vannak meg neki de maximálisan fejlesztve? Még a haven frakcióval is időnként nehéz a játék ellenük, talán az academy az ami ellen gyengék a magic mirror képesség miatt, de ezt is meg lehet oldani. A magas attack skill miatt az egységek jókat sebeznek. A hydra szerintem az egyik legjobban használható 5. szintű egység 100-on felüli hp-val, gyógyulás körönként, meg mindenkit támad aki körülveszi, a BLACK DRAGON a legerősebb 7. szintű egység a játékban, a grim raider elég durva a defense csökknető képességével (6.-7. szintű egységeket is megszettem már vele rendesen) és még ott van az a gyíkmarás képessége (nem tom pontosan, hogy mi a magyar neve). Ilyen egységekkel fel lehet venni a versenyt bárkivel, ha jól is irányítjuk őket.

Ezek után nehéz rá vágni a dungeon-ra azt a jelzőt, hogy "a leggyengébbek".

Meg szerintem nincs olyan hogy leggyengébb vagy legerősebb, inkább attól függ ez, hogy ki, mivel tud hatékonyan játszani! :wink:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 17 pén., 21:45 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Utrkij Yuzsulaw írta:
Dougal írta:
a dungeon a leggyengébb vár a heroes 5ben.


Mondjuk inkább azt, hogy nem a legerősebb. Tényleg igaz az, tapasztaltam is, hogy a hősök alacsony defense skill-je miatt az egységek hullanak mint a legyek, de ezek a hősök ezt bőven ellensúlyozzák a nagy sebzésű támadóvarázslataikkal.

Gyengének tartanád-e akkor, ha csak destructive magic, sorcery, és a faji ismeretek vannak meg neki de maximálisan fejlesztve? Még a haven frakcióval is időnként nehéz a játék ellenük, talán az academy az ami ellen gyengék a magic mirror képesség miatt, de ezt is meg lehet oldani. A magas attack skill miatt az egységek jókat sebeznek. A hydra szerintem az egyik legjobban használható 5. szintű egység 100-on felüli hp-val, gyógyulás körönként, meg mindenkit támad aki körülveszi, a BLACK DRAGON a legerősebb 7. szintű egység a játékban, a grim raider elég durva a defense csökknető képességével (6.-7. szintű egységeket is megszettem már vele rendesen) és még ott van az a gyíkmarás képessége (nem tom pontosan, hogy mi a magyar neve). Ilyen egységekkel fel lehet venni a versenyt bárkivel, ha jól is irányítjuk őket.

Ezek után nehéz rá vágni a dungeon-ra azt a jelzőt, hogy "a leggyengébbek".

Meg szerintem nincs olyan hogy leggyengébb vagy legerősebb, inkább attól függ ez, hogy ki, mivel tud hatékonyan játszani! :wink:


Köhöm, köhöm: a dungeonnal nagyon kicsi a heti szapulata, kevés a védelem és a mana, és az épületek sokba kerülnek. Ők a leggyengébbek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 17 pén., 22:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
Hát az a helyzet hogy a kicsi populációt egyensúlyozza a lények minősége, azaz mindegyik szinten erősebbett találunk mint bármelyik más frakcióban.A Dungeon igen is erős, csak tudni kell vele játszani bár én azt vallom, hogy a H5-ban mindig az a legerősebb épp akivel vagyok. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 17 pén., 22:47 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Ha a szaporulatott nézük akkor csak az 1. és 2. szintű lényének a szaporulata a legkissebb, nem véletlenül, viszont ilyen alapon akkor a nekro a legjobb, mert neki meg a 7. szintű lényének +3 a heti szaporulata, de ez nevetséges... :lol: egy várnál az számít szerintem a heroes V-ben, hogy az egységek mennyire egészitík ki egymást pl. haven-nél a squire védi a közelében levőket a távolsági támadásoktól, vagy a silver unicorn aurája védi a társait a varázslatoktól (ha védi :) ).

Azért hogy ON is legyen: academy-nél ha van teleport vari, a mágusra használjuk. Ez ugy jön ki a legjobban hogy az ellen lép, hőssel teleport a mágusra úgy hogy amikor a mágus jön, a lehető legtöbb egységet támadjuk majd sima lövésével. Dungeon-nál is jól jön a teleport a deep hydra-ra (főleg várak ostrománál).

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 24 pén., 13:37 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Haven-nél a hősöknek szerezzük be a light magic mellé a dark magic-et is. A dark magic-ben a master of curses, fallen knight vmint master of pains képeségeket kiválsztava bénítsukaz ellent amennyire csak lehet, ezalatt saját egységeinket meg feltápoljuk. Értelemszerűen a mínusz morál miatt először prayer-t kell nyomni és csak utána jöjjön a tömeges áldásos-rontás. Nagyon kemények így a lovagok tapasztalataim szerint, csak nekro ellen nem működik.

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 28 kedd, 17:41 

Csatlakozott: 2006 jan. 30 hétf., 9:47
Hozzászólások: 115
Dougal írta:

Köhöm, köhöm: a dungeonnal nagyon kicsi a heti szapulata, kevés a védelem és a mana, és az épületek sokba kerülnek. Ők a leggyengébbek.


Erre is van ám megoldás, taktikának is beillik akár. Én azt szoktam csinálni, hogy az amúgy is szinte használhatatlan minotauruszokat minden héten beáldozom az oltáron, ezzel növelve az igencsak halálos Blood Fury-k heti szaporulatát. Hasonló módon a csatlakozott lényeket is beáldozva általában +3-+4 heti szporulatot elég hamar össze lehet szedni a vérfúriákra. Ha Attack-kal és Tactics képességgel kombinálod, nagyon csúnya meglepetéseket lehet velük okozni. Mire az ellenség magához tér, a ranged attackerjeinek általában már lőttek is... :lol:

_________________
Father, forgive them.
They don't know what they're doing.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 28 kedd, 17:52 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

Kiegészítés képpen... ez eddig itt sem volt, azonban H5-ben is mindenképpen célravezető eddigi tapasztalataim szerint az alábbi H3-ban már alapvető, tudományosan bizonyított, kíváló taktika:

AATTTTAAAACK!!!!!!!!!!!!!!! (Pumpás © ® 8) )

:lol: :lol: :lol:

Aki nem hiszi járjon utánna! :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 28 kedd, 18:15 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Egyéb tippek, trükkök a H5-ben:

"- A tavernben hősöket fogadhatsz fel!
- Minden hősöddel lépd le az összes mozgáspontját, még a főhősöddel is!
- Soha ne dismisseld a lvl 7-es unitjaidat!
- Elég ha mindig csak annyi aranyad van amennyi éppen kell!
- Egy ércbánya elfoglalása még nem jelent automatikus győzelmet!
- Varázsláshoz nem árt ha van manád!
- Nem tudsz Meteor showert varázsolni, ha a hősöd még nem tanulta meg a varázslatot!
- A unitjaidat szabadon pakolhatod a hőseid között, viszont ellenséges hősnek nem adhatod át!"


Remélem talátok köztük néhány hasznos újdonságot! :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 28 kedd, 21:25 
Avatar

Csatlakozott: 2006 nov. 16 csüt., 11:43
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Pécs
Nekem elf kampány 5-ös pályáján jött össze egy kellemes taktika. Findannak volt exp. Destruction Magic-je és Meteor Shower-je. Ehhez felraktam rá azt a cipőt, ami 50%-kal növeli a föld sebzésű varázslatokat. Így kb. sebzett 750-800-at. Beraktam Racial Enemy-nek a Spectral Dragonokat, az Archlich-eket és a csontváz íjászokat. Az Emerald Dragonokkal berepültem a városfal mögé, s míg mindenki őt püfölte, felvettem Imbue Arrow-ra a Meteor Showert. Aztán Rain of Arrows... Sajnos mire idáig eljutottam, az ellenség sárkányai ált. kihaltak, így csak két meteorzuhany manifesztálódott a serege felett, s nem három, de azért kellemesen megritkult így is... :roll: :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 28 kedd, 23:31 

Csatlakozott: 2006 jún. 26 hétf., 16:03
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Hi!

Kiegészítés képpen... ez eddig itt sem volt, azonban H5-ben is mindenképpen célravezető eddigi tapasztalataim szerint az alábbi H3-ban már alapvető, tudományosan bizonyított, kíváló taktika:

AATTTTAAAACK!!!!!!!!!!!!!!! (Pumpás © ® 8) )

...


Hehe, ez az ún. barbár mágia! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 29 szer., 16:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
erwin2 írta:
Nimbus írta:
Hi!

Kiegészítés képpen... ez eddig itt sem volt, azonban H5-ben is mindenképpen célravezető eddigi tapasztalataim szerint az alábbi H3-ban már alapvető, tudományosan bizonyított, kíváló taktika:

AATTTTAAAACK!!!!!!!!!!!!!!! (Pumpás © ® 8) )

...


Hehe, ez az ún. barbár mágia! :lol:


Nem, ez Pumpás egy speciális képessége, amit csak ő tud tökéletes hatékonysággal használni! Mindenki más a 90%-ot tudja csak max. elérni! :P

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 29 szer., 16:47 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Jou írta:
erwin2 írta:
Nimbus írta:
Hi!

Kiegészítés képpen... ez eddig itt sem volt, azonban H5-ben is mindenképpen célravezető eddigi tapasztalataim szerint az alábbi H3-ban már alapvető, tudományosan bizonyított, kíváló taktika:

AATTTTAAAACK!!!!!!!!!!!!!!! (Pumpás © ® 8) )

...


Hehe, ez az ún. barbár mágia! :lol:


Nem, ez Pumpás egy speciális képessége, amit csak ő tud tökéletes hatékonysággal használni! Mindenki más a 90%-ot tudja csak max. elérni! :P


OFF: Nem azé, de ki az a Pumpás? Biztos jó gamer, nem? :lol:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 29 szer., 17:17 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Pumpás becsületes polgári neve Hitehagyott. Igen, jó gamer ha odafigyel, és csak 100-120 %-on tolja az ATTTAACK-ot, nem pedig 280%-on! :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 04 hétf., 15:40 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 18 kedd, 21:19
Hozzászólások: 5
Nekem az egyik kedvencem pont a Dungeon!

Blood Fury kifejlesztése után érdemes rágyúrni a fejlett hydrára rögtön, a hősnél kifejleszteni a teleport assaultot minél hamarabb!Ezzel azonnal vele támadsz miután rávarázsoltad!Úgy a legjobb ha vmi lövős egység elé berakjuk és azt megnyírbálja rendesen + az összes körülötte lévő egységet támadja, van 140 életponja,regenrálódik(csak kicsit keveset), nem ütnek neki vissza, rátenni még 1 kis defenset és megállíthatatlan vagy!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 04 hétf., 16:11 
Avatar

Csatlakozott: 2006 dec. 03 vas., 13:03
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Berény
cs mindneki!

sztem meg a sylvan a legjobb vár lepipál mindent :lol: a mestervadászokat berakod a treantok mögé és legyőzhetetlen a serged :) hidd el bevált multiban is :wink:


Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 05 kedd, 20:38 

Csatlakozott: 2006 nov. 06 hétf., 18:29
Hozzászólások: 5
A Nekromanta(?) kampányban elakadtam. Ott, ahol hajózni kell, négy csapat van, és az ötödik akkor jelenik meg, amikor legyőztük a másik hármat. Na ez az ötödik csapat (titános) ****** erős, hogy lehet legyőzni?

Más kérdés: a fekete sárkány miért nem immúnis a varázslatok ellen? Pedig azt írták rá... Az első meglepi akkor jött, amikor elküldtem az első armageddont.:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 05 kedd, 21:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
zola2 írta:
Más kérdés: a fekete sárkány miért nem immúnis a varázslatok ellen? Pedig azt írták rá... Az első meglepi akkor jött, amikor elküldtem az első armageddont.:D


Azé nem immunis mert neked van ellenálhatatlan mágiád(irresistible magic) ami a harctéren MINDEN egységre vonatkozik, sajna. De az ellen nem tud rá varázsolni csak is te a faji ismeret miatt. Ebből adódóan óvatosan az armával! :lol:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 06 szer., 13:03 

Csatlakozott: 2006 jan. 30 hétf., 9:47
Hozzászólások: 115
Beneee írta:
cs mindneki!

sztem meg a sylvan a legjobb vár lepipál mindent :lol: a mestervadászokat berakod a treantok mögé és legyőzhetetlen a serged :) hidd el bevált multiban is :wink:


Amíg nem kapnak egy megerősített implosion-t az arcukba, általában nincs is gond... :lol: Ez nem H4, itt nincs line of sight. Egyébként az elf vár tényleg ütős, főleg az absolute luck-kal...

_________________
Father, forgive them.
They don't know what they're doing.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 452 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség