Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 452 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 18 csüt., 10:15 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Szvsz Lucrecia jobb is, mivel bónusz a vámpírokra (A és D ugyebár), meg bűbájossággal kezd, ami szintén jó, ha masszívan akarunk majd varázsolgatni. :) Meg pl. a tömeges lassítás esetleg zavartság hasonlóképp jó, mint a végén a -5-ös morál, ráadásul hamarabb is meg lehet gyakran, mint az, így én ezt prefelálom jobban, ha nekróval játszok, mint a rettegés ''sikolya'' képesség elérését, ideális esetben 23-as szinten, gyakorlatban ez sokkal később van meg, ha a hülye skill rendszert tekintjük, ugyebár! :wink:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 dec. 09 hétf., 13:21 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Sőt, mostanság egy gyári pályán játszva (Titánok párharca) szembesültem a rengeteg harci griff pusztító erejével, Irina vezetése alatt! :P Megállíthatatlan roham+vámpirizmus! :shock: Egy komplett démoni és elfes bandát is elintéztem vele, a hős meg keményen büntetett szintén minden egységen a háromszoros sebzésével, klafa volt így végig verni később még a pályán a gépeket! 8)

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 dec. 09 hétf., 22:32 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Túlerővel szemben tud meglepetéseket szerezni a mágia és a jól felépített taktika. :) Nagyon jó 5let volt minden fajnak valami különlegességet belecsempészni a játékba, mint pl. a Haven "parasztképzője" vagy a démonok kapunyitása, törpök rúnamágiája, de a nekromanták csatautáni "seregszerzése" sem hanyagolható el.

Ezt nem így és nem ebben a formában akartam írni :D Benéztem az első oldal utolsó hszéra reagáltam :D Sorry

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 08 csüt., 17:30 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Halihó!

Próbálok összehozni egy rendes H5 bajnokságot a "Versenyek" szekcióban és jó lenne ha jönne még pár játékos.

Gondoltam beírom ide is, hátha... :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 09 pén., 14:05 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Mennék

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes V tippek, trükkök
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 01 csüt., 19:50 

Csatlakozott: 2014 dec. 30 kedd, 22:44
Hozzászólások: 3
sziasztok!

Volna pár kérdésem h5 témában (csak az alapjáték van meg kieg nélkül 1.6 patch, csak multiban toljuk egy haverommal lan on):

Amikor szintet lépek mindig csak 4 opciót mutat. Hogy oldom meg, hogyha én mondjuk az útkeresést akarom de nem dobja föl sosem? Vagy hiába van egy elképzelésem, hogy milyen sorrendben fejlesztenék, de nem azokat dobja föl.

Azt vettem észre, hogy amikor az élőholtakkal vagyok (lehet más esetben is csak most konkrétan itt jött elő), nem adja meg mindig a lassítás varázslatot. Van hogy igen van, hogy nem ez mitől függ?

Van valami megoldás arra, hogy ameddig a másik tököl addig be lehessen menni a várba vagy a hős adatlapjára? Vagy bármi amivel lehet nézegetni? :)

Hol lehet jó (kiegyensúlyozott) multi pályákat letölteni?

Melyik a jobb építkezésnél? Ha mindig egyből megveszem a nagyobb "városházát" ami több pénzt ad, vagy a lénytermelésre megyek rá?

köszi és boldog új évet!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes V tippek, trükkök
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 12 hétf., 10:15 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 24 szer., 11:05
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót
noti írta:
sziasztok!

[...]

Van valami megoldás arra, hogy ameddig a másik tököl addig be lehessen menni a várba vagy a hős adatlapjára? Vagy bármi amivel lehet nézegetni? :)

[...]


Én csak egyszer próbáltam még régen multizni, de feladtuk. Ha jól emlékszem a szerver beállításkor ki lehet pipálni a Ghost mode-ot. Hogy muködik-e, vagy hogyan muködik, ahhoz már a guglira lesz szükséged, és egy kis angol tudásra


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes V tippek, trükkök
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 01 pén., 22:40 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Hali
Mostanában megint elővettem a játékot(ugyan nem játszottam vele anno se sokat) és meglepő új dolgot vettem észre,de ezt az itteni leírásban sehol se találtam..a Logistic képesség kiválasztása után a Pathfindig et fejlesztettem abból jött a Deat March aztán meg a Warpath,jó tudni hogy ilyenek is vannak a játékban,mert eddig nekem ez kimaradt..az ilyen mellék böl jövö mellékek(mert a Pathfindig kellett a Deat March-hoz) ismertetője fellelhető valahol,hátha a Sorcery vagy a Luck ban is van ilyen használható mellék-mellék?

A másik a varázslatoknál(Sylvan a kedvenc váram) megfigyeltem hogy fény és pusztitó a két varázsiskola ami a magic guildben megtalálható..Academyvel játszottam még de annyira nem hogy megnézzem több vár birtoklása esetén melyik az amelyik állandóan szerepel a magic guildben 4-5 szinten(mert Sylvan-nál 3 vár esetén mindegyik felhúzott magicben is ugyanazok a fény-pusztítók voltak),mert gondolom erröl is van valami leírás hogy a Syvlan fény-pusztító..Academy pusztitó-sötét..amik feljöhetnek és pl. Sylvan várban sose jöhet fel sötét 4-5 körös varázslat,de mi a helyzet az Academy-Dungeon-Haven nél..vannak ott is fix 4-5 körös iskolák amik a fajra jellemzök..ezt se találtam sehol erre fele.

Köszi a felhomályosítást bár lassan a 7 aktuális de azért az 5 még mindig előkerül néha a polcról(aztán majd ugyanezeket a 7. nél is biztos megkérdezem majd alkalomadtán ha lehet tudni róla hogy mi merre hogy lesz)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes V tippek, trükkök
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 01 pén., 23:04 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Szeva joeflame!
Hommm.hu Heroes V leírások, hősök első és másodlagos képzettségei alatt csemegézz :wink:
Elég sok és jó kombók vannak!

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes V tippek, trükkök
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 02 szomb., 10:04 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Glacius Van Thomas írta:
Szeva joeflame!
Hommm.hu Heroes V leírások, hősök első és másodlagos képzettségei alatt csemegézz :wink:
Elég sok és jó kombók vannak!

Most hogy így mondod,mivel eddig a vándort néztem át(lévén Sylvan-al voltam) nem találtam..erre fel a lovagnál igen..de ott mesteredzö és ismerös terep képességhez köti a Dead March ot..na ez a vándornak nem volt,tegnap meg az hibás manát dobta fel(amit a varázslónál találtam meg ellenmágia és mágikus tükörrel)Akkor ezek szerint az összes kaszt bizonyos egyedi képességét megkaphatja akár a vándor is(kérdés melyikeket..mert a gólemek menetelését nem tartom valószínűnek) söt neki még plusz követelmény nem is kell?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes V tippek, trükkök
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 02 szomb., 10:12 
Avatar

Csatlakozott: 2015 ápr. 29 szer., 13:15
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
A mellékképzettségek összefüggéseiben fajonként is vannak kisebb eltérések. Eléggé megbonyolították ezt, így van egy mod ami szinte nélkülözhetetlen, ha nem akarunk játék közben alt+tab segítségével puskázni. Ez a mod a "Xazardous_Skillwheel". Elérhető pl itt:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=23840
A hőslapon megnyitható a teljes képzettségfa (pontosabban itt inkább "kerék"), így akár szintlépéskor is áttanulmányozható a végső döntés előtt, mit is akarsz választani a további tervekhez.

De akkor már érdemes leszedni egy komplett modpakkot a moddébéről:
http://www.moddb.com/mods/heroes-5-tote ... lation-11c
Ebben ugyanis más hasznos dolgok is vannak, például az összes kampány (AoH, HoF) játszható a kiegészítőben, azért olyan nagy (500 mega).

Én amugy szétberheltem az egész gamet, pl mert a hangeffektek egy része borzasztóan idegesítő kakofóniát csinál a játékból, szóval saját személyre szabott modolást is használok. Kár hogy az AI still katasztrofik lassú, amúgy kis modolás után verhetnéné a sodot/wogot/hotát is ez a rész.

Üdv: Jukeey


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes V tippek, trükkök
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 02 szomb., 12:48 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Jukeey írta:
A mellékképzettségek összefüggéseiben fajonként is vannak kisebb eltérések. Eléggé megbonyolították ezt, így van egy mod ami szinte nélkülözhetetlen, ha nem akarunk játék közben alt+tab segítségével puskázni. Ez a mod a "Xazardous_Skillwheel". Elérhető pl itt:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=23840
A hőslapon megnyitható a teljes képzettségfa (pontosabban itt inkább "kerék"), így akár szintlépéskor is áttanulmányozható a végső döntés előtt, mit is akarsz választani a további tervekhez.

De akkor már érdemes leszedni egy komplett modpakkot a moddébéről:
http://www.moddb.com/mods/heroes-5-tote ... lation-11c
Ebben ugyanis más hasznos dolgok is vannak, például az összes kampány (AoH, HoF) játszható a kiegészítőben, azért olyan nagy (500 mega).

Én amugy szétberheltem az egész gamet, pl mert a hangeffektek egy része borzasztóan idegesítő kakofóniát csinál a játékból, szóval saját személyre szabott modolást is használok. Kár hogy az AI still katasztrofik lassú, amúgy kis modolás után verhetnéné a sodot/wogot/hotát is ez a rész.

Üdv: Jukeey

Ez aztán a profi válasz,azt hiszem ezt kerestem :)

Köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 452 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség