Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 452 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 11 hétf., 21:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Nabunaid írta:
Üdv

Szerintem rendkívül hatékonyan lehet semlegesíteni a sok lövő egységgel rendelkező várakat, mint a Sylvan, Nekro esetleg a Haven. Ha tudom, hogy ezekkel állok szemben, akkor én rágyúrok a fénymágiára, azon belül pedig arra, ami lehetővé teszi a lövedékek eltérítése varázslat tömeges használatát. Egy expert szintű lövedékek eltérítése varázslat, 70%-os védelmet ad a nyilak ellen. Ha még mellé rakjátok a defense ágban található kitérés képességet, ami +20%, akkor megnézem azt a mestervadászt vagy hordányi csontváz íjászt, ami komolyan tudna sebezni...

Másik tipp, ha az ellenfél képes feltámasztani (Haven, Nekropolis) vagy van olyan egysége, ami tudja ezt (Inferno), akkor ha lehetőségünk van arra, lépjünk rá az elhullott egységük hullájára, így az nem támasztható fel. Rendkívül bosszantott engem, mikor a gép ezzel szivatott, de igaza van, mindig beválik! Nyilván nem lehet minden hullára, de azért van olyan egység, amit soha nem szeretnék feltámadni látni, mint pl. a paladin...
:D

Nekem is lenne pár kérdésem. A Katona szerencséje képességnél miért nem működik az egyszarvú vakítása? Ez nem eshetőleges képesség?


A katona szerencséje nem minden képességnél növeli meg az esélyt a sorozatos alkalmazásuk során. Pl. ugyan már fentebb én is kérdeztem, de ide is leírom, amit válaszoltak rá. Amit ír hogy garantáltan működés be lép csak az olyan képességekre vonatkozik amik a saját egységeinket erősítik. Tehát az unikornis vakítása nem, mert azaz ellenfelkre megy és akkor mindenkit meglehetne vakítani pár kör alatt. A szellemé meg azért nem mert akkor csak mágiával lehetne őket sebezni. A fegyvernöknél, minotaurusznál meg szinte mindig előjönnek a spéci képességek(pajzscsapás, morál). Most hirtelen nem jut az eszembe több.

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 11 hétf., 21:32 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Jou írta:
Nabunaid írta:
Üdv

Szerintem rendkívül hatékonyan lehet semlegesíteni a sok lövő egységgel rendelkező várakat, mint a Sylvan, Nekro esetleg a Haven. Ha tudom, hogy ezekkel állok szemben, akkor én rágyúrok a fénymágiára, azon belül pedig arra, ami lehetővé teszi a lövedékek eltérítése varázslat tömeges használatát. Egy expert szintű lövedékek eltérítése varázslat, 70%-os védelmet ad a nyilak ellen. Ha még mellé rakjátok a defense ágban található kitérés képességet, ami +20%, akkor megnézem azt a mestervadászt vagy hordányi csontváz íjászt, ami komolyan tudna sebezni...

Nekem is lenne pár kérdésem. A Katona szerencséje képességnél miért nem működik az egyszarvú vakítása? Ez nem eshetőleges képesség?


Én 1,1k csontvázíjjászt láttam lövedékeltérités + kitérés után csodásan sebezni (430 Dmg :lol: ) És volt 1 tápos hős mögöttük, s egy kicsit táposabb ellene!:p

A vakítás pedig nem éppen olyan eshetőleges képesség, mint a pajzscsapás, meg a skill sem tökéletes szeintem, mint néhány képesség ( pl. Whrait,Ártó érintés :arrow: 3 db nem szedett be 1 titánt, pedig 1 et mindenféleképp meg kellene ölnie! :shock: )


A wraith ártó érintése azt jelenti hogy valakire kell nyomnod és akkor csak egyet szed le + minden pozitív varázslatot.

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 11 hétf., 21:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Utrkij Yuzsulaw írta:
A wraith ártó érintése azt jelenti hogy valakire kell nyomnod és akkor csak egyet szed le + minden pozitív varázslatot.


Na ugye hogy papírból nem jó H5-özni! :shock: :shock: Erre életem végéig nem jöttem volna rá! :shock: :shock:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 11 hétf., 22:06 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Lehet hogy vki (nem tom ki) csak úgy nyomják amit olvasnak. Aztán nagyot néznek, amikor az adott egység cserben hagyja őket! :lol:

Más. A fekete lovag spec képessége tényleg olyan, hogyha bejön akkor a lénycsoport létszámát megfelezi(teszem azt 500 íjászból 250 marad)? Mert ha ez így van akkor még veszélyesebb ez az egység mint amilyennek tituláltam. De szerintem ennél az egységnél se jönne be sűrűn a képesség ha van katona szerencséje. Ez engem emlékeztet egy régebbi egységre (talán a dzsinn-nek volt ez a Heroes 2-ben).

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 11 hétf., 22:42 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Utrkij Yuzsulaw írta:
Lehet hogy vki (nem tom ki) csak úgy nyomják amit olvasnak. Aztán nagyot néznek, amikor az adott egység cserben hagyja őket! :lol:


Igen, de a felfedezés öröme annál nagyobb akkor! :lol: :lol: De remélem nem rám céloztál az olvasásos megemlítéssel! :mrgreen: Egyébként papírból (Manual) sokat lehet tanulni ezt megsúgom! Pl. a varázslós lények hatásosságát, és a sebzések hányadánállását eléggé jól be lehet lőni!

Egy kérdés! Mért van az, hogy 45 Stone Gargoyles 19-et sebez a Monkra? A hős defje 13-volt! Ez brutális szerintem! :lol: :lol: :lol:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 11 hétf., 23:51 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Jou írta:
Utrkij Yuzsulaw írta:
Lehet hogy vki (nem tom ki) csak úgy nyomják amit olvasnak. Aztán nagyot néznek, amikor az adott egység cserben hagyja őket! :lol:


Igen, de a felfedezés öröme annál nagyobb akkor! :lol: :lol: De remélem nem rám céloztál az olvasásos megemlítéssel! :mrgreen: Egyébként papírból (Manual) sokat lehet tanulni ezt megsúgom! Pl. a varázslós lények hatásosságát, és a sebzések hányadánállását eléggé jól be lehet lőni!

Egy kérdés! Mért van az, hogy 45 Stone Gargoyles 19-et sebez a Monkra? A hős defje 13-volt! Ez brutális szerintem! :lol: :lol: :lol:


Való igaz a pit lord-os témánál én is el kezdtem a manual-t olvasgatni, megtudtam egyet s mást, de nem rád céloztam, csak azé mondtam, mert nekem van pár olyan ismerősöm, akik jönnek, azt mondják most kitaláltak vmit és 100% hogy lenyomnak meg ilyenek közben meg f***juk sincs a multiról. Na mindegy ezeken én jókat szoktam mosolyogni.

Azt hogy 45 gargoyle 19-et nyom a monk-ra, hm... elgondolkodtató. Azt tudom hogy a varázslóknak(feltételezem Academy-val nyomtad) nem nagyon van attack bónusz szintlépéskor, a lovagnak meg a defense a legnagyobb általában, de nem hiszem hogy akkora lett volna a különbség, főleg hogy a 13-as defense a 0 attack-kal szemben még nem az a különbség hogy annyira csökkenjen a sebzés. Vmi biztos, hogy volt a lovagnál, ami miatt ez megtörtént.

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 12 kedd, 14:46 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Nos a Grago nature volt 1x, a Monk meg nálam volt, 1 13-as deffel rendelkező nekromatnánál! :lol: És Expert defense hozzá! És a válaszre is rájöttem azonnal, de gondoltam ide is kiírom, mert hát ez szerintem Brutális sebzés! Akkor ezek szerint ha nekimegyek 4000 Gragónak, akkor simán fognak ütni valami 1500-1600-at belém! :lol: :lol: Ha belegondolok, hogy 1,8 k sebzést produkáltam 18 Db Silver Unicornnal (valmi 8-10 Atk. plusszba és Luckos ütés:) ), akkor hát :lol: ! Igaz ezt War Dancerre sikerült produkálni, de akkor is! :D :D :D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 12 kedd, 17:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Valahol azt olvastam, hogy a defense skill csökkenti a bekapott sebzés mértékét, az attack meg minél nagyobb, annál kevésbé hatékony az ellen defense skill-je. Ez azt jelentené hogy a sebzés úgy jön ki, hogy elöszőr ki kell vonni a a defense-ből az attack-ot? (csak a Heroes V-ben olvastam) :roll:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 12 kedd, 17:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Ezt nemtom hol olvastad, de csak félig igaz!

A sebzés mértéke A>D esetben

((A-D)*0,05+1)*a kidobott véletlen szám mint sebzés

A sebzés mértéke D>A esetben

(1-(D-A)*0,05)*a kidobott véletlen szám mint sebzés

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 12 kedd, 20:34 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 09 vas., 19:49
Hozzászólások: 509
Tartózkodási hely: Behemoth's Lair
... megszólalt Jou, a papírformák mestere :wink: :lol: :lol:

_________________
Mindannyian őrültnek születünk. Néhányan azok is maradunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: help
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 13 szer., 15:44 
Avatar

Csatlakozott: 2006 dec. 03 vas., 13:03
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Berény
cső mindenki

Nem tudtam hova irni igyh ideirom de aki tud nekem segiteni oldalt szerkeszti az plz vegyen fel msn-en :oops: a cimem ott van :roll:

_________________
Ijászok forever!!!!!!! ^_^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 13 szer., 18:08 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 15 kedd, 19:07
Hozzászólások: 181
Tartózkodási hely: Budaörs
Utrkij Yuzsulaw írta:
A wraith ártó érintése azt jelenti hogy valakire kell nyomnod és akkor csak egyet szed le + minden pozitív varázslatot.



Ez jó arra, hogy a feketesárkányt leszedje?

Vagy ez mágiának számít?

Mert akkor az a legjobb taktika, hogy az ember szétszedi a wraithokat annyira, amennyire csak lehet, majd neki a black dragonoknak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 13 szer., 18:52 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Aragorn88 írta:
Utrkij Yuzsulaw írta:
A wraith ártó érintése azt jelenti hogy valakire kell nyomnod és akkor csak egyet szed le + minden pozitív varázslatot.



Ez jó arra, hogy a feketesárkányt leszedje?

Vagy ez mágiának számít?

Mert akkor az a legjobb taktika, hogy az ember szétszedi a wraithokat annyira, amennyire csak lehet, majd neki a black dragonoknak.


Sajna nem, mert mágiának számít. A szétszedése olyankor jó, ha neked magas a kezdeményezésed a wraith-nél és az ellenfélnél is ugyanannyi mondjuk 7 besorolású lény van, de ez egy nagyon RITKA eset és nem a legjobb megoldás pl. fekete sari ellen. A fekete sárkány imunnis mindenre, KIVÉVE a Harag Öklére!!! :lol:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 13 szer., 21:49 
Avatar

Csatlakozott: 2005 júl. 08 pén., 19:21
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Paks
Helló

A Harag öklére azért nem immunis a sárkány, mert az nem mágikus sebzés, hanem egy megidézett "lény" fizikai sebzése, ezért is van ez a varázslat az idéző mágiában. Egyébként ezt olvastam a Földöntúli nyílról is /Eldrich arrow/, de azt nem tudom, hogy tényleg így van-e?

Szerintem pedig a Sötét Lidérc érintése igenis hat a sárkányra, hiszen az egyetlen értelme ez lenne. A siralmas az, hogy a Barlog (Veremúr) kardja alapból tudja ezt a képességet, nem kell semmi trükk, ütünk vele és kész. Mekkora szemétség már, hogy nem elég a meteorzápor és a tűzlabda varázslata, még ez a képesség is meg van neki. Biztos, hogy egyik patch sem tette be a Lidérd alaptámadásába a halálos érintést? Mint külön aktiválható képesség, teljesen haszontalan, hiszen ha több ilyen lényem van, akkor inkább ütök vele, nem? Ráadásul ahhoz, hogy használhassam ezt a képességet, előbb az ellenfél mellé kell lépnem... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 13 szer., 22:21 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Nabunaid írta:
Helló

A Harag öklére azért nem immunis a sárkány, mert az nem mágikus sebzés, hanem egy megidézett "lény" fizikai sebzése, ezért is van ez a varázslat az idéző mágiában. Egyébként ezt olvastam a Földöntúli nyílról is /Eldrich arrow/, de azt nem tudom, hogy tényleg így van-e?

Szerintem pedig a Sötét Lidérc érintése igenis hat a sárkányra, hiszen az egyetlen értelme ez lenne. A siralmas az, hogy a Barlog (Veremúr) kardja alapból tudja ezt a képességet, nem kell semmi trükk, ütünk vele és kész. Mekkora szemétség már, hogy nem elég a meteorzápor és a tűzlabda varázslata, még ez a képesség is meg van neki. Biztos, hogy egyik patch sem tette be a Lidérd alaptámadásába a halálos érintést? Mint külön aktiválható képesség, teljesen haszontalan, hiszen ha több ilyen lényem van, akkor inkább ütök vele, nem? Ráadásul ahhoz, hogy használhassam ezt a képességet, előbb az ellenfél mellé kell lépnem... :roll:


Szerintem ezt mindenki tudja, én csak úgy írtam mint jó poén! :wink: De:

1.a földötúli nyíl "nem elemi mágikus sebzést mér a célpontra", tehát az nem hat a fekete sárkányra,

2.nem kell közel menned a célponthoz ahhoz, hogy használhasd a sötét lidérc képességét, elég ha lépés-ható távolságban van a cél,

3.való igaz a legtöbb esetben teljesen haszontalan ez, de ha lefogy, akkor így is lehet vele harcolni, előnye: eltávolítja a célról a pozitív buffokat, nem ütnek neki vissza és így 1 db-bal is meg lehet(igaz csak egyesével) 1 db lényt ölni, akár egy titánt, akár egy ördögöt.

És van még vmi: ha egy lényt ekképen megölünk, akkor olyasmit tapasztaltam, hogy azt az AI nem tudja feltámasztani (ebből adódoan mi se). Ezt onnan veszem hogy az arkangyal 15 paplovagból csak 13-at tudott feléleszteni pedig arkangyiból volt 10 db!!! :shock: :shock: :shock:

ui.:Ha valaki ilyesmit tapasztal az nagyon megnyugtatna engem, hogy nem képzelődöm!!!

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 13 szer., 22:45 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Utrkij Yuzsulaw írta:
És van még vmi: ha egy lényt ekképen megölünk, akkor olyasmit tapasztaltam, hogy azt az AI nem tudja feltámasztani (ebből adódoan mi se). Ezt onnan veszem hogy az arkangyal 15 paplovagból csak 13-at tudott feléleszteni pedig arkangyiból volt 10 db!!! :shock: :shock: :shock:

ui.:Ha valaki ilyesmit tapasztal az nagyon megnyugtatna engem, hogy nem képzelődöm!!!


Na akkor szerencséd volt a lovagokkal! Miféle bónuszt kaptál a támasztáskor?? Mer én úgy emlékszem, létezése óta az ark 100Hp/db resurectelőerővel bír! :shock: :shock: És elméletileg itt sincs ez másképp! Vagy csak én tudom rosszul?? :shock: :shock:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 13 szer., 23:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Jou írta:
Utrkij Yuzsulaw írta:
És van még vmi: ha egy lényt ekképen megölünk, akkor olyasmit tapasztaltam, hogy azt az AI nem tudja feltámasztani (ebből adódoan mi se). Ezt onnan veszem hogy az arkangyal 15 paplovagból csak 13-at tudott feléleszteni pedig arkangyiból volt 10 db!!! :shock: :shock: :shock:

ui.:Ha valaki ilyesmit tapasztal az nagyon megnyugtatna engem, hogy nem képzelődöm!!!


Na akkor szerencséd volt a lovagokkal! Miféle bónuszt kaptál a támasztáskor?? Mer én úgy emlékszem, létezése óta az ark 100Hp/db resurectelőerővel bír! :shock: :shock: És elméletileg itt sincs ez másképp! Vagy csak én tudom rosszul?? :shock: :shock:


Hát nem tudom...lehet igazad van, de nem én voltam haven-nel, hanem az AI, a magyarázata szerintem a "finomított mana" lehet. Minden esetre kipróbáltam fordítva is és ugyanazt tapasztaltam. Se az arkangyival, sem a hőssel nem tudtam ugyan azt a mennyiséget feltámasztani (egyébként fura az AI, mert ő sűrűn alkalmazza ezt lvl 6-7 lények ellen, lehet nem véletlen)!

_________________
GL HF! :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Utrkij Yuzsulaw 2006 dec. 13 szer., 23:17-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 13 szer., 23:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
OFF: egyébként nem lenne hülyeség, mivel a fantasy világában a lidérc olyasvalaki aki rabul ejti a halott testekből "kiszálló" lelkeket, tehát logikus lenne, ha nem lehet őket feltámasztani nem? :?

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 14 csüt., 16:13 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Nah, azoknak akiknek dungeon-nal nincs még kedvenc hősük, most sztem garantáltan lesz. Van egy hős a "mérgek mestere" aki eléggé ütős tud lenni magas szinten. Eleve meg van neki a rothadás vari, a csata elején esély van a mérgezésre és arra is van esély, hogy minél több embert megmérgezzen. A 15.-20. szintnél már nagyon tápos a szakikám. :D Azt is kipróbáltam, hogy kombinálom az orrgyilkos mérgezésével egy egységen és a kettő egyszerre hat!!! :D

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 14 csüt., 22:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 júl. 08 pén., 19:21
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Paks
Köszi az infót!

Hát ez a Lidérc érintése tényleg jó hír, anno a demóval sokat csatáztam, és akkor bizony még mellé kellett lépni annak akit meg akartam érinteni. Akkor nem hiába volt a sok panasz hivatalos fórumon! :roll:

Két napja folyik egy multiparti, haver dungeonnal van én pedig academyvel. Azt a kék fejű, vörös szakállú hőst választottam, mert már eleve van egy spec. magic mirror képessége, plusz felvettem a luckot, hogy a másik magic mirrort képességet is megkaphassam. Remélem működik majd a végső összecsapásban és ezt nem veszi le rólam a hőse mágia ellenállást semlegesítő képessége.

Az arkangyalos témához: az utolsó multi játékban 13 arkangyalom 8 db. paladint támasztott vissza! Én is keveselltem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 452 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség