Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 452 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 25 hétf., 16:21 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Tegnap egy H5 ToE 3.0 meccset nyomtunk haverokkal, fix map, random hős-vár.
Kazamatát kaptam Lethos-al. Kezdő bónusznak artit kaptam, Titánok Szigonya. Ez azért nem is olyan rossz.
1. Nap Kocsmában bent figyelt Sinitar, így gyors megtettem a Mérgek mesterét droidnak :wink:
Céh kettőből Villám, négyből Láncvillám jött :wink:
Így az Empowered/Megerősített Villám-Láncvillám + Titán Szigony elég erős lett.
Mire Sin elérte a 16. Szintet már 27es powerrel rohangált, pedig nem is adta olyan jól, de a megvilágosodás és Sar-Issus köpeny + Korona erősen megdobta a dolgokat.

Ezzel csak annyit akartam mondani hogy ha nem dobja ki a Céh 4. szintje a Meteor-t akkor sincs baj. Sőt, ez a kombináció szvsz még ütősebb is :wink:
Vagyis az Erdőlakó és Inferno seregek gyorsan elhullottak egy 1575ös Chaintől, amiből minden másodikra szinte bejött a Warlock Szerencséje...

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 14 kedd, 14:51 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Ma tanultam valami újat a H5ben :D

Varázslóval támadtam varázslót és első körben Őrjöngést akartam tenni a Ráksaszára. De jött a Mágikus Tükör és az Őrjöngés átpattant a Titánra :shock:

A Titánra elméletileg nem hatnak az elmére ható varázslatok, így az Őrjöngésnek se kellene. És mivel Saar-Issus botja és egyéb mágia ellenállás hatástalanító tárgy vagy skill nem volt a birtokomban, így ez érdekes.

Most a Varázs Tükör vagy hatástalanítja a Mágia Ellenállást, vagy nem tudom :roll:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 14 kedd, 17:46 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
És a Titán gondolom lerúgta az arcod... :P :lol: :lol: :lol:

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 17 pén., 10:06 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
ShurTugal írta:
Ma tanultam valami újat a H5ben :D

Varázslóval támadtam varázslót és első körben Őrjöngést akartam tenni a Ráksaszára. De jött a Mágikus Tükör és az Őrjöngés átpattant a Titánra :shock:

A Titánra elméletileg nem hatnak az elmére ható varázslatok, így az Őrjöngésnek se kellene. És mivel Saar-Issus botja és egyéb mágia ellenállás hatástalanító tárgy vagy skill nem volt a birtokomban, így ez érdekes.

Most a Varázs Tükör vagy hatástalanítja a Mágia Ellenállást, vagy nem tudom :roll:


Lehet "Sandro köntöse" volt nála, akkor bizony hatnak még a Titánra is ezek a varik, ellenkező esetben "nem hatott" feliratnak kell megjelennie, ha épp a Titánra menne a visszavert varázslat pl. az Őrjöngés.

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 10 csüt., 19:17 

Csatlakozott: 2012 máj. 13 vas., 16:50
Hozzászólások: 3
a köhetkező lenne a kérdésem: a hammers of fate kiegészítőben az utolsó pályán wulfstannal 18 berseker 20 bear rider 44 defender és 30 spearwielderrel kezdek és duncannak 18 birodalmi griff 5 kóbor lovag 40 mesterlövész és 35 fegyvernök van a birtokában és a helyőrségben amit át kéne törnöm hogy eljussak horncrest-be van 10 árnyéksárkány 150 zombi 60 vámpírúr 20 lidér és 18 őslich. ha sereget győjtök akkor és kiásom asha könnyét akkor már lászló jön nekem általában 160 csata griffel 200 crossbowmannel 20vagy több zelótával 5 bukott angyallal 350 enforcerrel és 250 vindicatorral 1 hónap elmultával. még easy-n is. ez rendben van így? vagy csak én nem tudok játszani?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Heroes V. Hammers of fate
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 16 szomb., 12:59 

Csatlakozott: 2013 márc. 16 szomb., 12:26
Hozzászólások: 8
Eredeti példányban van meg a játék! Ennek ellenére..
A következő lenne a kérdésem: a hammers of fate kiegészítőben az utolsó pályán wulfstannal 18 berseker 20 bear rider 44 defender és 30 spearwielderrel kezdek és duncannak 18 birodalmi griff 5 kóbor lovag 40 mesterlövész és 35 fegyvernök van a birtokában és a helyőrségben amit át kéne törnöm hogy eljussak horncrest-be van 10 árnyéksárkány 150 zombi 60 vámpírúr 20 lidérc és 18 őslich. ha sereget gyűjtök akkor és kiásom asha könnyét akkor is nagy serege van Lászlónak: általában 160 csata griffel 200 crossbowmannel 20vagy több zelótával 5 bukott angyallal 350 enforcerrel és 250 vindicatorral 1 hónap elmúltával. még easy-n is. László képességei Wulfsatnhoz képest eléggé gyengék viszont a szerencse faktora az magas és tönkre veri az egységeimet hipp-hopp.. ez rendben van így? vagy csak én nem tudok játszani? Elolvastam az erre a kampány végig játszására vonatkozó leírást, viszont a játékban ahogy feljebb is írtam elég erős a helyőrség! Hiába egyesítek ,ha még át is jut az ember jön László legyőz és elbuktam a pályát így nem tudok további menni az utolsó kampányra.
Szívesen fogadom a tippeket és segítségeteket !

Üdv Mike


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 16 szomb., 19:14 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Tedd fel a legfrissebb javítást és akkor egyforma erősek lesznek a seregek.

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 16 szomb., 21:33 

Csatlakozott: 2013 márc. 16 szomb., 12:26
Hozzászólások: 8
Köszi ..és esetleg tudsz ajánlani nekem egy helyet vagy azt is megköszönném,ha ide tudnád linkelni..

Szép estét!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 17 vas., 2:09 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Heroes 5 leírások menü --> Patchek

és ott lesz az összes H5 patch :)

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 17 vas., 21:56 

Csatlakozott: 2013 márc. 16 szomb., 12:26
Hozzászólások: 8
Köszönöm szépen ;) Remélem segít..

Szép estét!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: h5patch
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 28 csüt., 13:12 

Csatlakozott: 2013 márc. 16 szomb., 12:26
Hozzászólások: 8
Sziasztok!

Letöltöttem az összes alap H5-höz tartozó patchet, de egyikkel sem jó vagyis nem ajánl fel betöltéskor a nehézségi fokoztatok között "könnyű"-t holott mindent úgy csináltam ahogy ott leírják.. a végzett pörölyeinél tökéletesen működött ;)
Szívesen fogadom az ötleteket :)


Üdv Nektek! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 28 csüt., 13:55 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Lehet nincs igazam, de szerintem az alapjátékban egyáltalán nincs könnyű fokozat.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 28 csüt., 20:54 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 10 kedd, 14:15
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Ezt nem vágom elvileg van vagy nekem volt, pedig én is leszedtem az összes patchet :S és volt könnyű fokozat én úgy vittem végig.

_________________
"Nothing is true, everything is permitted."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 29 pén., 12:56 

Csatlakozott: 2013 márc. 16 szomb., 12:26
Hozzászólások: 8
Szép napot!

Sajnos mindegyiket pachet külön bemásoltam ahogyan le volt írva,hogy hova kell ( bin mappa ) és egyikkel sem jött elő "könnyű" szint.. Ez azért is fontos mert az utolsó kampány sorozat a Mágus.. és azon belül a 4. pályán ,ha jól emlékszem Freyda- vagy a másik csaj :) a főellenség a végén.. Végig a várában ül.. a pályán található kb 4 Haven vár amiből szedegettem ki az egységeket ,de még így is sokkal több "termelődik" neki egy várából és jóval több a serege a végső megmérettetéskor amire oda érek hozzá..Jók a képességei is és tönkre ver..:) Aztán megpróbáltam gyors menetben végig futni de..még úgy sem sikerült.. mert akkor nyilván nem tudtam nagy sereggel megütközni vele..az arányok megmaradtak..


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 29 pén., 13:42 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Normálon vittem végig.Zehirrel próbáld meg ha van vezetői képessége akkor a haven lények engedelmeskedni fognak (jó morál).Zehirnek remélhetőleg van fekete mágia,fény,idéző,pusztító mágia mester vagy magas fokozaton.Elme trükk és bábjátékos és meteor zápor,főnix pusztítót.Ha ezek nincsenek meg neki akkor bukta.
Többi hőst nem ajánlom. Godric harcos hős de nagy sereg kell neki de az ellenek mindig több lesz.Findar hát nyílvesszőkkel jó de nem épp a megfelelő.
Realag ő egy személyes terminátor de hamar elfogynak a lényei és akkor bukta. Csaj meg ****.
Zehirrel menj neki bábjátékos,elme trükk,átkok,áldások,meteor zápor,főnix idézés. jó haven sereg.

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 29 pén., 14:31 

Csatlakozott: 2013 márc. 16 szomb., 12:26
Hozzászólások: 8
Akkor át kell néznem Zehir képességeit..aztán ha nincsenek meg neki az általad leírtak kénytelen vagyok az egész küldetés sorozatot újra indítani mert egymásra épülnek a hős képességeinek a szempontjából..reméljük azokkal már nekem is sikerül abszolválnom..
Esetleg tud valaki biztos beszerzési címet a Heroes V - Kelet Törzsei kiegészítő dvd-vel kapcsolatosan.. mert mindenhol elfogyott..

Üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 29 pén., 15:02 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Nem kell újrakezdened, csak keress egy Memória Mestert (emlékeim szerint a 3. pályán van is egy) ahol 1000 aranyért leadhatsz egy képességet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 31 vas., 14:21 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Alapjátékba nincs memória mester sajna

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 31 vas., 14:40 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Pedig a kézikönyv szerint (ami segítségével csináltam meg) van. :?:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 31 vas., 14:44 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
:shock: memória mester csak a kelet törzseibe jelent meg tudtommal de ha nem akkor elnézést.

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 452 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség