Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 25 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 26 kedd, 18:51 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 25 hétf., 10:36
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Pomáz
Pár napja bukkantam rá a neten ere az oldalra: http://www.pocketheroes.net/
Rögtön fel is raktam az aktuális verziót a palmtopomra,persze egyből megtetszett, és azóta már végigvittem néhány pályát. 8) Sajnos még csak a második alfa verziónál tart a játék, kevés az artifact, az AI könnyen elmenekül amikor még simán kaszálhatna, de ennek ellenére elég élvezhető.
Valaki játszott már vele esetleg?

Kép
Kép
Kép

_________________
It is said, that a journey of a thousand miles begins with one step...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 04 csüt., 22:40 

Csatlakozott: 2006 dec. 30 szomb., 10:53
Hozzászólások: 4
Hat ezzel nem, de pl. el tudnam kepzelni a HOMM Symbianos verziojat, a komolyabb telefonok, pl. a Nokia Symbian, Series 80-as platformok kepesek lennenek futtatni, mint azt mar a wap topicban is irtam, de akar a Series 60-asok is. Eleg sok ilyen telefon van mar, es a kijelzojuk sem komolytalan. Persze lehet h csak elfogult vagyok a kommunikatorokkal. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 21 vas., 14:40 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 25 hétf., 10:36
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Pomáz
A kommunikátorokkal én is elfogult vagyok :wink: , csak kár, hogy a szalagkábel miatt nem túl időtállóak...
Futtatni lehetne rajtuk, csak szerintem egér vagy érintőképernyő nélkül elég nehézkes lenne a játék rajtuk.

_________________
It is said, that a journey of a thousand miles begins with one step...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 01 csüt., 14:38 

Csatlakozott: 2007 feb. 01 csüt., 14:32
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely/Pécs
sziasztok!

en is ismerem a pocket heroest, meg augusztusban bukkantam ra, szerintem kotelezo darab, nagyon szorakoztato, otletesen lett atdolgozva kicsi kepernyore. Hamarosan kell megjelenjen az ujabb verzio is, amiben az AI fejlesztese a legnagyobb ujdonsag. A jatek teljesen ingyenes es az is marad. Viszont jelenleg csak 320*240 es felbontasu kepernyot es Windows Mobile 5 es PPC 2002, 2003at tamogat.

www.pocketheroes.net


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 02 pén., 10:17 

Csatlakozott: 2006 jan. 30 hétf., 9:47
Hozzászólások: 115
roac írta:
sziasztok!

Viszont jelenleg csak 320*240 es felbontasu kepernyot es Windows Mobile 5 es PPC 2002, 2003at tamogat.

www.pocketheroes.net


Ez azt jelenti, hogy pl. egy MDA Vario II-re feltehető? (Azon Win Mobile fut)

_________________
Father, forgive them.
They don't know what they're doing.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 02 pén., 21:05 

Csatlakozott: 2007 feb. 01 csüt., 14:32
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely/Pécs
elvileg igen... probald ki, kivancsi vagyok a velemenyedre, h mennyire tetszik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 02 pén., 21:56 

Csatlakozott: 2006 jan. 30 hétf., 9:47
Hozzászólások: 115
roac írta:
elvileg igen... probald ki, kivancsi vagyok a velemenyedre, h mennyire tetszik


Rendben... Egyelőre rendelés alatt van a kütyü, amint megjön, kipróbálom a dolgot.

_________________
Father, forgive them.
They don't know what they're doing.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 03 szomb., 0:04 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 25 hétf., 10:36
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Pomáz
Na, úgy látszik mégsem csak engem érdekel a dolog... 8)
Én is nagyon várom már az új verziót!

_________________
It is said, that a journey of a thousand miles begins with one step...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 07 szer., 16:57 
Avatar

Csatlakozott: 2006 dec. 29 pén., 14:39
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Zeta-city
Hali és hogy kell letölteni? Én is szeretném.

_________________
Mindenkinek sok MORÁL és SZERENCSE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 08 csüt., 13:08 

Csatlakozott: 2006 jan. 30 hétf., 9:47
Hozzászólások: 115
roac írta:
elvileg igen... probald ki, kivancsi vagyok a velemenyedre, h mennyire tetszik


Hali!

Feltelepítettem a picikét az MDA-ra, az első benyomások:

- A játék rendkívül szellemesen oldja meg a helyszűkét, szinte tökéletesen játszható az érintőképernyő nyomkodásával. Remek a felső menüsor változtathatósága: mutathatja a gazdasági helyzetet, a sereget, de a pontos időt és az akkumulátor töltöttségét is. Pirospont! A tereptárgyak, szörnyek felismerhetőek, (H2 design), a mozgás és egyéb cselekmények megjelenítése hasonló az alapjátékhoz. Az egyetlen komolyabb nehézséget csata közben tapasztaltam: nehézkesen veszi a támadás parancsot, és a támadás irányát sem mindig könnyű megadni - ami pedig fontos tud lenni.
- A várbeli történések áttekinthetőek, az információ könnyen és gyorsan lekérhető.
- Az adventure map-en történő mozgás kissé nehézkes. Nálam nem működik a "ló" ikon, vagyis a hős mozgatása egy adott pontba egyetlen ikonkattintással, a térképen kell szakaszosan előrehaladni. Ez jól működik, ám a scrollozás környezet-adta nehézsége miatt a "ló" funkció jól jönne.
- Hiányzik az options menü, legalábbis én nem találtam.
- A játék képzettség- szempontból furcsa keveredése a 2-es és a 3-as Heroes-nak, vannak pl. elementális skill-ek, egyelőre nem világos a szerepük (a wisdom master szinten elvileg 5-ös varázslat ellövésére is ad lehetőséget). Furcsa és szokatlan a játékmenetben, hogy a legtöbb dolog ára és az általa nyújtott szolgáltatások megváltoztak (épületek, tapasztalati pontok).
- Nagyon zavaró a hős kimondottan lassú fejlődése. Több, mint 11 ezres tapsztalattal még mindig csak 5-ös szinten voltam. Ez leginkább érzésre frusztráló, csak toltam bele a sok pénzt a tapasztalatba, és semmi érdemlegeset nem kaptam érte. Másik hiányosság az upgrade-ek elmaradása, bár ez még nem a végleges verzió, tehát változhat.

Összességében egy élvezhető kis játék, ami különösen ahhoz képest figyelemre méltó, hogy csak a 0.4-es alfa verzióról beszélünk.

_________________
Father, forgive them.
They don't know what they're doing.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 09 pén., 16:46 

Csatlakozott: 2006 jan. 30 hétf., 9:47
Hozzászólások: 115
Második blikkre benyomások:

Rosszul írtam az előbb, az ikonos mozgatás működik, csak nem a megfelelő ikonnal próbálkoztam... :wink:
A legzavaróbb jelenleg, hogy a kóricáló szörnyek, hősök seregének méretéről nem lehet információt szerezni, legalábbis nekem nem sikerült. Korántsem mindegy, hogy 5 vagy 50 sárkánynak megyek-e neki... :roll: Így kissé szerencsejátékká fajul a történet.

_________________
Father, forgive them.
They don't know what they're doing.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 15 csüt., 13:37 

Csatlakozott: 2007 feb. 01 csüt., 14:32
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely/Pécs
Levin Malma írta:
Második blikkre benyomások:

Rosszul írtam az előbb, az ikonos mozgatás működik, csak nem a megfelelő ikonnal próbálkoztam... :wink:
A legzavaróbb jelenleg, hogy a kóricáló szörnyek, hősök seregének méretéről nem lehet információt szerezni, legalábbis nekem nem sikerült. Korántsem mindegy, hogy 5 vagy 50 sárkánynak megyek-e neki... :roll: Így kissé szerencsejátékká fajul a történet.



lehet infot szerezni, nekem egy FS n520-am van, azon le kell nyomni a kozepso gombot es ugy kattintani az ellenre es akkor ki irja, h mit tud


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 15 csüt., 13:38 

Csatlakozott: 2007 feb. 01 csüt., 14:32
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely/Pécs
Haw írta:
Hali és hogy kell letölteni? Én is szeretném.


le kell tolteni a cab kiterjesztesu file-t aztan azt felmasolni a memoria kartyara es onnan lehete telepiteni... a link az mar adott


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 15 csüt., 17:33 

Csatlakozott: 2006 jan. 30 hétf., 9:47
Hozzászólások: 115
roac írta:
Levin Malma írta:
Második blikkre benyomások:

Rosszul írtam az előbb, az ikonos mozgatás működik, csak nem a megfelelő ikonnal próbálkoztam... :wink:
A legzavaróbb jelenleg, hogy a kóricáló szörnyek, hősök seregének méretéről nem lehet információt szerezni, legalábbis nekem nem sikerült. Korántsem mindegy, hogy 5 vagy 50 sárkánynak megyek-e neki... :roll: Így kissé szerencsejátékká fajul a történet.



lehet infot szerezni, nekem egy FS n520-am van, azon le kell nyomni a kozepso gombot es ugy kattintani az ellenre es akkor ki irja, h mit tud


Igazad van. Ezt időközben magam is kipróbáltam, és működik.

_________________
Father, forgive them.
They don't know what they're doing.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 16 pén., 17:31 

Csatlakozott: 2007 feb. 01 csüt., 14:32
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely/Pécs
mar a honap elejen felkerult nehany uj screenshot a kovetkezo alfarol, es az a hir jarja, h az mar x86on is fog futni... igaz nem ertem teljesen, h mi szukseg arra, de ha a fejlesztok igy gondoljak...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: PPC Heroes 1.01
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 19 csüt., 9:02 

Csatlakozott: 2007 feb. 01 csüt., 14:32
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely/Pécs
Megjelenet az 1es verzio, igaz, h ez mar nem freeware, hanem fizetos (~20 USD), az ingyenes verzio csak 2 palyat tartalmaz es nem mukodik a SAVE/LOAD funkcio, egyeb korlatozast nem tartalmaz.

Amugy nagyon dicserik es allitolag "asztali" windowson is fut... erdemes kiprobalni


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 19 csüt., 12:30 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 25 csüt., 3:46
Hozzászólások: 57
igazán nem akarok kukacoskodni, de erről tud az ubisoft? a jogok ugyanis tudtommal náluk vannak és egyes elemeiben képek stb, egy az egyben nyúlása a heroes of m&m-nek. tippre, ha ráadásul ezért még pénzt is kérni fognak, akkor hamar le lesz lőve a projekt...

mondjuk nem olvastam jobban utána, lehet hogy letárgyalták a dolgot az ubisoft-tal, sőt az is lehet, hogy ubisoft-ék nagylelkűek és nem zavarja őket a dolog, de azért ezzel kapcsolatban kétségeim vannak...

Pocket Heroes hivatalos oldal: http://pocketheroes.net/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 24 kedd, 14:03 

Csatlakozott: 2007 feb. 01 csüt., 14:32
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely/Pécs
zfazek írta:
igazán nem akarok kukacoskodni, de erről tud az ubisoft? a jogok ugyanis tudtommal náluk vannak és egyes elemeiben képek stb, egy az egyben nyúlása a heroes of m&m-nek. tippre, ha ráadásul ezért még pénzt is kérni fognak, akkor hamar le lesz lőve a projekt...

mondjuk nem olvastam jobban utána, lehet hogy letárgyalták a dolgot az ubisoft-tal, sőt az is lehet, hogy ubisoft-ék nagylelkűek és nem zavarja őket a dolog, de azért ezzel kapcsolatban kétségeim vannak...

Pocket Heroes hivatalos oldal: http://pocketheroes.net/



korabban olvastam az oldalukon hasonlo felveteseket (akkor meg ingyenes alfanal tartottak), ok azzal vedekezte, h teljesen ujra csinaltak mindent, pixelrol pixelre (persze volt aki mondta, h ettol fuggetlenul meg torvenybe utkozik, mert nagyon hasonlo az eredetivel), aztan meg azzal is batoritottak a lelkes olvasotaboruk, h ne aggodjanak, mert koreaban elo orosz allampolgarok, es tul hamar nem eri utol oket a torveny... azota nem tudom, h mi valtozott ezen a teren, foleg, h most 20 dolcsi a teljes verzio. Ettol eltekintve szerintem erdemes kiprobalni, a demo is jo (2 palya es kikapcsolt save/load)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 25 szer., 14:45 
Avatar

Csatlakozott: 2007 feb. 14 szer., 16:08
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Szeged
Elnézést tudatlanságom miatt de, ez most telefonos játék vagy mi? Nem igazán értek angolul ezért a fent említett oldalt nem értem meg. (meg úgy egyáltalán hogy miről van szó itt). :( :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 25 szer., 18:19 

Csatlakozott: 2007 feb. 01 csüt., 14:32
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely/Pécs
Silent Hunter írta:
Elnézést tudatlanságom miatt de, ez most telefonos játék vagy mi? Nem igazán értek angolul ezért a fent említett oldalt nem értem meg. (meg úgy egyáltalán hogy miről van szó itt). :( :cry:



Abban az esetben ha a telefonod kijelzoje 320*240es felbontasu, Windows Mobile operacios rendszer van rajta es erintokepernyos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 25 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség