Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 329 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 25 pén., 17:32 

Csatlakozott: 2007 máj. 24 csüt., 9:23
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: necropolis
szerintem naon baró lesz alig várom h meglegyen! :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 8:42 

Csatlakozott: 2007 máj. 27 vas., 8:34
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Most értem az alap hadjárat végére, szeretném elkezdeni a HoF-ot, viszont nekem orosz verzió van meg. Tudna valaki egy helyet, ahonnan letolthetoek az angol szovegek? Magyar van, de nekem angol kellene. Az alap-játékhoz találtam angol szoveget, viszont a kiegészítéshez eddig sehol.

Koszi elore is.

Jó játékot mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 30 szer., 13:15 

Csatlakozott: 2007 máj. 24 csüt., 9:23
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: necropolis
hi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 22 pén., 1:10 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
hi :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 25 hétf., 23:20 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 20:59
Hozzászólások: 136
Tartózkodási hely: Budapest
Van valaki közületek, akik tudják használni az összes rúna-varázslatot? Én sajnos eddig csak a rohamot, az és az elemi immunítást sikerülz használnom, pedíg volt nyersanyagom egy tonna !

_________________
"Sok jó ember, kis helyen is elfér !" - mondta a darabolós gyilkos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 26 kedd, 7:41 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 16:40
Hozzászólások: 79
2.1-es patch van fenn ,igaz?Ott nekem se működött. Most anélkül játszok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 26 kedd, 23:06 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 20:59
Hozzászólások: 136
Tartózkodási hely: Budapest
Érdekes ! Ennyire durva bug lenne a 2.1-es verzióban? Attól tartok, hogy valami verzió probléma lehet. Én speciel magyar HOMM V-re(1.5-re peccselve) telepítettem az angol HOF-et, peccseltem 2.1-re, majd utána felmásoltam maygarítást. Neked milyen van? A neten sehol sem találtam írást a problémáról :?

_________________
"Sok jó ember, kis helyen is elfér !" - mondta a darabolós gyilkos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 27 szer., 10:51 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 16:40
Hozzászólások: 79
Ugyanaz ,csak nekem 1.41-es az utolsó patch, az 1.5-öt nem akarom felrakni ,mert több rosszat hallottam mint jót. Egyébként már máshol is írtak ebben a fórumban erről a hibáról. Most 2.0 alatt játsszok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 27 szer., 22:58 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 20:59
Hozzászólások: 136
Tartózkodási hely: Budapest
Találtan végre egy helyet, ahol erről van szó: http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1851065692/m/3161078145/inc/1
Bár angolból nem vagyok a topon, többnyire az EU-s verziókkal voltak a problémák. Többen írták, hogy a sima HOMM V US, a HOF meg EU-s, és itt lehet a gond. Nem a NODVD-s s EXE-vel van a gond, mert volt olyan akinek NODVD-vel működtek a rúnák, és olyan is, akinek az eredetivel meg nem !

_________________
"Sok jó ember, kis helyen is elfér !" - mondta a darabolós gyilkos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 07 szomb., 11:55 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 20:59
Hozzászólások: 136
Tartózkodási hely: Budapest
Na most végre működik ! Most az eredeti EXE-vel működnek a rúnák, a NODVD-vel meg nem. Érdekes módon a múltkor egyikkel sem ment :shock:
Múltkor panaszkodott valaki, mogy a Sevmod nem működik HOF alatt. Megoldás: a "D:\Program Files\homm v\dataa1\texts.pak\Text\Game\HeroStrings\NeutralCounts" könyvtérat kell felülírni a sev.pak-ban lévőkkel. A PAK Winrar-ral lehet módosítani(előtte BACKUP ajánlott)

Nem tudja valaki, hogy a frissesség rúna mikor működik? Amikor nyomok egy frissesség rúnát egy előzőleg aktivált rúnát hordozó egységre, nem történik semmi. Mikor lehet ezt használni?

_________________
"Sok jó ember, kis helyen is elfér !" - mondta a darabolós gyilkos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 07 szomb., 20:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 16:40
Hozzászólások: 79
Mit csináltál???


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 10 kedd, 19:59 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 20:59
Hozzászólások: 136
Tartózkodási hely: Budapest
Feltételezzük, hogy Total Commandert használsz. Na most a HEROES V adatfájljait tudod olvasni/írni. Nyomsz egy entert a PAK fájlonm és könyvtárszerűen látod a tartalmát.
Amikor a sev.pak-ot-bemásolod a HOF data könyvtárába, a benne lévő szövegfájlokat kéne használnia az alap helyett, de mivel ezt nem teszi, felül kell írni az alap HOF szövegfájlokat, ami a lényszámokat tartalmazza ! Ok?

_________________
"Sok jó ember, kis helyen is elfér !" - mondta a darabolós gyilkos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 16 csüt., 1:39 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
Hi!

arra azért kiváncsi vagyok, meddig érdemes patch-elni a HoF-ot. ugyebár 2.1-es verzióm van, és nemrég előjött egy sokkal nyugtalanítóbb bug a 3. pályán (amiben Freydának Duncant kell elfognia, az is a címe, hogy DUNCAN, persze 1. kampány, azaz Haven). Hét elején már eleve 1-gyel kevesebb egységet vehetek a váraimban (3 db haven vár), mint amennyi a tényleges szaporulat, tehát pl. lovagból csak 3-t a 4 helyett (castle-vel, persze), és a többinél is így tovább. Ez még nem nagy baj, de napról napra egyel kevesebbet tudok csak venni, amíg le nem nullázódik, pl. ugye a hét 4. napján lovagból már nem tudok venni, priest 6-4 db, stb. Ez azért már ölég nagy szivacs! Szerintem bug, mert 1x sem figyelmezetett semmi, hogy Duncan-hez maradnak bizonyos szinten lojálisak a várak, amiket elfoglalok tőle, és ennél a pályánál még el tudnám viselni, mert pénzem mint a tenger, tehát elkezdem megvenni az egységeket, oszt jónapot... de később ez nagy cumi lesz (kivéve, hehehe, ha az AI is így jár, és várbeli fölényben kezd, de nem erre akarok apellálni...)

JÁRT VALAKI MÁS IS ÍGY A HOF-FAL??????????????????????????????

pls help.

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 16 csüt., 1:54 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
Beorn the Shapeshifter írta:
Ámberek!

Ez a négy (öt) mod egyszerűen zseniális!!! Szerintem ott lenne a helye a letöltések között!!! (Egynek egy régebbi verzióa már szerepel.)
Új modok

Egyet nem értek, hogy a maps könyvtárból hogyan tudja a program a modokat betölteni? No mindegy... :) :roll:

Szóval: a fenti linken négy kiválló mod található, ami szerintem alap a Heroes 5 élvezeti értékének fokozásához!!!

- A szkillkerék beépítése a hős karakterlapjára zseniális! A hősök kasztja magyarul szerepel, az összes többi angolul, de így is élvezhető. (Azért jellemző, hogy van hat nyelvi verzió, még cseh is, de magyar nincs közötte... :cry: )

- A városépítő menű átkreálása szerintem már nagyon kellett, sokkal áttekinthetőbb lett az építkezés, hogy mihez milyen nyersanyag kell.

- A light varázskönyv szintén csúcs! Szép, látható és gyors!

- De a lényeg: a csataképernyő megváltoztatása! Ez, és a módosított hátterű lényképek szépek, sokkal jobban áttekinthető az egész! (Mondjuk nekem az 1.3-as variáció jobban tetszik, azokon szebbek a gombok, de kinek-kinek izlése szerint!)

Úgyhogy: tölteni, ámberek, tölteni! Amilyen gyorsan csak lehet! :lol: :lol:


És ha már itt tartunk, egy kérdés: az alap játékhoz volt egy pár mod, amit innen a honlapról lehetett lehúzni. Igazából a leghasználhatóbb az volt, amikor egy számot is írt a kalandtérképen található szörnycsoportokhoz, tehát pl. (néhány, 1-4). No ezt, hogy lehet átvarázsolni a HoF kiegészítő alá, mert az ő megfelelő könyvtárába való bemásolással nem működik a dolog.


Üdv!

Beorn vagy valaki más: be tudjátok nekem linkelni a modokat, mert nekem ezen egy origo-hoz hasonló kezdőlap jön be fenti linkre...

2.0 verzió létezik HoF-ból? Nekem eleve 2.1-et rakott fel. Persze az ubi oldalán ubiszezon van :) és semmi infó a HoF-ról... az alap játékból meg az 1.41 patch köszöni szépen, jól megvan :)

sajnos vacakol a Freyda kampány.
Ti meddig patch-elitek fel a HoF-ot? (Nem akarom elpatchelni az időt :)

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 04 kedd, 15:04 

Csatlakozott: 2006 aug. 08 kedd, 14:45
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok, a h5 erőd várában, hogyha beválasztom a luck-ot, akkor a lények plussz képességei alapból teljesülnek? pl a dárdás fazon mindíg lasít?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 04 kedd, 15:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Csak a Soldier's Luck képesség növeli meg az esélyét, a képességének bejövetelére, olyan nincs, hogy mindig bejön, a maximum esély 93,75%-os lehet a legeslegjobb esetben is (amit lehetetlen elérni)...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 05 szer., 7:59 

Csatlakozott: 2006 aug. 08 kedd, 14:45
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Debrecen
Köszi a választ, csak ahoz a képzettséghez (Katona szerencsélye) ez van írva:
"A hős seregében lévő lények hasznos harci képességei (mint például a fegyvernök Pajzscsapása) garantáltan mindig működésbe lépnek."
Akkor ezek szerint elírták?
A másik kérdés, hogy az új várral tudtok képzettségkereket?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 05 szer., 10:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
A leírásban sok hülyeség össze van hordva, mint írtam 100%-os bejövetele a képességek nincs, max a nnyi a tuti, hogy a lény megsebzi a minimumot 1 lénybe ( ghost/Spectre kivételével :D )

A képpzettségkereket illetően meg szerintem olvss a H5 ös topicokba, valahol volt már rólla szó tuti!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 13 csüt., 23:58 

Csatlakozott: 2007 szept. 13 csüt., 23:48
Hozzászólások: 2
Sziaztok!

Lenne egy olyan problémám/kérdésem, hogy az normális, hogy ha hot seatet akarunk játszani és valaki a törpékkel van, az alapból nem kap hőst, illetve nem is tud felvenni törpe hőst. Mi a teendő, vaagy ezeknek nem is lehet/kell saját hős?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 14 pén., 15:31 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 17 pén., 22:12
Hozzászólások: 22
Gumbo írta:
Sziaztok!

Lenne egy olyan problémám/kérdésem, hogy az normális, hogy ha hot seatet akarunk játszani és valaki a törpékkel van, az alapból nem kap hőst, illetve nem is tud felvenni törpe hőst. Mi a teendő, vaagy ezeknek nem is lehet/kell saját hős?


Másik fórumban is olvastam, ilyenről aszem a megoldás a 2.01patch.
No-DVD crack.
Ezt vállaszd: "HOMM5: Hammers of Fate v2.01 [MULTI5] Proper No-DVD/Fixed EXE" 2.8MB


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 329 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség