Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 329 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 22 csüt., 20:06 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 24 szer., 16:35
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Varsánysziti
Idézet:
Van másnak is hasonló problémája és ATI kártyája, vagy valami ötlete?

Ati x1300-asom van, nekem semmi bajom nincs a játtékkal, szerintem nem az a baj, mondjuk a H5 végén 640x480-ra kellett visszavenni 1024x768 élsimítás, stb.-ről hogy ne lépjen ki, de azóta semmi baja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 22 csüt., 22:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Nekem egy Radeon 9250-em van és semmi bajom nincs, csak az élsimitást vettem le nullára. Amúgy 1024*768 ban játszok, bár csak a sima H5 van meg.

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 23 pén., 11:50 

Csatlakozott: 2007 jan. 30 kedd, 11:10
Hozzászólások: 5
1280x1024 ben AA AS 2x tükörsimán fut...
(pedig nem is egy csúcs kártya -> GeForce 7600GS PCIE)

nekem inkább a gép gondolkodási idejével van gondom, megesik XXL pályán hogy a gép 5-10 percig gondolkodik (custom map) pedig 1 Gb RAM om van :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 23 pén., 14:49 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
csimbi írta:
1280x1024 ben AA AS 2x tükörsimán fut...
(pedig nem is egy csúcs kártya -> GeForce 7600GS PCIE)

nekem inkább a gép gondolkodási idejével van gondom, megesik XXL pályán hogy a gép 5-10 percig gondolkodik (custom map) pedig 1 Gb RAM om van :(


Az a lassúság valószínűleg azért van mert a gép szereti az összes hősének a mozgáspontjait elhasználni. Még azokét is akik várban vannak, ha másképp nem akkor úgy hogy ki-be ugrál velük.

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 24 szomb., 8:53 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
csocsi0:
ATI9800-on nálam minden gond nélkül fut. Minden javítás felrakása után teszteltem (egyszerr sem lépett ki). Most az 1.4 van fent, aazal sincs gond. Mondjuk a driverem nem a legújabb (már vagy egy éve nem frissítettem, de nem is volt rá szükség). Szerintem azért nem ártana menézni, hogy mik futnak még a háttérben, és mindent, ami nem fontos le kéne lőni (esetleg, ha van hálózat, net, azt is lehúzni a próba idejéig). Ha úgy sem javul, esetleg egy memóriatesztet futtatni. Ha csak néhány regiszter hibás, az is generálhat ilyet (elindul, csak amikor a hibás részre töltene-megbolondul)- nálam mikor bedöglött az egyik memória, hasonlót generált (annál is valahol "középen" volt a bibi).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 25 vas., 11:16 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 19 szer., 10:08
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Debrecen
Hy! Azért irok mert szerintem rosszul tették hogy megváltoztatták a szinkronhangokat mert az alap 5-ben sokkal jobbak voltak a hangok mint most :( Raelag hangja pl elég ratyi lett nem beszélve Tieru-ról :( De persze ettől még szeretem a játékot csak nem tudom miért nem lehetett megtartani az eredeti szinkronhangokat :? És megkérdeznélek titeket hogy erről mi a véleményeket? Bye


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 25 vas., 15:01 

Csatlakozott: 2005 ápr. 26 kedd, 0:11
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Kecskemét
Sziasztok!

Próbálkoztam a képernyő beállítással és az élsímítás levételével, de a jéték továbbra is kilép.

Felho azt a memória tesztet, hogy kell csinálni?

A driver lebutítását is javasolta a támogatási "szakember" de azt sem tudom, hogy kell.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 26 hétf., 15:51 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
Csocsi0:
a memóriatesztet a memtest86 (84?-most nem ugrik be) progival végeztem. Majd este megnézem, hogy fenn van-e az otthoni gépemen. Azzal kell készíteni egy bootlemezt és arról indítva a gépet lehet tesztelni (nagyobb memóriánál ez jónéhány óra lehet (este elindítod, reggelre talán kész).
De ha nem akarsz sokat szórakozni, kéne kölcsön kérni (H5 alatt tesztelt :) memóriát és azt belerakni a mostani helyett (vagy ha két darab memóriád van benn, akkor csak az egyiket bennhagyni és játszani, majd a másikkal ugyanezt)
Próba szerencse :)


A driver lebutításánál gondolom azt akarták mondani, hogy egy előző verziószámút kéne felrakni a mostani helyett (ehhez nem sok reményt fűzök,de meg lehet próbálni)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 15 vas., 8:46 

Csatlakozott: 2005 ápr. 26 kedd, 0:11
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Kecskemét
Sziasztok!
Nagynehezen sikerült! :D
Kicseréltük a videókártyát, újra telepítettem az egész H5-öt kiegészítőkkel és most jó.
Valami összeférhetetlenség volt a másik kártyával, pedig állítólag az is szuper volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 23 hétf., 11:09 

Csatlakozott: 2007 ápr. 23 hétf., 11:00
Hozzászólások: 1
Valaki talalkozott mar azzal a problemaval, hogy a 2.1-es patch utan nem akartak mukodni az osszetettebb runakombinaciok ? (nekem scak a charge es a cleansing szeru muxik) a tobbire "used" felirat van...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 27 pén., 0:02 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
Elkészítették a Skill Wheel legújabb verzióját, ami már a játékba be van építve. Nem teszteltem, mert nincs meg a kieg. De a képek magukért beszélnek. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 28 szomb., 16:53 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 14 szomb., 23:13
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Komló
Sziasztok! Nem tudna nekem küldeni valaki a Heroes 5 HOF kiegészítőhöz magyarosítást? A címem benkerita@freemail.hu Előre is köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 29 vas., 7:14 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Ööööö... lehet, hogy nem vagyok képben: a HoF szép hazánkban nem csak magyar nyelven jelent meg? :roll: :?: :roll: :?:

Poetice írta:
Elkészítették a Skill Wheel legújabb verzióját, ami már a játékba be van építve. Nem teszteltem, mert nincs meg a kieg. De a képek magukért beszélnek. :)

Ez nagyon atom! Van a linken pár nyálcsurgató mod. Azt hiszem meglesem, azután majd nyilatkozom róla, de félek, hogy az orosz nyelvű mod nem fog kommunikálni a magyar nyalvő H5-tel... :)

Öööö... (kicsit később) Megnéztem a modokat. A régebbi modok kiterjesztése "pak", ezeké meg "h5m". Mit kell velük tenni, hogy aktivizálódjanak, mert nagyon ígéretesnek tűnnek? Help me!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 29 vas., 8:40 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 25 csüt., 3:46
Hozzászólások: 57
Beorn the Shapeshifter írta:
Ez nagyon atom! Van a linken pár nyálcsurgató mod. Azt hiszem meglesem, azután majd nyilatkozom róla, de félek, hogy az orosz nyelvű mod nem fog kommunikálni a magyar nyalvő H5-tel... :)

emiatt nem kell aggódni, "multilengvidzs" az összes, ha jól tudom :D
Beorn the Shapeshifter írta:
Öööö... (kicsit később) Megnéztem a modokat. A régebbi modok kiterjesztése "pak", ezeké meg "h5m". Mit kell velük tenni, hogy aktivizálódjanak, mert nagyon ígéretesnek tűnnek? Help me!

ott van mindegyik letöltésénél a használati utasítás, miszerint simán másold be őket a maps könyvtárba, és nálam működtek is hibátlanul :D

a könyvlapozósból a light-ot próbáltam ki és talán egy kicsit túl fényes, de végre tényleg olvashatóak a nem választható varázslatok is, és a lappörgetés is "enyhén" szólva felgyorsult :)

a városépítési fa javító mod elsőre kicsit furának tűnik, de ha hozzászokott már az ember, akkor sztem sokkal használhatóbb, mint az eredeti :)

a csatafelület-átalakító mod-ot mindenképpen érdemes fölrakni, mert a csak kényszerből billentyűzetet használok örömmel tapasztalhatják, hogy a mod készítője megtette, amit a disznólusta nival készítői nem, miszerint van végre wait gomb!! és az az átkozott autocombat gomb eltűnt a jobb alsó sarokból, biztonságosabb helyre :D

ja és a link aprópóját nyújtó skillwheel játékbani beépítése is nagyon hasznos, végre nem kell mostantól alt+tab-olnom folyton, ha rá akarok nézni :)

aki bárki hasonló mod-okat tud a játékhoz, feltétlenül ossza meg velünk, mert ezek átkozottul jók voltak!! :D[/b]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 29 vas., 17:22 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Ámberek!

Ez a négy (öt) mod egyszerűen zseniális!!! Szerintem ott lenne a helye a letöltések között!!! (Egynek egy régebbi verzióa már szerepel.)
Új modok

Egyet nem értek, hogy a maps könyvtárból hogyan tudja a program a modokat betölteni? No mindegy... :) :roll:

Szóval: a fenti linken négy kiválló mod található, ami szerintem alap a Heroes 5 élvezeti értékének fokozásához!!!

- A szkillkerék beépítése a hős karakterlapjára zseniális! A hősök kasztja magyarul szerepel, az összes többi angolul, de így is élvezhető. (Azért jellemző, hogy van hat nyelvi verzió, még cseh is, de magyar nincs közötte... :cry: )

- A városépítő menű átkreálása szerintem már nagyon kellett, sokkal áttekinthetőbb lett az építkezés, hogy mihez milyen nyersanyag kell.

- A light varázskönyv szintén csúcs! Szép, látható és gyors!

- De a lényeg: a csataképernyő megváltoztatása! Ez, és a módosított hátterű lényképek szépek, sokkal jobban áttekinthető az egész! (Mondjuk nekem az 1.3-as variáció jobban tetszik, azokon szebbek a gombok, de kinek-kinek izlése szerint!)

Úgyhogy: tölteni, ámberek, tölteni! Amilyen gyorsan csak lehet! :lol: :lol:


És ha már itt tartunk, egy kérdés: az alap játékhoz volt egy pár mod, amit innen a honlapról lehetett lehúzni. Igazából a leghasználhatóbb az volt, amikor egy számot is írt a kalandtérképen található szörnycsoportokhoz, tehát pl. (néhány, 1-4). No ezt, hogy lehet átvarázsolni a HoF kiegészítő alá, mert az ő megfelelő könyvtárába való bemásolással nem működik a dolog.

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 30 hétf., 12:44 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
A csataképernyőst régen már linkeltem egyszer (még az alapjátékhoz, ott teszteltem is) ezért nem emeltem ki, de örülök, hogy jók a modok. :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 01 kedd, 9:34 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 19 szer., 10:08
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Debrecen
Hi! Akit érdekel: Heroes 5 + Hammers of Fate Silver Edition-ba a Media Marktba 6990 Ft. Szerintem megéri :D Bye


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 01 kedd, 10:11 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 16:40
Hozzászólások: 79
Azt szeretném tudni ,hogy oké ,hogy a HoF-hoz van magyarítás ,de az tartalmazza a videók feliratozását a kampányban vagy azt külön le lehet-e tölteni valahonnan?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 01 kedd, 10:51 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
Hero88 írta:
Hi! Akit érdekel: Heroes 5 + Hammers of Fate Silver Edition-ba a Media Marktba 6990 Ft. Szerintem megéri :D Bye


Silver edition?Az mit tud?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 01 kedd, 11:13 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 19 szer., 10:08
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Debrecen
Semmi extrára nem kell gondolni csak az van hogy az alap Heroes 5 + Hammers of Fate egyben 8) És szerintem nem drága a kettő együtt :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 329 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség