Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 329 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 0:10 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Nos mit gondoltok erről a részről.

Lesz egy új faj:a törpék!!!
Lesz benne karaván.
Lesz benne map editor.
Random map generator!!!

A törpék hőse egy mammuton fog lovagolni(aki nagyon hasonlít az ice age belire)
Új mágiájuk lesz,a rúnák,amelyek nem manába hanme nyersanyagokba fognak kerülni.
Sztem nagyon jó ötlet,csak egyet sajnálok,hogy a 7.lény Magma Dragon lesz,pedig szerintem sokkal jobban illet volna mondjuk egy Yeti,mert még egy sárkány már unalmas,bár ez máshogy fog kinézni,ez ilyen gyíkszerű lesz szárny nélkül nagyon hosszú farokkal.ÉS végre havas terepen amit annyira hiányoltam!!!Lesz új földalatti törpés terep is.

2006 Novemberére mondják a megjelenését.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 0:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Nekem nagyon bejön a vár is,és szerintem a megfelelő zenével iszonyat jó. Nekem máris a kedvenc fajom. Meg az új "Blood Haven" is nagyon bejön.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 8:34 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
[quote="csubi"]Nekem nagyon bejön a vár is,és szerintem a megfelelő zenével iszonyat jó. Nekem máris a kedvenc fajom. Meg az új "Blood Haven" is nagyon bejön.[/quote]

Nekem is bejön! Remélem hamar kész lesz!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 8:37 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
csubi írta:
Nos mit gondoltok erről a részről.

Lesz egy új faj:a törpék!!!
Lesz benne karaván.
Lesz benne map editor.
Random map generator!!!

A törpék hőse egy mammuton fog lovagolni(aki nagyon hasonlít az ice age belire)
Új mágiájuk lesz,a rúnák,amelyek nem manába hanme nyersanyagokba fognak kerülni.
Sztem nagyon jó ötlet,csak egyet sajnálok,hogy a 7.lény Magma Dragon lesz,pedig szerintem sokkal jobban illet volna mondjuk egy Yeti,mert még egy sárkány már unalmas,bár ez máshogy fog kinézni,ez ilyen gyíkszerű lesz szárny nélkül nagyon hosszú farokkal.ÉS végre havas terepen amit annyira hiányoltam!!!Lesz új földalatti törpés terep is.

2006 Novemberére mondják a megjelenését.


Be tudnád linkelni azt, hogy gol találunk róla több infót?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 14:32 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Csomó új lényt hoztak szóba megint,elvileg mostmár ice avatarok,meg frost spiritek lesznek benne meg chimera.
Nemtom hogy ebből mi igaz de olyan rajzok vannak róluk mint amilyen az eddigi lényekről volt.

Én linkből mindig a www.heroesofmightandmagic.com -ot hazsnálom,és az itt elérhető ubi fórumot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 14:41 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
A kampányok témája az lesz,hogy Isabel háborújának elejénél egy csapat a havenből kilépett,és tulajdonképpen őket kell majd legyőzni a Havennel meg a törpékkel,de én nem tartom kizártnak hogy az új havennel is leszünk...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Király
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 16:05 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 14 kedd, 16:15
Hozzászólások: 33
Már nagyon várom a kampányt imádom a történetét engem lenyűgözött :twisted: :twisted: A törpök nem tetszenek annyira :cry: egy kicsit Gyűrűk Urás :cry: . És képzeljétek már Novemberben megjelenik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 16:38 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
Gyűrűk Urához semmi köze... :roll: Csakis egy szép, egészséges Mountan Clain nyúlás az egész. :lol:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 16:58 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Na igen, csak a Mountain Clan kicsit változatosabb... :lol:

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 17:47 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 09 vas., 19:49
Hozzászólások: 509
Tartózkodási hely: Behemoth's Lair
Ti komolyan gondoljátok, hogy novemberben megjelenik? Erősen kétlem. Elég visszaemlékezni a H5 alapjáték megjelenési időpontjára, ami március lett volna, ehelyett május 19-én jelent meg az angol változat, a magyar pedig egy hónappal utána, június közepén! Sztem a november korai lenne, hiszen még egy mapeditoros patchet is terveznek, az szintén sok munkát igényel. De nézzük a dolgok pozitív oldalát: lesz mit ajándékozni karácsonyra, esetleg a következő húsvétra :lol:

_________________
Mindannyian őrültnek születünk. Néhányan azok is maradunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 22:06 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Ne legyél ilyen pesszimista,azért a ubisoft általában betartja a határidőjeit,végülis tavaszra mondták a heroest és meglett,legalábbis én mindehol tavaszt olvastam.


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára csubi 2006 szept. 02 szomb., 22:10-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 22:07 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
A kiegészítőben benne lesz a map editor is egyben szóval a patchet nem érdemes annyira várni,lehet hogy abban is benne lesz,de ha belerakják már egy kiegészítőben akkor nem hinném. :? Amúgy engem nem érdekel hogy honan nyúlták vagy mire hasonlítanak,a lényeg az hogy olyan fajt raktak a heroesba amit még soha,nem egy strongholdot vagy confluxot,vagy fortresst hanem tök újat. A következő faj is új lesz remélem,nagyon sokan szavaztak a fórumokon egy naga várra,nekem tettszene az ötlet. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 22:25 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
Azzal egyetértek, hogy új várakat készítsenek, de ha a kreatívitásuk kimerül abban, hogy van egy alap modell (jelen esetben egy törp), majd az egyiknek fejszét, a másiknak dárdát, a másik varázsol stb. akkor én inkább egy stronghold vagy egy fortress remake-re szavaznék. :roll: Ott legalább változatosak a lények...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 03 vas., 8:04 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 7:20
Hozzászólások: 10
na itt ezt kirakhatom!(tudom hogy már kiraktam de azér ez egy ilyen topicba bele kell...):)
Heroes V kieg=Hammers of Fate, jön a kiegészitő
Amit már biztosan tudunk:

Új frakció: törpék. Hősi harcosok és mágikus szakértők, akik Ashan világának legmélyebb bugyraiban, a hegyek alatt éldegélnek, főleg ellenséges területeken.

15 új küldetés, új hősökkel, szebb átvezetőkkel. Az új kampány még drámaibb eseményeket dolgoz fel.

Rengeteg új varázslat és képesség, öt új singleplayer, tíz multiplayer pálya, új épületek, artifact, semleges lények. Új taktikák, továbbfejlesztett offline és online játékélmény.

A véletlenszerű pályagenerálásnak köszönhetően a játékidő szinte végtelenre nőhet. Az online játékot fűszerezi az egyidejű körök lehetősége, ami felgyorsíthatja a játékmenetet.
http://www.the-genies-lamp.com itt találhattok képeket,vagyis az összeset amit eddig megmutattak az Ubis srácok :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 03 vas., 8:16 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Nos agoy látom az animációját a Runemage hős mozgásának, az Wizard mozgásábl alakítsák át. A runemage ugyanúgy fog mozogni az adventure mapon mint a wizard, és szerintem a csatákban is. Ami pedig a várat illet kinézetileg Haven-Dungeon keveréknek tűnik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 03 vas., 8:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Poetice írta:
Azzal egyetértek, hogy új várakat készítsenek, de ha a kreatívitásuk kimerül abban, hogy van egy alap modell (jelen esetben egy törp), majd az egyiknek fejszét, a másiknak dárdát, a másik varázsol stb. akkor én inkább egy stronghold vagy egy fortress remake-re szavaznék. :roll: Ott legalább változatosak a lények...


Teljes mértékben egyetértek.

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 03 vas., 11:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Ebben a kérdésben én is teljesen egyetértek veletek. Ez hogy van egy faj és csak azok egyedül a Haveannél volt mindig is elfogadott. Amúgy ponthogy a várakban levő lények sokszinüsége adta meg a hangulatot, és az egyediségét a játéknak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 03 vas., 13:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
Coradiel írta:
Ebben a kérdésben én is teljesen egyetértek veletek. Ez hogy van egy faj és csak azok egyedül a Haveannél volt mindig is elfogadott. Amúgy ponthogy a várakban levő lények sokszinüsége adta meg a hangulatot, és az egyediségét a játéknak.

Pontosan erről van szó. De jó úton haladnak az ubisok, hogy ezt teljesen eltűntessék. A korábbi részekben többé-kevésbbé, de sikerült jól összehozni a lényeket, de az új részben inkább csak azok, amik a régiekre hasonlít: Haven, Inferno, Academy, Necropolis, nekem még a Sylvan elfogadható, de már 2 "sablon" vár van, a Dungeon és most már a törpös... És itt látszik, hogy az ubisok újításai nem ötletesek. (És ahogy olvasgattam az ubis fórumot, elég soknak tetszik. :? Fogadni mernék, hogy a 80%-uk nem játszott a korábbi részekkel.) :(

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 03 vas., 13:40 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Nahát, mik nem vannak. :shock:
Nem akarom lehurrogni ezt az egészet, de a képeket megnézve nekem nagyon sántának tűnik a kiegészítő. Ok-ok, hogy a sötételfek nagyon sok embernek bejönnek ebben a játékban(pl. nekem nem), de hogy a törpéket is ilyen fantáziátlanra csinálják! Ezek után biztosra veszem ,hogy a Disciples 3 lealázza majd a Heroes 5-öt. :cry:
A sárkányukhoz remélem valami értelmes körítést találtak ki, mert így kicsit erőltetettnek tűnik az, hogy ők is ilyen egységgel nyomulnak. Lehetett volna a Dragon Golem a H4-ből, az inkább passzol hozzájuk(szerintem).
Legalább a rúnamágia (noha nem igazán új dolog) esetében egyedi dologra törekedtek.

(aki ismeri a Disciples 2-t, annak ismerős lehet az első szintű egység fejlesztett verziója(Stout Defender) - leginkább a King's Guardra hasonlít a másik franchise-ból, csakúgy, mint ahogy az Axe Thrower egy az egyben szerepel ott is, ráadásul hasonló külcsínnel)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 03 vas., 16:15 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Azért a Heroes 5-öt nem kell lehurrogni mert nagyon jóra sikeredett,a kiegészítővel kapcsolatbna,oké igazatok van,de én azért megvárom amíg kijön,lehet hogy fantáziátlanabb mint a többi faj,de ha belegondoltok hogy már csináltak hozzá új fajt,szerintem nem rossz.

Na mindegy a lényeg az hogy igazatok van,de attól még nekem tettszik. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 329 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség