Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 329 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 14 pén., 19:50 

Csatlakozott: 2007 szept. 13 csüt., 23:48
Hozzászólások: 2
Nagyon szépen köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 29 szomb., 23:06 

Csatlakozott: 2007 szept. 29 szomb., 22:57
Hozzászólások: 1
Valaki segíthetne ,nem tudom használni a rúna mágiát, pedig végig vittem a kampányt és a roham rúnán kívül semmi nem működik. Kifejlesztem a hős tulajdonságát ,meg is tanulja de nem használja pedig van ásvány minden ha valaki tud segítsen köszi :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Nem jó!
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 11 csüt., 18:17 
Avatar

Csatlakozott: 2007 okt. 11 csüt., 17:51
Hozzászólások: 3
Szervusztok!
Törpés vár remek de:
A magma sárkány helyett lehetett volna mondjuk a főnix!
- Egész jó a f. karaktere
- Unalmas még egy sárkány
- Köze van a tűzhöz
- A vár kőzepén jól mutatna egy tűzfészek
- Más is elégtelenkedett ez ügyben
Jelentkezzen aki átt tudja hidalni ezt a kis problémát!
[/code]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: ilyesmi=
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 11 csüt., 18:34 
Avatar

Csatlakozott: 2007 okt. 11 csüt., 17:51
Hozzászólások: 3
[/img]Phoenix_Mod.jpg @ 50% (RGB)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 13 szomb., 3:09 
Avatar

Csatlakozott: 2007 okt. 09 kedd, 3:34
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest
Hey Oh!!!

Forumosok figyelem.
Jelentem.: A Freyda Kétségei-t legyürtem. :)
A HoF-ot vigyem végig, vagy kezdjem el a TotE-ot?
Ti hogyan cselekednétek?
A hozzászolásokat elöre is köszönöm. :D

Ui.: Nagyon tetszik a játék. :D

_________________
Hey Oh!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 14 vas., 17:48 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 17 pén., 22:12
Hozzászólások: 22
Kosza írta:
A HoF-ot vigyem végig, vagy kezdjem el a TotE-ot?


Ha a sztori érdekel akkor HoF, ha csak multizol akkor ToE.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 okt. 16 kedd, 5:02 
Avatar

Csatlakozott: 2007 okt. 09 kedd, 3:34
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Scythe19!

A sztori nagyon érdekel, ezért végig viszem a Hof-et.
A TotE-t is elkezdem a barátokkal, multiban.

_________________
Hey Oh!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 02 szer., 18:45 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
Hali! Van itt pár bibi ezzel a kampány-végigjátszással (mármint a leírással). Nálam nagyon sok dolog (lényegesek) másképp voltak, pl. Wulfstan kampány 3. map: nem elég Helmart kiszabadítani, Andreast is le kell győzni, máskülönben nem teljesítetted a fő küldetést, vagy pl. ugyanitt az elfoglalandó várban (Meresgar) egy szem fire/magma dragon sem volt. A defenderek száma nő az idő múlásával, nem a sárkányoké… nagy különbség. Előbbi dologgal sokat szívtam, mert 2-3 nappal a 3 hetes határidő előtt jutottam el a börtönig, addig dwellingeket foglaltam nagy szorgalmasan. Aztán nagy nehezen találtam egy mentést, amin még időben eljutok Andreashoz is, és az utolsó napon épphogy csak elértem a börtönt. A készítők is igazán odabiggyeszthették volna a feladatok közé, hogy ki kell nyírni Andreast is. (Amikor elindult Helmar kifelé, és elkezdtem kjsérgetni, egyszer csak bejött a „mission failed” üzenet, és vége.) A sárkányos dolog nem zavart… Persze a sárkányok nélkül is elég véres lett a vár bevétele, de no problemo. Többnyire a magam feje után mentem, a leírást csak spoilerként használtam, azaz mivel utálok visszatöltögetni, a kellemeteln meglepiket kerültem el vele. Wulfie így aztán nem is kapott tőlem light magic-et, a resurrection-t viszont az utolsó pálya bónuszaként igen. Talán segítek ezzel másoknak is, hátha vkik újrajátsszák :) – gondolom, a többség már rég túl van a HoF-on… Ylayanál vannak most gondjaim. A 4. mapon vagyok, és egyelőre egyesével vadászom le a kb. hetente érkező zöld hősöket, még mielőtt egyesíteni tudnák a sereget. Az 1. hullámnál szerencsém volt, hogy nagyon tömören álltak fel a várostromnál, így egy meteor shower-rel mindenkit kinyírtam, és összesen 2 blood fury-t vesztettem. Gondolom, a 6. hullám nem lesz ilyen gagyi, mint az első 2 volt. (a 4. vagy 5.-nél járhatok, nemsokára eljő a 44. nap) Nem emléxik vki, mikor jön komolyabb sereg? Eddig hősönként 4 shadow witch + 4 grim raider + 10 mino. guard + 16 blood fury + kb. 30 assassin jött, ami persze egyesítve már elég komoly lenne. Az 1. hullámnál ugye a feka sárkányok ritkították őket, a 2.-nál meg egyesével csaptam le rájuk (ill. mind2 oldalon meghagytam 1-1 hőst, mivel az ugyebár nem tud már kivel sereget egyesíteni). A többi hullámot tényleg elég lesz Raelaggal a várban elintézni? Az egyesített zöld sereg elég ütős azért… Mind2 hősnőnek van mit bepótolnia a skillnövelőkkel, sőt Ylaya még csak 23. szintű, neki még sokat kell harcolnia. Röviden: a hullámok közötti szünetekben még meg tudom sztem látogatni a skillnövelőket (a dwellingek többnyire el vannak foglalva) a 2 hősnővel, ill. a droid hősökkel össze tudom szedni a úton levő kincseket, és akkor Realagra és Ylaya-ra is szükség lesz mind2 oldalon a zöld hősök lekaszabolására (sok csatát így veszteségek nélkül megúszok, de a legnagyobb érvágások is úgy alakultak, hogy elvesztettem egyszer 2 fire elementalt, máskor 2 blood fury-t, megint máskor 1 scout-ot. Szóval inkább a zsé jelent majd gondot, még úgy is, hogy közel 10k a napi bevétel…
De még nem is ez a főkérdés. Idézek a „help”-ből:

A pálya főellensége, Thralsai egy megadott időpontban bukkan fel. Nálam a 44. napon bukkant fel és az 50. napon érte el a váramat. Nem lesz egyszerű 50 nap alatt bejárnod a két hölggyel minden egyes skill növelőt, de meg kell próbálnod.


10. A IV-es lépcsőn ha lemész nem sokkal utána felveheted a sárkányokat. (piros X) Ha felvetted őket megnézhetsz egy kis filmet, és megjelenik Thralsai. Menj vissza a főváradba vagy a portálon keresztül vagy használd a Várkapu varázslatot.


Na ez a 2 idézet együtt elég… fura. Thralsai akkor jelenik meg, amikor felveszem a feka sárkányokat, de legkésőbb a 44. napon (esetleg a körül), vagy szimplán aki publikálta ezt, a 44. napon vette fel a sárkányokat????????????
Mert ugyebár utóbbi esetben nem fix időpontban bukkan fel Thralsai, és akkor van idő tápolni a sereget. Előbbi esetben viszont legkésőbb a 49. nap környékén fel kell venni a sárkányokat. Ezt Ylaya-nak kell megtennie, vagy bárki megteheti? Valaki felvette pl. Raelaggal a sárkányokat?Van még 2 idézet, amiben szintén vannak számomra értelmezhetetlen dolgok. Íme:


Ellenséges hősök tucatjai fognak áramlani a játék során. Az első hullám a második hét első napján érkezik meg. Egyszerre hat ellenséges hős érkezik meg, és 8-9 naponta jön az újabb hullám. (minél előbb legyőzöd az ellenséges hősöket, annál hamarabb ér véget az özönlésük) A térképen világoszöld G-vel jelöltem a pontot, ahol megjelennek.



A hősök nagyon furmányosan harcolnak, ha kell elmenekülnek a csatából és később sokszor nagyobb sereggel jönnek vissza. Isabellel ne nagyon támadd meg a hősöket, hagyd a dolgot a varázshasználókra, akiknek nem okozhat gondot az ellenség gyors legyőzése varázslatokkal, és ha szükséges, akkor a végén a Feltámasztást is bevethetik.



Nálam fehér S-sel vannak jelölve ezek a pontok, de ez nem is jelent gondot. Hanem az özönlés véget érése nem tiszta számomra. Hányadik héttől nem kell velük számolni? Amikor már Thralsai jön?
Nálam nem menekültek el, de akiket már legyőztem, ugyanúgy visszajöttek – minden héten fixen ugyanazok a hősök ugyanazon nevekkel jönnek vissza. Majd kiderül, vége szakad-e ennek, egyelőre Ohtar, Sinitar, Lethos és tsai voltak fix spellekkel, stb. (pl. meteor shower vagy nincs senkinek, vagy nem használják). Még a szintjük is fix, csak a seregük nő néha. Még egy idézet, és még egy értetlenkedés részemről:


Ezen a pályán segítségedre lesz két ismerős hős is: Raelag és Isabel. Ők ketten közelebb kerültek egymáshoz az eredeti játék vége óta. Mindketten 25. szintű hősök, fix képzettségekkel és tulajdonságokkal. Nem rendelkeznek az összes varázslattal és képzettséggel, amivel az alapjátékban bírtak. Alaposan kicserélődtek mióta utoljára láthattad őket.

Raelag-nak miért sokkal jobbak az értékei (primary skills), mint Izabellának? (egyiknek sincs enlightenment-je)
Biztos, hogy nem keresi meg a progi az „elmentett” fájlokat az alapból?


Előre is köszi a segítséget.

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 aug. 12 kedd, 14:29 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jan. 29 kedd, 15:02
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Vác
Üdv mindenkinek!
Bakker, nagyon nemtudok segíteni, de megpróbálok. Andreas-t nekem nemkellet megölni csak kikellet szabadítani Helmasrt és utat biztosítani neki. A végigjátszás hasznos, de legtöbbször nemszoktam követni csak ránézek a térképre mi hol van hogy ne vaktába menjek. Az utolsó kampány 4.-éről megcsak annyit, hogy én realagot beültettem a várba és folyton a váramat támadták. Nemöltem le őket egyesével. Ezért az első áramlás után mindig jelenvoltak de nem támadtak míg nemjön a következő támadni kivánó hős. Mikor HoF-el játszottam elötte újratettem az ala játékot és a mentéseket is kitöröltem ezért nemhinném, hogy megjegyzene abbol bármit is. Az egyedi képzettségeik is -amit csak a hős ismer- rendesen megváltoztak. Realagnak megfélemlítés volt. Mostmeg egybe rakták Agrael és Realag személyét. Így félemlítenek is, de gyorsítanak is. Hasznos, de szerintem semmivel nemhasznossab mint a gyorsítás vagy megfélemlités. Isabbel hűbérura helyett egy jóval erősebb képzetséget kapott aminek mr a nevét nemtudom, de a fénymásgia hatása alatt harcolnak egységei. Az ellenséges hősök valóban nagyon gyengék....
Többet nemis mondhatok:
Üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 329 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség