Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 106 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 22 szomb., 13:43 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Fifi, örülök, hogy foglalkozol vele, de toborozz néhány embert a környezetedben, és kezdjétek el masszívan tesztelni, mert lehet kiderül, hogy 3-4 kártyakombóval le lehet alázni a másikat, ha esetleg úgy jön ki a léps, a többi meg csak dísznek van... Ha működik, és csak kicsit inog a dolog - amit még a "nyomtatások" előtt orvosolni lehet -, akkor nyert ügy. Csak kérdés, valóban így lesz-e?

Sok sikert!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 22 szomb., 15:27 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Ebben a projektben nem egyedül vagyok

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 22 szomb., 18:31 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Kedves fórumozók!

Zolirobi,Havoc és én megcsináltuk a kártyajátékot!

Szabálykönyv:http://www.necropolis.tvn.hu/heroescard_szabalyok.html

Játékmezők:http://www.necropolis.tvn.hu/card2.jpg(Pirosjátékosé)
http://www.necropolis.tvn.hu/card(1).jpg(Kék játékosé)

Kalandkártyák:http://www.necropolis.tvn.hu/kartya.doc

és a lénykártyák letölthetők mugger bátyó oldaláról.

Sok sikert a game-hez!

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 08 kedd, 14:41 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Elkészült a Heroes Card 1.3-mas verziója.Még nem tudtam kipróbálni mert nem tudtam kinyomtatni.De a fórumon is megtudnánk csinálni.Vagy van egy jobb ötletem:MSN-en keresztül is tudnánk játszani.

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 08 kedd, 15:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Fifi mester!

Elolvasgattam a szabálykönyvet.

Nos. Az a bajom az egésszel, hogy épp a lényeg hiányzik belőle: a taktika. Vagyis csak igen kis mértékben képviselteti magát, varázslatok formájában, amiket, hogy pontosan hol és mikor lehet használni, nem találtam utalást (biztos figyelmetlen voltam).

A játék menete sajnos így, ebben a formában nagyon kevéssé tér el az ún. autós kártyától, amikor a 220-al tépő merci "viszi" a zsigulit.
Amennyiben ismertek (ismernétek) pár harci kártya játékot (pl. az örök klasszikus Magic the Gathering, vagy a magyar fejlesztésű Túlélők Földje, avagy a szintén magyarul kapható Guardians, hogy csak a legismertebbeket említsem), akkor tudhatnátok, hogy abban a lényeg a rögtönzés, és az izgalom, hogy vajh az ellenfélnek milyen lapok lehetnek a kezében! Vajon kihozzam-e ezt az erős lényemet, mikor az ellenfélnek ott van két szabad kék manája (Counter Spell gyanú), avagy nem? Vajon be merjek-e támadni, vagy számíthatok valami gonosz interrup varázslatra? Melyik lényem képességét hogyan tudom kombinálni egy másikkal?

Egy egyszerű példa.
Vannak olyan lények (MtG), amik mana ráfordításával speckó képességeket tudnak előhívni. Gondolkodni kell, hogy megéri-e a spackóra költeni a manát, avagy új lényt/varázstárgyat/bűbájt idézzünk-e le a manából. Gondolkodni kell azon, hogy mikor támadjunk? Akkor, amikor még az összes manánk megvan, és tudjuk az ellenfél esetleges gonoszságait überelni, vagy hozzunk-e le egy lénytápoló lapot, és maradjunk mana nélkül? Stb, stb. Már maga a pakli összeállítás is egy kélyhömpöly, amikor egy-két speciális tulajdonságra, lényre, képességre, varázstárgyra építünk fel egy komplett 40 (60) lapos paklit! Ezek egyikét sem látom itt kidomborodni...

A topic elején még egész jó ötletek születtek e témában, és én is írogattam ezt-azt. Nem mondom, hogy ez így, ebben a formában nem jó. Csak épp nem hozza át szerintem a stratégia kártyajátékok izgalmas, egymást szívatós, anyázós hangulatát, nincs benne igazi kombinációs lehetőség, és egy picit talán odatesz a Heroes feelingnek is.

Szerintem.

Elnézést a gonosz kritikáért.

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 08 kedd, 16:27 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 09 vas., 19:49
Hozzászólások: 509
Tartózkodási hely: Behemoth's Lair
Teljesen igazad van, még van mit csiszolni, de nem gondolod, hogy két ember ehhez eléggé kevés? :roll: Ha találnánk még három-négy vállalkozó kedvű kártyajátékost, lehetne is belőle valami.
A MtG-et számítógépen játszottam már, meg kell, hogy mondjam, valóban a Counterspell volt a kedvencem :twisted:
Az se lenne gond, ha egy hibridet hoznánk össze, már ismert játékok elemeit ötvöznénk. További ötletek? :roll:

_________________
Mindannyian őrültnek születünk. Néhányan azok is maradunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 09 szer., 9:59 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Én a magam részéről a további ötleteimet már az első pár oldalon leírogattam. Nem azt mondom, hogy az a jó irány, vagy az egyetlen követendő út, csak én a magam részéről így képzeltem el a H kártyát.

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 09 szer., 22:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Kedves Fórumozók!

Igazat adok a véleményetekben.Még gondolkozok rajta hogy hogy tudnám ezeket bele rakni a játékba:gyorsaság, stratégia, izgalom.
Az előző hozzászólásokat mind elolvastam.A mostani játékot még a heroes kártyákkal nem de egy másik kártyával ugyanazzokkla a szabályokkal kipróbáltam és a játék gyors meg izgalmas is.De tényleg kevés a heroes feeling.Ha heroes kártya akkor heroes feeling.Ide leírom az ötleteimet majd a későbbiekben.Idáig azért nem írtam ide semmit mert nem volt másnak véleménye.Régebben még Beorn te is rendszeresen fellátogattál de mostanában nem látlak :cry:
Pedig annyira megkedveltelek :P :wink: :P bocs az offért.
Línyigibe( :lol: ) : Még tervezgetek de addigra is azt szeretném ha lennének segítők és ötletek.

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 10 csüt., 12:06 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 28 kedd, 12:51
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Hi!

Jó próbálkozás de szerintem túl nagy fába van a fejsze....
anno egy fantasy-rizikó-t akartunk összehozni a haverokkal de még az is túl sok időt/energiát igényelt volna. :?

A H3 ráadásul pont azért (is) lett maradandóan jó mert bonyolultságában - nem is jó szó, inkább: sokszínűségében is megmarad átlátható letisztult játéknak.

A táblajáték verzióban pont a gép által elvégzett "apróságok" hárulnak a játékosra ami megöli a feelinget.

:roll:

_________________
A fiam még nem érti miért jó a Capitol. A csatákat viszont élvezi (főleg ha nyer)...Jah és mindig a pirossal akar lenni. DE AZÉRT MERT AZ A KEDVENC SZÍNE!!!
Wazz ezek a négyévesek....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 12 szomb., 17:13 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Kedves Fórumozók!

Lenne egy olyan ötletem hogy:
-Mndenkinek 40 kártyát kéne vásárolnia de úgy hogy egy lényből lenne több.És akor nem kéne minden kártyát kinyomtatni ahnem csak azt ami a seregünkbe tartozik.De aza gond hogy ehez nehezebb kitalálni valami jó szabályt.

Ötletek?

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 14 hétf., 15:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Kedves Fórumozók!

Az előző hozzászólásokból kivettem néhány dolgot aminek biztos hogy benne kéne lennie a Heroes kártyajátékban:

- maximum egy hős
- maximum egy 4. szintű artifact
- maximum egy 3. szintű artifact
- maximum két-két első és második szintű artifact
- maximum hat varázslat pl.

A varázslás annyit tesz, hogy a játékos elkölti az idézési költséget, és kijátssza az asztalra a kezében lévő lapot (lapokat).

A sebesült lények a forduló végén meggyógyulnak.

A támadás után (közben, előtt) még az aktuális játékos varázsolhat, ha van varázslata
A lövöldöző lények speciális segítséget nyújthatnak, ők is mennek a támadóval együtt, de nem kézitusáznak, hanem belelőnek az egyik védelemre kijelölt lénybe, és sebeznek rajtuk. Őket csak varázslattal, vagy egy ellenséges lövöldöző egységgel lehetne megsebezni vagy repülő egységgel.
- ne kelljen hozzá millió lappal rohangálni (ezt akartam megcélozni a minden kártyából egy maximalizálásával)
- a krátyákat többféle képpen lehessen kombinálni egymással
- a játékmenet legyen viszonylag gyors, de kelljen benne kellőképpen kombinálni a győzelemhez
Kártyákat kirakja két sorba: lesz egy közelharcos sor, és egy íjász sor.
A csatát a legmagasabb sebességű lény kezdi, ha két lénynek azonos a sebessége, akkor mindig a támadó lény a gyorsabb; ha több, azonos sebességű lény van, akkor először a támadó választ egy tetszőlegeset közülük, majd a védő, majd megint a támadó...
Repülő lény támadhatja az íjászsorban lévő lényeket is. A támadó lény belesebez a megtámadott lénybe, aki elveszít annyi életpontot, amennyi a támadó lény damage értéke.
Ha az túléli: visszatámad (sebez a támadóba annyit, mint amennyi az ő damage értéke).
Ha íjász egység jön sorra, akkor ő belelőhet az egyik ellenséges lénybe (sebez annyit, mint az ő damage értéke, de nincs visszatámadás)
Amint a védőnek elfogytak a lényei vagy a másik játékosnak nem maradt lénye akkor a lény nélküli vesztett.
Ezek a varázslatok melyeket Beorn írt de nem tudom melyik verzió legyen.Ez vagy az enyém:

Példa a varázslatokra:
- lighting bolt 1 manáért 3-at sebez egy tetszőleges lénybe
- manalövedék 1 manáért csak kettőt sebez, de bármilyen elemtipusként elmondható, így az elsetleges immunitásokat meg lehet vele kerülni (pl. efreet tűzimmunitása, dzsin levegőimmunitása...)
- tűzabda alapköltsége 1 mana, és ahány manát rááldozunk még, annyit sebez egy lénybe (azaz 5 manáért 4-et); ráadásul újabb két-két manáért ugyan ezt a sebzést még egy-egy lénybe bele lehet pumpálni (pl. 7 manáért két lénybe sebzünk 4-et)
- cure semmissé tesz 1 manáért bármely forrásból származó 4 sebzést egy lényen
- haste egy lény sebességét növeli meg 3-mal
- precision egy lövő lény távolsági sebzését duplázza meg
- clone egy illúziólényt kreál, amelyik elnyel egy tetszőleges forrásból származó (lény támadása, varázslat) sebzést, majd eltűnik
- teleport segítségével a harcossorban lévő lény is támadhatja az íjászsor lényét
- fly hatása ugyan ez (egy lény repül a csata végéig)
- a különböző protection varázslatok counter-elnek egy bármilyen, adott elemi varázslatot, illetve a lénynek ilyen elem ellen védelmet adnak a harc végéig stb... stb...


Halott lények a temetőbe kerülnek
Innen csak a Halottélesztés varázslatal lehet egyet visszahozni közülük (olyannak számít, mintha megidéztük volna), de a varázslat lapja rajta marad, jelezve, hogy ő felélesztett lény, és ha a varázslatot Dispellel leszedik, akkor meghó' a lény is.
Ez is jó ötlet(Beorntól) de ki kell dolgozni:

Hősképességek: minden játékos előre választ egy hőst magának, aki amolyan enchantmenként működik,: a különleges képességét (specialitását) felhasználva. A hős nem jelenik meg kártyaként, de be kell jelenteni, hogy kit választottunk. Pl.:
- az offense képességgel rendelkező hősök egy-egy csata során egyetlen lényünk sebzését növelhetik meg 1-gyel (a csata kezdetekor, de már a támadók és védők felállásakor kell bejelenteni, hogy melyiknek) -> taktika!
- az armored képességgel rendelkező hős hasonló mód egy lény életpontját növeli egyel
- a logistic-os hősök egy lény sebességét 1-gyel
- az archery skilles hősök egy lövő lény távolsági sebzését 1-gyel
- az intelligenciával bíró spec. képességű hősök +1 manát kapnak körönként (ez lehet, hogy túl durva, majd kiderül a gyakorlatban)
- a sorcery speckójú hősök +1-et sebeznek a varázslataikkal
- az first air-os hősök egy lényen gyógyíthatnak 2 életpontot
- a ballista skillel rendelkező hősök minden harcban ellőhetnek egyszer mondjuk egy 4-es sebességű 1-et sebző távolsági támadást
- az egyes varázslatokra specializált hősöknek az a varázslatuk kétszeres hatással jönne létre, ráadásul az elmondott varázslatkártya egyszer visszavehető a kézbe a felhasználás után
stb... stb...

Ezekhez kéne hozzá adogatni néhány más szabályt akár újabb ötleteket akár még az én kártyaszabály ötletemből szablyokat.

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 21 hétf., 17:13 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Kedves Fórumozók!

Visszajöttem Horvátországból!
Egész utazás során csak a kártya játékkal foglalkoztam.
Beszéltem egy igazi nagy kaszinóssal aki életében minden fajta szerencse kártya játékkal játszott, fel hívtam a régi török haverjaimat akik a török utcai szokásokhoz megfelelően állandóan az utcán kártyázgattak.Kikérdeztem ezeket a "nagy" kártyásokat hogy adjanak tanácsokat és tippeket meg világosítcsanak föl néhány jó trükk létezéséről.Pénteki napon csak kártyáztam nyitott poker, sima poker, pisti és még sorolhatnám...

Heroes3 Kártya szabályai:

A játékosok egy hőst alakítanak de nem a játékbólhanem mint maga egy hős.
A hősöknél(játékosnál) csak egy 4.szintű arti lehet meg csak egy 3. szintű arti.
Artifactok szerepelni fognak a szabály könyvben amit majd kikell nyomtatni.Ha megvásároltuk az artit akkor azt fel kell jegyezni egy papíron amit jegyzettelő papírnak neveztem el és a hozzásszólás végén lesz a link ahol a papír mintája elérhetővé válik.A játékosoknak majd csak annyi lesz a dolguk hogy egy lapra fel rajzolják ezt az ábrát.
A varázslatok azoklesznek amiket már előzőlegleírtam de előidézésük máshogy lesz.Ezt majd leírom a következőekben.
Úgy szerezhetünk lényeket ha megépítjük a lénytermelőket.
Csak a fejlesztett lények lesznek elérhetőek így felére csökkentjüka nyomtató patron elhasználását.
A harc elkezdése nem dobó kockával lesz eldöntve hanem a kalandkártyák fognak egy harc kártyát tartalmazni és ha ezt valamelyik hős kihúzza ő lezs a támadó.

A megvásárolható épületek a következőek lesznek:
-1.dwelling(lénytermelő)
-2.dwelling
-3.dwelling
-4.dwelling
-5.dwelling
-6.dwelling
-7.dwelling
-Varázstorony
Ezen kívül még lehet költeni a városfejlesztésre ami minden értékünkhöz ad +4-et.
Mindegyik játékosnak vannak értékei:
-Támadás(ez adódik hozzá a lények attack értékéhez)
-Védekezés(ez adódik hozzá a lények defense értékéhez)
-Varázs(ha 4-en felül van akkor a hős 2-szer tud varázsolni a körében)
-Tudás(ettől függ hány manája van egy hősnek.A tudás pont 10-szerese a mana pontja a hősnek)
Lesznek bányák is.Ezek is a kalandkártyákon lesznek megjelölve.Ha valaki kihúz egy bánya kártyát, az a kártyái mellé rakja és minden körben +1 ércet(vagy a többi nyersanyagot) vagy +1000 aranyat kap.Hogy hány nyersanyagja vcan vagy aranya egy hősnek azt a jegyzetelő lapon feljegyzi.
Mostmár áttérek a csata menetére:
A csata a csata kártyával kezdődik.A csatát a védő kezdi.A hősök nem láthatják egy más lény kártyáit.A védő dob egy kártyát.Utána meg a támadó.Mindig a felső kártya üti az alsót.Ha a felső lap támadása nagyobb mint az alsó lap védekező értéke akkor sikerült a támadás.Ekkor a felső kártya damage értékét kikell vonni az alsó lény health(életerő) értékéből.Ha a felső lap damage értéke egyenlő vagy nagyobb az alsó lap health értékéből akkor a lény meghalt.
De ha kisebb a felső lap damage értéke mint az alsó lény health értéke akkor csak fel kell jegyezni a feljegyzetelő papírra hogy egy lény health értéke ennyi meg ennyi.
Viszont ha a felső lap attack értéke kisebb mint az alsó lap defense értéke akkor a támadás nem sikerült és tovább megy a csata.Ha a harmadik lap nyer akkor csak azt a lapot kell a temetőbe helyezni amelyiket legyőzte a játékos.A legalsó lapot viszont ismét a paklijába helyezheti.
A csata akkor lesz befejezve ha egyik hős összes lénye meghalt.
Folyt.köv.

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 23 szer., 18:36 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
A varázslatok ezek:
Varázslat Mana Fajtája
Gyengítő sugár 10 Levegő
Villámcsapás 10 Levegő
Pontosság 15 Levegő
Élőhalott ölő 20 Levegő
Levegő Elementál 25 Levegő
Kőbőr 10 Föld
Halál Fodrok 20 Föld
Föld Elementál 25 Föld
Vérszomj 10 Tűz
Armageddon 25 Tűz
Tűz Elementál 25 Tűz
Áldás 10 Víz
Gyengeség 10 Víz
Fantomkép 20 Víz
Víz Elementál 25 Víz

A játék elkezdésekor kell választani egy speciális képességet:
- az offense képességgel rendelkező hősök lényük sebzését növelhetik meg 2-vel
- az armored képességgel rendelkező hős defense-t és health-ot növeli 2-vel
- a logistic-os hősök egy lény sebességét 3-mal
- az intelligenciával bíró spec. képességű hősök +1 manát kapnak körönként
- az first air-os hősök egy lényen gyógyíthatnak 10 életpontot.Ha használja a képességét akkor feljegyzi a lapján hogy nem ennyi az életereje a lénynek hanem több.És egy csata során csak egyszer lehet gyógyítani.


folyt.köv.

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 28 csüt., 18:29 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Sziasztok!

Egy idegesítő fórum hiba miatt nem tudtam leírni előbb a heroes card szabályainak utolsó h.sz-ját!

Kezdem:

Két nagyszerű ötletem:

a)Relikvia keresés

b)Varázs ital készítés

___________
a)Kincs keresés:
-Lesz 8 Relikvia kártya amiből max 5-öt megtalálva lehet megnyerni a megadott körben.
A relikvia kártyák a kaland kártyák között lesznek aki kihúzza övé a relikvia.A relikviák másra nem jók.Mert ha lett volna ezeknek speciális képességük akkkor valaki nem áldozta volna fel hanem a kpességek felhasználásával nyertek volna és toább vitték volna a relikviákat.Így viszont(ha meg van 5 és vége a gémnek) a relikvia kártyák vissza kerülnek a kalandkártyákhoz.

b)Varázs ital készítés:
-Ezt a might and magic-ből vettem.Az italokat 3 anyagból lehet elkészíteni:piros bogyó, kék bogyó, zöld bogyó!
+2 damage minden lénynek:piros és kék
+2 def minden lénynek:piros, zöld
+2 attack minden lénynek:kék, zöld
+2 attack minden lénynek és egy Villámcsapás varázslat mana nélkül:piros, kék, zöld


A varázslatok manába kerülnek.
Csak akkor lehet varázsolni ha megépítettük a Varázstornyot.
Ha megvan a varázstorony akkor bármelyik varázslatot lehet varázsolni csatában ha elegendő hozzá a mana pontunk.

Minden érthető?

Mostmár keresnék olyanokat akik a kártyákat elkészítik.

Jajj a jegyzetelő lap mintája amit majd a game előtt elkell készíteni egy lapra:http://www.necropolis.tvn.hu/hcard.JPG

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 01 pén., 20:02 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Ha valaki nem csinálja meg a kártyákat, én(+18) ***** magam!!!

Valami jó grafikus sincsen itt?????????

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 02 szomb., 0:27 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Fifi: Moderáld magad, illetve ne fogalmazz ennyire alpárian, ha kérhetem! :? Legközelebb, ha ennyire csúnyát akarsz írni, írd úgy, hogy le......m magam... :shock: Ezt a fajta írásmódot még elbírja a fórum! :roll: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 02 szomb., 18:10 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Fifi: Moderáld magad, illetve ne fogalmazz ennyire alpárian, ha kérhetem! :? Legközelebb, ha ennyire csúnyát akarsz írni, írd úgy, hogy le......m magam... :shock: Ezt a fajta írásmódot még elbírja a fórum! :roll: Baráti üdv!

Sziasztok!
Bocsi de mikor megláttam, hogy azóta senki nem írt ide megőrültem...Ez a lenne az lyan nagy heroes szeretet... :?
Ezen ellehetne gondolkozni!!!Biztos, hogy van valaki aki jó grafikus...

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 04 hétf., 15:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 dec. 03 vas., 13:03
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Berény
CSö mindneki


Ien szabályokat meg ienekt honnan lehet tudni a kártyákhoz(H5-ben)?? Vagy meg lehet venni könybe???Plz aki tud help :oops:

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Beneee 2006 dec. 04 hétf., 16:51-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 04 hétf., 16:32 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Segítség!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 04 hétf., 19:36 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Cat!

Szép ez a nyelv, nem? Még a bennem bújkáló Fülig Jimmy is szégyelli magát!!!:) :) :)

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 106 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség