Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 98 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 25 szer., 14:26 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Hát igen. Az implosion sebez a legdurvábban. Experten, gömbbel, jó nagy sp-vel majdnem 10k-t.
Az expert resurection pedig kötelező a nagyobb, keményebb pályákon.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: re
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 29 vas., 15:58 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Lehet kombinálni a summon *.*-ot a resurrection/animate dead-del, és van egy trükkös sacrifice-resurrection párosítás is.. :wink:
A Berserk-kel ennek a topic-nak a hatására kezdtem el foglalkozni. Csúnyán alábecsültem. Amíg nem találkoztam egy horda Berserker Fly-al. :shock:
De leggyakrabban akkor is a slow-t használom. Közvetlen sebzést csak kisebb/lassabb seregek ellen veszek elő, ill. WoG alatt, bekapcsolt Masters of Spellcasting opció mellett, ha már tényleg semmi hasznosabb nem jut az eszembe. 8)
Körönként 7-8 varázslat mellett hamar ki lehet fogyni a mass spellekből. :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 04 szomb., 16:40 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
H3: Expert earth, fire, water, air magic először.Eztán jön a varázsolgatás :twisted:

Ha teszem fel sok az íjász (400 Evil Eye húúú :lol: ) akkor blind, aztán slow, ezután az erősködőknek berserker :D

Ha még így is nehéz lenne a harc akkor implosion, chain lightning és a bless jön. Ja meg a prayer. :wink:

Ezután olyan nincs, hogy vesztek :lol: :lol: :lol:

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 05 vas., 15:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
Hát igen, az expert bersek igencsak ütős tud lenni.....
A szintén expert forgetfulness-el az őrületbe lehet kergetni az ellent.LOL!!!
Támadásnak "természetesen" a chain lighting és implosion a legmegfelelőbb választás.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 05 vas., 21:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
Udv,

azért ne felejtsük el,hogy pl a Titan-ra nem hat sem a berserk,sem a blind,sem a forgetfulness :)
szerintem is a slow a leghatásosabb,szinte minden körülmény között alkalmazhato,csak sajnálatos a haste felülbirálja...
szoval slow aztán emg bless,és már indulhat is a mészárlás,persze ez is olyan topic mint a többi "melyik a kedvenc.." ..most nyomok 1 érdekes pályát 40 titánnal vertem meg 3600 manticore-t utána meg 1000 red dragon-t :) szoval minden csatában alkalmazkodni kell az ellenhez,a lényeihez,és akkor mindig más lesz a befuto kombinácio ! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 05 vas., 21:35 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
A titkos fegyverem a "mass loadgame". Expert béketűrés kell hozzá.. :))))))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 20 kedd, 13:42 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Üdv mindenkinek!

Nagyon jó ez a fórum! :D

Csak egy tipp a varázslatok terén:
érdemes figyelni arra, hogy melyik lényünk hogy támad.
Pl.: a hidrát érdemes teleportálni v. a cerberust mert több ellenfelet is támadnak, de kövezzen meg az aki szerint hülyeséget írtam! :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 20 kedd, 18:27 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Utrkij Yuzsulaw írta:
Pl.: a hidrát érdemes teleportálni v. a cerberust mert több ellenfelet is támadnak, de kövezzen meg az aki szerint hülyeséget írtam! :oops:

Várostromnál főleg.. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 25 csüt., 19:20 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 25 csüt., 18:57
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Szeged
doom3d írta:
Utrkij Yuzsulaw írta:
Pl.: a hidrát érdemes teleportálni v. a cerberust mert több ellenfelet is támadnak, de kövezzen meg az aki szerint hülyeséget írtam! :oops:

Várostromnál főleg.. :lol:


KIVÉVE némely részekben (pl. H5) Ahol először Expert Light Magic kell hogy át tudd vinni... Pff egyszer rászívtam h csak Advanced-em volt. Inkább a Teleport Assault is oké lett volna.

De ha már H3...

Implosion-párti vagyok :p De (ha szabad annak nevezni) van egy tárgy által adott varázslat, ami ingyen van és... asszem 600-t sebez... Asszem tudjátok melyik. (Ez csak SoD-es)

Alc

_________________
Griffin Eternal

Ja persze...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 28 szer., 21:56 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Mostanában, amióta körönként 7-nél több varázslatom is lehet, rájöttem, hogy hamar kifogyok a mass *.*-ból. A rengeteg fölös mana levezetése végett újra rákaptam a destruktív mágiára..
A jó öreg mass slow + meteor shower, most akár kétszer több áldozattal! :D
Például a februári WoG pályán is Aislinn-nel nyomultam. (+Tower commander)
A kisebb, csata közben kettéosztott, szétszórt aprónépet meg chain lightning-gal oszlatom. Így aztán egy csatában tíz kör alatt néha akár 6-800 mana is elfogy.

Khm.. mondtam már, hogy Tower rajongó vagyok?

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 01 csüt., 22:42 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
Udv,

szerintem a varázslatok értékét épp az adja meg,hogy 1 körben nem szórhatunk akárhányat... Igy elgondolkodik az ember hogyan taktikázzon,hogy elöször mass slow,aztán blind...
ujbabban az expert fire magic-el támogatott blind-el nyertem emg 1 csatát,mert ugye ha expert,akkor az első támadónak nem üt vissza,mig basic-en igen...
ezért van az,hogy ha én válogathatom meg a hősön skilljeit,akkor a 4 mágia mindig benne van,mert minden osztályba vannak jo varázslatok,főleg ha expert szinten tudod...a berserkről nem is beszélve,mokás volt látni mikor 3*700 a. bechemot elkezdte 1mást püffölni,én meg 10 titánnal nyertem a végén :)


Heroes 3 és fallout 2 forever :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 02 pén., 9:33 
Avatar

Csatlakozott: 2007 feb. 19 hétf., 23:47
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest
Hi!

Sztem addig nem is igazán jók a varázslatok, amíg nem expert at agott mágiacsoport secondary skillje. Persze nem használhatatlanok. A pusztító varázslatok a gömbökkel igazán hatékonnyá tehetők, bár azért így is van 1-2 aminek nincs nagy ereje, pl death ripple, fireball, bár ha összegezve nézzük a sebzést, akkor azért így is jól nyomják. :D
Az én kedvenc varágylataim: Prayer(!), Bless, Haste, Slow, Sorrow, Berserk, Bllodlust sok Ogre magival, Resurrect (anim dead), Blind, a destruktívak közül meg a Chain lightning, Implosion, Destroy undead, Meteor shower.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 02 pén., 15:53 
Avatar

Csatlakozott: 2004 júl. 09 pén., 10:08
Hozzászólások: 78
Mint az ármányszövés galaxis-szerte elismert mestere, nem állhatom meg, hogy mágia témában ne mondjak valamit. Elsőként: az ember igazán csak akkor gondolkodik el, milyen mágiát hazsnáljon, mikor a csatát másodszor tölti be... Egyébként csak úgy rutinszerűen megy a dolog. De azért valahol Doomnak van igaza: első a slow! Ha az nem elég, akkor azonnal el kell kezdeni visszatermelni a haderőt. Ha ez sem segít akkor jön a reload és a gondolkodás.
Az implosionra egy kitérő: Hellblood! gömbbel 90 feletti SP-nél experten 23K-t sebez. De az armageddon jobb. csak Antimagic kell hozzá VAGY Orb of Vulnerability: így ugyanolyan jó, mint a Blade. Bár armageddont rendszerint olyankor használok, mikor a 7. szintű lényemet nem lehet feltámasztani. (dragons / ha a furmányos pályakészítő nem ad resurrectiont.) Bár a feltámasztás szerintem az archangel klónozásával rentábilis igazán. 400 angyal mutatványát meg sem tudja a hero közelíteni. főleg nem 12 manáért...
Ezentúl NÉHA jobb a haste, mint a slow, és NÉHA jobb a prayer, mint a haste.

Tehát a végső sorrend: Slow, haste, Prayer, clone (csak ha angyal), resurrect, armageddon, implosion.
És ehhez jön a berserk + slow reménytelen találkozások esetén.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 02 pén., 18:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
DarthSidious írta:
Az implosionra egy kitérő: Hellblood! gömbbel 90 feletti SP-nél experten 23K-t sebez.


Egy apró hozzáfűzés 23k-s sebzéshez! Az ezen értéket megközelítő 21929-es sebzés eléréséhez kell neküknk 1 Impló ( :lol: ), egy kis Expert Földmágia, egy gyönyörű Barna Gömböc, majd végy mellé egy lvl 99-es Sorcery Speskós herót (Pl. Bakelit ) Expert Sorceryvel és 99 SP-vel megfűszerezve! S kész is az ártó leves! De a Speckós hőst kivéve máris mindössze 13325-re csappan az értéke, amit elő is lehet állítani azért! :shock:

Melessleg megnéztem a furmányos Calculátorral, ha lenne egy Impló Speckós heró, lvl 99, 99 SP, Exp Sorcery, Exp Earth Magic, Iszapgömbbel egy lvl1 es lényre ütne 52902-t! :shock: :shock: :shock: Még jó hogy nincs ilyen! :lol: :lol:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: re:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 02 pén., 21:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
@Yc: körönként nem lehet akárhányat, az elméleti max. 50 körül van, csapat kettéosztással, +summon, +hipnotyze,+morál, és általában 20 alatt.
Mivel az ellenfél (az AI is) ugyanennyit tud, ezért ugyanúgy lehet taktikázni,mint körönként egy spell mellett. pl. wait-re nyomva egy varázslási lehetőséget is tartalékolsz..

@Jou: implo speckós hőst elég könnyen lehet csinálni. (!!HE:X3/..)
Lehet, hogy a WoG arénába próbaképpen teszek egyet.

@Dart Sidious: Nem értem, miért nem szerepel a listádon a meteor shower..
Gyakrabban használom, mint az implo-t. A berserk-et morális okokból nem szoktam használni. Jobb szeretem saját kezűleg gyomirtani az ellent.

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 03 szomb., 16:49 
Avatar

Csatlakozott: 2004 júl. 09 pén., 10:08
Hozzászólások: 78
A meteor shower csak azért maradt ki a sorból, mert gyakorlatilag csak akkor építem arra a tatkikát, ha induláskor már megvan a spell. (Deemer/Aislinn) Ilyenkor ugye az ember mindig késztetést érez arra, hogy minden adandó alkalommal SP-t és ne Max MP-t növeljen. Mert egyetlen jól becélzott zuhany és kész. Ha Deemerrel vagyunk, akkor ez azt eredményezi, hogy 20-25 harpy hag és 20 beholder szűk társaságában gyakorlatilag csak a mágia immunis és magas szintű gyors lények állíthatna meg. Hátránya, hogy a főhős aránytalanul messze juthat túl kicsi csapattal és könnyen belefuthat egy kósza AI-ba, akinél van egy olyan sereg, amire nem elég a rendelkezésünkre álló 1-2 shower és akkor gáz van.
Röviden ezért. Ha az ember magas szinten jut hozzá, szerintem jobban örül a korábban felsoroltaknak, mint a metteorshowernek.
Így újraolvasva saját magamat - és végiggördülve a topicon - igazán a Town Portal hiánya lepett meg. Mert szerintem gyakran az utazás sebességén rohadtul sok múlik.


DS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 03 szomb., 20:25 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
Udv,

town portal-t,1 jo single pályán nem az elején kapod meg...
de tény igen hasznos avrázslat,majdhogynem aleghasznosabb...
A topicra visszatérve,ha csak 1 helyem lenne mágiára,akkor okvetlen earth magic(town portal,slow,ressurection,implosion),ha kettő akkor earth,water (bless,prayer,forgetfullness,cure,clone,summon boat,water walk ),ha 3,akkor hozzá jön még az air magic (haste,dispell,air shield,chain lightning,fly,dimension door ),és utoljára a fire magic(blind,bloodlust,berserk,frenzy,sacrifice,armageddon)
rendszerint az első kettőt választom be a wisdom,logistics,archery,armor,offense,(diplomacy,necromancy,leadership - pályafüggő) mellé,ha az utolsot elhagyhatom,akkor bejön még az air magic is !

Heroes 3 és fallout 2 forever !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 06 kedd, 19:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 júl. 09 pén., 10:08
Hozzászólások: 78
Diplomacy...
Szerintem Leadership és egy kisérő hero nélkül inkább hátrány, mint előny. Kivéve ha Xp-re/ pénzre feláldozásra van lehetőség és erre használjuk.

De ez úgyis csak a 7-8 skill, nem az első négy.
Az nálam így fest: wisdom Logistic, Earth, Water. a többi igazából részletkérdés. Újabban jobban preferálom az Armorert az Archery/Offense-nél. Az armorer spec-es hős nagyon nagy táp. Nagy harcoknál a 30-40% sebzés csökkenés 300-400 manát is jelenthet.

Kissé elszakadtam a topictól. Bocsesz
DS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 08 kedd, 20:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 10 vas., 12:41
Hozzászólások: 26
H3-Bloodust...
Tom h nincs túl sok értelme, de a legjobb védekezés a támadás... Vámpírokra vagy Dread Knight-okra rakom Nekrónál, Strongholdnál meg Behemótra, de inkább Rock/Thunderbird-re.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 26 kedd, 17:07 

Csatlakozott: 2007 jún. 22 pén., 17:25
Hozzászólások: 2
Heroes 4: Ha a Renddel (Order) vagyok, akkor teleport+őrjöngés (berserk). Mivel általában 2 mágusos felállásban játszom, az egyik hőssel a kívánt helyre teleportálom, a másikkal Berserk rá, és várok :D
Jobb esetben az első lépés elhagyható :P .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 98 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség