Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 98 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 26 kedd, 17:59 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
Townportal a H3-ban (földszériában) hatalmas segítség. Magas mana és mozgás pontokkal az összes várunkat meglátogathatjuk így gyorsan jutunk friss egységhez. Másrészt a védelem megszervezésénél is elengedhetetlen. Pl.: Elég egy jó várvédő hőst tartani ,ha baj van akkor az adott várba portál.

A H5-ben inkább a mass light spelleket részesítem előnyben ,de egy jól eltalált ,esetleg megerősített (warlocknál) pusztító mágia is képes ámulatba ejteni. :D Ami viszont már fáj az a Puppet master. Sandro köpenyével kombinálva igazi büntetés!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 12 vas., 13:53 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 01 szer., 20:48
Hozzászólások: 44
Tartózkodási hely: Komárom
Slow,Haste,Chain Lightning,Hypnotize,Implosion Térképen:Fly,Ddoor,Town Portal


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 12 vas., 13:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
H3: Bless (amit kizárólag a Marksmanokon használok! Nagyon hatékony...)
H4: Disignate
H5: Curse of Nethworld


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 0:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
mtibi írta:
Heroes 4: Ha a Renddel (Order) vagyok, akkor teleport+őrjöngés (berserk). Mivel általában 2 mágusos felállásban játszom, az egyik hőssel a kívánt helyre teleportálom, a másikkal Berserk rá, és várok :D
Jobb esetben az első lépés elhagyható :P .


miért, a berserk növeli az attack skillt is?

a H3-ban nem nagyon tudtad a jó mágiákat mindet felvenni, de a H4-ben többnyire 2-3 elég, és még mindig marad 3 vagy 2 hely (1 a combatnak, 1+1 a tacticsnek és/vagy scoutingnak, és a nobilityn lehet még gondolkodni)... Sztem order+nature+chaos vagy chaos helyett death a nyerő, sőt a chaos+nature+death is elég jó kombó (a death mellé érdemes a nature-t mindig felvenni, tehát nature jó önmagában, de ha death van, nature mindenképp menjen mellé)
Igazából az order+nature+death elég uiverzális ahhoz, hogy jó hős legyen a főhősből, és ha van esély arra, hogy übertáp legyen, akkor elég a combat meg a chaos 4., 5. helyre. Ha viszont lényekre is szükség lesz, a chaos helyett jól jöhet a tactics. (vagy ha nekró az ellen, és nincs hipnotizálható hőse sem, akkor ordert el kell felejteni) Én pl. az idézések miatt nem szoktam lényeket vinni: majd idéz magának a hős, ha kell :) jó lesz a várba aranytartaléknak a sok monsta...
H5: dark magic a tuti, szinte holtversenyben a light-tal - legjobb, ha mind2 van, bár olyan lassúak a hősök, hogy ne is reménykedjünk sok varázslásban! Inkább lénytápoló tulajdonságokat választok, ha tudok. Nagfyon kevés az az 5 hely, mivel a luck és a leadership külön van, defend és offense szintén és a H4-ben ez a 4 1 kategóriában benne volt, ergo nem "foglalták a helyet" egymás elöl. Még jó, hogy legalább a pathfinding együtt van a logistics-szal :) így aztán gyakran csak light magic van, vagy dark, 1xre a kettő ritkán...

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 24 pén., 9:34 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 18:14
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Vecsés
A H3-ban az elején jók a pusztító varázslatok, de később erejüket vesztik. A kedvenceim többnyire egyes szintű varázslatok: haste, slow, bless, curse. Kivétel a dispel (nem tudom hanyas szintű), blind, berserk, forgetluness. Külső varázslatoknál a fly, dimdoor, és town portal nagyon jó. A dispel azért is jó, mert tower ostrománál ha egy mass dispelt varázsolsz, elmúlnak az aknák. :lol:

_________________
http://s5.bitefight.hu/c.php?uid=36721
http://www.travian.hu/?uc=hux_17511


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 24 pén., 21:23 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 24 pén., 20:46
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Szeged
{H3}
Karitól függ.
Harcos - mivel kettes szintű mágián kivül mást úgyse fog tudni, mivel nem tanitok semmilyen varázs skillt neki ezért Dispell és Blind. Néha Haste
Mágus - Ha mágussal megyek többnyire 2 mágiában specializálódok. Firet alapból nem szeretem ezért az ottani varázslatokat nem is használom túl gyakran. Earth szinte mindig Expert szinten van a Town Portal miatt. Nagy pályákon anélkül elég nehéz nyerni.. Earthbe ha massziv sebzés kell akkor ott a legbrutálisabb implossion varázs. Egyébként mass slow alapjaiban változtatja meg a harc fölállását. Mivel a mass Haste is, ezért gyakran a Wind varázslatot választom másodiknak. Egyrészt Haste, másrészt Lightning. Watert is néha beválasztom a bless miatt. Főleg akkor ha pl Stronghold, vagy Fortressel vagyok, mert ott igencsak fontos a max ütés a 7-es szintű lényeknél. (arkangyalnál meg ugye tökmind1, sárkányokra meg nem hat :-/ )

jah igen! Most próbáltam ki egy nagyon poén dolgot: pár íjjásszal lelövöldöztem egy rakat ogre-t. Csak beraktam a drágámat egy force field mögé :-D

_________________
Trust is the Color of Death


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 nov. 11 vas., 15:00 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Expert Berserk! Muhahahaha!!! :twisted: :twisted:

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 05 szomb., 22:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Nálam az első egyértelműen a water magic.Kedvenc varázslatom a mass cure.A gép egyszer szép sorba levakította majdnem az összes egységemet(persze elfogyott a manája),aztán fogtam magam és nyomtam egy mass cure-t.Cseszhette a vakítását. :D :twisted:
A második az earth vagy a fire.De inkább a fire.Berserk,INFERNO(über varázslat Malekith-tel exp.fire magiccel lecsaptam egyszerre 4 egységet),Blind.Earth-nál Implosion,slow,resurrect.Town portal is öbeerkaraj. :D Az utolsó az air.DimDoor,Fly...Ezek elrontják a játékot.A haste talán...Meg a chain lightning.Ja és a Counterstrike sem rossz.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 05 szomb., 23:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
[ H3 WoG ]
Mostanában rászoktam a frost ring használatára. Gyengébb, mint a meteor shower, de gyakrabban jutok hozzá.
Ha tehetem, a wisdom+sorcery+intelligence mellé beveszem az earth, air, water-t. A maradék helyre pathfinding+logistics, 9. skill-től kezdve ami jön. :)

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 nov. 17 kedd, 21:48 
Avatar

Csatlakozott: 2009 okt. 18 vas., 20:51
Hozzászólások: 112
Tartózkodási hely: necropolis:)
h3:(+expert) slow+haste,blind,hipnózis,implosion,berserker,bless,shield,
fortune,misfortune(asszem),counter strike,magic mirror,fly,stoneskin,
animate dead+ressurection(esetleg),anti magic,curse,fire shield,lvl7 ellen slayer,sacrifice,weaknes,forgetfulnes,mirth,teleport, és clone, ja és a force field nagyon jó(gonosz:)def.-re vagy att.-ra

h5:(+tömeges+legmagasabb fejlettség izé) gyengesség,lassítás,sebezhetőség,rothadás,szenvedés,örjöngés,vakság,
őrjöngés,(ha nekró,vagy démonnal nyomúlsz)túlvilág átka,jégcsapás,a tél köre,(esetleg)földmozgás,isteni erő,gyorsítás,(ha kell)megtisztítás,
kitartás,igaz hatalom(főleg30- paplovaggal,bajnokkal brutál),lövedék eltérítése(ha az ellenségnek jelentős ijásza van),fény szava(ha nem nekróval,vagy démonnal tolod ill. ezek ellen)feltámasztás,harag ökle,tűzcsapda,fantom erők,szomorúság,vámpirizmus,mélyfagyás,
regeneráció,isteni bosszú,misztikus kristály és penge fal

szerintem ezek a legjobb,leggonoszabb varázslatok
:twisted: :D 8) :lol: :) :roll: :wink: :P :twisted: :D 8) :lol: :) :roll: :wink: :P :twisted: :D 8) :lol: :) :roll: :wink: :P

_________________
Nekro a király, nem hat
Rá az, ami másra hat,
Nem zavarja a morál
Nem úgy, mint mindenki mást,
A földgolyó átfordul,
Ha a nekró elindul.

(:a necrok nem viccelődnek kivéve én, ezért én még veszélyesbb vagyok:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 nov. 17 kedd, 22:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Kicsit OFF, de számomra csak két mágia a kedvenc: misztikus pajzs és vampirizmus. Különösen akkor örülök ezeknek ha nekrókkal vagyok és sok vámpírom van... még a rettegett, imbalance sötét elfek se jelentenek akadályt a többezret sebző mágiáikkal... :twisted:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 nov. 18 szer., 6:37 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Sok féle kedvencem van, de talán a villámcsapás, a teleportáció, elmozdítás, békedal, stb...

Megj: A végén az egész vari könyvet bemásolom ide :lol:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 26 szomb., 22:02 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 22 hétf., 21:45
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Budapest
Sztem nem a legjobb a támadó varázslatok, mert az csak ált. egyszer hat, a (sztem) ált. a legjobb a szörnyet erősítő varázslatok. A heroes 4-ben az illúzió varázslat a legjobb, mert már az első néhány körben is használhatjuk gépi játékos ellen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 30 szer., 5:37 
Avatar

Csatlakozott: 2010 jún. 30 szer., 5:11
Hozzászólások: 4
3 : "simply the best" az expert lvl 1 mágiák a leghatásosabbak - curse, slow, haste, bless

4 : slow szintén, és úgy amblokk a direkt sebző káoszvarázslatok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: segitsetek
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 05 hétf., 12:19 

Csatlakozott: 2010 júl. 02 pén., 11:37
Hozzászólások: 26
Ha az elfek ellen vagyok a legnagyobb gondom hogy van íjásza nem tudtok valami varázsaltot amivel megakadájoznám a távolsági lövését!
és hogy kell megtanulni!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 05 hétf., 14:27 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
berci: az attól is függ, hogy melyik játékról van szó.

Az elf íjászai ellen jó: a vakítás, feledékenység, békedal és az, ha egy szörny oda áll elé.

A varázslatokat csak akkor tudod megtanulni, hogyha rendelkezel a megfelelő képzettséggel. Illetve ki van fejlesztve a mágia tornyod és ha a térkép készítője megadja a lehetőséget, hogy megkapd ezeket a varikat.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: kösz
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 05 hétf., 20:45 

Csatlakozott: 2010 júl. 02 pén., 11:37
Hozzászólások: 26
Örök hála!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 17 hétf., 10:56 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 12 szer., 14:37
Hozzászólások: 145
Tartózkodási hely: T: Budapest H: Moha
Én mindig is szerettem rányomulni az összerakható ultimate varázstárgyakra. Ezek közül a kedvencem az Armor of the Damned. Ezt a varázstárgyat nem nehéz összeszedni, mert a legtöbbje Minor artifact, és black marketekben is elég gyakoriak a darabjai. Nem sok skill bónuszt ad, de 4 káros varázsatot rak az ellenfélre, amik kitartanak a csata végéig. (255 vagy csak 50 körig, de azért az olyan hosszú csaták elég ritkák) Ezek a: Slow, Weakness, Misfortune és Curse. mindegyiket Expert szinten.

Ha ezzel a varázstárggyal játszol, akkor nem kell köröket pazarolnod az ellenfél megátkozására. Én ritkán játszom Magic hőssel (nem bízom a mágiában), de néha a Might hősnek is bedobok egy két mágiát.
Ha Magiccel vagy, ajánlatos az Air és Water Magic, de nem rossz az Earth és Fire sem.
Az én taktikám a következő volt:
1. Expert Water és Air magic + armor of the damned + 80 feletti spell power (Ez nagy pályákon és WoG modban nem lehetetlen)
A csata mindig a 4 átokkal kezdődött, utána egy Expert prayer, ami feldobja a sebességet és sebzést is.
WoG-ban jó beállítással körönként többet lehetett varázsolni. Prayer után Fortune, vagy Counterstrike és mehetett az aprítás.
2. taktika: Expert Fire + Expert Earth magic + a többi ami az előzőben is.
Szintén 4 átok, saját seregre Bloodlust, Stone Skin, Shield, Fire Shield.
Hogy megnehezítsük az ellenfél dolgát egy Sorrow-t simán elnyomhatunk a csata folyamán, mindeközben folyamatos Meteor Shower és Implosion varázslás az ellenfélre. A nem kívánatos távolságiakat Blind-al hatástalaníthatjuk.

Van még jó pár trükk a tarsolyomban, de nem terveztem eszsét írni :D

_________________
A Sluppisten Társaságának tiszteletbeli tagja, felavatott Sluppisten és mókamester


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 98 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség