Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 107 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 03 szer., 11:48 

Csatlakozott: 2006 szept. 27 szer., 8:19
Hozzászólások: 42
Jou írta:
Nemtudom mi a vita tárgya itt, ölik egymást az emberek, hogy mi az erősebb, vagy mi nem?? Kezdjük ott hogy a pálya alapvetően meghatároz minden problémát...
Nekró vs Dungeon összehasonlításhoz meg 1 példa:
Mivel látom a ToE verzió is bevan kavarva úgy írom:)

lvl1: Itt nincs mit vitatkozni, a Stalker 100x übereli bármelyik lvl1 lényt, a nekró sem kivétel...

lvl2: Itt se nagyon van mit vitatkozni a Nővérkék megint a leghasználhatóbb kategória, a zombika meg lassú mint a hátramenet...

lvl3: Szegény minotaurok táp híjján nemsokat érnek, szegénykék értékei és ütései sokat nem hoznak soxor, viszont a Szellemek nagy riválisok, én sok MISS-et éltem már át... Szal itt azért a nekró előnyösebb...

lvl4: Na a híres gyíkok... Ha megmozdulnak jók, viszont ha beszorítod mehet is a levesbe... A vámpírok meg elég tuti lények, akármelyik fejlesztést nézem 1 pályán taktikusabban lehet vele mozogni, mint a lovasokkal... a Toport ne is említsük a V.Prince-nél...

lvl5: Hidra-Hidra de döglassú lény, mire megmozdul rája tör a fény... Szóval regeneráció és nagy HP ide vagy oda, csórikám nemigazán üt, és mire szóhoz jut addigra elhal a fél sereg... Ellenben a Lichek hamarabb sütögetnek, és ha az lő, akkor baj van... Felhőkről ne beszéljünk, + a használható spellekről (Archlich)...

lvl6: Nos igen, itt már nagy a dilemma, a lidérc jól üt, a spec. képessége még 1 Db esetén is halálos... Az Ostoroscsajszik se lazák nagyon, itt szerintem nincs nagy különbség, használattól függ...

lvl7: azonkívül, hogy a Blöki a H5 1ik legbrutállisabb teremtménye, nemtudok mit felhozni... a nekró sárkányai nekifutásól sincsenek eggyensúlyban a Blökivel, csak jóindulattal lehet rájukfogni hogy lvl7ek...
Mellesleg vki elmagyarázhatná mit tud az a elhamvasztó lehellet a pirossarinál mert nekem nem esett le hogy az mit tud...

Szóval az értékek emideát vannak, viszont a nekró lényeinek van 1 nagy hátránya: Elme hatású spellekre immunis, míg a dungeon 95%ban nem...
Egy pupettelt Stalkerral nem szívesen néznék szembe, ami 1kor a sajátom volt... netán hátbavág a pirossari... Ezek kellemetlenek tudnak lenni azért... + A nekró is alkalmas Destructivitásra akárcsak a Warlock, szóval ittse kell kacérkodni, a +50% sebzés nembiztos hogy megéri 2x manaköltségért :) A Warlock's Luck ami különbséget adhat csak...

szal ennyit erről a kettőről minden szituációfüggő dolog:)

Egyébként meg Sylvan rulez! :P



Szia! Nem tudom miből véled felfedezni hogy itt egymást öli akárki is. A véleményünk nem egyezik, de ez nem baj. Bár ha bizonyos képességekkel se vagy tisztában, mint pl. egy vörös sárkány lehellete, akkor nem igazán vagy tapasztalt és megalapozott se. Egyébként a lehellete a sárkánynak lényeget tekintve nem akármilyen képesség: durván megnövelt sebzés mellett /a képesség használatakor minden heroeslény ismert sebzését túlszárnyalva, a fekete blökit is beleértve/ nem lehet visszaütni neki.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 03 szer., 14:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
liok írta:
Jou írta:
Nemtudom mi a vita tárgya itt, ölik egymást az emberek, hogy mi az erősebb, vagy mi nem?? Kezdjük ott hogy a pálya alapvetően meghatároz minden problémát...
Nekró vs Dungeon összehasonlításhoz meg 1 példa:
Mivel látom a ToE verzió is bevan kavarva úgy írom:)

lvl1: Itt nincs mit vitatkozni, a Stalker 100x übereli bármelyik lvl1 lényt, a nekró sem kivétel...

lvl2: Itt se nagyon van mit vitatkozni a Nővérkék megint a leghasználhatóbb kategória, a zombika meg lassú mint a hátramenet...

lvl3: Szegény minotaurok táp híjján nemsokat érnek, szegénykék értékei és ütései sokat nem hoznak soxor, viszont a Szellemek nagy riválisok, én sok MISS-et éltem már át... Szal itt azért a nekró előnyösebb...

lvl4: Na a híres gyíkok... Ha megmozdulnak jók, viszont ha beszorítod mehet is a levesbe... A vámpírok meg elég tuti lények, akármelyik fejlesztést nézem 1 pályán taktikusabban lehet vele mozogni, mint a lovasokkal... a Toport ne is említsük a V.Prince-nél...

lvl5: Hidra-Hidra de döglassú lény, mire megmozdul rája tör a fény... Szóval regeneráció és nagy HP ide vagy oda, csórikám nemigazán üt, és mire szóhoz jut addigra elhal a fél sereg... Ellenben a Lichek hamarabb sütögetnek, és ha az lő, akkor baj van... Felhőkről ne beszéljünk, + a használható spellekről (Archlich)...

lvl6: Nos igen, itt már nagy a dilemma, a lidérc jól üt, a spec. képessége még 1 Db esetén is halálos... Az Ostoroscsajszik se lazák nagyon, itt szerintem nincs nagy különbség, használattól függ...

lvl7: azonkívül, hogy a Blöki a H5 1ik legbrutállisabb teremtménye, nemtudok mit felhozni... a nekró sárkányai nekifutásól sincsenek eggyensúlyban a Blökivel, csak jóindulattal lehet rájukfogni hogy lvl7ek...
Mellesleg vki elmagyarázhatná mit tud az a elhamvasztó lehellet a pirossarinál mert nekem nem esett le hogy az mit tud...

Szóval az értékek emideát vannak, viszont a nekró lényeinek van 1 nagy hátránya: Elme hatású spellekre immunis, míg a dungeon 95%ban nem...
Egy pupettelt Stalkerral nem szívesen néznék szembe, ami 1kor a sajátom volt... netán hátbavág a pirossari... Ezek kellemetlenek tudnak lenni azért... + A nekró is alkalmas Destructivitásra akárcsak a Warlock, szóval ittse kell kacérkodni, a +50% sebzés nembiztos hogy megéri 2x manaköltségért :) A Warlock's Luck ami különbséget adhat csak...

szal ennyit erről a kettőről minden szituációfüggő dolog:)

Egyébként meg Sylvan rulez! :P



Szia! Nem tudom miből véled felfedezni hogy itt egymást öli akárki is. A véleményünk nem egyezik, de ez nem baj. Bár ha bizonyos képességekkel se vagy tisztában, mint pl. egy vörös sárkány lehellete, akkor nem igazán vagy tapasztalt és megalapozott se. Egyébként a lehellete a sárkánynak lényeget tekintve nem akármilyen képesség: durván megnövelt sebzés mellett /a képesség használatakor minden heroeslény ismert sebzését túlszárnyalva, a fekete blökit is beleértve/ nem lehet visszaütni neki.


Üdv!

Liok, azért maradjunk annyiban hiszed vagy sem talán Jou az az ember aki a legtöbbet tud MO-n a Heroes 5-ről, szóval azért óvatosan azzal, hogy nem tapasztalt vagy megalapozott! :shock: Egy képességet nem ismerni mert heroicon valaki kiakasztotta a hadjáratot és nem volt Dungeonnal (mert ugye nincs dungi campány) vagy az ellen, attól még nem kell az illetőt tapasztalatlannak bélyegezni! De mindenesetre annak örülök, hogy tisztáztuk a sárkány képességét, ma is okosabbak lettünk. :wink:

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 04 csüt., 11:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
liok írta:
Szia! Nem tudom miből véled felfedezni hogy itt egymást öli akárki is. A véleményünk nem egyezik, de ez nem baj. Bár ha bizonyos képességekkel se vagy tisztában, mint pl. egy vörös sárkány lehellete, akkor nem igazán vagy tapasztalt és megalapozott se. Egyébként a lehellete a sárkánynak lényeget tekintve nem akármilyen képesség: durván megnövelt sebzés mellett /a képesség használatakor minden heroeslény ismert sebzését túlszárnyalva, a fekete blökit is beleértve/ nem lehet visszaütni neki.


Énmeg nemtudom, hogy te mirefel alapozol meg olyant, hogy vki nem ismer valamit... Ha 1x nem használtam a lényt még sose, akkor nemtudom miért kéne tudnom, hogy mire képes a tudása... Egyébként meg utánnanéztem a te kedvedért, és az a 50%-kal megemelt sebzés nemtudom miért brutáls neked... Nekem eggyáltalán nem tűnik annak, sőt, a képesség nem minden támadásnál jön be, és emelett a mágiaimmunitás az nincs ugye... Magyarul számomra eggyáltalán nem tűnik veszedelmesnek:)

Ami meg a véleményeket illeti, természetes hogy más másklnt látja a dolgot...

Ami meg az egymást öli témát illeti, nemtudom ezt honnan szűrted le, hol vélted felfedezni hogy én vmit is egymásnak engedéssel véleményeztem...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 05 pén., 14:17 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jún. 29 vas., 10:54
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: van
Huhú, egy hétig nem vagyok itt, és már kapkodom a fejem!

_________________
"Az élet előttem áll, és nem látok tőle semmit!"

Kép :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 28 vas., 18:28 

Csatlakozott: 2006 szept. 27 szer., 8:19
Hozzászólások: 42
Jou írta:
liok írta:
Szia! Nem tudom miből véled felfedezni hogy itt egymást öli akárki is. A véleményünk nem egyezik, de ez nem baj. Bár ha bizonyos képességekkel se vagy tisztában, mint pl. egy vörös sárkány lehellete, akkor nem igazán vagy tapasztalt és megalapozott se. Egyébként a lehellete a sárkánynak lényeget tekintve nem akármilyen képesség: durván megnövelt sebzés mellett /a képesség használatakor minden heroeslény ismert sebzését túlszárnyalva, a fekete blökit is beleértve/ nem lehet visszaütni neki.


Énmeg nemtudom, hogy te mirefel alapozol meg olyant, hogy vki nem ismer valamit... Ha 1x nem használtam a lényt még sose, akkor nemtudom miért kéne tudnom, hogy mire képes a tudása... Egyébként meg utánnanéztem a te kedvedért, és az a 50%-kal megemelt sebzés nemtudom miért brutáls neked... Nekem eggyáltalán nem tűnik annak, sőt, a képesség nem minden támadásnál jön be, és emelett a mágiaimmunitás az nincs ugye... Magyarul számomra eggyáltalán nem tűnik veszedelmesnek:)

Ami meg a véleményeket illeti, természetes hogy más másklnt látja a dolgot...

Ami meg az egymást öli témát illeti, nemtudom ezt honnan szűrted le, hol vélted felfedezni hogy én vmit is egymásnak engedéssel véleményeztem...


Egy level 7-es teremtmény esetében a +50% sebzés nem durva szerinted? Pláne ha vissza se lehet neki ütni? :shock: Na ne... Egyébként pedig arra felfelé alapoztam a dolgot (ha egy kicsit is belegondolsz a dologba), hogy mivel állításod szerint nem is használtad még, ezért abban nincs tapasztalatod, tehát az általános és objektív véleményalkotásod eleve nem lehet helytálló (mivel még nem tapasztaltad ugyebár). Akkor is, ha az csupán egy teremtményre vonatkozik.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára liok 2008 szept. 28 vas., 18:45-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 28 vas., 18:32 

Csatlakozott: 2006 szept. 27 szer., 8:19
Hozzászólások: 42
Mivel a képesség többször is aktiválható, annyit jelent ez a játék nyelvére lefordítva, hogy a támadóerőt és az alapsebzést tekintve e különleges adottság a vörös sárkányt a játék legnagyobb sebzésű teremtményévé teszi, mégpedig úgy, hogy őt nem lehet megütni se...már ha valami azt túléli egyáltalán. Ezért cserébe elveszíti az egyébként szintén nagy tápot: mágiaimmunitás.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 28 vas., 18:37 

Csatlakozott: 2006 szept. 27 szer., 8:19
Hozzászólások: 42
Szia Dragon!

Azért maradjunk annyiban, hogy merő merész lekövetkeztetés ezt így kijelenteni. Nem tűnik annak egyébként, ugyanis az általánosan tapasztalt ember elfogulatlanul, objektíven képes véleményt kreálni, másokét nem a mélybe lerántva. De természetesen ezen valóban nem érdemes vitáznunk. Látatlanban is tiszteletem!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 28 vas., 18:53 

Csatlakozott: 2006 szept. 27 szer., 8:19
Hozzászólások: 42
liok írta:
Jou írta:
Nemtudom mi a vita tárgya itt, ölik egymást az emberek, hogy mi az erősebb, vagy mi nem?? Kezdjük ott hogy a pálya alapvetően meghatároz minden problémát...
Nekró vs Dungeon összehasonlításhoz meg 1 példa:
Mivel látom a ToE verzió is bevan kavarva úgy írom:)

lvl1: Itt nincs mit vitatkozni, a Stalker 100x übereli bármelyik lvl1 lényt, a nekró sem kivétel...

lvl2: Itt se nagyon van mit vitatkozni a Nővérkék megint a leghasználhatóbb kategória, a zombika meg lassú mint a hátramenet...

lvl3: Szegény minotaurok táp híjján nemsokat érnek, szegénykék értékei és ütései sokat nem hoznak soxor, viszont a Szellemek nagy riválisok, én sok MISS-et éltem már át... Szal itt azért a nekró előnyösebb...

lvl4: Na a híres gyíkok... Ha megmozdulnak jók, viszont ha beszorítod mehet is a levesbe... A vámpírok meg elég tuti lények, akármelyik fejlesztést nézem 1 pályán taktikusabban lehet vele mozogni, mint a lovasokkal... a Toport ne is említsük a V.Prince-nél...

lvl5: Hidra-Hidra de döglassú lény, mire megmozdul rája tör a fény... Szóval regeneráció és nagy HP ide vagy oda, csórikám nemigazán üt, és mire szóhoz jut addigra elhal a fél sereg... Ellenben a Lichek hamarabb sütögetnek, és ha az lő, akkor baj van... Felhőkről ne beszéljünk, + a használható spellekről (Archlich)...

lvl6: Nos igen, itt már nagy a dilemma, a lidérc jól üt, a spec. képessége még 1 Db esetén is halálos... Az Ostoroscsajszik se lazák nagyon, itt szerintem nincs nagy különbség, használattól függ...

lvl7: azonkívül, hogy a Blöki a H5 1ik legbrutállisabb teremtménye, nemtudok mit felhozni... a nekró sárkányai nekifutásól sincsenek eggyensúlyban a Blökivel, csak jóindulattal lehet rájukfogni hogy lvl7ek...
Mellesleg vki elmagyarázhatná mit tud az a elhamvasztó lehellet a pirossarinál mert nekem nem esett le hogy az mit tud...

Szóval az értékek emideát vannak, viszont a nekró lényeinek van 1 nagy hátránya: Elme hatású spellekre immunis, míg a dungeon 95%ban nem...
Egy pupettelt Stalkerral nem szívesen néznék szembe, ami 1kor a sajátom volt... netán hátbavág a pirossari... Ezek kellemetlenek tudnak lenni azért... + A nekró is alkalmas Destructivitásra akárcsak a Warlock, szóval ittse kell kacérkodni, a +50% sebzés nembiztos hogy megéri 2x manaköltségért :) A Warlock's Luck ami különbséget adhat csak...

szal ennyit erről a kettőről minden szituációfüggő dolog:)

Egyébként meg Sylvan rulez! :P



Szia! Nem tudom miből véled felfedezni hogy itt egymást öli akárki is. A véleményünk nem egyezik, de ez nem baj. Bár ha bizonyos képességekkel se vagy tisztában, mint pl. egy vörös sárkány lehellete, akkor nem igazán vagy tapasztalt és megalapozott se. Egyébként a lehellete a sárkánynak lényeget tekintve nem akármilyen képesség: durván megnövelt sebzés mellett /a képesség használatakor minden heroeslény ismert sebzését túlszárnyalva, a fekete blökit is beleértve/ nem lehet visszaütni neki.


Kérlek olvasd vissza az első pár mondatot Jou :wink: Szóval hangsúlyozom, hogy senki nem öl itt senkit. Max. esetleg egyesek kicsit túlreagálják a dolgot, vagy nagyon lelkesek :) Nincs ebben semmi rossz;)
Amúgy te lényeget tekintve nem értesz egyet velem. Ez így van rendjén :) Talán ha egyszer gyakrabban lesz időm netezni, egy kimondott baráti hangnemben majd ölre kelünk egy parti keretében az lényegtelen igazunkért :) Akárhogy legyen is, a legjobbakat neked!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 12 szer., 14:03 
Avatar

Csatlakozott: 2009 aug. 06 csüt., 19:50
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Szeged
AMÚGY NEM ZAVAR SENKIT HOGYA h4-RÓL VAN SZÓ ÉS NEM A TÖBIRŐL! Amúgymeg a nekró ha nagyon erős a várakat szedi le és bármely lövö egységgel hátrányban vannak a tornyok miatt főleg ha vámpírja van! Amúgy meg ha gyorsan tdsz várat építeni akkor hiába van belőlük több ha neked is van közel annyi,csak te erősebb vagy!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 12 szer., 19:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Én mikor még Heroesoztam, H4ben necroval nagy pályán csak vámpírokkal nyomultam. Nem is kellett más. Lealázott seregek után jöttek az apród vérszívók, így szépen meghízott a nyamvadt kis seregem.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 13 csüt., 0:05 
Avatar

Csatlakozott: 2009 aug. 06 csüt., 19:50
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Szeged
Én az AI-ről beszéltem mielőtt bárki is megszólna :!:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 20 kedd, 17:52 

Csatlakozott: 2010 ápr. 10 szomb., 20:55
Hozzászólások: 10
a H4 legerősebb faja a necro? dehogy a káosz. Pontosabban a fekete sárkány és a mega dragon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 14 pén., 21:11 

Csatlakozott: 2010 máj. 14 pén., 21:01
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Viharsarok
ááááá...
a káosz nem az igazi töbször játszottam káosz vs. necro és az eredmény 0:5
a necro ban ott mondjuk az ördög az elég erős ott van a vámpír az sem piskóta és az ördögfajzat is jó a manalopással!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 15 szomb., 9:04 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
De, hősők terén egy káosz varázsló szerintem lenyomja a nekrot.
Gyakran csináltunk olyat öcsémmel, hogy felépítettünk egy 7 fős hős sereget és egy másnak engedtük. Előtte feltuningoltuk 50. szintre és akármit kapott a nekro vagy a káosz mágus, mindig a káosz mágus nyert.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 05 hétf., 21:09 

Csatlakozott: 2010 júl. 02 pén., 11:37
Hozzászólások: 26
A heroes V ben a nekromaták igen bénák legalábis az elfekkel szenben!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 05 hétf., 22:21 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
De a démonokat képesek lenyomni, mert volt eg olyan csatám, ahol az ellenfelem egész meglepő démon sereget gyűjtött a másik síkról, gyengébb is voltam, de volt egy előnyőm, mégpedig a mana. A 890 csontvázíjászamról folyamatosan készítettem a hasonmásokat és sikerült levernem, emlékeim szerint ilyen volt a serege:

1014 ördögfióka
950 démonfattyú (inccendiaries)
400 Cerberus
290 Sucubus úrnő
110 pokolmén
69 Veremúr
20 ősördög
Ezeknek közel a fele jött át a másik létsíkról

Nekem:
890 csontiíjász
700 fertőző zombi
300 kísértet
250 vámpír úr
92-100 hatalmas lich
76 lidérc
12 szellemsárki
Nekem csak az íjak maradtak meg teljesen, de elvesztettem belőlük több, mint 10000-ret.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: igaz
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 06 kedd, 11:30 

Csatlakozott: 2010 júl. 02 pén., 11:37
Hozzászólások: 26
A csontváz íjászokból nekem 3000 volt és 8 angyalt szerencse nélkül leszedet! az élöhalotak a csontváz íjászokban és a feltámasztásban jók seregedet meglehet sokszorozni !!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 09 pén., 8:45 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 22 hétf., 21:45
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Budapest
A nekromanta ellen, ha a vámpírt választotta az ellen, akkor könnyű dolgunk van az erő és a káoszon kívül is, de azokkal sem sokkal nehezebb...
Ha hamar támad az ellen, akkor a kastély kifejlesztésével már csak nyilazgathatjuk az ellent, ha erővel támadunk, akkor érdemes a Halál varázslatot tudó hőst először megölni, mert elveheti tőlünk a halhatatlansági italt is. Ha nagy pályán játszunk és ha az ellen méregivadékot választotta, akkor védekezési taktikában jó, de ha kiejleszti a nagymester nekromanciát, akkor már csak a támadó taktika érvényesül...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 16 pén., 21:22 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Most derült ki a legnagyobb baj a H5 ToE-ben. Ha a nekro megszerez 3 várat, akkor azokból képes halottakat termelni! És heti 10 szellemsárki, közel 200 csontiharcsa,80 vámpír,30 lich az sok. Az öcsém három hónap alatt 2800 csontit szedett össze és mellette 77 szellemsárkit az én 38 feketémmel szemben. Szerintem átállok a nekromanták oldalára 8)

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 16 pén., 21:32 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 22 hétf., 21:45
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Budapest
T-Rex írta:
Most derült ki a legnagyobb baj a H5 ToE-ben. Ha a nekro megszerez 3 várat, akkor azokból képes halottakat termelni! És heti 10 szellemsárki, közel 200 csontiharcsa,80 vámpír,30 lich az sok. Az öcsém három hónap alatt 2800 csontit szedett össze és mellette 77 szellemsárkit az én 38 feketémmel szemben. Szerintem átállok a nekromanták oldalára 8)


De mind 3-nak halálnak kell lennie, vagy hogy működik?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 107 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség