Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 107 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 02 hétf., 0:49 
Avatar

Csatlakozott: 2005 júl. 27 szer., 18:58
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Baja
Bocs ezért a kis ellentmondásért, de sztem nem a Necro a legerősebb a H4-ben :!: :!: :!:

_________________
üdv:
Drehilnv N. Bizder zu Capet IDO (röviden: DemoLong)

Szerintetek melyik a jobb? A citromos nyalóka vagy a pálinka?

Vigyázz vándor. Ellenem nem sokat érnek a fegyvereid! A mágia pártfogoltja vagyok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Necromanta ellen
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 30 kedd, 19:12 
Avatar

Csatlakozott: 2006 dec. 29 pén., 14:39
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Zeta-city
Hát egy biztos ha az ellenség necromonta te az Élet várral legyél.Ha angolul van meg akkor a Hawennel, mert nekem magyarul van meg.Amibe vannak az emberek na ha igy megérted.És azért mert egy csomó necri hátliró varátslat van.

_________________
Mindenkinek sok MORÁL és SZERENCSE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Necromanta ellen
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 30 kedd, 19:42 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Haw írta:
Hát egy biztos ha az ellenség necromonta te az Élet várral legyél.Ha angolul van meg akkor a Hawennel, mert nekem magyarul van meg.Amibe vannak az emberek na ha igy megérted.És azért mert egy csomó necri hátliró varátslat van.


Ez nem minden esetben egy célra vezető dolog. A halál várnak is vannak élet hárító varázslatai és speckói. Inkább tényleg a rend a legjobb választás, mert a gólem és a sárkány gólem is mechanikus egység, ami ellen több nekro speckós dolog sem működök, pl. vámpír életszívása, szellem öregítése, stb., és még a különböző teremtős varik(vámpír és szellem teremtés) ellen is vannak varázslatai, igaz nekik is van ellenszerük az illuziók ellen. :roll: Még egy indok a rend mellett: a varázs repertoáruk sokkal funkciónálisabb, mint a halál váré és ez csak az előnyükre szolgál! 8)

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Necromanta ellen
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 02 pén., 13:03 
Avatar

Csatlakozott: 2006 dec. 29 pén., 14:39
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Zeta-city
Ugy látom a Rend a kedvenc várad. Igen neki vannak a legjobb varázslatai ám a legpusztitobbak a Káoszé nem mintha szeretném a káoszt nagyon .Ugy hogy megproálhatnád a káosszal hátha a tuzcsapások legyőzik. :wink:

_________________
Mindenkinek sok MORÁL és SZERENCSE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Necromanta ellen
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 03 szomb., 13:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Haw írta:
Ugy látom a Rend a kedvenc várad. Igen neki vannak a legjobb varázslatai ám a legpusztitobbak a Káoszé nem mintha szeretném a káoszt nagyon .Ugy hogy megproálhatnád a káosszal hátha a tuzcsapások legyőzik. :wink:


Ez leginkább attól függ, mikor találkoztok és kinek nagyobb tudású a hőse. Mert a káosz azért nem lesz jó ha hosszú a meccs, mert a hősöd szimtjének növekedése nem áll mindig arányban a szörnyek szaporodásával. Eleinte jó lenne, csak amikor a nekronak van mondjuk 200 vámpírja plusz a többi, akkor már kicsit nehezebb a helyzet, hacsak nincs olyan plusz dolog, ami erősítené a káosz mágus varázslatait (teszem azt Káosz Bot).
Egyébként nem a rend az első számú kedvencem, hanem pont a nekrók! :D

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Necromanta ellen
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 03 szomb., 17:03 
Avatar

Csatlakozott: 2006 dec. 29 pén., 14:39
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Zeta-city
Hát akkor csak nyomjad necro necro ellen.Hát ha legyőzöd de egy biztos a Halál várban mindig a szellemet és a vámpirt vegyed meg mert a szellem öregit a vámpir életet sziv.Tuti velük játszani és szerintem elég BÉNA!!! a scont sárkány az ördög sokkal jobb.Mindig az első lépésem az ördöggel hogy jégdémonokat teremtek.Ja és el nem tudod hinni mennyire utálom a hogy is hivják most nem jut eszembe a varázstalan várt.Hogy lehet a heroes-ban megélni varázslat nélkül? Én nem tudom. :?

_________________
Mindenkinek sok MORÁL és SZERENCSE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Necromanta ellen
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 03 szomb., 18:49 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Haw írta:
Hát akkor csak nyomjad necro necro ellen.Hát ha legyőzöd de egy biztos a Halál várban mindig a szellemet és a vámpirt vegyed meg mert a szellem öregit a vámpir életet sziv.Tuti velük játszani és szerintem elég BÉNA!!! a scont sárkány az ördög sokkal jobb.Mindig az első lépésem az ördöggel hogy jégdémonokat teremtek.Ja és el nem tudod hinni mennyire utálom a hogy is hivják most nem jut eszembe a varázstalan várt.Hogy lehet a heroes-ban megélni varázslat nélkül? Én nem tudom. :?


OFF: Annak a várnak vannak olyan támaszai, amik segítenek nekik valamelyest javítani a varázstudó várak ellen az esélyt a csatákban. a Tenyésztő akol pont ilyen, nem egyszer voltam még a rend várral is gondban, amikor már a második héten fel tudtam húzni a Felleg várat és a 8.-9. héten már 8 vagy 10 Titánom volt, neki meg kb. kétszer annyi Vihar madara és a többi az akol miatt... OFF vége!

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 14 szer., 3:25 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
nem is tudom, mire jó ez a topic, ELEVE halálra volt ítélve. Nekro ellen győzni? pff...:D

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 19:28 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 19 vas., 11:03
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: gfdgf
Hát öömmm...Szerintem nem nagyon igazság h a lich erősebb a vámpírnál...A vámpírnak wan bizonyítékja a létezésre, a lich pedig tsak egy gondolkodó csontwáz...Már bocs...De ez a wéleményem...De wégülis cejetem a nekromantákat tök erősek velük mindig nyereck =)

_________________
fdsfds


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 19:49 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Már megbocsáss a Lich egy lény a szláv mitológiából!

Ráadásul a Heroes of Might and Magicban a Lich egy ELFOGADOTT lény, ami SOHA nem lesz gyengébb a vámpírnál!

A Lich meg miért is erősebb a vámpírnál?

Szerepjátékoztál valaha? Mert ha igen akkor tudnád...

Az igaz, hogy a vámpír létezik a valóságban...

Amúgy a Nekromanta ellen taktikám (a Heroes 3-ban ha Castle-val vagyok) :

A Pikemanokkal megvédem a Marksmanokat.
A Marksmanokkal szitává lövöm a Skeletonokat, Zombikat, Wighteket és Vámpírokat
Az Archangellel megek és megölöm a Licheket.
A Zealotokkal lelövöm a Black Knightokat és a Bone Dargonokat.

És nyertem :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 19:52 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 19 vas., 11:03
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: gfdgf
Dougal írta:
Már megbocsáss a Lich egy lény a szláv mitológiából!

Ráadásul a Heroes of Might and Magicban a Lich egy ELFOGADOTT lény, ami SOHA nem lesz gyengébb a vámpírnál!

A Lich meg miért is erősebb a vámpírnál?

Szerepjátékoztál valaha? Mert ha igen akkor tudnád...

Az igaz, hogy a vámpír létezik a valóságban...

Amúgy a Nekromanta ellen taktikám (a Heroes 3-ban ha Castle-val vagyok) :

A Pikemanokkal megvédem a Marksmanokat.
A Marksmanokkal szitává lövöm a Skeletonokat, Zombikat, Wighteket és Vámpírokat
Az Archangellel megek és megölöm a Licheket.
A Zealotokkal lelövöm a Black Knightokat és a Bone Dargonokat.

És nyertem :lol:





Nem kell így felkapnih a vizet...Am szerepjátékoztam VALAHA nem egyszer...De Trillionon, Gorowitchen...Am tudom h a szláv mitológiából waló, ismerem a mitológiát...

_________________
fdsfds


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 19:56 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Teklah írta:
Dougal írta:
Már megbocsáss a Lich egy lény a szláv mitológiából!

Ráadásul a Heroes of Might and Magicban a Lich egy ELFOGADOTT lény, ami SOHA nem lesz gyengébb a vámpírnál!

A Lich meg miért is erősebb a vámpírnál?

Szerepjátékoztál valaha? Mert ha igen akkor tudnád...

Az igaz, hogy a vámpír létezik a valóságban...

Amúgy a Nekromanta ellen taktikám (a Heroes 3-ban ha Castle-val vagyok) :

A Pikemanokkal megvédem a Marksmanokat.
A Marksmanokkal szitává lövöm a Skeletonokat, Zombikat, Wighteket és Vámpírokat
Az Archangellel megek és megölöm a Licheket.
A Zealotokkal lelövöm a Black Knightokat és a Bone Dargonokat.

És nyertem :lol:





Nem kell így felkapnih a vizet...Am szerepjátékoztam VALAHA nem egyszer...De Trillionon, Gorowitchen...Am tudom h a szláv mitológiából waló, ismerem a mitológiát...


Nem kellene offolni. Ide olyan taktikákat kell írni, hogy mi a legerősebb takika a nekromanta ellen.

H5: Nyers erővel kell legyőzni, pl. Haven vagy Inferno. A Dungeon nem ajánlott, mert a sötét elfecskék várának semmi esélye a nekro ellen.
H4: a Nekro-nak gyenge a mágiája. Ezt ki lehet használni és az Order Magic-al elintézni, de a Chaos Magic-os Designate is jól jön.
H3: Nyers erővel.... a Castle a legideálisabb a Nekro ellen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 20:15 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Én azért csendben megjegyezném, hogy szvsz nincs balansz a várak közt a H5-ben, de azért egy Dungeon-nal a nekrók ellen van bőven esély. Sőt még pont fordítva igaz, amit leírtál és talán a nekróknak van kevesebb esélyük. :wink:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 20:36 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
Off: Megjegyzem a vámpír kontra lich témát Dougal előtt erősen hanyagolni kell mert kedvenceiért akár ölni is képes lenne. :D (Sértődés kerülendő éljenek a lichek és a werewolfok)

Szerintem a H5-ben a nekrok legnagyobb előnye és hátránya az hogy a moral csökkentésre gyúrnak rá. (a hullák feltámasztásán kivül persze) Markal esetéből tanulva a mana pontok túl kevesek ,a lények meg nem bírják a mágiát. Ha sikerül egy nekrónak lenullázni a manáját akkor ,,báj-báj" felélesztés. Sajnos multis tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban ,LAN-on pedig szokás szerint a rush-ra megfelelő infernot választom.

Dougal a H3-as Castle taktikádat anno még az unokaöcsém alkalmazta 8évesen. Soha (ismétlem) soha nem sikerült neki! Olyan pusztító mágiákat löktem be ,hogy a csatákat szinte sértetlenül úsztam meg. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 20:38 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
saul írta:
Off: Megjegyzem a vámpír kontra lich témát Dougal előtt erősen hanyagolni kell mert kedvenceiért akár ölni is képes lenne. :D (Sértődés kerülendő éljenek a lichek és a werewolfok)

Szerintem a H5-ben a nekrok legnagyobb előnye és hátránya az hogy a moral csökkentésre gyúrnak rá. (a hullák feltámasztásán kivül persze) Markal esetéből tanulva a mana pontok túl kevesek ,a lények meg nem bírják a mágiát. Ha sikerül egy nekrónak lenullázni a manáját akkor ,,báj-báj" felélesztés. Sajnos multis tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban ,LAN-on pedig szokás szerint a rush-ra megfelelő infernot választom.

Dougal a H3-as Castle taktikádat anno még az unokaöcsém alkalmazta 8évesen. Soha (ismétlem) soha nem sikerült neki! Olyan pusztító mágiákat löktem be ,hogy a csatákat szinte sértetlenül úsztam meg. :lol:


Nade a Marksmanok lelövik a csontikat, az Archangelek végeznek a Lichekkel, a többi meg megy magától!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 20:46 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
Drága barátom kifelejtetted a hőst. Tudod aki csak úgy ,,gyáván áll" a csata mező szélén és hatalmas taktikai érzékével a lehető legkisebb veszteséggel próbálja megnyerni a csatákat. Tudod ezek a hősök sok csúnya dolgot tudnak tenni. (expert fire magic + inferno és barátai)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 20:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
saul írta:
Drága barátom kifelejtetted a hőst. Tudod aki csak úgy ,,gyáván áll" a csata mező szélén és hatalmas taktikai érzékével a lehető legkisebb veszteséggel próbálja megnyerni a csatákat. Tudod ezek a hősök sok csúnya dolgot tudnak tenni. (expert fire magic + inferno és barátai)


Na de, és mi van ha az én hősöm erősebb?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 20:52 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
Benne van a pakliban ezt elismerem. Viszont azt a hiedelmet ne magyarázd be nekem hogy 1kör alatt felfalod az íjásszal a sereg felét. :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 20:58 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
A Marksmanok a Heres 3 leghasznosabb lényei


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 20 hétf., 1:17 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 14 kedd, 16:15
Hozzászólások: 33
Dougel: Vámpírok nem léteznek!! Meglehet vannak olyan hibbantak akik szívják a vérüket meg másért (pl emósok) de attól még nem lesznek tőle halhatatlanok csak fosnak!

_________________
http://s1.gladiatus.hu/game/c.php?uid=19173

Ez egy nagyon jó oldal!! KATT rá :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 107 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség