Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 24 kedd, 18:49 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Alucard írta:
-a vámpír nem egyenlő egy halandóval hanem még egy gondolkodó zöld trutyit lövő varázsló csontváznál is erősebb és gyorsabb


A vámpír csak 25%-al egyenlő az emberrel. A lich meg nem "gondolkodó zöld trutyit lövő varázsló csontváznál" hanem egy Élőhalott Mágus, és a Lich erősebb mitn a vámpír

Alucard írta:
UI:Vagyis a vámpír egy paladin szintű egység.Azért mert a paladin még ember de nagyon erős.És a vámpír erősebb az embereknél


A vámpír nem illik a 6. szintre mert...
-Túl kicsi (a papot és az árnymatriachát a 4. szintre raknám, a vámpíír maradthatna 4. szintű)

Szerk: az OFFnaki vége, a H4-ről beszéljünk, és ne a H5-ről.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 25 szer., 20:27 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Még jó, hogy egyes egységeket nem identitásuk végett pakolnak át egyik szintről a másikra az egyes részeknél, hanem azért, hogy a népek közti egyensúly minél kisebb mértékben "boruljon". 8)
Tehát ennek a vitának sincs semmi értelme, legalábbis értelmes emberek közt. :lol:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 25 szer., 23:30 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Utrkij Yuzsulaw írta:
Még jó, hogy egyes egységeket nem identitásuk végett pakolnak át egyik szintről a másikra az egyes részeknél, hanem azért, hogy a népek közti egyensúly minél kisebb mértékben "boruljon". 8)
Tehát ennek a vitának sincs semmi értelme, legalábbis értelmes emberek közt. :lol:


Akkor most velem vagy Alucardal tartassz?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 26 csüt., 0:12 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Ezzel a kérdéssel bebizonyítottad, hogy kb. egy 4-5 éves gyerek szintjén vagy. :lol: :lol: :lol:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 26 csüt., 10:18 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jún. 25 hétf., 21:57
Hozzászólások: 20
Dougal ez nem egy háború!Én csak helytelenítem azt hogy a vámpír csak 4. szintű én szerintem 6. szintre illene.És ne mondd hogy nem nagy lény meg hogy nem kigyúrt.Ott az árny matriacha az se nagy lény és az se izmos ráadásul egy nő és mégis a 6. szinten van.Különben meg a lich csak azért nagy lény mert az szoknyája (ami inkább hasonlít egy menyasszonyéhoz) sok helyet foglal.A lichnek fátyol meg virág kéne a kezébe és kész ara. :)

_________________
Ha az ember fizikai erejét 10x megszorozuk akkor megkapjuk a vámpír fizikai erejének értékét.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 26 csüt., 10:33 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Alucard írta:
Dougal ez nem egy háború!Én csak helytelenítem azt hogy a vámpír csak 4. szintű én szerintem 6. szintre illene.És ne mondd hogy nem nagy lény meg hogy nem kigyúrt.Ott az árny matriacha az se nagy lény és az se izmos ráadásul egy nő és mégis a 6. szinten van.Különben meg a lich csak azért nagy lény mert az szoknyája (ami inkább hasonlít egy menyasszonyéhoz) sok helyet foglal.A lichnek fátyol meg virág kéne a kezébe és kész ara. :)


Bolond. Te most melyik világban élsz, a Vampire Masquerde-ban vagy a Heroes of Might and Magicban? Mert itt nem bonyolítják túl a vámpírt.... itt csak erre képes és kész. Örülj hogy nem a Heroes 3-as vámpírt rakták be (Nosferatu) vagy nem süllyesztették le 2. szintre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 26 csüt., 13:50 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Könyörgöm, emberek, van értelme most ezen vitázni? - Bár nem mondom érdekes volt elolvasni ezt az egész vitát, és valamilyen szinten vicces is volt - De hülyeség azon vitatkozni, hogy egy átlagos vámpír milyen erős meg, hogy milyen képességei vannak, mert feltételezem, hogy különböző kultúrák hiedelemköreiben más és más tulajdonságokkal és testi erővel ruházták fel, attól függően, hogy milyen megmagyarázhatatlan esetet próbáltak a vámpírral kapcsolatba hozni. Ugyanúgy működik ez mint a szellemekkel, az emberek hajlamosak bizonyos hihetetlen dolgokat velük magyarázni. Az hogy a készítők milyen dolgokat tesznek be ezekből a játékba, az már az ő fantáziájukon múlik, és nem módosítja az eddig létrejött hiedelmeket.

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 27 pén., 15:53 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 08 vas., 19:46
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: dunakeszi
Ez csak egy játék a fejlesztők így is erősre csinálták a vámpírt.Lehet hogy kicsi szinten van de ott van az életszívó képessége.Ha sok vámpírod meghal vissza lehet őket szerezni ha ügyesen csinálod.Egyetlen másik lény sem képes ilyesmire.Szerintem ez teszi erősé.De ha 6. szinten lenne az már túlságosan erős lenne.

ui:így is elég nehéz legyőzni.

_________________
by Mukilo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 27 pén., 22:14 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
rafalgar írta:
Ez csak egy játék a fejlesztők így is erősre csinálták a vámpírt.Lehet hogy kicsi szinten van de ott van az életszívó képessége.Ha sok vámpírod meghal vissza lehet őket szerezni ha ügyesen csinálod.Egyetlen másik lény sem képes ilyesmire.Szerintem ez teszi erősé.De ha 6. szinten lenne az már túlságosan erős lenne.

ui:így is elég nehéz legyőzni.


Egyetértek. A vérszívás erős lénnyé tette, de nagyon. A vámpír az ellenség vérét szívja ki (életerőt szív), a lich az ellenség lelkét szívja ki (olyan mint a vérszívás, csak a manát hozza vissza az ellenség életerejéből).

A lich adatainak ezt javaslom:

Damage: 12-24
Meele Attack: 17
Meele Defend: 30
Hitpoints: 95
Ranged Attack: 17
Ranged Defend: 30
Shoots: 14
Speed: 7
Spell Points: 30
Speciális Tulajdonságok:
Ranged (tud lőni)
Normal Meele
Spellcaster
Area Attack (vigyázz! A saját lényeidet is sebzi!)
Soul Drain (közelharcban az általa okozott sebzés feléből a manáját hozza vissza, élőholtak ellen nem hat, csak a következő élőholtakra hat: Ghost, Vampire, Lich)

Varázslatok, amikre képes: Vampiric Touch, Life Drain, Poison, Raise Skeletons, Ice Bolt

Cost: 1000 Gold
Growth: 3/week


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 27 pén., 22:57 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
Khm olvastam az egyik angol forumon amiket írtál Dougal és ott is azzal volt a probléma ,hogy r*h*dtul erős képességeket akartál adni a lényeknek. Félre ne érts én is undead rajongó vagyok ,de nem kell ez a vámpír-lich széthúzás és erőviszony felborítás. A rendszer úgy jó ahogy anno a 3DO megalkotta (és kész!).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 28 szomb., 10:15 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
saul írta:
Khm olvastam az egyik angol forumon amiket írtál Dougal és ott is azzal volt a probléma ,hogy r*h*dtul erős képességeket akartál adni a lényeknek. Félre ne érts én is undead rajongó vagyok ,de nem kell ez a vámpír-lich széthúzás és erőviszony felborítás. A rendszer úgy jó ahogy anno a 3DO megalkotta (és kész!).


Kár, hogy a H4-ben nincs lich, mint lény :cry: DE van egy mód, amivel lesz lich a játékban :wink: :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 02 csüt., 12:52 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Alucard írta:
-a vámpír nem egyenlő egy halandóval hanem még egy gondolkodó zöld trutyit lövő varázsló csontváznál is erősebb és gyorsabb


zfazek írta:
nem csak a heroes világában erősebbek a lich-ek. ha csak egy picit is figyelnéd Alucard, amit mások leírnak, meg is magyarázták neked miért a lich-ek az erősebbek. de így van ez D&D-ben és rengeteg egyéb más szerepjátékban is.

és amúgy bocsi, de elég korlátozott képességértékelési rendszered van :) gyorsabb? fizikailag erősebb? szerepjátszottál már valaha? sokat számít a gyorsaság és a a fizikai erő, ha meg se tudod ütni az ellent :D márpedig lich-ek ellen ez a helyzet :) egy általában minimum több száz éves lich (kb brutálisan erős mágus + élőhalott előnyök :D) mágiája ellen nem sokat ér a gyorsaság és az erő ;)

szóval gondold át a dolgot és szerintem szállj le erről a vámpírnak kéne erősebbnek lennie témáról, mert egy kicsikét el vagy tévedve ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 20:17 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 19 vas., 11:03
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: gfdgf
Már ne mtom hogyan, de a H4ben megcsináltam, h a hős feka hosszú hajó, feka ruhás rocker legyen, aki gityówal támad, motorral közlekedik és pink tündér ruciban warázsol XD És öregapówá is tudtam csinálni, gondolom logikus milyen wolt XD de gondolom ezt már felfedeztétek...:P :lol:

_________________
fdsfds


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 20:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Teklah írta:
Már ne mtom hogyan, de a H4ben megcsináltam, h a hős feka hosszú hajó, feka ruhás rocker legyen, aki gityówal támad, motorral közlekedik és pink tündér ruciban warázsol XD És öregapówá is tudtam csinálni, gondolom logikus milyen wolt XD de gondolom ezt már felfedeztétek...:P :lol:


Igen ez egy csalás/kód :lol:

Rocker (fekete ruhás, gitárral támad, motorral közlekedik és rószanszín ruhában varázsol) ---> nwcAphrodite
Vén tata (öregember) ---> nwcOldman


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 22:49 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Rapper meg nincs???Ez diszkrimináció :P :lol:

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 20 hétf., 0:01 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Ez sejtet valamit a fejlesztők zenei izléséről :P

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 20 hétf., 9:18 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Balee írta:
Ez sejtet valamit a fejlesztők zenei izléséről :P


Nem is tudtam hogy Jon Van Caneghem (kb. 40-50 éves kora ellenére) rocker volt! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 20 hétf., 9:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Dougal írta:
Balee írta:
Ez sejtet valamit a fejlesztők zenei izléséről :P


Nem is tudtam hogy Jon Van Caneghem (kb. 40-50 éves kora ellenére) rocker volt! :lol:


Mick Jagger is rocker, pedig ő már 64 éves. Sőt itt koncerteztek nálunk pár hete. :) De sokan vannak még rajta kívül...

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 22 szer., 18:15 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
fifi írta:
Rapper meg nincs???


Dougal hozzászólása ki lett törölve a Fórumetikett 14. pontja alapján.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dougal 2007 aug. 22 szer., 18:25-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 22 szer., 18:24 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
Off: Ha ezt most nem írtad volna ide akkor örök életedben kínzót volna a gondolat. Igaz? :?
Nekem is lenne pár keresetlen szavam a hozzád hasonló emosokról (a.k.a ,,divatmajmok") ,de van bennem annyi tisztelet ,hogy nem itt (és máshol sem) mocskolodom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség