Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 17 csüt., 22:19 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
war of the lords nevű pályán mit kell csinálni?,mert gőzöm sincsen hogy kéne végigjátszani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 22 vas., 12:32 

Csatlakozott: 2012 jan. 12 csüt., 11:34
Hozzászólások: 5
A heroes 4 Equilibris-ról tudna valaki kis jellemzést adni? Esetleg késöbb nem készül az újításokhoz magyarítás? És van lehetőség a játékba saját zenéket betenni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 23 hétf., 14:11 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Röviden annyit lehetne róla írni, hogy van pár "újítás", pl. egy-két új mágia minden osztályba, 1-2 új tárgy is akad(köztük a Griffin Helm a legjobb!!!). Néhány haladó karakter osztályt tunningoltak, ill. bővítettek (pl. a ninja osztály az evil eye-hoz hasonló képességet kapott a mérgezés mellett), de a hivatalos oldalon, ugyan csak angolul, de mindent leírnak.
Bár szerintem csak könnyedt szórakozásra jó, mivel a népek közti egyensúly igencsak felborult ezzel a kieg.-el.

http://equilibris.celestialheavens.com/eng/news.html oldalon találod majd meg a szükséges információkat. (valamiért nem tudom linkelni... :? )

Mostmár jó :)
Lemaradt a link eleje (Trunks)


Köszi, valahogy sejtettem, hogy egyszerű lesz az oka! :lol: :lol:

_________________
GL HF! :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Utrkij Yuzsulaw 2012 feb. 06 hétf., 21:18-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 feb. 05 vas., 20:43 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Utrkij Yuzsulaw írta:
Bár szerintem csak könnyedt szórakozásra jó, mivel a népek közti egyensúly igencsak felborult ezzel a kieg.-el.

Én nagyon szeretem a H4-et ( azzal tanultam meg Heroes-ozni ), de hogy őszinte legyek szerintem soha nem volt jó az egyensúly ( sőt ) :wink: .
Gondoljunk csak a Halál várra :
Egy erős Nekromanta + Vámpírérintés az Ördögre + Vámpírok. Ha pár Dzsinn becsatlakozik, az már csak hab a tortára. :wink:
És szerintem nem kell felsorolnom több dolgot, aki játszott a H4el úgyis tudja a többit, de így megverni olyat, aki tud játszani nekróval, az nagyon nehéz dolog, hacsak nem nekromantával vagy :D . Bár erre is megvan az ellenszer, csak a hallhatatlanság itala ez alól is egy hatalmas kibúvó. Mert mire másodjára leszedik a mágust, addigra az Ördög ( ami jobb esetbe nem fogy, sőt szaporodik :wink: ), lerendez mindent ami lő, párban a vámpírral. Ha meg valami eljut még egyszer a hősig, ott van a több száz-ezer csontváz :wink: .
Ha pedig nem jön a vámpírérintés csak le kell őket bontani, de a mágia-konzervatóriumokban általában beadja. Ha nem akkor a restart is ott van :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 15 csüt., 1:07 

Csatlakozott: 2009 júl. 15 szer., 11:52
Hozzászólások: 6
A H4 kiegyensúlyozatlanságait kihasználva nekem a kedvenc taktikám rend ostromlókkal van, veszteség nélkül meg lehet verni sokkal nagyobb seregeket. Egy erős mágussal minden íjászra feledékenységet teszek, a mágusokat kilövöm a lehető leggyorsabban vagy békadallal ártalmatlanná teszem őket. Aztán a dzsinnekkel a 2 sereg legerősebb lényeiből megidézek amennyit csak lehet, ha a hősnek van valami támogató varázslata rárakom és beteleportálom a toronyba. Egy 4. szintű lény 3 kör alatt kipucolja az egész várat :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 15 csüt., 2:25 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ennél komolyabb ötlet az, amit öcsémnek sikerült összehoznia.

Hős egy paladin volt.
Volt 30 halhatatlanság itala
Fürgeség pengéje
Regeneráció páncélja
Rend pajzsa
100% mágia biztos köpeny

Skillek:
GM harc (abban minden)
Master élet
Master Taktika

Ezzel végig alázott mindent. Várakat, seregeket, még az én seregem is (7 legerősebb hősőm) :cry:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 17 szomb., 20:04 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
H4-ben azért a 6 hős (lehetőleg egyik taktikus, 2 barbár, egy gyógyító, egy mágus, egy nekró) és a nekró által termelt vámpírokkal mindenféle sereg vásárlás nélkül le lehet verni mindent. Van valahol itt egy Dragon nevű (ha jól emlékszem) sárkány minimap formájú pálya, azon így nyomultam csont nélkül...

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 18 vas., 0:24 

Csatlakozott: 2009 júl. 15 szer., 11:52
Hozzászólások: 6
Igen, a gathering stroms utolsó hadjárata is teljesen erre épít, de nekem ez teljesen lerombolja a heroes világot, ezért max 2 hőst rakok egy seregbe. Egyébként még anno jópár éve mikor az utolsó pályáján voltam a gs-nek, az 5 hősömmel nekem az utolsó csatát nem sikerült megnyernem, de majd idén megpróbálom azt is bepótolni :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 18 vas., 3:02 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Azért nem jó a hős csapatban a túl sok ellentétes hős.
Mivel bárki bármire specializálódik, így 3 lovag (taktika, combat) és 3 pap (rend, káosz,élet, halál) kemény ellenfél tud lenni.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 18 vas., 15:50 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Szerintem a 2 barbár ( Attack - Taktika és Attack bármi spec. ) és 2 Rend mágus ( Rend - Káosz és Rend - Élet, esetleg Természet ) + Dzsinnek kombináció is elég ütős tud lenni.
Ezek mellé pedig még van 2 hely, ahová érdemes egy Nekromantát rakni, ami termeli a vámpírokat, ha pedig megkapja a Vámpír érintést, azt rá lehet pakolni a 2 barbárra.
Nem a legütősebb kombó, de játszottam mostanában egy térképen és így jöttek ki a hősök... bevált.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 19 hétf., 0:39 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Igen, ez is jó. Csak a morál, az is fontos.
Ha jól nézem, akkor ez legalább -3 vagy -4-es morál.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 19 hétf., 15:27 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
De a hősöket csak az utolsó várból tudtam kiszabadítani, ezért ezzel kellett ledarálni az ellent. Eredetileg 2 Lord ( Nemesség-Harc és Nemesség-Taktika ) és az előző irományban szereplő két mágus volt a seregben, mellette Dzsinn és Titán.
Megjegyzem mínuszos morállal is szépen darálnak, de igaz, az egy várból való többféle specializálódás a nyerő + valami jó lény ( dzsinn, vámpír, vízelementál stb. ) De néha ki kell valami újat próbálni :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 27 kedd, 20:35 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 13:23
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Makó
Sziasztok!

Jó látni, hogy valakik még foglalkoznak a Heroes 4-gyel! Sokan (szerintem teljesen méltatlanul), lebecsülik ezt a részt, de nekem a Heroes3 mellett holtversenyben a kedvencem. A Heroes6-ról inkább nem fejtem ki a véleményem... :cry:

A mai napig nagyon jó multis csatákat vívunk két barátommal, de jól jönne már egy-két új játékos is. Sajnos úgy olvasom, hogy a Heroes táborban és bajnokságokon már nem "Olimpiai szám" a 4.rész, így ott sem sok esély nyílna erre. Volna-e esetleg kedve beszállni valakinek?

Írhattok ide is, de ha a gabroszy@gmail.com-ra írtok, ott biztos észreveszem és válaszolok.

Üdv!
Anduran


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 28 szer., 1:32 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Úgyis lesz tavaszi szünetem és ha minden jól megy, akkor öcsémnél is lesz router és akkor játszhatunk egy partit :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 28 szer., 7:12 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Ahogy tudok én is mennék és csatlakoznék egy-egy ilyen partihoz, jó lenne nagyokat csatázni a 4-ben! :D

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: H6
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 28 szer., 12:32 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 17 hétf., 13:05
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Hajdúhadház
Nemtudom mi a bajotok a Heroes 6 tal sztem még kise próbáltad.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 29 csüt., 14:00 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Mellesleg egy Heroes 4ről szóló témában ez nem tudom hogy jön ide. Mellesleg jó lesz az a M&M H6, csak ki kell várni a 2 kieg.-et meg a patch-eket :P Bár az alapötlet nagyon jó, csak kihozzák belőle amit lehet...

De vissza is térhetünk a H4-hez...
Valaki látott már olyat hogy a gép kivette egy Természet várból, a teremtés kapujából a lényeket? :shock: Mert mióta H4-el játszom, nem láttam még olyat.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 29 csüt., 15:02 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Én nem.

Heroes 4 nem lenne rossz, de a grafikájától már rövidebb távon is megfájdul a szemem. Ez egyik másik résszel sincs így. Kár érte...

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 24 csüt., 17:41 
Avatar

Csatlakozott: 2012 máj. 13 vas., 11:48
Hozzászólások: 3046
Tartózkodási hely: Winterfell, Gallifrey, meg mikor hol :D
Sziasztok!
Azt vettem észre a játékban, hogyha egy ellenséges hőssel harcolok és vissza akar vonulni akkor álltalában mind1 hogy megengedem neki vagy nem mert akármire kattintok mindig elmenekül. Most hogy van ez? xD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 24 csüt., 22:35 

Csatlakozott: 2009 ápr. 30 csüt., 13:53
Hozzászólások: 159
Warius írta:
Sziasztok!
Azt vettem észre a játékban, hogyha egy ellenséges hőssel harcolok és vissza akar vonulni akkor álltalában mind1 hogy megengedem neki vagy nem mert akármire kattintok mindig elmenekül. Most hogy van ez? xD

Heroes 4. Ezt a játékot így kell szeretni. (Nem tudom patcheléssel javították-e a hibát, de már megszoktam, s nálam ilyen a játék.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség