Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 02 pén., 16:17 

Csatlakozott: 2004 jún. 26 szomb., 14:07
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Vác
És ezek milyen tipusúak!
Nem ismerek minden hőst fejből, de
én bírom Mastero-t

_________________
Nem halhat meg az mi örökké áll,
Számtalan korok során enyészik a halál!

Üdv
by Deni


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 03 szomb., 12:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 29 hétf., 16:34
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: Budapest
Deni írta:
És ezek milyen tipusúak!
Nem ismerek minden hőst fejből, de
én bírom Mastero-t


Az Emilia orderes (az introban meg is jelenik)!
A Bron pedig mightos!:)

_________________
"Always look on the bright side of life!" :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 07 szer., 17:30 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 29 hétf., 16:34
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: Budapest
Tudtátok, hogy az Equilibrisben a Ninja Evil Eye képességet kap!
És a Lich pedig undead lesz! :)

_________________
"Always look on the bright side of life!" :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 07 szer., 18:04 

Csatlakozott: 2004 júl. 07 szer., 17:57
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Van egy kis problémám és remélem valaki tud segíteni.
Felraktam a magyar nyelvű Heroes 4-et a gépemre, de a játék közben nincs hang. Annyi hangom van, amikor az elején a 3DO felirat bejön aztán semmi.
Már raktam fel új hangkártya drivert is, de semmi
Volt valakinek hasonló gondja? Ha volt hogy oldotta meg.
Remélem valaki tud segíteni. Előre is köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 07 szer., 18:30 

Csatlakozott: 2004 jún. 26 szomb., 14:07
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Vác
Ap0calypse írta:
Sziasztok!

Van egy kis problémám és remélem valaki tud segíteni.
Felraktam a magyar nyelvű Heroes 4-et a gépemre, de a játék közben nincs hang. Annyi hangom van, amikor az elején a 3DO felirat bejön aztán semmi.
Már raktam fel új hangkártya drivert is, de semmi
Volt valakinek hasonló gondja? Ha volt hogy oldotta meg.
Remélem valaki tud segíteni. Előre is köszi


Én nekem néha volt néha nem...
reinstall

_________________
Nem halhat meg az mi örökké áll,
Számtalan korok során enyészik a halál!

Üdv
by Deni


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 27 kedd, 9:00 

Csatlakozott: 2004 jún. 29 kedd, 10:07
Hozzászólások: 7
agent.007 írta:
Zardoz írta:
Üdv !
*
Az eredeti kérdés arra vonatkozott, hogy mire jó a Stealth


Az Stealth (jelentése: Rejtõzködés) lényege, hogy a kóborló lények nem érzékelik a HÕSÜNKET, de ha van velünk másmilyen lény annak csúfos vége lehet :)
-Basic szinten az 1-es szintû katonák és az olyan hõsök, akiknek nincs scoutingjuk nem látják
-Advanced szinten a 2-es szintûek nem látják, ill. a Basic Scoutingal rendelkezõ hõsök
-Expert szinten a 3-as szintûek nem látják ill. az Advanced scoutingal rendelkezõ hõsök
-Master szinten a 4-es szintûek ill. az Expert scoutinggal rendelkeszõ hösök!
-Grandmaster a 4-es szintûek nem látják, ill. a Master scoutingal rendelkezõ hösök

Basic szinten-Basic Scoutingal
Advaned-Advanced Scoutingal
Expert-Expert Scoutingal
Master-Master Scoutingal
Grandmaster Scoutingal lehet észrenni a herot!


Ha elhaladunk a hõs/lény mellett kapunk érte Xp-t :wink:

tehát fejlesszek ki a sereggel a thief hődömnek stealth és aztán lopakodjak vele??? és igy fejlődjek??? ennek a felderités a lényege vagy az ellensége várba való bekommandirozásra jó???


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 27 kedd, 9:55 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 18 pén., 21:18
Hozzászólások: 136
paladinlord írta:
agent.007 írta:
Zardoz írta:
Üdv !
*
Az eredeti kérdés arra vonatkozott, hogy mire jó a Stealth


Az Stealth (jelentése: Rejt?zködés) lényege, hogy a kóborló lények nem érzékelik a H?SÜNKET, de ha van velünk másmilyen lény annak csúfos vége lehet :)
-Basic szinten az 1-es szint? katonák és az olyan h?sök, akiknek nincs scoutingjuk nem látják
-Advanced szinten a 2-es szint?ek nem látják, ill. a Basic Scoutingal rendelkez? h?sök
-Expert szinten a 3-as szint?ek nem látják ill. az Advanced scoutingal rendelkez? h?sök
-Master szinten a 4-es szint?ek ill. az Expert scoutinggal rendelkesz? hösök!
-Grandmaster a 4-es szint?ek nem látják, ill. a Master scoutingal rendelkez? hösök

Basic szinten-Basic Scoutingal
Advaned-Advanced Scoutingal
Expert-Expert Scoutingal
Master-Master Scoutingal
Grandmaster Scoutingal lehet észrenni a herot!


Ha elhaladunk a h?s/lény mellett kapunk érte Xp-t :wink:

tehát fejlesszek ki a sereggel a thief hődömnek stealth és aztán lopakodjak vele??? és igy fejlődjek??? ennek a felderités a lényege vagy az ellensége várba való bekommandirozásra jó???

Mind a kettő!! Ha 2 hőst bepakolsz egymás mellé (mindkettőnek gm rejtőzködés+valami mágiaosztály, akkor akár egy várat is simán bevehetsz. Még régen a mapeditorban tesztelgettem a cuccokat, gm rejtőzködéső hős, a közelében több tízezer fekete sárkány :arrow: egy rakat xp, , pedig egy lépésnyire voltam tőle. A banditának is van valami rejtőzködő képessége, de az nem sokat ér.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 27 kedd, 10:39 

Csatlakozott: 2004 jún. 29 kedd, 10:07
Hozzászólások: 7
Gambit írta:
paladinlord írta:
agent.007 írta:
Zardoz írta:
Üdv !
*
Az eredeti kérdés arra vonatkozott, hogy mire jó a Stealth


Az Stealth (jelentése: Rejt?zködés) lényege, hogy a kóborló lények nem érzékelik a H?SÜNKET, de ha van velünk másmilyen lény annak csúfos vége lehet :)
-Basic szinten az 1-es szint? katonák és az olyan h?sök, akiknek nincs scoutingjuk nem látják
-Advanced szinten a 2-es szint?ek nem látják, ill. a Basic Scoutingal rendelkez? h?sök
-Expert szinten a 3-as szint?ek nem látják ill. az Advanced scoutingal rendelkez? h?sök
-Master szinten a 4-es szint?ek ill. az Expert scoutinggal rendelkesz? hösök!
-Grandmaster a 4-es szint?ek nem látják, ill. a Master scoutingal rendelkez? hösök

Basic szinten-Basic Scoutingal
Advaned-Advanced Scoutingal
Expert-Expert Scoutingal
Master-Master Scoutingal
Grandmaster Scoutingal lehet észrenni a herot!


Ha elhaladunk a h?s/lény mellett kapunk érte Xp-t :wink:

tehát fejlesszek ki a sereggel a thief hődömnek stealth és aztán lopakodjak vele??? és igy fejlődjek??? ennek a felderités a lényege vagy az ellensége várba való bekommandirozásra jó???

Mind a kettő!! Ha 2 hőst bepakolsz egymás mellé (mindkettőnek gm rejtőzködés+valami mágiaosztály, akkor akár egy várat is simán bevehetsz. Még régen a mapeditorban tesztelgettem a cuccokat, gm rejtőzködéső hős, a közelében több tízezer fekete sárkány :arrow: egy rakat xp, , pedig egy lépésnyire voltam tőle. A banditának is van valami rejtőzködő képessége, de az nem sokat ér.

tehát fejlesszek monjuk gm-t combetet :) és pl chaosmágiát??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 júl. 27 kedd, 15:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 18 pén., 21:18
Hozzászólások: 136
paladinlord írta:
Gambit írta:
paladinlord írta:
agent.007 írta:
Zardoz írta:
Üdv !
*
Az eredeti kérdés arra vonatkozott, hogy mire jó a Stealth


Az Stealth (jelentése: Rejt?zködés) lényege, hogy a kóborló lények nem érzékelik a H?SÜNKET, de ha van velünk másmilyen lény annak csúfos vége lehet :)
-Basic szinten az 1-es szint? katonák és az olyan h?sök, akiknek nincs scoutingjuk nem látják
-Advanced szinten a 2-es szint?ek nem látják, ill. a Basic Scoutingal rendelkez? h?sök
-Expert szinten a 3-as szint?ek nem látják ill. az Advanced scoutingal rendelkez? h?sök
-Master szinten a 4-es szint?ek ill. az Expert scoutinggal rendelkesz? hösök!
-Grandmaster a 4-es szint?ek nem látják, ill. a Master scoutingal rendelkez? hösök

Basic szinten-Basic Scoutingal
Advaned-Advanced Scoutingal
Expert-Expert Scoutingal
Master-Master Scoutingal
Grandmaster Scoutingal lehet észrenni a herot!


Ha elhaladunk a h?s/lény mellett kapunk érte Xp-t :wink:

tehát fejlesszek ki a sereggel a thief hődömnek stealth és aztán lopakodjak vele??? és igy fejlődjek??? ennek a felderités a lényege vagy az ellensége várba való bekommandirozásra jó???

Mind a kettő!! Ha 2 hőst bepakolsz egymás mellé (mindkettőnek gm rejtőzködés+valami mágiaosztály, akkor akár egy várat is simán bevehetsz. Még régen a mapeditorban tesztelgettem a cuccokat, gm rejtőzködéső hős, a közelében több tízezer fekete sárkány :arrow: egy rakat xp, , pedig egy lépésnyire voltam tőle. A banditának is van valami rejtőzködő képessége, de az nem sokat ér.

tehát fejlesszek monjuk gm-t combetet :) és pl chaosmágiát??
lehet azt is vagy valami mást (pl.: order, a második hősnél death)az előbbi azért jó, mert (máshol leírták már) hypnotizevalami egység, azt ledaráltatni, utána újra hypnotyze, és feláldozni hypnotizált egységet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 aug. 14 szomb., 15:57 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 18 pén., 21:18
Hozzászólások: 136
Death illetve Natural mágia= új lény idézések, a legdurvább az ördög idézés 24 sp-ért!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 13 szomb., 13:54 
Avatar

Csatlakozott: 2005 júl. 21 csüt., 13:50
Hozzászólások: 17
Fel van telepítve nekem a Heroes 4 a GS-el és a WoW-al együtt magyar verzióban. Használom a kőbőr(természet) varázslatot és nem csak a védelmek növekednek meg 25%-al, hanem a közelharci támadás is!!
Más is tapasztalta már?? Én vagyok gyep vagy még mindig ekkora bugok vannak a játékban??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 15 hétf., 15:37 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
omega írta:
Fel van telepítve nekem a Heroes 4 a GS-el és a WoW-al együtt magyar verzióban. Használom a kőbőr(természet) varázslatot és nem csak a védelmek növekednek meg 25%-al, hanem a közelharci támadás is!!
Más is tapasztalta már?? Én vagyok gyep vagy még mindig ekkora bugok vannak a játékban??


Hali!

igaz, az rég volt (1-2 éve :) ), de páran kérték a régi H3 kiegészítéseit... nos, nekem megvan mind3 (AB, SotD, WoG), plusz a Heroes Chronicles-ból a Conquest of the Underworld és a Clash of the Dragons. Ingyen adom, akinek kell.
Nekem a H4 kiegészítQkre lenne szükségem, akinek megvan, lszi szóljon...
ElQre is kösz.

Omegának:
le tudnám TQled tölteni a WoW-t és/vag y a GS-ot?
ElQre is kösz.

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 15 hétf., 19:57 
Avatar

Csatlakozott: 2005 júl. 21 csüt., 13:50
Hozzászólások: 17
bakker: 1. -A probléma az, hogy dinamikus IP-m van hardware-es tűzfallal. 2. -Eredetiben van meg és nem tudom, nincs-e benne másolás védelem, ha fel raknám VirtualCd-vel nem biztos, hogy mindent felpakolna.
De inkább az első probléma a sorsdöntő az ügyben, mivel routerem van, amihez nem adnak hozzáférést "biztonsági okokból" (kész röhej).

Úgyhogy sajnálom, egyébként én nem rég vettem meg, 4000Ft volt a H4 + GS + WoW; magyar verzió.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 16 kedd, 1:17 

Csatlakozott: 2005 ápr. 03 vas., 10:33
Hozzászólások: 62
Omega nemhiszem hogy levan védve passworddel az a router próbálj meg belépni, kér jelszót mindig de az esetek 90%ba nincs benne jelszó, rámész hogy login és beenged. Ha meg van jelszó szopacs :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 16 kedd, 12:17 
Avatar

Csatlakozott: 2005 júl. 21 csüt., 13:50
Hozzászólások: 17
Az a helyzet, hogy mi a Borsodweb-től béreljük a routert és írtam nekik, hogy szeretnék beállítani rajta egy pár dolgot.... Erre azt válaszolták, hogy biztonsági okokból, nem tudnak hozzáférést adni a routerhez, de ha akarok valamivel játszani a neten, akkor küldjem el a célszámítógép IP-jét és a portok számát ami a game használ, akkor majd ők megoldják a beállítást és készséggel állnak a rendelkezésemre.
Nem egy öröm, de sajnos ez van. :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 13 szer., 14:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Lenne egy kérdésem!

Elkezdtem újra H4-ezni és a Nature várnál ha grand master-ön van a summoning akkor azt irja, hogy tigriseket, elfeket stb. idézhetek seregembe, de mégis elementálok jönnek ha üres több slot, miért :?:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: pár tipp...
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 13 szer., 14:11 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
Utrkij Yuzsulaw írta:
Lenne egy kérdésem!

Elkezdtem újra H4-ezni és a Nature várnál ha grand master-ön van a summoning akkor azt irja, hogy tigriseket, elfeket stb. idézhetek seregembe, de mégis elementálok jönnek ha üres több slot, miért :?:


hali!

valszeg magyar verziód van, mert az angol a GM summoningra elementálok megidézését írja, és mivel az is jön a hősödnek, minden faja, csak valszeg elírták a fordításban.
a (w.) elementállal amúgy is jobban jársz, mint a vacak elfekkel, tigrisekkel...
nem rossz az a summoning, csak stealth mellé nem praktikus. ha nem nature a fősereged, a sprite-ok jól jönnek felfedezőnek. szvsz a lvl4 lényekkel érdemes nyomulni a főhőssel/főhősökkel, mert azok gyorsak is, a többi meg marad a mellékhősöknek pl. bányát foglalni.
GYORSASÁG FÉLEGÉSZSÉG :)

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: pár tipp...
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 13 szer., 14:51 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
bakker írta:
Utrkij Yuzsulaw írta:
Lenne egy kérdésem!

Elkezdtem újra H4-ezni és a Nature várnál ha grand master-ön van a summoning akkor azt irja, hogy tigriseket, elfeket stb. idézhetek seregembe, de mégis elementálok jönnek ha üres több slot, miért :?:


hali!

valszeg magyar verziód van, mert az angol a GM summoningra elementálok megidézését írja, és mivel az is jön a hősödnek, minden faja, csak valszeg elírták a fordításban.
a (w.) elementállal amúgy is jobban jársz, mint a vacak elfekkel, tigrisekkel...
nem rossz az a summoning, csak stealth mellé nem praktikus. ha nem nature a fősereged, a sprite-ok jól jönnek felfedezőnek. szvsz a lvl4 lényekkel érdemes nyomulni a főhőssel/főhősökkel, mert azok gyorsak is, a többi meg marad a mellékhősöknek pl. bányát foglalni.
GYORSASÁG FÉLEGÉSZSÉG :)


Köszi, ezt nem is tudtam hogy a magyarra fordítás el lett rontva! Egyébként azt én is tudtam hogy a stealth nem jó a Nature-nek (meg a Death-nek sem). Egyébként jó kis vár az idézgetésekkel. Pl. sok griffet idézek, ráadok egy snake strike-ot, majd dragon strenght és már nagyon kemény-legény lesz. Meg mivel sok lényünk lehet az idézgetésekkel érdemes valamelyik hősnek tactics képességet beszerezni, nem?

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: kedvenceim...
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 13 szer., 15:45 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
igen, a tactics nagyon jó dolog

igazából a H4 amolyan "melyik ujjamba harapjak?" játék, mert nagyon nehéz összeszedni sok jó tulajdonságot a nagyon sok szint miatt.
5 alaposztály x 4 tulajdonság x 5 szint nagyon durva, még ha az alapokat be is lehet szerezni sok-sok akadémia, stb. által.

Nekem a kedvenceim:
order, nature, death, combat, tactics/chaos

jó esetben 2 főhős is van, és az egyiknek lehet tactics-ot adni, a másiknak meg vmi mágiát

ráadásul a life magic sem rossz, hiszen a hős tápolása mindig jól jön

idézni én is nagyon szeretek, szvsz a nature kihagyhatatlan, és csak a combat kihagyhatatlan még rajta kívül. ez a 2 minden főhősnél elengedhetetlen, mert a GM mag.resistance + jó defense szinte halhatatlanná tewszi a hőst, így már csak szorgosan kell idézgetni, és van erő is... mondjuk a tactics egy 2. főhősre kiváló, lehetőleg warden vagy marshall, neki adom az ilyen %-os def/att növelő cuccokat is, míg a fő-főhős többnyire egy jófajta varázsló. nekem a H4 épp emiatt jött be: több hős = több kombo. No és az idézés pont arra jó, hogy el lehet indulni sereg nélkül is, és csak ha vmi komoly ellen van valahol, akkor kell visszamenni a kiépített várba seregért, vagy néha még jobb is előreküldeni a monstereket (mások frankó dolog a hős nélkül mászkáló lények no meg a karaván)

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 20 szomb., 10:58 
Avatar

Csatlakozott: 2006 dec. 29 pén., 14:39
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Zeta-city
Hali ne is gondolkozzatok ha a Halál várba egyből a vámpirt épitsétek sokkal erősebb annál a zöld szarnál


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség