Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 26 hétf., 8:53 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
otto500, nem is hiszed mennyire igazuk van :D
Ha egy nekromanta elég gyorsan eléri a Grandmaster necromancy-t, akkor egy hét alatt képes lehet rá, hogy összeszedjen akár 100 vámpírt is.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 26 hétf., 10:35 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Való igaz, egy nekró HA eléri a gm death magic-et, akkor sok vámpírja lesz plusszban, mellé egy lord valóban jó a diplomacy-val, meg a nobility is növeli a heti szaporulatot és egy tactics-al ellátott lovag valóban jól erősíti a holtakat (is). Viszont ehhez sok szintlépés kell, ami 3 hős esetén eléggé sokáig tart, mert leosztják az xp-t, valamint soká lehet megépíteni a lvl 4 lény lakóhelyét. Legalábbis addig, míg a lord nem éri el a gm estates-t. Nagy pályán bejöhet, de egy M-es vagy S-es pályán már nem igazán, mert a felek hamar találkozhatnak.

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 06 csüt., 19:13 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
A játéknak a csatazenéit hol lehet letölteni mert sehol nem találom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 15 szomb., 19:14 

Csatlakozott: 2010 máj. 15 szomb., 19:09
Hozzászólások: 1
Üdv!

Csak a Heroes 4 miatt vág témába, de tört verzióval (már elnézést:) hogyan kell megoldani a multit? Olvastam a hamachi-s leírást, de valamiért nem találjuk egymás szerverét haverommal. Minden utasítást pontosan követtünk, ugyanaz a verziónk is, stb.

Mi lehet a probléma? A Win 7? :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 16 szer., 16:10 
Avatar

Csatlakozott: 2008 okt. 23 csüt., 16:50
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Paks-Földespuszta
H4 WOW hadjárat. Gondom van vele. Spazz második pályáján, ahol a nekromanták ellen kell küzdeni, egyszerűen nem tudok nyerni. Mire valamit is csinálnék, addig az ellen (három várából és a nekromancia képességéből adódóan) hatalmas sereget gyűjt, és lealáz. Aztán ott vannak az egyéb csapatok, hogy szinte a várból sem lehet kijutni, csak erős haddal. Jó, a hősömnek elég brutál a káosz varázslata, de az elég kevés eleinte. Nem tudtok valamit tanácsolni? Szeretném csalás nélkül végigvinni, de nem egyszerű. (mondjuk egy kis nwcfafnir után menne, de akkor nem kapok pontot a végén, és hát játék ez.....)

_________________
"felelős vagy azért, akit megszelidítettél"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Bajnoki szint
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 26 szomb., 21:52 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 22 hétf., 21:45
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Budapest
Hogyan tudom legyőzni a bajnoki nehézségi szintet, mert nekem még csak a haladót sikerült.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 27 vas., 10:22 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Susamama: próbáld meg azt, hogy veszel egy rakatnyi potion of immortality-t. Rengeteg csatát vívtam meg segítségével. Volt olyan csatám tegnap, ahol a 4 hősőm legyőzőtt vár csatánál (én voltam a támadó) többszáz fős seregeket :) próbáld meg te is.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 28 hétf., 21:09 
Avatar

Csatlakozott: 2008 okt. 23 csüt., 16:50
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Paks-Földespuszta
T-Rex írta:
Susamama: próbáld meg azt, hogy veszel egy rakatnyi potion of immortality-t. Rengeteg csatát vívtam meg segítségével. Volt olyan csatám tegnap, ahol a 4 hősőm legyőzőtt vár csatánál (én voltam a támadó) többszáz fős seregeket :) próbáld meg te is.

Köszönöm a választ! Megtettem..de van egy kis bökkenő! Hiába van egy rakattal, csatán kívül ugye egyszerre csak egyet tudsz felhasználni, csatán belül pedig ha csak ezt használom, akkor ki öli meg a 120 vámpírt, az 500 kísértetet, a 45 devilt, akkor az 500 ördögfiókáról még nem is szóltam. Ezt kaptam ki. Ez is gonoszság a fejlesztőktől, hogy amíg nekem a várban( ha eljutok odáig, a satnya kénellátásommal) hetente csak egy sárkány a "termés", addig az ellennek három várból hetente mindjárt hat devilje van. Egyébkéntt feladtam, mérgemben csináltam 100 sárkányt, és a markomba röhögve, ezt neked felkiáltással sz...á vertem a disznót! Jól esett.... :D

_________________
"felelős vagy azért, akit megszelidítettél"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 29 kedd, 10:36 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 22 hétf., 21:45
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Budapest
Köszönöm az ötletet, s bevált, de ha megtámadja a hősömet dupla támadással rendelkező lény vagy hős, akkor is meghal, meg sajnos a nekromanta elveheti a halhatlansági italnak a hatását.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 29 kedd, 21:38 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ricsi: Nem tudom, hogy a hősőd vagy a sereged, hogy néz ki, így látatlanban tudok tanácsot adni.
1. Ha leszedik a halhatatlanságot, igyál újra
2. Tanácsos a combat skill-t grandmaster-re fejleszteni.

Így hirtelen ennyit tudok tanácsolni.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 03 szomb., 8:32 
Avatar

Csatlakozott: 2008 okt. 23 csüt., 16:50
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Paks-Földespuszta
T-Rex írta:
Ricsi: Nem tudom, hogy a hősőd vagy a sereged, hogy néz ki, így látatlanban tudok tanácsot adni.
1. Ha leszedik a halhatatlanságot, igyál újra
2. Tanácsos a combat skill-t grandmaster-re fejleszteni.

Így hirtelen ennyit tudok tanácsolni.

Igaz nem nekem szántad, de nekem is szól voltaképpen.
Szóval, mivel hadjáratról beszélünk, ott ugye véges a megszerezhető szintek száma. Na már most: adva van egy hős,akinek a fő tulajdonsága a nemesség(magyarul játszom a játékot), valamint a káosz mágia. Ötös szinten kezd az első pályán, haladó káosz mágiával, alap nemességgel, meg az ezekhez tartozó egyéb alképzettséggel. Az első pályán beadja ugyan az alap harcot, de ha a káosz mágiát nem fejlesztem, akkor az lesz gyenge. Ha a nemességet nem fejlesztem, akkor a lényellátás alapfokú a várban. Ha felveszem az alap harcot, egyáltalán nem biztos, hogy beadja a mágiaellenállást, de ha be is adja, akkor sem tudom a véges szintszerzés miatt mester szintre fejleszteni. Aztán: a kezdő sereg nulla a második pályán, illetve a várban van az alapellátmány, ami ha jól emlékszem 30 tolvaj, és valamennyi ork. Az ellenfél eleve úgy kezd, hogy a hozzám közelebb eső várában van neki (nem pontos, kb.) 20 vámpír, 40 szellem, plusz az ördögfiókák, és a csontik, Ezekből sem egy van, ráadásul az ellenség hőse eleve vagy 17-es szinten van, és alapban megvan neki az összes halálmágia, és nekromancia, mert már tud vámpírt teremteni, és ismeri a hatástalanítást, ami nem első szintű varázslat. Szóval, ha megcsináltad a pályát(csalás nélkül) kérlek adj tanácsot, hogy hogyan fogjak hozzá, mert legalább tízszer nekifutottam már, és egyszer sem sikerült.

_________________
"felelős vagy azért, akit megszelidítettél"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 03 szomb., 10:06 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 22 hétf., 21:45
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Budapest
http://heroes.hardwired.hu/heroes4ogmog ... ratok.html

Meg tod nézni a mappokat, hogy ha esetleg abban a pályán van-e greál vagy csak úgy átküldtem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 03 szomb., 11:31 
Avatar

Csatlakozott: 2008 okt. 23 csüt., 16:50
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Paks-Földespuszta
Ricsi írta:
http://heroes.hardwired.hu/heroes4ogmog/hadjaratok/h4/h4_hadjaratok.html

Meg tod nézni a mappokat, hogy ha esetleg abban a pályán van-e greál vagy csak úgy átküldtem.

Köszönöm!

_________________
"felelős vagy azért, akit megszelidítettél"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 03 szomb., 12:23 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Leírom, hogy én hogyan szoktam a hősőmet fejleszteni. Csak egy gyors kérdés, ez a pálya alap játékban van benne, mert amióta meg van a Gathering Storm és a Winds of War, azóta azokkal játszom.

Tehát a hősöm:
Haladó káosz mágia ---> 2. szintű varikat tud, gondolom alap varázstudomány és ördögűzés
Alap nemesség

Én mindig a harcot felviszem haladóra, és mellé haladó íjászatot.
Utána szépen fejlesztettem a káoszt egy szinttel feljebb, és végül a harcot is eggyel, meg a közelharcot.
Nekem ez bejött, mellette persze volt egy-két másik hős is.

Nem tudom, hogy ez hasznos lesz-e.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 03 szomb., 13:14 
Avatar

Csatlakozott: 2008 okt. 23 csüt., 16:50
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Paks-Földespuszta
T-Rex írta:
Leírom, hogy én hogyan szoktam a hősömet fejleszteni. Csak egy gyors kérdés, ez a pálya alap játékban van benne, mert amióta meg van a Gathering Storm és a Winds of War, azóta azokkal játszom.

Tehát a hősöm:
Haladó káosz mágia ---> 2. szintű varikat tud, gondolom alap varázstudomány és ördögűzés
Alap nemesség

Én mindig a harcot felviszem haladóra, és mellé haladó íjászatot.
Utána szépen fejlesztettem a káoszt egy szinttel feljebb, és végül a harcot is eggyel, meg a közelharcot.
Nekem ez bejött, mellette persze volt egy-két másik hős is.

Nem tudom, hogy ez hasznos lesz-e.

A Winds of War első hadjáratáról, Spazz Maticus-ról van szó. Végre találtam egy külföldi oldalt, ahol azt írja, amit Te is, hogy bizony fel kell venni a harc(combat) skillt. Szerinted milyen hőst vegyek mellé a második pályán? Ugyanis ez a pálya, ami nem megy.(Rozsdasivatag)
ui: nem tudsz a társalgóba jönni kb fél óra múlva? Akkor ott alaposan kibeszélhetnénk a témát?

_________________
"felelős vagy azért, akit megszelidítettél"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 03 szomb., 22:24 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Másik hősként én egy káosz mágust vettem fel, Darkstormot (ő kedvenc a H3 óta), neki is a káosz mágia haladó szinten és harc haladó szinten, még azt tudom tanácsolni, hogy a hős fejlődése érdekében a kincses ládákat érdemes csak egy hőssel felvenni.
Próbád meg te is, hogy veszel még egy káosz varázslót, mint ahogy írták valahol a fórumon: "Az Ai gyakran békén hagyja a hősőket..."
Tehát egy káosz varázsló mana kitöréssel megáldva egész jó segítség lehet. Pláne akkor, ha a káosz varázslatai elég jól sebeznek.
Ezt viszont mindenkinek tanácsolom, hogy a harc képességet erősítsétek! Mert, ha elfogy a mana, akkor harc képesség nélkül megölik a hőst. Ráadásul a vár támadásánál is jól jön a harc magas szinten.

Még annyit, hogy gondolom, mindenki játszott az alapjáték Lysander küldetéssel.
Ott például legjobb esetben 4 hőssel, később 6 erős hőssel, írtjuk az ellent. Én most ennél a résznél, már 17-20-dik szintű hősőkkel verem a több száz fős kastélyokat, úgyhogy még 181 íjász is csak 30 hp-t sebez:)
Szóval elég nagy segítség a harc képesség. A barbároknak meg egyenesen kötelező maxra fejleszteni.

Még annyit, ezért nem szólok hozzá ehhez.

Az én hőseim azon a pályán így néznek ki:

Spazz, a tűztestőr --->12. szintű
Nagymester harc
Alap nemesség--->alap gazdaság--->alap bányászat
Tapasztalt Káosz--->Haladó ördögűzés--->alap varázstudomány

T-Rex, a hadúr --->8. szintű
Mester harc
Alap nemesség--->alap gazdaság
Haladó káosz-->alap ördögűzés

Mellettük van a csapatban 5 lidércmén és 10 minotaurusz, gyakorlatilag ágyútöltelékként.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 04 vas., 15:20 
Avatar

Csatlakozott: 2008 okt. 23 csüt., 16:50
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Paks-Földespuszta
Képzeld sikerült!!!! Csak a szerencsémnek köszönhetően, de megcsináltam!
Igaz, megfogadtam a tanácsokat(amiket ezúton köszönök!), és a harcot felvittem egészen mester szintig, valamint felvettem a taktikát is,de a szerencsém: az az "okos"Marsall, amelyik 23-as szinttel kezd az elején, valami okból kifolyólag, sereg nélkül vándorolt(a hülyéje!). Szóval jókor voltam jó helyen. A serege külön tőle másfelé portyázott. Kinyírtam természetesen, utána a többi már gyerekjáték volt! Két vár szinte üresen, a két másik "hős" egy helyen, elhanyagolható sereggel, igaz várban, de nyugton voltak, amíg hazamentem a seregemért, mert mondanom sem kell, hogy én is sereg nélkül portyáztam, egy Tolvajhős társaságában.Utána arra is volt időm, miután az összes hőst kinyírtam, valamint az összes várat elfoglaltam, hogy sereget gyűjtsek az öt várból, és a nagy sereget, amiben ugye nem volt hős, legyőzzem, így adva meg a kegyelemdöfést! Kicsit keserű szájízt csak az hagyott maga után, hogy ha nincs a szerencsém, akkor a magam erejéből nem biztos, hogy megcsináltam volna....

_________________
"felelős vagy azért, akit megszelidítettél"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 04 vas., 22:20 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Még valami. A pálya befejezése előtt érdemes a főhősőkkel bejárni, én azt szoktam, hogy az utolsó vár előtt hagyok egy erős kis sereget, ami leveri a várban lévő szörnyeket, így kényelmesen felderíthetem a pályát és fejlődhetek. Általában bejön, kivéve az időremenő pályákat :?

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 09 pén., 8:56 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 22 hétf., 21:45
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Budapest
Én a védekezős taktikásoknak( de inkább a támadósat ajánlom...) tudom ajánlani a kastélyos taktikát, az abból áll, hogy a lövős egységeket a tornyokra helyezzük, ők amortizálnak, s ha természettel vagyunk, akkor a teremtés kapujánál nem mindig a vízelementál a legjobb, a toronyban a tűz elementál meg a csalándarázs a legjobb választás. A vízelementál tud lassítást és mocsarat is létrehozni(!) és akkor már az ellenen csak a rend és az élet a nyerő neki, mert a rend a mágus és a dzsinn a tornyokban lévőket amortizálja. A kétszer támadó szörnyek és hősök hős gyilkolók is, mert ha halhatatlaságot varázsolt az ellen, akkor a sereg nagyságától függően ált. kinyírhatod az ellen hősét, főleg a keresztes lovag és a csatlós kombóval, mert akkor a kábított hőst már leszedheted...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 14 szer., 20:53 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 22 hétf., 21:45
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Budapest
Utrkij Yuzsulaw írta:
Egyébként meg nem tudom, elhangzott-e már az, hogy az Élet várában szerintetek melyik 2. szintű egység éri meg jobban? A balliszta, ami teljes sebzéssel bír "szinte" minden körülmények közt, mechanikus, tehát nem hat rá semmilyen "észre" ható vari és fel sem lehet támasztani, VAGY a pikás, ami ugyan nem lő, de 2 lépés hosszra támad (ezáltal nem ütnek neki vissza). Ugyan ő rá már hat minden vari, de fel is lehet támasztani. Röviden a pikás vagy a balliszta éri meg jobban? :roll:


Én kapásból a ballisztát javaslom, mert azzal a toronyban bujáló ellent könnyen kilehet nyírni, s a lándzsásnál még ha távolsági lényt támadsz .... akkor leamortizálják, mert ugyanúgy tudnak max.-on(nincs táv. korli.). Csak egy vígasz van benne: fel lehet éleszteni, s nem ütnek vissza neki.


Köszönöm a helpeket. Nálam bevált az a taktika, hogyegy-egy első szintű, de a gyorsabbal felszedegessük a nyersiket, meg a ládákat(az is pénzt ad). Főleg profi szint ellen ajánlom, s inkább ajánlom a biztos rohamot ott, mert a semlegesnek kb. 5-6X-szor akkora serege van, mint a kezdőn, s a gép is erősebb, míg te arany nélkül kezdesz.
Amúgy kinek milyen szintű gépet sikerült már legyőznie már a H4-ben?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség