Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 25 pén., 0:48 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Warius írta:
Sziasztok!
Azt vettem észre a játékban, hogyha egy ellenséges hőssel harcolok és vissza akar vonulni akkor álltalában mind1 hogy megengedem neki vagy nem mert akármire kattintok mindig elmenekül. Most hogy van ez? xD


Ezt, hogy érted?
Nálam vagy elmenekül vagy meghal. Nem surrenderezik nálam.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 25 pén., 16:52 
Avatar

Csatlakozott: 2012 máj. 13 vas., 11:48
Hozzászólások: 3046
Tartózkodási hely: Winterfell, Gallifrey, meg mikor hol :D
Heroical írta:
Heroes 4. Ezt a játékot így kell szeretni. (Nem tudom patcheléssel javították-e a hibát, de már megszoktam, s nálam ilyen a játék.)


Ok köszi :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 19 kedd, 20:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 07 szer., 10:25
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Budapest-Balatonberény
sziasztok,

nemtom jó helyen teszem-e fel a kérdésemet, de én azt szeretném kérdezni, h milyen oldalakat találtatok a neten ahonnét lehet pályákat letölteni a játékhoz?

a www.maps4heroes.com , www.heroesportal.net és a www.celestialheavens.com -ot ismerem, és a kedvenceim az XL-es v L-es zsúfolt, kemény pályák, de innét a legtöbb érdekes térképet már letöltöttem és végigvittem - vagy reménytelen próbálkozások sorozata után feladtam :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 19 kedd, 21:31 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
rolandinnyu írta:
sziasztok,

nemtom jó helyen teszem-e fel a kérdésemet, de én azt szeretném kérdezni, h milyen oldalakat találtatok a neten ahonnét lehet pályákat letölteni a játékhoz?

a www.maps4heroes.com , www.heroesportal.net és a www.celestialheavens.com -ot ismerem, és a kedvenceim az XL-es v L-es zsúfolt, kemény pályák, de innét a legtöbb érdekes térképet már letöltöttem és végigvittem - vagy reménytelen próbálkozások sorozata után feladtam :)


heroes.hardwired.hu például. :wink: (Csak mert a példák közt nem említetted)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 19 kedd, 21:35 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
rolandinnyu írta:

... de innét a legtöbb érdekes térképet már letöltöttem és végigvittem - vagy reménytelen próbálkozások sorozata után feladtam :)

:wink:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 21 pén., 18:29 

Csatlakozott: 2012 dec. 21 pén., 18:20
Hozzászólások: 1
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy van-e lehetőség valami programmal vagy valamivel megváltoztatni egy általam választott zenére a főmenüben lévőt? Vagy valamelyik másik Heroes játékban? (konkrétan a ,,Hobbit" nevű filmben elhangzó törpök dalára akarom) Válaszotokat előre is köszönöm, kellemes ünnepeket és világvégét kívánok. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 22 szomb., 0:01 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
A heroes 4-be nem lehet csak a 3-ban.
Boldog világvégét ami nem következett be.:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 04 pén., 10:10 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Heroes 4 reinstall-nál lévő kedvenc jelenetem.


Memory - 128 Mb required - Your system has 2 Gb. - failed :D

I love H4 :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 04 pén., 12:15 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Pályák már nem készülnek hozzá?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 04 pén., 13:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
T-Rex írta:
Heroes 4 reinstall-nál lévő kedvenc jelenetem.


Memory - 128 Mb required - Your system has 2 Gb. - failed :D

I love H4 :D


Ünnepek környékén mikor feltettem én is ezt néztem. :D

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 04 pén., 16:31 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Ez minden heroesnál ott van, nálam a H3 complete telepítésnél ezt írja ki:

Memory: 32 MB required - Your system has 4 GB - Failed


A telepítő nem ismeri a GB kifejezést :D Mert amikor ezeket a játékokat árulták, 10-20 ezer Ft-ért még ilyen komoly 8, 16, 32 MB memória modulokoat lehetett kapni. :lol:

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 15 pén., 20:28 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Ebbe a játékba nem lehet olyat csinálni, hogy összerakunk egy pályát egy másikba?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 dec. 29 vas., 15:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Helló. A minap egy furcsa H4 bugot találtam, gondoltam megosztom veletek. A H4 alapjáték Pirate's Daughter 2. pályáján feladat, hogy megöljem többek közt a kék játékost is. Vízről érkezem, az utolsó vára az utolsó egységeivel közel vannak a partra szállásomhoz, rálátok. Van 2 kóbor serege, mind2-ben 2-2 hős; tehát összesen 4. Ebből 3 chaos jellegű, a 4. nature. Képzeljétek, amikor befutnak előlem a várba, a nature hős eltűnik (lehet, h néhány más egység is, ezt nem tudom). Hiába ölöm meg a többit, és foglalom el a várat, nem írja ki, hogy a kéket megöltem. Pedig körváltáskor a progress bárja se jelenik meg; viszont a Thieves Guild-ban mutat neki valamennyi egységet.
Ha úgy szállok partra, hogy kicsit közelebb a várhoz, akkor a nature hős nem tűnik el, hanem egy külön seregben lesz (amiben ő van csak egyedül). Ilyenkor ha mindet megölöm, akkor a kék játékost is megöltem. Nagyon ilyesztő hiba ez... főleg, mivel a pálya vége felé járok már, nem szívesen kezdeném előlről :)

Az élménybeszámolót rögtön a probléma beozonsítása után megírtam; először kicsit másképp értelmeztem a dolgot. A következő sorokban a hozzászólásom előző verziója olvasható; az ott levont következtetések nem helyesek.
Előző verzió:

Egy olyan pályán játszottam, ahol egy küldetéses kapun, hogy átjussak, meg kellett ölni a kék játékost. Megöltem minden egységét, elvettem minden várát, mégsem írta ki a játék, hogy végeztem volna vele. Amikor "End Turn" -nal váltottam a köröket, nem jelent meg már a kék játékos progress bar-ja; viszont a Thieves Guild -ban mutatott még neki egy aprócska sereget.

A bug ott volt, hogy úgy öltem meg egy adag kéket, hogy ők szárazföldön voltak, én meg hajón. Melléjük mentem a vizen; nem úgy támadtam rájuk, hogy az egész sereg partra szállt, melléjük lépve rögtön csata lett (szóval amikot partra szálláskor a vasmacska helyett 2 harcoló kard az egér ikon); hanem úgy csináltam, hogy duplán kattintottam a hősömre (hajóra), és szétosztottam a seregem; mert egyik felét szerettem volna, ha a vizen marad, és nem veszít napot a ki-be-szállással.

Szóval tehát, ha vízről szárazföldre szállva rögtön harcolunk, akkor a teljes sereget a szárazföldre kell dobni :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 12 vas., 12:09 

Csatlakozott: 2014 jan. 12 vas., 12:02
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Pár év után elővettem a heroes 4-et GOG-os verzió Equilibris moddal és azt vettem észre hogy szövetséges játékosnak nem tudok hőst átadni. Ez valamelyik patchel jött változás, esetleg csak én emlékszem rosszul hogy lehetett ilyet csinálni régen? Szerintem amikor utoljára próbáltam akkor is a kiegekkel játszottam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség