Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 14 szer., 16:24 

Csatlakozott: 2011 ápr. 18 hétf., 13:27
Hozzászólások: 28
19 évesen találkoztam először a H3-mal, közvetlenül miután megjelent. Dunakeszin, nagybátyámnál. Mivel neki nem volt türelme várni rám, így ő játszott és kommentált, én meg csak figyeltem, de úgy is magával ragadott. "Na most megnyertük a csatát, itt látod mennyi XP-t kaptunk és a ló is örül".


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 29 csüt., 10:59 

Csatlakozott: 2011 szept. 29 csüt., 8:26
Hozzászólások: 1
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, lehet talán azért, mert én a Heroes 4-el kezdtem, valahogy beragadtam ennél. Olvastam néhányotokat és én ugyanígy jártam, öcsém elhozta a 4-est és feltette a gépemre. Aztán elkezdtem és léptem a lóval elfogytak az x-ek és egy nap után nem tudtam, mit kell csinálni, homokóra, miegymás. És úgy döntöttem az Age of Empires jobb. (Azóta már azt sem tudom mi az az AofE.) Nem játszottam vele, ült a program a gépemen. Aztán összejöttünk a férjemmel - neked van Heroes4 a gépeden??? - fú nagyot nőttem a szemében :D és mivel Ő előtte már a hármassal sokat játszott, mindent tudott és leült velem megmutatta, hogyan kell játszani. Ennek 8 éve... Hát igen, tényleg fertőző, két gépünk van, esténként egymás mellett játszunk, amikor már lefektettük a fiunkat. 4 évesen mivel akar játszani a gépen? Apa menjünk a lovassal a várnak! Szerinted? :D Szóval isteni ez a játék kicsiknek és nagyoknak is. Kösz a csapatnak a térképekért, mert amikor már elfogynak az alaptérképek és a küldetések még többre és többre vágysz. Azt hiszem életünk végéig szerelem lesz ez a Heroessal. Üdv. Jutk


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 29 csüt., 17:54 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ez az egyik olyan játéksorozat, amit még 75 év múlva is bőszen fogunk játszani :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 29 csüt., 18:04 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Igen, arra mondjuk kíváncsi vok, hogy vajon mikor már vén leszek mint az országút, akkor is még mindig heroesozni fogok-e. :D Ahogy magamat ismerem, elképzelhető... :lol:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 29 csüt., 18:06 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Tényleg vicces belegondolni :D . Majd az unokát jól elverni egy multi mapon :wink: .

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 29 csüt., 18:39 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
...Vagy fordítva. :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 29 csüt., 23:13 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Én már látom a jővöt :D

Édes fiacskám, kár volt az ősördögöt oda küldened, szegényt most fogja leszedni a rakétavetős ork punkom.
Igen!? Azt hiszed, hogy a plazma vetős sárkányaid leszedik az én cyberszerzeteseimet, csak lesheted :D :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 30 pén., 14:04 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Hát T-rex ez hatalmas :D De azért remélem nem ez lesz a jövő.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 30 pén., 21:31 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
ÉN is remélem, hogy nem ilyen lesz a jövő.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 30 pén., 21:34 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Mondjuk nálunk az egész családban megy a Heroes, úgyhogy nem lesz neház átvinni a következő generációra :) . És majd ők is írják hogy kezdték : "... és akkor láttam aput játszani valami fura játékkal. Először azthittem hülyeség mert nem lehetett benne lőni, de mostmár a kedvencem..." :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 01 szomb., 11:39 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Nekem az első heroes a H1 volt. Úgy 6 éves lehettem, mikor először játszottam vele. Mikor aztán majdnem az összes pályát végigjátszottam jött a H2, H4 és végül a H5. A H5 mellet azóta is kitartok, mint a sorozat legjobb része. 8)

Bic


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 01 szomb., 12:10 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nekem a H5 Hadjárata tetszett nagyon. Az volt az első hadjáratom ( H3, H4el előtte csak Single pályákon játszottam ), de szerintem eszméleltlen jó.
kiki-vel ebben a tekintetben eggyetértek, de amúgy nem tudok sorrendet felállítani, egyszerűen mindet imádom :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 01 szomb., 13:45 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Nálam szintén Heroes 5 kampánya a forever :D Mellette a az egész játék bejön H5 hatására kezdtem ismét Heroessal játszani

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 07 szomb., 14:51 
Avatar

Csatlakozott: 2011 dec. 26 hétf., 19:22
Hozzászólások: 4
Én a H3-mal indultam. Unokatestvéreimtől kaptam, először nem tetszett annyira, de ebbe bele kell jönni, hogy megszerethesd. Hosszabb kihagyásokkal játszottam, míg ugyanaz az unokatestvérem megszerezte a húgomnak az 5. részt, ami szerintem sokkal jobb volt. Ezután egyértelmű volt, hogy megveszem kettőnknek a hatodikat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 07 szomb., 22:24 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Nekem mindegyik rész tetszik :D Még a Heroes 4 is. (a sajátos hibákkal)
.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 07 szomb., 22:25 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Én a 4-el tanultam meg játszani ( ez is volt az első számítógépes játékom :P ), úgyhogy nekem örökre a kedvenceim között marad. Faterral néha szoktunk tolni hot-seateket :D

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 15 csüt., 0:56 

Csatlakozott: 2009 júl. 15 szer., 11:52
Hozzászólások: 6
Én a 3-mal játszottam először, de a 4-et szerettem meg, a kampány teljesen magával ragadott. Szerintem a sorozat legjobb és legátélhetőbb 6 kampánya. Sajnos ezt a kiegészítőkben nem tudták folytatni :? Az 5. kampánya is jó volt de már a végén nagyon elegem lett a démonokból.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 06 pén., 17:40 
Avatar

Csatlakozott: 2012 máj. 13 vas., 11:48
Hozzászólások: 3046
Tartózkodási hely: Winterfell, Gallifrey, meg mikor hol :D
Én HOMM3-al kezdtem. Annak is a demo verziójával amit egy számítógépes újsághoz mellékelt CD-n találtam. Elindítottam kaptam egy várat /Castle-demóban csak az van xD/ szépen öldököltem a lényeket a pályán/persze segítséggel-voltam vagy 8 éves/ aztán láttam,hogy van itt egy "gonosz játékos" is. Hát persze,hogy a nekromanták. Az akkori tudásommal beletelt pár hétbe amég kijátszottam a pályát, aztán mivel "-Nem lehet menni a jég várral/Tower-akkori kedvenc, csak sajnos a demoban csak a hőseivel lehet menni, maga a vár nincs benne/" felfüggesztettem a gémet. Késbb 1-2 év múlva öcsém keresztapja hozott egy ajándék számítógépes játékot. Nézem Heroes of Might and Magic III.
Ezzel már játszottam, nem lehet menni a jég várral - gondoltam magamban. Aztán amikor felraktam akkor láttam, hogy ez a teljes játék. Na azóta vagyok hérózos :D
Azóta játszottam már az 1el,2vel,3al,4el. Az 5höz meg most akarom fejleszteni a gépet. A 6 még messze van :D

_________________
“Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb, but they refuse...”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 06 pén., 19:49 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Húúú, életem első Híróz élménye 2000 júliusában tört rám, amikor is megfertőzte az első számítógépemet, amit anyám 230 ezer forintért vett!!! Ma is emlékszem, 433 Mhz-es procija volt, P2-es alaplappal, 128 MB rammal, 32 Megás Riva TNT2-es vidikarival!

És a szomszéd srác hozott valami kalóz CD-t, rajta mindenféle játékkal, és köztük volt a Heroes 3 demo is! Még ma is emlékszem, 1 db S-es pálya volt, még pedig a Dead and Buried című! Kastéllyal lehetett lenni, és két ellenfél volt, a Nekró és a Dungeon. 1 hónap állt a rendelekzésünkre, hogy megnyerjük a pályát!

Csak kb. a hatodik nekifutásra tudtam megnyerni, és először a Dungeont kellett kinyírni, mert hozzá az út kb. egy hétig tartott. Ha az megvolt, a Nekrót már le lehetett verni könnyen!

Aztán eltelt pár hónap, jött a cd crack, és lett egy másolt Heroes 3 teljes játékom, amit rongyosra játszottam. Majd valamikor 2000-akárhányba kiadta a Gamestar teljes játékként az Armageddon's bladet, amit kötelező volt megvenni!

Közben középsuliban minden szünetbe rohantunk le a számtech terembe játszani hol Duke Nukem 3D-t, hol Heroes 1-et. Mert az ottani tré 130 Mhz-es gépeken 16 MB rammal csak ezek futottak.

2002-ben be voltunk sózva, vártuk, hogy megjelenjen a Heroes 4, aztán nagy bánatosan félre is lett rakva, mert egyszerűen az nem volt Híróz!

Aztán 2005-ben jött a nagy Heroes V őrület, megvettem minden PC-gurut és Gamestart, amiben említést tettek róla...

Aztán 2011-ben megint kezdődött elölről a Heroes 6-al ugyanez! :D

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 06 pén., 20:59 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
ElderOne írta:
2002-ben be voltunk sózva, vártuk, hogy megjelenjen a Heroes 4, aztán nagy bánatosan félre is lett rakva, mert egyszerűen az nem volt Híróz!


"Híroz" az, csak más. Kinek bejön, kinek nem. Mi itthon sokat játszottunk vele ( értsd pár száz óra hot-seat :D ). Pedig még faterom és keresztapám is az 1-el tanult meg kompjúterözni.
Szvsz csak keresni kell benne a játékélményt, és nem a H3-at. Ami nálam mondjuk nem is volt kérdés, mert a H4el játszottam először, talán ezért is védem meg folyton a négyet. És talán ezért is nem vagyok elvakult a H3 mellett.

Persze semmi bajom ha valaki teljesen elvakult, H3 szekta tag :D mert én is szeretem, de úgy éreztem köteles vagyok kiállni a H4 mellett.
Mellesleg ahol egy nagy, tűzokádó Fekete Sárkány a legerősebb lény, amit még a mágia se fog, akkor az már rossz játék nem lehet :D

És persze vitatkozni eszem ágában sincs :D . Mert egy Barcás nem lehet meggyőzni arról hogy a Real a jobb csapat, se fordítva :P De persze a VB-n mindkettő a spanyoloknak szurkol. :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség