Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 25 pén., 6:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 23:50
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely
hehe

_________________
Deluigi, a Hero.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 25 pén., 17:35 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Dougal írta:
Mivel nem fedeztel föl :twisted:

Mit nem? :?:

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 26 szomb., 7:43 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
doom3d írta:
Dougal írta:
Mivel nem fedeztel föl :twisted:

Mit nem? :?:


A lényeket, szkripteket, hősöket, questeket, pályákat, stb.

Nekem a H5 és a H4 nem tartogat több meglepetést, mivel felfedeztem. :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 13 szer., 18:01 
Avatar

Csatlakozott: 2007 márc. 06 kedd, 18:09
Hozzászólások: 3
Én a Heroes 2.-vel kezdtem. 8 éves koromban lett gépünk, és emlékszem ahogyan bekapcsoltuk, és kírta a monitor: Windows! Aztán ráböktünk valami ikonra, és elindult egy intro. Húú egy kard átszúr egy földgömböt, aztán legyek zabálják a tetemeket a csatamezőn. Aztán a kis sikátor style főmenü. Single game, Scenario map, Broken Allience, random vár. Na mi ez?-Megláttunk egy kék várat körülötte meg egy csomó szörnyecskét, hegyet meg ilyeneket. Hoppá rá lehet klikkelni a várra, ahol lehet építeni. És van hős meg katonák, meg kör, varázslatok, ja meg ellenség is!---Hát kb. így kezdődött az én Heroes történetem. A 2.-vel rengeteget játszottunk, de aztán következett egy hosszú szünet,mert a III.-at nem vettük meg, és egyébként sem tetszett, aztán új Heroes! A 4. Hát egy hónapig elvoltam vele aztán pfuj. Érdekes hogy a nővéremnek(!)máig is ez a kedvence, de szerintem pocsék.Aztán egy évvel ezelőtt megszereztük a Heroes V.-öt! Na innentől no comment.

//Egyébként egy kicsit túloztam, láttam már számítógépet a játék előtt. Csak azért, hogy ne nézzetek teljesen bolondnak!//

P.S Has got acquainted with the girl, http://cyberblady.com, how it to you? Only it is fair!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 06 pén., 10:56 

Csatlakozott: 2006 nov. 14 kedd, 8:10
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Vásárosnamény
Tisztelt sorstársak!
Megható volt olvasni emlékeiteket és felidézni saját történetemet, ami annyi ponton vág egybe a többetek által leírtakkal.
Az év 1999., Karácsony:
Két ikerbátyámmal beruháztunk egy saját számítógép vásárlásába. Idill, páratlan hangulat: A gép felbúg, majd csendesen duruzsol, a monitor képernyője pedig csodaszép- színesen világít. És ott az első játék, egy csillogó CD-n, egy ismerőstől, aki találomra ajándékozott egy játékot. A neve: Heroes II Gold

Az első pálya: The Black Forest. Azóta is, minden évben visszatérek és nekivágok a sötét rengetegnek.
Az első vár: „Az erdei nép”
A játék színei varázslatosak, a hangok mesebeliek. Nagyon lassan fedeztem fel a játék világát, de egy hét múlva befejeztem az első pályámat, egy S- méretűt, Necromata várral. Gyorsan haladtam a stratégiai összefüggések felismerésében, erőt és időt nem kímélve áldoztam a „Titános vár” népének dicsőségét hajszolva.
Mikor más már régen a H3 rabjává vált én még új és új örömöt találtam a H2 mesevilágában. De egyszer elcsábultam, és magéval ragadott az új Enroth, megismertem a korlátlan hatalom ízét. Pályát szerkesztettem, légiókat vezettem és a Necromaták csillaga fényesen ragyogott. Száz és száz pályát töltöttem le, játszottam végig, csodáltam őrült mesterek alkotásait. De a korszak véget ért, beköszöntött a sivár, érzelmek nélküli hódítás ideje, H4.
Egy kihívás volt, semmi több. Meghódítottam. Meggyaláztam. Kiismertem és letaszítottam.
Szerettem, de nem úgy, ahogy a korábbiakat.
És új nap virradt számomra, ismét szárnyalok, birodalmam a járhatatlan vizekig, homályos mélységekig nyúlik. Hőseim felkiáltanak legyőzött népek vert seregei felett, és én lélekben újra a Black Forestet járom.

U. i.. A Heroes az egyetlen állandó játék gépemen ma is. Sok játékot ismertem, de csak ez az, amihez időről időre mindig visszatérek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 06 hétf., 15:43 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 02 hétf., 17:09
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Tata
Én 2 és 1/2 éves koromban kezdtem el tolni a h3-mat...

_________________
Egy Windowsnál jobb oprendszer? INGYEN? Az Ubuntu linux, amely félórás, egyszerű, 10 klikkes telepítést igényel, teljesen ingyenes. Menj föl az
ubuntu.hu weboldalra, majd töltsd le, és írd ki egy üres cd-re a fáljt! Telepítsd még ma!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 06 hétf., 22:18 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Én a heroes sorozatnál már nem voltam szűz.. Már a warlords II.-nél elvesztettem. ;)

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 05 kedd, 12:10 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Én egy osztálytársamnál láttam meg először a Heroes II (9 évvel ezelőtt) és lenyűgyözött a gyönyörű grafikája (amiről csak később tudtam meg hogy az egész kézzel rajzolt :!: ) na meg persze a tökéletesen eltalált zenéje. :arrow: Majd 5 évre rá jutottam hozzá az első részhez, ami aranyos meglepetés volt a második rész után de nagyon tetszett :wink:
Az egészben az a pláne hogy a mai napig is csak ezeket a részeket nyomom, mert annyira a hatalmukba kerített :lol:
Természetesen megvan a többi rész is, de a kipróbálásuk az a jövő zenéje 8)

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 05 kedd, 18:14 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 30 hétf., 10:54
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: nem város, falu
Amikor én megismertem a heroest, akkor még max ha öt játékról tudtam hogy mi, azokat játszottam, és mindennap tízpercre bekapcsoltam a gamet és próbálkoztam a játékban különböző dolgokkal, kevés sikerrel.
Kb két hónap után rájöttem, hogy a wiozard várban van erősebb lény a golemnál. Kb három hónap után rájöttem, hogy varázsolni is lehet, azuán levittem a Beltvayt és onnan egyenes út vezetett a Broken alliancen keresztül a kampányok végigviteléig, kivéve az utolsó menetet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 12 kedd, 23:07 

Csatlakozott: 2009 márc. 24 kedd, 23:19
Hozzászólások: 33
Én a 3-mal kezdtem, egy haverom adta, aztán egy másik haverom az AB-ot. Utána jött az első eredeti: a 4 alapjáték, majd később a complete. Na az nagyon tetszett. Majd a 2, hogy megtudjam, mi volt régen, hát az nem igazán jött be. Utána jött az 5 silver edition, eleinte úgy voltam vele, hogy rosszabb, mint a 4, de minél többet játszottam, annál jobban megtetszett, már megvan a TOE is, és ez az első heroes, amit végig is vittem(összes hadjárat kiegészítőkkel együtt)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jún. 12 pén., 15:48 

Csatlakozott: 2009 jún. 12 pén., 15:23
Hozzászólások: 1
én H3 al kezdtem nagyon béna voltam de aztán unokatesóimal játszotunk mindig a Vasárnap egyenlővolt a heroes-al :lol: aztán jött a 4 :shock: NO COMMENT és most ismét az 5 de a 3 ban is,most is azon filóztam, hogy a Dugeon/Tower/Castle a legjobb :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 11 kedd, 23:22 
Avatar

Csatlakozott: 2009 aug. 06 csüt., 19:50
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Szeged
Én a 4-el kezdtem! Közben én amúgy figyeltem ahogy mások játszanak és valamit tudtam...Na szóvalGO! Látom a hőst alap sereg. Nekimentem a tűzelementáloknak és kivégeztek...utána az 5-tel is elkezdtem csak akkor már a 4-et tetőtől-talpoig végigjártam.Először a várat se bírtam felépíteni mertt előbb kinyírtak... azóta az AI is fél tőlemXD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 11 kedd, 23:44 

Csatlakozott: 2009 aug. 10 hétf., 9:32
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Fortress
Sziasztok!

Én a heroes2-el kezdtem. Az úgy volt hogy unokatesóméknál láttam hogy mindig játszanak egy érdekes játékkal:) Aztán elkértem tőlük CD-n és otthon is felraktam. Viszonylag azért valamit konyítottam hozzá..már amennyit láttam belőle ahogy játszanak vele :) Utána én is megtanultam játszani vele, aztán feledésbe merült :D Egyszer szomszédommal pakolásztuk a CD halmazokat és meglátok egy CD-t egy olyan felirattal hogy Heroes 3. :O
Jééé!! Olyan is van?! :D Fogalmam sem volt hogy van 3 is :D Aztán elkértem, fel is raktam a gépemre és "próbálgattam" vele valamit elérni..:D De aztán idővel bele jöttem és ezzel máig is játszok mikor eszembe jut :) Bár..... Mostanában többet játszok vele a WoG miadt!:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 21 pén., 19:43 

Csatlakozott: 2009 aug. 01 szomb., 13:35
Hozzászólások: 271
az első gépünk akkor lett, amikor születtem. Szüleim apukám barátjától kapták kölcsönbe a normál heroes 3-at. én 4 évesen kezdtem el játszani és az emberi várral voltam csak.(talán azért, mert anyukámnál csak azt a várat láttam) :D nah, totál nem ment a dolog, mindig kinyírtak. de tetszett. Aztán kölcsönkaptuk az AB-t és a SOD-ot, de csak az AB-t tudtuk megírni. tökre örültem, aztán apukám egy 2-3 éve amikor 10-11 éves voltam hazajött a completeval, utána jött az essential. Itt találtam rá a wogra, ami elég hibásan lett meg az elején, de már jól megy.a heroes 4-et először 8 évesen láttam magyarul, aztán 10 évesen a complett packot is megvettem. nah ennyi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 25 vas., 12:26 
Avatar

Csatlakozott: 2009 aug. 17 hétf., 14:39
Hozzászólások: 178
Tartózkodási hely: Mezőberény
Én a H3-al kezdtem méghozzá így:1x elmentem az öcsém 1-ik barátjához és miközben kockultunk észrevettem egy érdekes ikont.Ez volt alá írva:heroes of might and magic 3.megkéreztem hogy mi ez?Ő azt mondta hogy ez a hiróz.Megkértem hogy játszunk vele 1 kicsit.Rábólintott és játszani kezdtünk.Kerek szemekkel néztem ezt a fantasztikus játékot.Nem sokkal később valahogy megszereztem a H3 demo-ját.Elhíreszteltem az unokatesóimnak hogy milyen állati jó játékom van,meg hogy meg kéne szerezni a full verziót(sajna nem volt elég gold-om :wink: ).Majd nem sokkal később rátaláltam a heroes.hardwired-re és szétvetett az öröm amikor megláttam azt a sok hasznos leírást ami fel volt rakva és még boldogabb lettem mikor megtudtam hogy van H5.Meg akartam szerezni, de még máig sem sikerült(haveroknál tolom :D ).Sokáig elszakadtam a heroestól mert a haverok nem értek rá és a demo meg uncsi volt.Aztán 1x a boltban megléttam és ismerős borítót.Odaszaladtam és magamban elolvastam mi van ráírva:Heroes of might and magic 3 complete.Na akkor nagy volt a boldogság.Ahogy hazaértünk rögtön raktam is fel.Majd egy ideig megint nem tudtam heroesozni mert eltűnt a heroes CD :shock: :( .DE később ráleltem és máig tolom.

_________________
Üdv.Terran


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 23 vas., 19:04 

Csatlakozott: 2010 máj. 23 vas., 17:38
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Eger
Én Heroes3 Demóval kezdtem. Számtech újsághoz volt (Mit tud a számítógépem?) Lehettem vagy 7 éves. Angolul nem tudtam egy szót se. Az épületeket építgetttem, de csak a toborzókról tudtam, hogy mire jók. A Demó pálya (Dead and buried) borzalmas a többihez képest. Akkoriban viszont órákig levoltam vele.

Most sikerült megszereznem a Heroes 3 teljest (Complete), mert az újabbak nem futnak a gépemen. Apumén sajnos igen és fölrakta a borzalmas Heroes 4-et. az egy rettenet, még ha magyar is.
:twisted:
Már kétszer is újraraktam, most csinálom harmadjára. A hármas rész a legjobb szerintem. már majdnem nyertem egyet cheat nélkül...

U.i:lenne egy problémám a woggal. mikor betölteném a játékállást, az egészből kilép. mit tegyek?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 23 vas., 21:47 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Előre is bocsánat a moderátoroktól, hogy ide írom :wink:

gamerman: nekem is volt ilyen problémám. Ott én a teljes Heroes 3-mat újra telepítettem, utána nem volt baj vele. Probáld meg te is, csak előtt mentsd le a mentéseidet.

Üdv!
T-Rex

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 24 hétf., 11:50 

Csatlakozott: 2009 júl. 14 kedd, 13:24
Hozzászólások: 2
Gamermanhoz hasonlóan én is a Heroes 3 demoval kezdtem, ami egy kölcsönkapott PC -s CD -ről volt feltelepítve. Kb. 10 éves lehettem akkor. Nagyon megtetszett a játék, a világa miatt. Akkoriban azt se tudtam mi fán terem a fantasy, lényegében a Heroes ismertette meg velem. (Nem tudtam, hogy vannak fantasy regények, nem ismertem Tolkient, nem tudtam mi az a szerepjáték)
De a játékkal voltak gondjaim, mert először csak építeni, meg egységeket tudtam csak venni. Aztán később rájöttem, hogy lehet menni a hősökkel és ha kiállok a hőssel a várból, akkor vehetek mégtöbbet. Csak az volt a baj, hogy elfogytak a lépteik! Nagyon lelkes voltam így mindennap próbálkoztam egy kicsit a játékkal. Aztán hoppá rájöttem, hogy a homokórára kell rámenni. De még akkor sem tudtam, hogy körökre osztott játékról van szó. Azthittem, hogy a területen szétszórt bányavédők az ellenség. Nem csoda, mert ezelőtt egy ilyen játékkal se volt dolgom.
Aztán egyszercsak látom, hogyha rányomok a homokórára akkor mozognak a térképen a kék, zöld lovagok.

Akkor esett le a tantusz és minden megvilágosodott. (azóta is az a pálya a kedvencem). Hónapokat játszottunk bátyámmal azzal az egyszál demoval mire, sikerült megnyerni a pályát :) Nehéz volt akkoriban, nomeg a demo csak a 160% -os nehézséget engedte!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: így kezdtem
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 25 pén., 14:19 

Csatlakozott: 2010 ápr. 24 szomb., 15:05
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: szombathely
HEllO
Én heroes of might and magic 3-al keztdem majd egyre jobb lettem benne de az elején még csaltam egy-két hónapig kódoztam de már anélkül is félprofi vagyok :D.Majd késöbb Heroes 4-ezni kezdtem de valami módon mostár nem indul el wogoltam completestem és most lordswm.com-ozok is


most így néz ki ak karim: http://www.lordswm.com/pl_info.php?id=454251

akinek valami még nem tiszta:D az msn-en keressen meg
kösz hogy elolvastátok

_________________
majd az idő folyamán hozzáírok valamit


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 30 szer., 5:17 
Avatar

Csatlakozott: 2010 jún. 30 szer., 5:11
Hozzászólások: 4
üdv, régen regeltem ide, de már nem él az a mail tudtommal

homm3-mal kezdtem, azon kevesek közé tartozom, akik szeretik a hármat és a négyet is.

jelenleg homm3 wog, valahogy tetszik a szörnyexpeltetős móka :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség